2026
BattleForge
  • Zargas
    #1786
    Amit még kifelejtettem..., hogy természetesen adom az acc. mellé a játék eredeti dobozos kiadását magyar nyelvű kézikönyvel és a magyarországi forgalamző örök garanciájával.
  • Zargas
    #1785
    Na akkor mégegyszer listával...
    Sajnos egyátalán incs időm manapság játszani és a gyüjtim többet érdemelen. Elég sok pénzt költöttem rá (kb. 60 000 forintot, de lehet, hogy többet... sajna volt hogy elgurult a gyógyszerem és kapkodtam a bankártyámért)

    A felhozatal:
    - 1026 lap
    - Mindössze 4 lap (Spitfire, Moloch, Mountainer, Frost Shard) hiányában az összes Twinlight lap.
    - 61 BFP
    - 4681 Gold
    - Upgrade Level1: 138, Level2: 19, Level3: 4
    - Az alaklmazott upgrade töbsége beolvasztott plusz kártyát is tartalmaz még a ritkák is.
    - Az acc. egyátalán nincs kimaxolva. Kezdő és tapasztalt játékosoknak egyaránt jó. Bár az összes map fel van oldva az utcsó patch miatt, csak a Standard 100%-os (Adv.: 84%, Exp.: 36%)

    Induló ár: 30 000 pénz. (40 000-ért szó nélkül odaadom az első jelentkezőnek.)

    A cuccra itt lehet licitálni nyilvánosan, hogy más is lássa a dolgot... De lehet e-mailben vagy privátba is ajánlatot tenni, akár induló ár alatt is, ha valaki soknak találja az árat.

    A lapok aránya:
    771 Common (+ jópár az upgradekbe)
    158 Uncomon (+ jópár az upgradekbe)
    80 Rare (+ upgradekbe)
    17 Ultra Rare (Spitfire, Moloch, Mountainer, Frost Shard nincs +1 Voodoo Shack)

    Rare és Ultra lapok listája:
    Fire:
    1 Earthshaker
    1 Fire Worm
    4 Inferno - 1
    1 Juggernaut
    1 Comet Catcher
    2 Shrine of War
    1 Wildfire
    1 Magma Fiend
    1 Mine
    1 Mortar Tower
    1 Rocket Tower
    1 Giant Slayer
    1 Sunderer
    1 Scythe Fiends
    3 Virtuoso

    1 Firedancer
    1 Backlash
    2 Voodoo Shack


    Shadow:
    2 Altar of Chaos
    3 Ashbone Pyro - 1
    2 Aura of Corruption
    1 Embalmer's Shrine
    1 Fallen Skyelf
    1 Overlord
    1 Cultist Master
    1 Motivate
    1 Altar of Nihil
    1 Plague
    1 Shadow Mage
    1 Dreadcharger
    4 Shrine of Greed
    4 Soulshatter - 1
    1 Death Ray

    1 Infect
    1 Harvester
    1 Curch of Negation
    1 Shadow Worm
    1 Wrathgazer


    Frost:
    1 Timeless One
    1 Ice Guardian
    1 Ice Shield Tower
    1 Ice Tornado
    1 Area Ice Shield
    2 Frost Crystal - 1
    3 War Eagle - 1
    1 Home Soil
    3 Shrine of Martyrs
    1 Ward of the Nord
    2 Battleship
    1 Worldbreaker Gun
    1 Skyelf Commander
    1 Skyelf Templar
    1 Skyelf Sage

    1 Stronghold
    1 Avatar of Frost
    1 Dreadnought


    Nature:
    3 Spikeroot
    1 Shrine of Memory
    1 Mind Control
    1 Fathom Lord
    1 Razorleaf
    2 Colossus - 1
    2 Lifestream
    1 Mana Wing
    1 Hurricane
    1 Parasite
    1 Revenge
    1 Wheel of Gifts
    1 Deepcoil Worm
    1 Grove Spirit
    1 Mark of the Keeper

    1 Enlightenment
    1 Mindweaver
    1 Parasite Swarm
    1 Primeval Watcher

    A név utáni számok a beolvasztott lapot jelzik...
  • Murder3
    #1784
    ha nem akarsz bfp-be fektetni akkor hagy ott a játékot.

    ö nagy kérés lenne ha aki eladja az accját és van Nox troopere azt nem adná el nekem ingyen?
    amúgy sem drága.
  • De8Vent
    #1783
    próbálkoztam már frostal meg shadowal nem tudom melyik érné meg jobban vagy egyik sem...először alap paklival próbálkozok de nem a legjobb...
    láttam már jó kártyákat de még egyenlőre nem akarok bele fektetni BFp-ot mert még nem annyira ismerem a játékot!
  • Belton
    #1782
    Ment privat.
  • ollie
    #1781
    Ha valaki el akarja adni az acc-ját, az küldje már el nekem a kártyalistáját és darabszámot priviben (rare és ultra rare-t elég), mert keresek eladó kártyákat (jó áron persze az egész acc-ot megveszem).
  • Belton
    #1780
    Minden ami nem free :DD
    Ha meg mondod mijen deck re epitesz igen , sok jo lap van.
  • De8Vent
    #1779
    akkor akcióra megy... BFp-ért azt veszek belőle jó kártyákat!
    ja és mondanál jó kis kártyákat??
  • Belton
    #1778
    olyan 80 és 100bfp kozott mozog , free playereknek hasznos de amugy egy rakat hulladek az az egyseg.
  • Belton
    #1777
    :O
    az igen mert nekem nem egy charge upp el tunt amikor le szedtem az upgradet es adtam el a lapot es ez nem csak nekem volt :/
  • De8Vent
    #1776
    mert néztem aukción de ott össze-vissz ugráltak az árak
  • De8Vent
    #1775
    hali
    valaki meg tudná nekem mondani hogy egy ravenheart mennyit ér?
  • Filder
    #1774
    A charge korábban is visszakerült.
    Január óta legalábbis.
  • Belton
    #1773
    Nagy kaland :) ha kell valakinek akkor le szedem az uppokat a lapokrol :)
    másrészt ne nézz almának :)
    A charge az pedig a legutolsó frissites ota visza kerul a pakliba nem ugy mint regen hogy el veszett.
  • Filder
    #1772
    Csak mondom, hogy kártyát upgraddel a piacon nem lehet eladni, és levélben küldeni sem. Charge sem lehet a piacra tett lapon.
  • Belton
    #1771
    Nah kicsit modositom az áraimat egy ojan decket kinálok amivel pikk pakk ki lehet vinni az egesz játékot minden fokozaton.
    Enlighter deckröl van szó minden benne van ami egy profi deck be kell chargolva persze csak a lapokat adom el értéke 12-14000Bfp de ha valakit komolyan erdekel akkor ki szamolom pontosan az egeszet.
    az ára 15.000Ft bőven áron alul !
    2780ft / 1000bf jelenleg a hivatalos oldalon :)
    Bukok rajta de nem érdekel.
  • DataTravel
    #1770
    Ha valaki ad el bfp pontot vagy kártyákat (rare,ultra rare , legendary) meghívóért,accountotért torrent oldalakra az szóljon. Fentvok az összes jó torrent oldalon XD. email: [email protected]

    A játékban : KHiNg

    Minden délután fent vok :)
  • ollie
    #1769
    Akkor legalább a rare-ekről és ur-ekről írj egy pontos listát (azt is, hogy miből mennyi van).
    Egyébként accountot felesleges eladnod, elég a kártyákat. De még jobb, ha eladod játékon belül az összeset, majd az összegyűlt BF pontokon adsz túl.
  • Zargas
    #1768
    Igaz egyátalán nem számít mennyit költöttem..., főleg nálam aki notorius bontogató vagyok. :o)

    Sajnos nincs energiám teljes listát írni, de nagy vonalakba.

    771 Common (+ jópár az upgradekbe)
    158 Uncomon (+ jópár az upgradekbe)
    80 Rare (+ upgradekbe talán 10)
    17 Ultra Rare (Spitfire, Moloch, Mountainer, Frost Shard nincs +1 Voodoo Shack)

    Belton ahogy írta mindből egyet kb. 26-30 ezerből is le lehet gyűjteni.

    Már többen is jelezték, hogy kellene nekik a gyűti, de megkérek mindenkit, hogy olyan emberkék akik a ár egy részéért vagy egészéért más játékok és oldalk acc.-jait ajánlják, azok ne keressenek. Sajnos idő hiányában adom el az oldalt és nem szeretnék úgy járni mint a Magic-kel, ahol nem adtalm el mondván, jól jön az még, aztán már játszani sem tudok azon lapjaimmal amire 300 000 pénzt költöttem és természetesen eladni sem tudom. Ezért is írtam, hogy aki nem tud ennyit adni érte az is írjon nyugodtan, hisz nálam is napról-napra átértékelődnek az árak. Temészetesen azért 10-15 ezerért sem nagyon válok meg tőle, így ilyen ajánlatokat sem fogadok el.
  • Belton
    #1767
    Fire 50 lap : kb 2000-2500 3000Bfp akart lenni*
  • Belton
    #1766
    A frost shard is Twilight tudom mert hasznaltam :)

    #1764
    Fire 50 lap : kb 2000-2005 3000 Bfp
    Shadow 50 lap : kb 2000-2500 Bfp
    Frost 50 lap : 3000-4000 BFp max !
    Nature 50 lap : kb 8000 Bfp nagyon durvan.

    max 16-18000Bfp az összes lap Twillight,az uj lapok nagyon gyatrak és olcsok is .
    Csak egy kis tájékoztatás volt.
  • ollie
    #1765
    (Spitfire, Moloch, Mountainer, Frost Shard) -> Ezek közül csak az utolsó Renegade, a többi Twilight).

    Semmit nem számít, hogy mennyit költöttél az accountra. Egyedül az számít, hogy mennyit érnek a lapjaid.
    Írj egy pontos kártyalistát, mert annak hiányában eléggé zsákbamacska az egész. Pl. ha az összes többi lapod common, csak a töredékét éri annak a 60k-nak.
  • Zargas
    #1764
    Én is eladnám Batteforge lapjaimat (egész acc.-ot egyben).
    Sajnos egyátalán incs időm manapság játszani és a gyüjtim többet érdemelen. Elég sok pénzt költöttem rá (kb. 60 000 forintot, de lehet, hogy többet... sajna volt hogy elgurult a gyógyszerem és kapkodtam a bankártyámért)

    A felhozatal:
    - 1026 lap
    - Mindössze 4 lap (Spitfire, Moloch, Mountainer, Frost Shard) hiányában az összes Twinlight lap.
    - 61 BFP
    - 4681 Gold
    - Upgrade Level1: 138, Level2: 19, Level3: 4
    - Az alaklmazott upgrade töbsége beolvasztott plusz kártyát is tartalmaz még a ritkák is.
    - Az acc. egyátalán nincs kimaxolva. Kezdő és tapasztalt játékosoknak egyaránt jó. Bár az összes map fel van oldva az utcsó patch miatt, csak a Standard 100%-os (Adv.: 84%, Exp.: 36%)

    Induló ár: 30 000 pénz. (40 000-ért szó nélkül odaadom az első jelentkezőnek.)

    A cuccra itt lehet licitálni nyilvánosan, hogy más is lássa a dolgot... De lehet e-mailben is ajánlatot tenni, akár induló ár alatt is, ha valaki soknak találja az árat.
  • Aquil
    #1763
    Hali!

    Engem érdekelne egy meghívó a HoN bétára, ha lehetséges:)
  • Belton
    #1762
    Aion powwa :)
  • donatus13
    #1761
    Én most heroes of newerth el játszok dotából készítették zárt béta de van meghívom pl most 27 k ember van fent szóval van népszerűsége :D
  • Belton
    #1760
    Igazábol csak azt untam meg hogy nincs uj map amire lehetne ki dolgozni ujj taktikat, a jelenlegi mapokat mar kb 1 honapja ki vittem nincs semmi ujjitás , most az hogy havonta be raknak 1 mapot meg hetente megy a nerf + bug javitás attol nem lessz izgalmasabb , a pvp is kb anyi neki álltam 1 délután alatt 4 es pvp rank rol 16 ig huztam fel és most ott járok hogy szinte lehetettlen el verni az uberimbamegacsillagharcosuberkocka pvp s embereket aztan igy meg untam a pvp részét is :)
    Meg ezek a 2-3-4 perces pvpk nem nagyon jonnek be, "NomadRush" igaz en is nyertem sok mecset igy XD de akkor is.

    #1759
    Igaz nem is számítok rá hogy valaki el is vinné de hátha.

    Igazábol azt nem értem hogy mi nehéz abban hogy ki adnak 4-5 ujj pályát mert az a kib**** pálya szerkesztő nem hiszem hogy anyira bonyorult lenne.
    Ami viszont ettöl is jobban zavar (igaz ez a free 2 play nek köszönhető) hogy rengeteg a buta noob traden spammelő idióta, semmi közük a stratégiához de eröltetik :/
    Meg ez a kórencsálás ami megy :O rám ir egy magyar srác hogy hü de jó a deck em nem e adnam neki az enlightmentet mert hogy neki az kellene csak nem tud szerezni :O Szal azért beszarás ez az egesz , és ez nem az elsóóóóóó.
  • donatus13
    #1759
    nem lesz könnyű eladni de jól teszed, ez a játék egy rakat szar lett amilyen jónak indult olyan fossá lett.Az üzlet politikájuk is egy undorító.
  • Jeffjohnson
    #1758
    meguntad?
  • Belton
    #1757
    Eladó egy full enlighter deck vagy account.
    Jelenleg 110 es deck 14.000Bfp ertekben vannak kartyak benne + ajandek 2400Bfp nyi fire kartya (full deck ez is).
    Enlighter deck minden lapja III as de elado kulon is nem csak accuntal,
    az account 14 es pve rank 16 os pvp rank.
    Jelenleg ha a hivatalos oldalt nezuk arba akkor 2700ft/1000bfp
    Bőven áron alul oda adom az accot vagy lapokat 20.000ft ért
    A rendes értéke ojan 32ezer ft.
    Csak ojan irjon Pm et akit télleg érdekel, account át irás persze Gm segitségével történi.
  • Juliano82
    #1756
    köszi Belton!
    Mert láttam, hogy többször is megfagy a csaj, én épp Root-tal próbálkoztam ami nem igazán hatott rá. Ezért is lettem tanácstalan. De akkor berakom a deckbe a jó kis coldsnap-et. Köszi..;)
  • Belton
    #1755
    CC spellekel vissza kell tartani hogy nehogy be menjen a portalba.
    Ajánlott spellek : Curse of oink,Coldsnap,C.parailse,Root, +swamp drake ( dreaming Spell) Asszem mindegyik spell hat rá ha le jar az ido akkor el tunik Virydia.
  • Juliano82
    #1754
    sziasztok. Valaki írja már le légyszíves, gogy az Ascension kettes pályáján mit kell pontosan csinálni azután, hogy Viridya megjelenik(magától vagy épp a csapattársaim jóvoltábol megfagy meg minden de nem értam....meg kell őlni vagy mit?)? Légyszíves segítsetek!
  • Jeffjohnson
    #1753
    sajnos semmi megoldást nem írnak a topicban dolgoznak rajta de semmi...
  • Alvess
    #1752
    Kössz a válaszokat de hiányos az angol tudásom, valaki összefoglalná a válaszokat röviden. Azt megkösszöném.
  • Belton
    #1751
    Itt irnak errol a hibárol

    http://forums.battleforge.com/forum/showthread.php?p=237417#post237417
    olvass utána esetleg hátha segit.
  • Belton
    #1750
    Tüzfal virus scanner lehet a gond pl ezt nezd meg
  • Alvess
    #1749
    Megoldódott a probléma egyik része most már nem a bootstrapper-t töltené hanem a 2 gigás cuccot de azt irja ki hogy conection to update server failed meg Could not download patch files. Please try again later. Mit csináljak?
  • Alvess
    #1748
    Ha rámegyek a playre akkor kezdi letölteni ezt a bootstrapper-t és nem a 2 GB-os fájlokat tölti mint régen.
    Már próbáltam több felhasználó névvel is.
  • ollie
    #1747
    De miért indítod újra? Rákattintasz a play gombra és kész.