2026
BattleForge
  • Murder3
    #626
    Nem kell annyi pénzt bele ölni aki eredetibe megvette mint pl én meg dodzy az szopta főleg én hogy a sok pontomat elbaz-tam tome deck meg boosterekre:S

    elég kb 3000 bfp-is amiből már jó paklit össze lehet rakni vagyik kb 5000 forint ahogy lentebb írták.
  • Murder3
    #625
    Az upgrade lapokat nem tudod eladni csak a paklidból a lapjaidat de azokat 100% hogy senki se fogja megvenni.
    Az az 1 eséyletek van hogy szépen szórjátok rá a pénzt mert máshogy nem igen lehet bfp-hez jutni.


  • Kiado
    #624
    Hali!

    Tegnap kezdtem vele játszogatni, kérdésem az lenne, hogy BF pontot úgy nem lehet szerezni, hogy a pályákon kapott kártyákat rakom majd aukcióra? Habár egyelőre aukciózni sem enged, mert free-s vagyok, de valamit olvastam, hogy ezt meg lehet változtatni csak többet kell játszani... :)
  • donoki
    #623
    mi lenne ha nem mindenkinek azt mondanád h "ez a játék nem nektek való"?
    jó lenne már csöndben lennél mert kezdesz idegesíteni... ty
  • donatus13
    #622
    Áááá ez a játék nem nektek való, nem az ingyenessége az erőssége tegyetek bele min 10700 ft ot és akkor lesz csak jó! onlinekeystore on 4200 ft az eredeti játék igazán nem pénz.
  • donoki
    #621
    lenne egy kérdésem:

    hogy tudok játszani bf be?:S
    mert akármikor, ott a földgömbös képre rákattintva bármelyik cuccra kattintok azt írja: game doesnt exist anymore vagy game is no longer avaible, nem tudom, hogy a bf hogy írja, nem emléxem

    eddig csak rendes game-be tutorialt játszottam, meg ott olyat játszottam h tok saját szörnyeket lerakni végtelenül meg ellenfeleket bandits meg ilyeneket

    de hogy tok normálisan játszani?
  • Juliano82
    #620
    pár kérdésem lenne... Most próbálgatom a játékot ezzel a free clienttel.
    Mi a legolcsóbb módja, hogy BF-hez jussak(paypal,Fullgame..stb).
    Mi lesz a jelenlegi 32 kártyámmal hogyha fullra regelem a játékot? Vagy a full játékhoz amúgy is járna ez a 32 lap?
    A deck level szintjét hogyan lehet növelni?
    Köszönöm a válaszokat előre is!
  • electroshock
    #619
    Nem, nem magától megy le. A lietauntokat kell megölni, és a gun positionöket meg lerombolni amíg 0 nem lesz a morál :)
  • Murder3
    #618
    Nem amikor belinkelném a kártyát és rámegyek a save card ra akkor ezt írja ki: This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form.
  • Murder3
    #617
    De így csak védekezni kell amíg le nem megy a morál?
  • supersheep
    #616
    Az mér van hogy játék közbe a kurzor beragad középre meg kifagy a játék?
    #@]! kivan.A siege of hopot 4.szerre próbálom megcsinálni de mindig kifagy ez a gané retek.Soha többé nem veszek játékot az EA-tól b+.
  • electroshock
    #615
    Kiegészíteném annyival az expert-es leírásod, hogy stone of torment nem kötelező, ha van motk akkor a madarak ide-oda repkednek, semmit se fognak csinálni. Furnace of flesh-t meg csak akkor érdemes letenni, ha sok varázslatot használsz, vagy sok egységet vesztesz, mert a FoF nem ad új powert, csak a void poolodból ad vissza energiát a power pool-ba.
  • Frankus
    #614
    MO:

    Advanced: nem lehet gond, mert a MO megold végig mindent :)

    Amúgy a könnyebb megoldás: Enlightment+ sárkány és a MO nem is kell
    A kevésbé könnyű: Magma hurler+ sámán általában minden pályát megoldanak

    A constructot nem kell megölni három orbnál! Elég levinni a morálját (számláló) ehhez meg kell ölni pár hadnagyot és ágyút, ekkor elmenekül és nyugodtan felépítheted a 4. orbot.

    Expert: Alul a barlangokból folyamatosan jönnek madarak. Legjobb megoldás lepakolni alulra 3 MOTK és mellé egy-egy Stone of tormentet, és közébük egy-egy Furnace of flasht ezzel a manád úgy fog pörögni, hogy nem győzöd elkölteni :)
    Mégy egy szivatás van. Az induló helyről kb pár percenként elindul egy moloch. Erre elég a MO-t leküldeni az induló helyre. Fent úgysincs rá szükség.
  • Zargas
    #613
    Murder3: Visszaolvastam, hogy milyen segítségre is szorulsz a PayPal-lal kapcsolatban... Valahogy nem értem a kérdésed...

    1. Most regisztráltál bankkártyát a acc.-odhoz és megkaptad a 4 jegyű kódot, vagy sem?

    2. Vagy megvan a kód, csak nem tudod hova kell beírni.
    Ez esetben a bejelentkezés után egy ilyen szöveget keress a "My Account Overview"-ban:
    "Confirm my debit or credit card - Enter the 4-digit PayPal code from your card statement to get Verified and lift your limits."
    Itt rákattintasz a szövegre... Aztán bejön a "Link and confirm your debit or credit card" nevű ablak... itt a "PayPal code" mezőbe beírod a 4 jegyű kódot (amit a a bankszámlakivonatod tartalmaz a PayPal levonás után a közlemény rovatban)... ha beírtad akkor nyomd meg a narancssárga színű "Submit" feliratú gombot. Ennyi.
    Szerintem ennél részletesebben nem lehet leírni. Remélem sikerül megcsinálnod...!
  • Murder3
    #612
    Hát én még mindig a paypalla keresek választ de sehol sem ad senki:S

    Pedig kéne a pont mert így tiszta fos az egész.:S

    Amúgy a Mo kampányba a Mo pályához kell valami extra lap?
    Mert én el sem tudom képzelni h 3 orból hogy szedjem szét azt a Constructot.

    Amúgy most mivan én kaptam pár újj lapot.
    Szoptam is vele mert így elpazaroltam 2 bf pontot:D

  • electroshock
    #611
    :DD
  • donatus13
    #610
    Aljas rágalom , ilyet kitalálni ?:O nem rágódom csak kártérítést követelek:D
  • spybot919
    #609
    én is annyiért akarom megvenni :)
  • Filder
    #608
    Akkor tényleg kivan.
  • electroshock
    #607
    Dodzylla az ereit vagdossa mert megbánta hogy megvette 11ért a boltba :P
  • spybot919
    #606
    DODZYLLA te kivagy?:D
  • donatus13
    #605
    De be pörögtünk. Hurrá hurrá epic fail:( mást nem tudok mondani.
  • spybot919
    #604
    Az a baj hogy még nincs bankszámlám és nem olcsó nyitni egyet 3000ft-5000ft körül mozog.
  • electroshock
    #603
    Hát ha regisztrálsz egy accountot és aktiválod, akkor hozzá kell adni egy bank kártyát (lehet már regisztráció közben) és ha ez megvan, akkor a vásárláskor majd a paypal-t jelölöd be, kérni fogja a paypal account belépését, ha beirod a nevet meg jelszót akkor kiirja hogy mennyi pénz lesz majd amit fizetsz, és akkor folytatod a tranzakciót, és egyből vonja a kártyáról a pénzt.
  • spybot919
    #602
    Igen és a pénzt hogy varázslom rá? nem értek az ienekhez :D
  • electroshock
    #601
    Na most már fent vagyok, valami pályát nyomhatunk, ha leszünk többen mehet 4 playeres is.
  • electroshock
    #600
    Szerintem dreadnought.battleforge.com lesz ;D Amúgy meg Spybot regelj paypalra és kész (:
  • spybot919
    #599
    Fire-re már megvan nagyából a lapok felállása mar csak eredeti game kell :D aztan mehet a pve,pvp game
  • navahok
    #598
    Na fellőték a 3. szervert is:), mibe hogy a 4.iknek avatar.battleforge.com lesz a neve :D
    Gondolom a legtöbben az overlordon szoktatok lenni
  • spybot919
    #597
    Thx az infot csak nincs paypal om. :S
    Fire deckre gondoltam amit össze tenni meg szobajött a natur és a shadow
  • electroshock
    #596
    Ne vegyél 2000pontot, 12k forintból onlinekeystore.com-on kapsz 10000pontot (kb 60$ az a csomag). 500pontból is össze lehet tenni decket, de expert pályákra ezek a deckek alkalmatlanok, sajnos. Minden színnek vannak olyan kártyái, amik nem hiányozhatnak, de speciel én minden pályára külön decket használok, szerintem így praktikus. Tocsek felölem 2v2zhetünk, majd Kry is jönne szerintem, neki is segitettem most délelött. Aki akar még jönni írjon rám (Edemhchead ingame).
  • navahok
    #595
    Elég erőset, csak döntsd el mire hajazol, fire frost shadow vagy nature, és akkor jó paklit lehet öszehozni, ha nem költessz a legdrágább ultrarrareekre akkor akár 2-3 színből is(de inkább 2)lehet erős paklid.
  • spybot919
    #594
    inkább adj msn-t :D
  • ToCsEk
    #593
    attol függ mit akarsz :D

    amugy szerintem jobban jársz ha 12kdból 2db ilyet veszel :) sokkal jobban megéri mint az alap game.
  • spybot919
    #592
    és 3000BF pontból mien paklit lehet össze rakni ha okosan vásárolsz?
  • spybot919
    #591
    Akar addolhatnál friend bácsinak is mert én is megveszem amit mutertől megkapom a lóvét :D
  • ToCsEk
    #590
    alap, de itt még sokan mások megvették rajtam kívül ;)
    2v2-ben rájöttem az nyer aki befoglalja a cumóst középen :)
  • spybot919
    #589
    Próbáltam 32alapos deck el pvp-zni csúnyán ráfáztam :)
    Ahogy beléptünk 2on2 re mar az 5percbe 3db Juggernautal kopoktatták a kapum és akkor elgondolkoztam ,hogy megérte -e :D
  • spybot919
    #588
    12k forintért vetted eredetibe a battleforge-t?:D
  • ToCsEk
    #587
    ez az ár mindig változik :)

    pl amikor én vettem előrendelői Juggernautot aukciósházból akkor 450bf pontért vettem :) most meg 1500 alatt nem nagyon kapsz :D