2026
BattleForge
  • donoki
    #546
    ez a játék ingyenes? hol lehet letölteni?
  • pitlord
    #545
    Onlinekey tégyleg jó ott normálisan megjött minden.
  • electroshock
    #544
    Jaja, az online keystore nagyon megéri, pláne az 5000-es meg a 10000-es csomaguk :)
  • Frankus
    #543
    Csak annyit fűznék hozzá a vitához, hogy az Onlinekeystore -ban most is van kedvezményesen 100 feletti darabszámban játék. Mivel most elég jó a forint, így a dollárt átszámolva, 4200 Ft-ra (nekem ennyit vont le)jön ki a játék kulcsa amihez az alaplapkészleten felül jár a 3000 BF pont is. Én már kettőt vettem :)

    Paypal -lel fizettem. Rendben fél perc alatt megjött a kulcs. Mind a kétszer!
  • electroshock
    #542
    Ha meg valaki nem bízik az online vásárlásban, akkor az szépen menjen el az 576-ba vagy a cd galaxisba és vegye meg 40 euróért. Ott tuti nem basznak át, és megkapod a cd kulcsoda megfelelő pontszámmal. :)
  • electroshock
    #541
    Hát öcsém, te nagyon elvagy tájolva több téren is. Elöször is, persze, a hivatalos oldalon olcsóbb az 1000pont, de ha valaki vesz magába 1000pontot az szart se ér account nélkül. Ezért a 18 euróért már kapsz egy accountot is mellé, igaz csak 750 ponttal. De egy újonc annak a 750 pontnak is örül, mellesleg.
    Másfelöl G2playen nem basznak át mert ki volt írva, hogy mit kapsz a pénzedért. Tudod hol basznak át? A steamen, ahol 49.99€-ért árulják a játékot, mikor az eredeti oldalon is "csak" 29.99€. Na az az átkúrás, gondold át a te problémád.
    Harmad részről pedig nem tudsz olyan blokkot mutatni amin fel volt tüntetve a 3000 pont, mert én is vettem g2 oldalán, és se abban, se a paypal-os e-mailben nem volt feltüntetve a pontok száma, csak a játék.. :)
    Jah, szerintem is hihetetlen, hogy nem tudod belátni, hogy nem átbasztak, hanem elbasztátok. :/
  • pitlord
    #540
    Öreg nekünk egyszer találkozni kellene de komolyan,meggyőznélek az ellenkezőjéről amit írtál hidd el.
    Amugy amikor rendeltuk még kb 4 féle dolgot lehetett rendelni Battleforgal kapcsolatban az oldalon előbb néztem már csak ez van ahol 17.99€ ért rendelhetsz 750 pontot ami továbbra is mondom logikus, hisz a HIVATALOS OLDALON OLCSÓBB!(Biztos sokan fogják venni)
    Vagy csak lehet nem csak minket kurtak át és most kibazstak az odlalra egy ilyet és majd ráfogják erre hogy ezt rendelte aki ugyjárt mint én ááá ebbe semmi logika nincs biztos nem igy van hisz tobbért adni valamit mint a hivatalos oldalon megveheted az logikus.
    De látom nagyon csunyán nézel ugyhogy majd elküldöm a blokkot CSAK NEKED e-mailbe jó barátom?
    Hihetetlen komolyan mondom hihetetlen:))))
  • electroshock
    #539
    Filder: Igen, még bf fórumon az oroszok sírását ^^
    :D
  • electroshock
    #538
    1. Két itemet rendeltél, ez eddig rendben. Tudod ezeket a site-okat nem robotok működtetik hanem emberek, mint te meg én is. Ők csak tovább küldik azt, ami a készleten van. Lehet te még az előző készletből kaptál (amiből én is rendeltem anno), ahol 3000 pont volt. Lehet pont te kaptad meg az utolsót, akkor inkább örülnöd kéne. :) Mások már csak a 750-eset fogják megkapni. A másik lehetőség, hogy véletlen küldtek egy 3000-es kulcsot. Ebben az esetben is csak ti jártatok jól.
    2. Ugyanannyiba kerül hát, egy accountot mégsem adhatnának neked 9.99ért.. Ők is csak megveszik máshonnan ahonnan olcsóbb (valszeg közvetlenül az ea-től). Ilyet kaptak, ennyiért adják. Az oldalon ki volt írva az ár, ki volt írva a kapott pontok / kártyák száma. Nincs ok a felháborodásra, mert nem vertek át sehol, kicserélni, pénzt visszaadni már nem fognak, miután használtad pláne.
    3. Megértem, hogy olcsóbban akartad venni, logikus. De csak azért mert mások is, meg én is linkeltem a G2 oldalát, nem kell egyből bedobni a 2 bf-et a kosárba aztán már fizetni is a paypalon. Olvasd el szépen, hogy mire költöd a saját, vagy szüleid pénzét.
  • ToCsEk
    #537
    el :)
    hát nem tudom, érdekes :)
    érdekes én elbattyogtam galaxisnetbe, mondtam hogy mi kell adták és már mentem is haza :D
  • pitlord
    #536
    Nekik volt igazuk ne nevettess már.
    1.Két itemet rendeltunk akkor az első vajon miért tartalmazott full accountot amikor 1 itemböl kettőt raktam a kosárba szal nem lehetett különböző :).
    2.UGYANANNYIBA KERÜLT!17.99€(Full account 3000 pont 64 lap)
    3.Számoljunk csak eredeti site 9.99€ 1000 pont de én máshol - ahol olcsobb - (de mégsem) én drágábban akarok venni kevesebb pontot 750 pontot 17.99€ ért.Több helyen is megdöl amit irtál.
  • Filder
    #535
    Az előző hozzászólást, az oroszországi esetet olvastad?
  • ToCsEk
    #534
    ezért kell elmenni a boltban és ott meg venni ...
    tudom hogy drágább de legalább nem basz át senki senkit.
  • electroshock
    #533
    Hát Pitlord, rábasztatok, és nem azért mert átkúrtak. Mielött rendelsz bárhol bármit is, olvasd el mit rendelsz. Amit te vettel G2play-en, világosan fel van tüntetve: "This package comes with initial 750 points and 16 cards." Nekik van igazuk, szóval it's your fault. Semmi lutri, semmi lehúzás(nem tudom hallottad-e, hogy az oroszoknál amit árultak a boltokba bf-et, a doboz hátulján 3000 pont volt és 4x16 kártya, közbe mikor regeltek akkor csak ezt a 750-et kapták meg 16 kártyát... na őket átbaszták)
    battleforge.com-on én is megjártam, vettem 2000pontot(nem tudtam hogy máshol olcsóbb) és az e-mail nem jött meg, 2 hetes e-mail váltás után utalták vissza a pénzt. Nem nagyon akaróztak csinálni bármit is, de miután kivágtam egy kis idézetet a felhasználási feltételekből, másnap egyből utalták a pénzt.. Ezek után egy szaros játékot se fogok venni EA-től, az tuti.
  • pitlord
    #532
    g2 sitot senkinek sem ajánlom hoyg onnan rendeljen bf pontot.Igaz hogy ugy tüntetik fel hoyg olcsobb de mi haverokkal rendeltünk 2 full bf et az első meg is érkezett szépen müködött minden,de a 2.nak megküldtek egy 750 bf pontos skratchcard serialt és mikor jováirt a bf pont mezőben a 3000 helyett 750 et csak néztünk.Mindezt tetézte hoyg mikor kb 4.oda-vissza e-mailt váltottunk akkor emgirták hogy szerintük pedig minden rendben ment hiszen ez a serial egy 750 es "feltöltés" serialja Idézem az e-mailt:
    "The package is defined correctly on our website that it comes with 750 points.

    best
    viktor
    "
    2 ből 1 ez a g2 ha szereted a lutrit meg a lehúzást rendelj innen.
    Másik dolog.

    www.battleforge.com eredeti oldalon ugye ha az account beállitásodnál az ország megadásánál nem Magyarországot állitottál be akkor előfordulhat hogy nem € (Eur)-ban jelzi ki a kivánt összegeket 4.99€,9.99€,19.99€ hanem USD ben,itt elgondolkozik a felhasználó hogy dehát USD-ben joval olcsóbb akkor abban veszek inkább bf pontot mert az jobb.HÁT NE TEDD,ugyanis valami huncutság folytán a levonás megtörténik,de a bf pont nem iródik jóvá az accountodon és mégegyszer írom ez az EA HIVATALOS OLDALA (www.battleforge.com) on történt.Innen még nemjött válasz e-mail.Leírtam ezeket hoygha valaki ha esetleg tervezte volna eddig akkor ne szivjon vele igy mint mi szivtunk.
  • Murder3
    #531
    Én benne lennék, de lenne elég magyar a mapra?
    Nehéz lenne összehozni amikor mindenkinek jó de jó lenne.
  • ToCsEk
    #530
    mentem gamelni. tocsek néven megtaláltok :)
  • ToCsEk
    #529
    ma mikor game? :)
  • electroshock
    #528
    Valamikor csinálhatnánk egy 12playeres mapot(akár csak standardon), de csak magyarokkal :P
  • electroshock
    #527
    Dodzi te aludtál egyáltalán az éjszaka? :D
  • donatus13
    #526
    picsába nem bírtad magadban tartani:@
  • pitlord
    #525
    Aha Dodzylla a BF beépített embere most lebuktál:P
  • ToCsEk
    #524
    ok mind1 :D
  • donatus13
    #523
    Mióta megvettem egy dcm nem volt :)
  • electroshock
    #522
    Bocs hogy nem írtam, de mikor néztelek még nem voltál, és elkezdtem egy egyszemélyeset, most lett vége. Majd holnap
  • ToCsEk
    #521
    gameban leszek 1perc múlva, csináld meg a mapot 2.szinten is hívj meg :)
    tocsek a nevem
  • ToCsEk
    #520
    :S előbb nekem is ki disconnectelt úgy hogy ki is fagyott az egész game :D
    most bk :D:D:D aztán kaja, 21.15-21.30 között leszek és azután nyomhatjuk :)
  • electroshock
    #519
    Az istenit, megint DC, pedig túl voltam a pálya kritikus pontján. Komolyan mondom ilyen szarul összetett MMO játékot még nem láttam, és ennyit mernek kérni érte, pofátlan zs....
  • electroshock
    #518
    Működik újra, csodás. Most behind enemy lines experten szenvedek, pont közben lépett ki, pedig egész jól álltam :7
  • electroshock
    #517
    Jó simán lenyomhatjuk, segitek, nekem ugyis emgvan minden upgrade onnan. Viszont most mennek a szerverek? Mert engem kikúrt, és offline a szerver nálam, de lehet csak nálam van a baj azért kérdem. :)
  • ToCsEk
    #516
    ahha, szóval noobokkal voltam akik nem vágták a mapot, mint ahogy én sem :D :D thx, esetleg megcsinálhatnánk 2en nem? ráérsz késöbb?

    megvan a mai siker :D, megcsináltuk a mapot 2. nehézségen :D
    egyik lama csinált egy kis védelmet :D

  • electroshock
    #515
    Kedves Tocsek. Amin játszottál az a Dwarven riddle. Semmi glitch nincs a pályán, leírom neked mi történik, mit kell csinálni. Nem egy nehéz dolog, experten lesolozom, mint ahogy bárki akinek van enlightenment(nem szükséges, de ajánlott).
    Tegyük fel 2-en vagytok, mert ugye úgy könnyebb. Bal alsó sarokban kezdtek. Elindul a számláló. Tegyük fel expert a pálya. Elindultok, ajánlott hogy valaki nature legyen, és legyen manawingje(lvl1-es, hogy legyen töltése is). Szépen elindultok, mire a moloch-hoz értek legyen vagy 6 mana wings-e és 3 shamanja. A másik játékos menjen amivel akar, nem lényeges. Megölitek a moloch-ot, odaértek a bázishoz. Letesz a nature player egy motk-t(sokat segít, az ijászok meg tornyok nem lőnek) közvetlen a fal bal oldalához. Ha megvan akkor a mana wingekkel le kell rombolni a kristályokat a megadott sorrendben (talán fehér, zöld, sárga, kék, ha jól emlékszem?). Időn belül kell hogy legyetek, az a legjobb hogy mire leromboljátok a 4 kristályt marad még ~10 másodperc. A kristályok megnyitják nektek a fire altar-okat. Mikor megindul a támadás(ami a videón is látszik) egyből benyomja valaki a fire altart. Ez megöl minden piros ellenséget. Ahol vagytok, a bázison is(a bandit lord-ot is!). Ez után ujabb számláló indul, elfoglalja a nature player az orbot meg a welleket. A megmaradt mana wingekkel megindul dél-keletre az orbhoz, hogy ott szép lassan megöljék a kristály őröket. A második illetve az összes többi hullám ellen stone of tormentekkel és motk-kal szoktam védekezni. Nekem beválik. A késöbbiekben el kell foglalni a harmadik orbot és enlightenmenttel sárkányokat kelteni, majd a kristályokat a sorrendben megölni. Ennyi ez a pálya, nehezebbnek tűnik mint ami. Ha kell teszek ide replay-t hogy kell megcsinálni, csak szólj.
  • ToCsEk
    #514
  • ToCsEk
    #513
    mekkora szar fos game ez az egész :D:D
    ma nyomtam vagy 3at aztán lose mind :D:D: :S
    van egy map érdekes,
    4 személyes bal alsó és jobb felső sarokban van 2 ember
    bal alsó bal felülre megy és pusztít a jobb felső 2 meg jobb alulra megy, 2 bázist kell leirtani aztán meg ilyen oszlopokat díbolni :D
    nah bal fent bázis kiirtva, jobb alsót kezdtük el aztán amint kinyírták a felsőt mi még csak alul elkezdtük, kb ránk rontott vagy fél térképnyi kisbuzi aztán ledarálta a seregünket meg a bázist, de hogy miért az kérdés, jah és csak 1 orbos sereg lehet szóval fos :D valami glitch volt :D talán először az alsót aztán a felső bázist kell kinyírni akkor nem jártunk volna így :S de ki tudja :D
  • ToCsEk
    #512
    :)
    most game?
  • Montly
    #511
    Sziasztok!

    A minap megvettem a játék cd key-jét az Onlinekeystore.com-ról. PayPallal fizettem és minden rendben ment. Pár perc után emailemen ott volt a kód és tökéletesen kűködik. :)
  • Gando
    #510
    akkor jól gondoltam, thx mtv
  • electroshock
    #509
    Hali, szerintem sehogy.
  • Gando
    #508
    Üdv, a trialban, hogy tudom felhasználni az upgrade kártyákat?
  • Murder3
    #507
    Továbbra is segítséget kérnék paypal ügyben vagy inkább még mindig aki tud az léccivés segítsen nekem.:S