2026
BattleForge
  • Alvess
    #1906
    azok aki vettek boster packot (pcguru) és nem olyan lapot kaptak amikellet
    volna a deckjükbe azokkal elcserélném az enyémeimet

    énnekem nature kell és van cserébe shadow és frost (rare)
  • Juliano82
    #1905
    bf pontokat vennék.(1,5 szorrzóval fizetnék). Privátban akit érdekel.
  • Belton
    #1904
    Szintén eladó profi Pure Nature Deck 3-3500 BFP ertekben 1800Ft/1000BFP áron.( a BFP is eladó nem csak a lapok)
    Csak olyan irjon akit erdekel is .
  • ricsa008
    #1903
    Túlélők Földje kártya nem kell kell senkinek?
  • Zargas
    #1902
    Alvess: Küldtem privát üzit!
  • Alvess
    #1901
    Zargas csak a nature lapokat mennyiért adnád???
  • ricsa008
    #1900
    ez is tervebe van egyértelmű
  • Zargas
    #1899
    Látom sok új játékos van... és vásárolni is akarnak... én meg el akarok adni.

    Sajnos egyátalán incs időm manapság játszani és a gyüjtim többet érdemelen. Elég sok pénzt költöttem rá (kb. 60 000 forintot, de lehet, hogy többet... sajna volt hogy elgurult a gyógyszerem és kapkodtam a bankártyámért)

    A felhozatal:
    - 1026 lap
    - Mindössze 4 lap (Spitfire, Moloch, Mountainer, Frost Shard) hiányában az összes Twinlight lap.
    - 61 BFP
    - 4681 Gold
    - Upgrade Level1: 138, Level2: 19, Level3: 4
    - Az alaklmazott upgrade töbsége beolvasztott plusz kártyát is tartalmaz még a ritkák is.
    - Az acc. egyátalán nincs kimaxolva. Kezdő és tapasztalt játékosoknak egyaránt jó. Bár az összes map fel van oldva az utcsó patch miatt, csak a Standard 100%-os (Adv.: 84%, Exp.: 36%)

    A cuccra itt lehet licitálni nyilvánosan, hogy más is lássa a dolgot... De lehet e-mailben vagy privátba is ajánlatot tenni, akár induló ár alatt is, ha valaki soknak találja az árat.

    A lapok aránya:
    771 Common (+ jópár az upgradekbe)
    158 Uncomon (+ jópár az upgradekbe)
    80 Rare (+ upgradekbe)
    17 Ultra Rare (Spitfire, Moloch, Mountainer, Frost Shard nincs +1 Voodoo Shack)

    Rare és Ultra lapok listája:
    Fire:
    1 Earthshaker
    1 Fire Worm
    4 Inferno - 1
    1 Juggernaut
    1 Comet Catcher
    2 Shrine of War
    1 Wildfire
    1 Magma Fiend
    1 Mine
    1 Mortar Tower
    1 Rocket Tower
    1 Giant Slayer
    1 Sunderer
    1 Scythe Fiends
    3 Virtuoso

    1 Firedancer
    1 Backlash
    2 Voodoo Shack


    Shadow:
    2 Altar of Chaos
    3 Ashbone Pyro - 1
    2 Aura of Corruption
    1 Embalmer's Shrine
    1 Fallen Skyelf
    1 Overlord
    1 Cultist Master
    1 Motivate
    1 Altar of Nihil
    1 Plague
    1 Shadow Mage
    1 Dreadcharger
    4 Shrine of Greed
    4 Soulshatter - 1
    1 Death Ray

    1 Infect
    1 Harvester
    1 Curch of Negation
    1 Shadow Worm
    1 Wrathgazer


    Frost:
    1 Timeless One
    1 Ice Guardian
    1 Ice Shield Tower
    1 Ice Tornado
    1 Area Ice Shield
    2 Frost Crystal - 1
    3 War Eagle - 1
    1 Home Soil
    3 Shrine of Martyrs
    1 Ward of the Nord
    2 Battleship
    1 Worldbreaker Gun
    1 Skyelf Commander
    1 Skyelf Templar
    1 Skyelf Sage

    1 Stronghold
    1 Avatar of Frost
    1 Dreadnought


    Nature:
    3 Spikeroot
    1 Shrine of Memory
    1 Mind Control
    1 Fathom Lord
    1 Razorleaf
    2 Colossus - 1
    2 Lifestream
    1 Mana Wing
    1 Hurricane
    1 Parasite
    1 Revenge
    1 Wheel of Gifts
    1 Deepcoil Worm
    1 Grove Spirit
    1 Mark of the Keeper

    1 Enlightenment
    1 Mindweaver
    1 Parasite Swarm
    1 Primeval Watcher

    A név utáni számok a beolvasztott lapot jelzik...

    25-30 000 pénzért adom a játékot és adok még mellé, egy eredeti dobozos verziót (kézikönyvel örök érvényű garanciával) továbbá Adok mellé egy PC Gurus discet + 2 ajándék booster kódot. Továbbá vállalom, hogy december végéig hozzámkerülö hasonló kódok mindegyikét elküldöm a vevőnek. (...és higgyétek el lesz jópár :) )
    A árba beszámítok a PC Guruhoz osztott M.A.G.U.S kártyákat, akár többet is... 500HUF/db pénzért. Csak tájékoztatás képpen a következő 2 számhoz is lesz ilyen lap... (Így egy igéret keretében simán 1500-tel olcsóbbért adom, és ha haveroktól is tudtok szerezni...)
  • Mike27
    #1898
    Igen, + a szállítási költség 990... Így már több is, mint 8000 ft.
  • ricsa008
    #1897
    Nem ad el valaki Goldért lapokat?
    Ricsa a nevem a játékban is
  • Charlei
    #1896
    ingyenes verzióra gondoltam!

    köszönöm a segítséget!
  • ollie
    #1895
    Ha az ingyenes verziót töltöd le, akkor egyáltalán nem kapsz BFP-t, és csak 32 common kártyával kezdesz. Ha úgy érted, hogy online veszed meg a teljes játékot, akkor igen, megkapod a 3000BFP-t és a 64 kezdő kártyát.
  • Charlei
    #1894
    Köszönöm a segítséget!

    Még annyit szeretnék, hogy ha letöltöm a netről és regisztrálok akkor is 3000 BFP-t kapok és akkor is van 4 starter deckem?
    Mert én elszeretném kezdeni a játékot csak nem tudom, hogy hogyan megy ha letöltöm és úgy játszok.
  • ollie
    #1893
    A PC Guruhoz egy booster-t adnak pluszban (melynek egyábként kb 500Ft az értéke), melyben 8 kártya van: 5 common, 2 uncommon és 1 rare vagy ultra rare. A kártyák - úgy tudom - véletlenszerűek itt is, mint minden booster-ben.
  • ollie
    #1892
    Itt megnézheted mind a 4 starter deck-et. Minden kulcs hozzáadja az accountodhoz ezeket a kártyákat, valamint 3000BFP-t.
    Ha már van free accountod, akkor csak írd be a cd kulcsot az auction house-ban. Megmarad az összes eredeti kártyád is (ez esetben az ingyenesek).
  • Charlei
    #1891
    helló mindenkinek!

    azt akarom kérdezni, hogy a PCGuruhoz amit adnak BF az miben különbözik attól amit le lehet tölteni? Vagy a letölthető az fizetős?

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Juliano82
    #1890
    uyganazt a 64 kártyát kapod mint más...ne kérdezd pontoson, de termésuetesen a leggyakoribb 64-et (coomon, uncommon)...de persze van köztük használható is.
  • De8Vent
    #1889
    ma meg szeretném venni a battleforge-ot .azt szeretném kérdezni ,hogy ha adnak hozzá +64-kártyát akkor nem tudom milyen kártyákra számítsak (pl.:common, uncommon,rare...stb.)
  • Alvess
    #1888
    1. igen akár hányszor próbálom ugyan azt csinálja
    2. ez nem a frísítés mert azt már letöltötte ez csak a bootstraper.exe

    Amugy amikor jelentkeznék be most nem irja ki amiket szokott hanem egyből az exe-t töltibe.





  • rTp
    #1887
    Hm... Gondolkodni is kéne :D Az a frissítés...
  • ollie
    #1886
    Másodszorra is?
  • Alvess
    #1885
    1kérdés Lépnék be a játékba beírom a jelszót entert nyomok erre elkezd tölteni vmi bootstraper.exe-t és utána vissza dob a belépő képernyőre.

    EZ MEG MICSODA, MIÉRT CSINÁLJA????

    PLS help
  • ollie
    #1884
    igen, de szerintem több is volt
  • nyirog
    #1883
    már tárgytalan
  • nyirog
    #1882
    nincs valami oldal ahol fel van tüntetve h milyen kártyák léteznek (kb az összes)?
  • ricsa008
    #1881
    annyit vettél?
  • ollie
    #1880
    Beírod a dobozos kulcsát az auction house-ban. És tényleg a neten tárolja a kártyáidat ne aggódj.

    Egyébként bármennyi dobozos kulcsot beírhatsz az accodba, és mindig megkapod a 3000BFP-t és a 64 induló kártyát. Én már vagy tízet beírtam.
  • donatus13
    #1879
    battleforgefaq.uw.hu am az accounton vannak a kártyák...
  • nyirog
    #1878
    én is ezen gondolkozok, csak nem tudom biztosan h a dobozossal használhatom e a profilomat, mi több az is érdekelne h a játék tényleg a neten tárolja e a kártyáimat és nem a gépemen :S (gondolom a neten kéen tárolni mivel netes játékról van szó, de mikor a battleforge.com-on belépek a webprofilomba az kísértetiesen üres :S).
  • ricsa008
    #1877
    honnan lehet most ezt a legolcsóbban megrendelni mer a Galaxisos 7190 elég sok pedig a pontok és a kártyák miatt szemezek adobozos verzióval
  • Juliano82
    #1876
    én veszek holnap vagy hármat...:)
  • navahok
    #1875
    Hát ez azért már nem semmi

    promos skyelf
  • Juliano82
    #1874
    valaki megcsinálta már az Ascension mapot experten? Mivel nehezebb mint az advanced?
  • nyirog
    #1873
    Leírnám, de már sikerült eladnom őket, bocsi :S. Legközelebb leírom.
  • ollie
    #1872
    Igen, új kártyákat pénzért kapsz. Eddig sem próbaverzió volt, csak néhány funkció tiltva volt neked, például a kereskedés.
    Ha ügyes vagy, és összeszedsz sok goldot, akkor a hivatalos fórumon vehetsz belőle kártyákat, de az nagyon lassú folyamat. EGy common lap pár száz gold körül van, egy uncommon több ezer, de van több tízezres is, a rare és ultra rare lapoknál meg a határ a csilagos ég.
  • Juliano82
    #1871
    Küldetések után csak upgrade lapokat kapsz (standardd-level1; Advanced- Level2; Expert-Level3). Kártyákat, vagy a booster packént vásárolt pakliban kapsz, vagy ha rendelkezel Battleforge ponttal akkor az aukciós házban tudsz licitálni, vagy kivásárolni a piacon lévő kártyákat.
  • zzattila
    #1870
    Sziasztok!
    Most kezdtem a játékot és nagyon tetszik, amúgy is csipázom az ilyen kártyás dolgokat. Viszont már csináltam egy csomó küldetést és csak upgrade-eket kapok, kártyákat nem. Egyik küldetés után ki írta, hogy Full Game Unlocked és bejelentkezéskor már nem a próbaverzióra kellett mennem csak simán bejelentkezni. Viszont még ez után sem kapok új kártyákat és ez már kezd zavarni. Vagy csak akkor lehet új lapokat szerezni ha fizetek érte? Segítsetek pls.
  • ollie
    #1869
    Na de mégis, mit adsz el? Nézzük végig az összes rare kártyát? Ha jól emlékszem van vagy 100 fajta.
  • nyirog
    #1868
    na meg van, a logitech setpoint program beállításain kellett változtatni, már kezdett fura lenni h ez volt a harmadik olyan játék amiben nem lehet forgatni a kamerát, most megnyugodtam
  • nyirog
    #1867
    ejj... akkor nálam valamiért nem érzékeli a játékban, mert netezésnél működik az egér középső gombom szóval szerintem csak nem romlott el a logitech MX 620 -am (ha tényleg elromlott akkor megörülök):S:S:S.
    Amúgy beraktam a battleforge marketbe pár kártyát eladásra, van köztük egy ritka is (nem passzol a kártya a játékstílusomhoz) - valamivel az átlag ár alatt adom őket (nincs mese kellenek a bf pontok :D), akit érdekel nézze meg (Nyifi néven vagyok a játékban).