2026
BattleForge
  • spybot919
    #586
    Pcgurun és gs en is olvastam hogy többen 500BF pontokbol raktak össze paklit :) Meglehet. 3000BF pont nagyon jó ha nem a leg ultra-rarebb kartyakat akarod megvenni mert azok kerülnek 1.000-2000BF be.
    Aukciós házban meg 10-50- max 150bf pontért vehetsz király lapokat mint pl Overlord stb :)
  • ToCsEk
    #585
    electroshock mikor érsz rá? nyomhatnánk egy 2pve-ket vagy ha vannak haverok akkor 4pvet is 2. fokozaton
  • electroshock
    #584
    Üdv, a freeplay client tényleg csak marketing, de sajnos azt kell hogy mondjam, hogy az eredetihez járó 3000ponttal sem mész olyan sokra, kivétel hogy ha ezt a pontot "befekteted" és többet csinálsz belőle az aukciós házon keresztül(de akkor meg nem vettél kártyákat, ergo nem tudsz tovább haladni). Szóval aki csak "játszani" akar, nem akar az aukciós házzal tökölni, annak is elkerülhetetlen, hogy a késöbbiekben vegyen pontokat. Vannak olyan kártyák is, amik 1000-1500 pontba kerülnek. Akinek meg megtetszik a játék a freeplayen, az úgy is fog venni pontot, hogy "rendesen" tudjon játszani.
  • spybot919
    #583
    Sziasztok fórumozok!
    Én személy szerint 6os szinten járok, egy német előfizetővel tolom akinek hát eléggé komoly paklia van, Sajnos azt kelett ,hogy tapasztalnom FreePlay clientel egy idő útán játszhatatlanná válik mivel a nehézségi szint emelkedik és alap kártyákat amiket kaptál nem veszik fel a versenyt a pVe ellenségekekel.
    érdemes megvenni eredetibe mivel a freeplay client csak marketing ,hogy kipróbáld de hosszú távon játszhatatlan.
    Várom a további véleményeket a free clientről
    Keressetek meg játékban nevem: Chamillitary

    Üdvözlettel spybot
  • Filder
    #582
    Alapvetően két módon:
    1. Lapokat adsz el.
    2. Valódi pénzért vásárolsz BF pontot.
  • supersheep
    #581
    Heló.
    Tegnap kezdtem a játékot és lenne egy kérdésem.
    Hogyan lehet bfp-t szerezni?
    Ingame nickem Pogoo. Aki gondolja felvehet megyek szívesen többszemélyes mapokon
  • Kry
    #580
    Jó lenne már egymást amúgy felvenni in-game. Leirom az én nickem, és vegyen fel mindenki aki akar. GosuGomezz

    Hakijön upgr.3 és a promok télleg rendelkezni fognak vele, akkor nem kizárt hogy emelkedni fog az áruk, bár kitudja...
  • electroshock
    #579
    Hát nature-höz kell motk, és enlightenment. Ez a kettő együtt 2000bfp.. Hasznos még a wheel of gifts, deepcoil worm(azt shadow deckbe is tudod használni), ezek ~200-250/450-500 bfp.
  • ToCsEk
    #578
    2ice card :D nah xD
  • electroshock
    #577
    Amelyik 4 személyes mapot meglehet azt én is megtudom egyedül (blight, guns of lyr, king of giants, dwarven riddle), de például titanst meg bad harvestet nem :) Amúgy meg társasági játék, akkor már ha lehet töltsük meg a helyeket és akkor nem egyedül kell unatkozni. :P
  • ToCsEk
    #576
    van benne 2 ice deck is :D

    azért megyek shadow-al mert tetszik és vettem hozzá már egy rakat lapot :)
    gondolkozok most hogy menjek natureval :) azzal a legkönnyebb talán :) csak ahoz is kellene vennem 2lapot min :) majd meglátjuk mennyibe kerül :) van még ~900bf pontom :)
  • Frankus
    #575
    Azért annyi előnyöd lesz ebből: parasite swarm , hogy a siege of hope pályát kicsit egyszerűbb vele megcsinálni, mint nélküle :)
  • donatus13
    #574
    Akkor játsz mással :D ezt lehet erre mondani gyűjts több színű kártyát csak 1 fajta deck nem sűrűn eredményes.
  • ToCsEk
    #573
    aha csak nem shadow deckel :D
  • donatus13
    #572
    sokan 4 személyes pve-t még egyedül is meg tudják csinálni :)
  • ToCsEk
    #571
    megbeszélhetnénk egy időpontot aztán 2pveben nyomhatnák mert már elegem van a lama külföldiekből :S
  • electroshock
    #570
    A promo kártyák majd megkapják az U3-at (fórumon írta valamelyik kék^^)
    Tocsek én szívesen segitek, de állandóan ezt csinálom(van egy amerikai srác akivel jókat játszunk, most kezdi az experteket, 4-es mapokba szerintem ő is részt venne).
    Jah, egyesével érdemes megvenni a kártyákat, sok szerencse kell hogy visszakapd egy booster, tome árát(átlagosan egy tome kártyáinak az értéke 800-1000bfp), de azért jó hazárdírozni, nekem is volt már single boosterben mountaineer..
  • navahok
    #569
    Nem tudjátok hogy tudnám megcisnálni hogy halljam a narrációs szöveget. Pályát cinsálom miden hang rendben van de amikor Kyle , vagy vlamleyik csaj elmondja a küldetést, vagy hogy mire figylejek stb. akor minden hang elhalkul ez rendben is van de semmi beszéd hangot nem hallok bétában , érdekes módon semmi iylen gond nem volt, itt meg a full al van :)
  • navahok
    #568
    Tudom mostmár, a boosterekért kár volt, de a tome az nem árt 1 pvp-zni, elég jó nature paklit tudtam belőle csinálni.
  • Kry
    #567
    Arra lennék kiváncsi hogy mi lesz a promo kártyákkal azután hogy kijön az upgrade 3, hiszen a promo kártyák jelenleg egy upgrade 2es és chargeolt lappal ér fel.

    navahok szvsz nem szabad a bf pontot boosterre és tomera költeni, inkább vedd meg marketben a lapokat amiket szeretnél, mert a tomeokkal szinte biztos hogy csak buksz...
  • ToCsEk
    #566
    ezt nem hiszem el hogy nem találok egy értelmes embert akivel tudnék 2pvezni 2. fokozaton :S

    segíthetnétek igazán :)
  • navahok
    #565
    Végül is Neamus néven megtaláltok.
    vettem pár boosert meg 1 tome-ot, összvisz 1 ultrarare volt benne 1 parasite swarm amit amúgy se használnék :), szal elég szar leosztás, de a maradék bf-ből gyorsan beszereztem egy juggernautot meg pár fontos de olcsó kártyákra licitálgatok.
  • Lumania
    #564
    Csak egyszerre lehet végigtolni.
  • tototto
    #563
    én leszedtem ezt az ingyenes verziót, kipróbáltam és lenne pár kérdésem
    a térképre ha rákattintok kijön 4 választható küldetés egyiket gondoltam elkezdem, szerintem valami tutorial lehetett mert elég jol elmagyarázta miket kéne csinálni, csak időhiányban gondoltam elmentem és majd folytatom holnap, de nem találtam semmit, ezért simán kiléptem de most meg ugye folytatni nem tudom majd, lehet valahogy menteni a küldetésben vagy csak egyszerre lehet végigtolni?
  • Pio
    #562
    Ez teljes értékű játék de csak 32 kártyalap jár hozzá és nem is tudsz venni többet. Ha akarod bővíteni a paklidat akkor kell venni külön BF pontokat.
  • WOLF3x6
    #561
    Es ezzel mit lehet kezdeni? Ugy ertem lehet szereni free account-al is tovabbi pontokat, vagy csak kiprobalni erdemes ezzel a verzioval a jatekot?
  • Pio
    #560
    Ingyenes lett a játék!
    Az ingyenes acchoz 32 kártya és nulla BF pont tartozik, de teljes értékű accountnak számít.
  • electroshock
    #559
    És mi a neved ingame?:D
  • navahok
    #558
    Érdekes eltünt a bétás karakterem csináltam újat de szerencsére a firedancer megvan ezen az új karakteren is.
  • electroshock
    #557
    Mikor tome-ot játszottam asszem 2 victory tokent, battle tokent nemtudom többet ad e.. viszont most kapsz honor tokent is amiből majd vehetsz U3-at.
  • navahok
    #556
    Ahogy nézem jól megszívtam ,tölti a frissítést és olvasom hogy mostmár nem kell serial hogy mindent lehessen használni, bár úgyis a 3000 pont miatt vettem :)szóval nem gond
  • navahok
    #555
    Na megjött a kód, meg is vettem. ErasmusHunor néven megtaláltok (asszem ez volt a nevem a bétában ;) )
    1 kérdés, mennyivel ad több tokent a tome-os pvp mint a sima pvp? bétában ez állandóan változott.
  • electroshock
    #554
    Hello. Én már nem emlékszem, mert vagy 2 éve volt, hogy regisztráltam paypalra.
  • navahok
    #553
    Sziasztok, akik paypal-al vették, azoknak amikor regeltek a paypalra menyni idő múlva kapták meg azt a 4 jegyü kódot amivel el kell fogadtatni a kártyát? már pénteken regeltem. Jó lenne minél hamarab megkapni mielőtt még kifogy az onlinekeystore :), vagy 2 acc+3000bfes kiszerelést tuti vennék.
  • donatus13
    #552
    Mert az eredeti kliensel fogsz játszani.
  • donoki
    #551
    és ehhez minek kell letöltenem a patch-et?
  • donatus13
    #550
    Demóval kitudod próbálni ,hogy néz ki a játék.
  • electroshock
    #549
    Dodzi =D
  • donoki
    #548
    miért ne lenne nekem való?
    és a demó azzal mit tok csinálni? felraktam, azt tölti a patch-et.
  • donatus13
    #547
    Nem ingyenes, www.battleforge.com on van demó.Ez a játék nem neked való.