90
  • Balumann
    #10
    Pisztojjal 1 méterről vagy 6-ot bele kell lőni ha nem fejre megy...
  • Balumann
    #9
    Jah single-ben igen, ott nincs is gond a sniperrel, csak a többi fegyverrel.
  • FlyingV
    #8
    szurop ne legyél már szánalmas.
  • Cat 02 #7
    Sniperrel 1 lövés mindenki :)
  • szurop
    #6
    Nem tudjátok miért van, hogy nem tudok jáccani a razor-os verzsönnel(remélem itt nem büntiznek most a warezért), míg visz az elején a csávókám a terepjáróval, kifagy mindig a játék. Az egész rendszert újraraktam, minden szoftver a legfrissebb.
  • Prince23
    #5
    MI csapnivaló pedig. nagyon hülyék.
  • gombabácsi
    #4
    Szerintem marha jó lett a FC2! Méltó utódja a FC1-nek amit kb 5x végigvittem. :)

    Szerintem egyáltalán nem unalmasak a küldetések, mert én pl. már elve csak céltalul bolyongani is szeretek, annyira jók a helyszínek, annyira jó az interakció a környezettel, a járművek, a fizika! A pálya rombolhatósága pl. túltesz szerintem a Crysis-on. Hogy sokkal gazdagabb, ötletesebb a pálya grafikailag és játékmenet szempontjából is.

    Crysis elbújhat ez mellett, és még technikailag is! Igaz hogy a Crysis valamivel szebb és fotorealisztikusabb, de nem sokkal, viszont ez az engin jóval kisebb gépigényű, szinte akadozás nélkül megy a gépemen, amelyen a Crysis nagyon döcögött hasonló beállítások és látvány mellett. És a minimális töltési időről ne is beszéljünk ami csak az elején van, aztán szinte semmi (ha jól emlékszem csak buszozáskor van töltés).

    Szóval szerintem ez egy mestermunka.
  • gyuri12
    #3
    Az Mi szerintem segg hülye. Semmi taktikájuk nincs,csak lőnek,meg rohamoznak a lehető legrövidebb útvonalon persze.
  • Balumann
    #2
    A grafika, zene tényleg nagyon jó, és teljesítmény is meglepően jó.
    A játék eleinte nagyon szórakoztató, nagyon jó. De néhány óra után annyira unalmassá válik, hogy mindig át kell menni minimum 2, de valamikor több táboron, ahol mindig ugyan annyian, ugyan úgy megtámadnak, és még kocsival is utánunk jönnek. Emellett a küldetések sem túlságosan változatosak (öld meg **-t, robbantsd fel ***-t.

    A másik pedig a fegyverek gyengesége, ugyanez nem tetszett a Crysis első részében sem - de itt mégrosszabb - hogy megsorozom egy fél tárral, fáj is neki, aztán fut felém tovább és lő...
    Multiban ez miatt egyáltalán nem tetszik. Alap, és 1x upgradelt sniperrel 2 lövés kell vkibe hogy meghaljon (kivéve headshotnál, amit nem is mindig ad meg...).

    Ami még nagyon hiányzott, a kihajolás és a hasalás. Hogy lehet ezeket 2008-ban kihagyni egy játékból?
  • retek683
    #1
    jó cikk, bár sztem a grafika 5 * ot simán meg érdemel.. az Mi tényleg nagyon okos tetszik hogy körbekerítenek ..kikergetnek a világvégéről is ... gránátot dobálnak rpg-znek...