2026
BattleForge
  • Alvess
    #1746
    HI all az lenne a kérdésem hogy tölteném le a játékot de csak valami 25,7MB-os bootstrapper-t akar letölteni. Miután ezt letöltötte inditanám újra hátha majd most erre megint ugyan ezt tölt (töbször is letöltöttem de semmi) MI LEHET A PROBLÉMA? Várom a válaszokat.
    UI. volt már fent a játék a gépen csak azóta ujra lett telepítve plussz új proci lett azóta nem jó.
  • Juliano82
    #1745
    expert mapokhoz (főleg: Titans, KingoftheGiants, Bad Harvest, Crusade Ascension és Passage to darkness pályákhoz keresnék nem Amatőr társakat!
    Nagyon változó a ,hogy mikor tuok fennleni de 20:00-22:00 sokszor garantált.
  • Murder3
    #1744
    szevasz:)
  • DataTravel
    #1743
    Császtok a játékban KHiNg a nevem bizonyára 1-2 forumozó ismer......ha v.ki ad el nature kártyákat jelezze nekem...és még 1 kérdés: új mapok nem lesznek...bizonyára lesznek csak kb. mikor ?

    előre is KÖszI a választ
  • Murder3
    #1742
    Akinek kedve szottyan a wikipedian elkezdtem a játékról írni 1 lapot aki akar segíthet, főleg a játék történetében kellene segítség.
  • Juliano82
    #1741
    akkor Köszönöm!

    "Zoli", meg ne haragudj...csak a jószándék vezérelte ezt a Jóembert...;)
  • Filder
    #1740
    Zoli csak nem haragszik meg érte, ha én adom a linket.:P

    http://forums.battleforge.com/forum/showthread.php?t=22316
  • Juliano82
    #1739
    kösz az infót!
    Gondolom a hivatalos oldalról van az infód, de nem találom...(
    Egy linket megköszönnék...
  • ollie
    #1738
    A holnapi patch-el javítják az ascension-t meg egy rakás egyéb hibát.
  • Murder3
    #1737
    igen én is 12 ezret toltam érte, ráadásul csak 1 doboz+-t kaptam.
  • ollie
    #1736
    Ja, és a fizetős idejében a duplájába került ugyanez a kód.
  • Razuel
    #1735
    Mikor még a játék fizetős volt akkor full game volt + 3k pont és 64 kártya, de mivel már ingyenes a játék és le tudod tölteni az oldaláról így már csak pont és kártya..
  • Belton
    #1734
    Igen ott.
    Egyenlore nem lesz tobb map.
  • Juliano82
    #1733
    köszi Belton.
    Én ma még hatodjára is még neki estem az ascensionnak és megintcsak semmi....akkor igazad van, így hogy megerősítettél.
    Hivatalos oldalon olvastad ezt az új 12 pléjeres térképet? Jön még ki több pálya is?
  • Anthrax
    #1732
    Hello

    http://www.onlinekeystore.com/BattleForge-3000-Points-64-cards.html
    Ez most a full game vagy csak 3000 pont és plusz kártyalap ?
  • Belton
    #1731
    Jelenleg Bugos az Asc tab 2 nem lehet meg csinalni sajnos :/
    Viszont ha minden igaz jovoheten dobjak ki az uj 12 playeres mapot , ha minden igaz 2tab lessz 2x6 player.
  • Murder3
    #1730
    Én összesen 2X vittem azt a pyálát végig az 1-es és 2-es mapon.

    a 12 playeres mapokra nme igazán lehet gyakran játszani.
    A passage of darknes az amit manapság 12-es mapot játszottam.
  • Murder3
    #1729
    mert nincs több pálya:)
  • Mestro
    #1728
    Hali! Megcsináltuk haverral a 2 playeres küldiket a nightmare's End-et végigtoltuk és utánna nem kaptunk semmi küldit tovább,és ez miért lehet?
    augym mind a 2en lvl5 vagyunk. Thx a helpet:D
  • Juliano82
    #1727
    hát nemtudommmAz elmúlt 2 napba 4 vagy 5 alkalommal próbáltam az ascension pályát és mindannyiszor nem sikerült befejezni...:(
    Valakinek sikerült a frisítés óta?
  • Murder3
    #1726
    eltévesztettem a páylát:D

    aakkor bug lehetett
    Én úgy emlékszem h az 1. térkép a léyneges mert a 2. és a 3. csak azt kell h megakadáylozza h több ellenség menjen Jorne-ra.
    de nem nagyon tuom a 3.-on még én sem mentem:D
  • Juliano82
    #1725
    hátnemtudom akkor.Vártunk ott nagyon sokat és minden térképről az a komment jött hogy mindent megcsináltak amit kellett.
    Mi lenne a 3 térkép feladata tulajdonléppen?
    1. Jorne védelme + a 4 portál bezárása.
    2. A portal örökkel végezni és a portalokat bezárni.
    3. pedig nemtom mert ahhoz még nem volt szerencsém.
    (rosszul írtam valamit?)
  • Murder3
    #1724
    Szerintem az van h az egyik fronton a hadvezérek nehezen veszik az akadályt:D
    Mert amíg az összes pályán nincs kész a feladat addig várakozni kell a többinek.
  • ollie
    #1723
    Az assignál a csapat vezetője osztja ki a játékosok között a kapott lootot. A pályát már rég csináltam, szóval nem tudom, hogy van e valamilyen bug.
  • Juliano82
    #1722
    A térképnél az "assign" megjelőlés mit jelent?
    Illetve
    mégegydolog...frissités óta sikerült már valakinek megcsinálni az Ascension pályát?Csakmert régen többször is megcsináltam már most meg teljesítünk a pályán mindent mind a 12-en és csak várakozunk. Bug van a térképpel vagy mi vagyunk a balfa*ok?
  • Belton
    #1721
    Bizony :) t1-t2 nél aranyat ér a charge up :P
  • ollie
    #1720
    Főleg olyanokra gondoltam, melyek nem free lapok. Egyébként azokkal is ér valamit, hiszen kell az upgradekhez.
  • Belton
    #1719
    Az a sok northguard meg sunstrider mi ? :DDD
  • ollie
    #1718
    Figyelem!

    P4F játékosok, ha szükségetek van néhány ingyen lapra (common, esetleg uncommon), keressetek meg a játékban. IGN: GyokZoli
    Gold adományokat elfogadok a kártyákért cserébe, de nem feltétel.
    Viszont szeretném, ha tényleg csak azok keresnének meg, akiknek nem telik BF pont vásárlására.
  • Belton
    #1717
    :)
  • Juliano82
    #1716
    Ascension pályához keresek 11 Magyar játékost, már kivagyok, hogy általában 1-2 idóta elcseszi a többi ember szórakozását...
  • Mescalin
    #1715
    Helló! Tud vki mondani olyan EA hivatalos viszonteladói oldalt ahol jó áron lehet venni BF pontokat? Sajnos a g2play.net és az onlinekeystore ki van fogyva. Amúgy ha vki szeretné tolni az expert mapokat, vegyen fel friendsbe szívesen segítek, a játékbeli nevem is Mescalin.
  • Murder3
    #1714
    Amúgy a történetről vki tud nekem 1 átfogó infót adni?
    mert azt em igazán értem angolul:S

    amúgy ahogy nézegettem azt a könyvet abba pl a területeknél vannak felsorolva h:
    a Lyris reaches,Baedestrom,shattered lands,meg ezek.
    Na ott van pár oylan is ami nincs jelölve a térképen azoknak mi lenne a szerepe?
    Esetleg később lesznek majd páylák ott?
    Meg a faction and races-nél vannak a frakciók a baniták,stonekinek,
    Ott van a God és az Ami meg még pár frakció.
    Ezekbe én érek némi potenciált h majd a későbbi kártya csomagok ezek köré fog épülni.

    Meg komoylan az új páylák hol lesznek?
    Már alig fér el a térképen a mapok helye.
  • Murder3
    #1713
    Az új loot lista már jobb 1 kicsit:)

    Én most az encoutters with twilight pályát nyomogatom advon az updatekért:)

    a skeleton warriorst és a primal deffenert már meg is szereztem a 2. uppját.
  • Murder3
    #1712
    én is megkaptam a jó kis ravenhartomat végülis elég jó és eladni úgysem tudom szal sok választásom nincs:)
  • ToCsEk
    #1711
    most megnéztem, és megkaptam :)
  • Juliano82
    #1710
    sziasztok!

    Én tegnap, 1 napos késéssel megkaptam a Promo-t.

    ((Bocs, hogy itt "hírdetek", de aranyra lenne szükségem nagy mennyiségben. Jó árfolyamon váltok. Vegyetek fel a játékba akit érdekel.))
  • DarkBlade
    #1709
    Én ma kaptam meg a promo kártyát.
  • ollie
    #1708
    Itt le van írva, hogy hogyan kapja meg mindenki a promot, aki még nem kapta meg.


    Egyébként van hivatalos loot listais, az 100% jó és teljes.
  • Belton
    #1707
    Kinn vannak az uj card ok a http://www.bfcards.info/ oldalon ,
    akit erdekel. Szerintem max 1 het es a loot listaba is benne lessz ill lessz kép is.