2026
BattleForge
  • Juliano82
    #1946
    sziasztok..valaki segíthetne nekem..
    Nem igazán értem a mai patchbe került új dolgok nagyrészét.
    Nagy kérés lenne valaki leforditaná nekem nagy vonalakban?
    Elsősorban az a barát meghívásos dolog érdekelne ami után Tokenek járnak.
    Köszönöm
  • Hurkans
    #1945
    Nem nem lesz az attól csillagos hogy PROMO amit jó drágán vehetsz és kb semmi értelme
  • Mestro
    #1944
    Hi all. Ha egy lapot full upgradera nyomok akkor csillagos lesz? pl a firedancer.
  • nyirog
    #1943
    hát akkor marad a január (számomra) :D, téli szünetben amúgy se leszek net közelében.
  • ollie
    #1942
    Lehet, hogy csak januárban, de ha lesz még idén, úgy is jelzem itt.
  • nyirog
    #1941
    Héten nem lesz még egy verseny? Most szívesen kipróbálnám magam ^^
  • Belton
    #1940
    Továbbra is van még eladó 4ezer BFP pontom ha valakit érdekel.
    Jelenleg Kártya formában van de ha BFP kell akkor el adom es ugy is oké.
  • proway
    #1939
    hali.ventrilo 2.1.4-es verzió van fent és nem tudok csatlakozni a magyar szeróhoz, pedig mindent beírtam. help pls
  • ollie
    #1938
    Újabb Battleforge verseny.
  • Zargas
    #1937
    Eladó BFP 1,4-es szorzóval + ajándék arannyal:

    1. 1000 BFP + 500 Gold - 1400 HUF
    2. 1000 BFP + 500 Gold - 1400 HUF
    3. 1000 BFP + 500 Gold - 1400 HUF

    Odaadom egyben is 1,25 szorzóval tehát 3000 BFP + 1500 Gold - 3750 HUF
  • Zargas
    #1936
    Közben eladtam a Frost és a Shadow sort... A maradékért lehet érdeklődni:

    Fire Twinlight sor 4000 HUF
    Nature Twinlight sor 8500 HUF

    Természetesen alkudni lehet...
  • Zargas
    #1935
    Eladó egy teljes Twinlight sor... 200 kártya (minden lapból 1-1 darab)... Mai árfolyamon a Marketplacbe 16500 BFP-ért lehetett legolcsóbban beszerezni a lapokat... én 22000-ért adom az egészet... Természetesen alkudni lehet :)
    Várom az ajánlatokat...
  • Hurkans
    #1934
    Eladó 7-8ezer értékű BattleforgePont vagy egy acc amin van pár upgrade de inkább a lapok enlightment deck(egy két charge-al) +egy frost deck nagyon kevés charge mind2 PVE-re vannak enlightment deckel konkrétan az összes PVE map még experten is lejátszható ha ügyes vagy akár solozva is!
    Érdeklődni nálam írj privátot
  • TekkenMaster
    #1933
    HAIL!

    Én a Guruhoz kaptam a gamet és az lenne a kérdésem hogy:az ID az mi?
    Tudom,tudom elég ciki de én nem naon tudtam kitalálni.

    És hol tudom megnézni az ID-met?
  • Zargas
    #1932
    Attól függetlenül kitűnő kezdeményezés....
  • ollie
    #1931
    Gondoltam, hogy nem a legeslegelső bajnokságot rendezem, de az általam rendezettek közül az első.
  • Zargas
    #1930
    Ez érdekes kiírás kezdőknek tökéletes... Remélem nem lesz pár elvetemült profi aki rámegy, hogy ehozza a lapokat...

    Azért valami hibázik a kiírásban... "Meghirdetem az első Battleforge versenyt"
    Tudtommal az elsőt fél éve én rendeztem.... :)
  • ollie
    #1929
    Battleforge verseny kezdőknek (PVE 4-8)
  • Juliano82
    #1928
    szia!
    állítani nem lehet rajta....de a rendszer lehetőség szerint összesorsolásnál figyelembe veszi a felhasználó rankját, ellenben nem nézi milyen lapjai vannak.
  • kutyu007
    #1927
    Sziasztok!
    Tetszik a játék nagyon, csak olyan problémám van vele, hogy amikor PvPben játszom, mindig sokkal magasabb szintű játékosokkal sikerül csak játszani, s mivel jobb lapjaik vannak rendszeresen kiporolnak .
    Nem lehet vajon beállítani, hogy csak a velem azonos szinten lévő játékosokkal hozzon össze a server, vagy csak azokat a gamekat mutassa, ahol ilyen játékosok játszanak?
    ------------------------------------------------------------------------
    Más: eddig nem igazán játszottam kártyás pc játékokkal, de a Battleforge rákapatott, kezd megtetszeni ez a stílus!
    Tudnátok más pc-n játszható kártyajátékot is ajánlani?
  • CheeChoo995
    #1926
    Már megoldottam, köszi ;).
  • CheeChoo995
    #1925
    Hy all! Belépek a játékba, minden müxik egy valamit kivéve... a billentyűzetet. Mintha kihúznák. Se írni nem tudok, a "w" "a" "s" "d" se működik. Aki tud erre gyógymódót kérem irja le. Előre is köszike.
  • ricsa008
    #1924
    új update
  • ricsa008
    #1923
    General
    Beta: Randomly generated PvE maps are now playable in beta state on the world map as a new game mode. You might still encounter bugs or discover balancing issues. Please report these issues through the forums. The beta version of the randomly generated PvE maps does not give out rewards, nor does it feature the final usage of bosses or show rankings.
    Gold chests: New tool-tips containing explicatory texts were added that will hint why a gold chest can presently not be opened by the player.
    Cards
    Balancing Change - Banner of Glory: Production costs reduced 50 -> 40, refund increased 25% -> 33%
    Balancing Change - Frostbite: Production costs reduced 40 -> 25, u3 20
    Balancing Change - Ice Guardian: If this unit is played out near friendly orbs or power wells it will from now on enter the game with its Ice Shield automatically enabled. Therefore its special ability will have to run through its recast time before it may be triggered again.
    Bug Fix - Windhunter: The card's description did not mention that the unit is able to knockback small enemies. This information has now been added.
    Bug Fix - Gladiatrix Shadow Affinity: The upgrade card's description indicated that the power costs of Tainted Sobering would be reduced by 10 for Upgrade 2 and 3. Actually, the power costs are only reduced by 5. The text has now been corrected accordingly. This only affects the description and has no impact on performance!
    Bug Fixes
    The Upgrade-Section will correctly switch to the "Upgrade"-Tab if the section is open, the "Claim Upgrade"-Tab is active and you use the "Upgrade"-Option from the card context menu
    Community Map Editor
    Fixed crash in map settings dialog
    Added random map config value management functionality on a second tab in the map generator config widget
    Editor DirectX 10 support enabled
    Random generated player-versus-environment maps get their scripts correctly created
    Map goals defined in the file goals.xml are loaded now correctly into the game
  • dalmar
    #1922
    Köszönöm.
  • Juliano82
    #1921
    A deckedbe maximum 20 lap lehet. 1 szint növekszik +1 level szinttől, vagy +1 charge laptól. Max. 3. szintű lehet egy lap és max. 3 db charge lapot használhatsz rá. Tehár a deck jelenlegi max szintje 120-as lehet. Remélem érthető.
  • dirtlaci
    #1920
    Köszi szépen Haxored működik :)
  • dalmar
    #1919
    Megtudjátok mondani,hogy mitől függ egy pakli szintje?Mert az enyém sajnos csak 5-ös.pedig van benne pár ritka lap.
  • ollie
    #1918
    Kártyagyűjtős (mint a Magic the Gathering)
    RTS (mint a Warcraft3)
  • donatus13
    #1917
    Kártyák gyűjtése :) és azzal alázni egymást a pályán www.battleforgefaq.uw.hu
  • proway
    #1916
    Sziasztok.Ne nézzetek ki ezért de vga mellé kaptam ezt a gémet és megkérdezném hogy mi a lényege mert érdekelne.
  • ollie
    #1915
    Lépj ki az XFire-ből!
  • dirtlaci
    #1914
    LÉCCI NAGYON FONTOS LENNE VKI SEGITSEN PLS ADDIG NEM TOK JÁTSZANI :'(
  • dirtlaci
    #1913
    joh az 1 dolog de h tudom működésre birni őket mert itt működnek meg máshol is csak a bf ben nem :'(
  • ricsa008
    #1912
    akkor oot a hiba nekem működnek
  • dirtlaci
    #1911
    de atool még nem működnek a gombok XD:'(
  • ricsa008
    #1910
    először is sajna nem BF pontot kaptunk a guruhoz hanem egy 8palból álló twilight paklit a kódot pedig az aukciüs hzban kell beírni
    remélem segít
  • dirtlaci
    #1909
    hello skacok látom zajlik az élet a Guru hozkaptam pár száz bf pontot viszont nem tudom begépelni mert az egész bilentyűzetet verem ütöm és nem ir 1 kummot se se chat be se sehol viszont máshól működik meg akkor is működött mikor még nem volt renegade lécci segítsetek köszi :) :D
  • Alvess
    #1908
    A construct ot cserélném el meg az inferno lapot nature lapokra.

    Ha érdekel írj.
  • ollie
    #1907
    Melyik frost lap?