2026
BattleForge
  • Frankus
    #666
    Ezt nem értem teljesen.

    A földgömbön kiválasztod az egyik egy személyes pályát. Pl. Introduction és ezt írja ki?

    Mert ezt a hibaüzit akkor szokta írni, hogyha már elkezdték azt a többszemélyes pályát amire mentél volna...
  • Frankus
    #665
    Ez mióta lehet így? Mert nekem nem kellett beregiznem.... Simán kibontottam a 6 boostert. Mondjuk mai fejjel szidom magam mint a bokrot. Mert sima bontásnál lehet ugyanazokat a lapokat kapod. Így történt...
  • Frankus
    #664
    Csináltál neki új Ea accountot?
    Beírtad és nem működik?
  • Vincentcloud
    #663
    Meg a [email protected] -ra meg írtam a Contact us-ba is.
  • Vincentcloud
    #662
    Kb 20x próbáltam meg, írtam az [email protected] hogy mi a bajom, remélem foglalkoznak vele.
  • spybot919
    #661
    Sziasztok,
    Szeretnék segítséget kapni ,STEAM supportal szeretnék levelezni de nem jó az angol tudásom. Lehetséges lenne ,hogy valaki lefordítaná az általam megadott nyers szöveget angolra az lépjen kapcsolatba velem lécci!
    Msn: [email protected]
  • donatus13
    #660
    próbáld még egyszer.
  • Filder
    #659
    A regisztrált tome decket át tudod tenni a sima lapok közé, nem kell 30 napot várni.

    más

    Egy új akció, akit érdekel:
    http://www.g2play.net/store/Discounts-and-Promotions
  • Vincentcloud
    #658
    Vettem onlynekeystore-on serialt, és a battleforge azt írja ki hogy érvénytelen. Most nem igazán tudok ennek örülni.
  • navahok
    #657
    Donoki érdekes problémád van talán próbálj meg egy másik accot csinálni vagy töröld le és tölsd le újra, bár fogalmam sincs hogy ezek segítenek e rajtad.
  • navahok
    #656
    Én eddig ezt hittem egy közepesen hasnálható tome -om van de mostanság az elmúlt 3 tome meccsemet 3 különböző ember ellen nyomtam mindnek volt mountainere, voltak tornyaik (az enyémben csak shadow meg frost tower van de csak 1 orbosak) :D
  • Murder3
    #655
    Nekem 2 tomba volt összesen csak a MOTK meg a Memory:S
  • Zargas
    #654
    Hát én most vettem megint egy alapjátékot... De nem birtam ki, hogy ne vegyeke egy tome-ot... Aztán ledöbbentem... Az új updatek után a vásárolt tome-ot kötelezően Tome Deck-nek kell regisztrálni. Amit én nem szerettem volna, mivel most 30 napig nem tudom upgradelni a kártyákat. Mondjük ez a dolog a marketplace-szel kijátszható...

    A bontásom egyébként jó volt talán megérte...:
    Firedancer
    Juggernaut
    Overlord
    Hurricane
    Mark of the Keeper
    Shrine of Memory

    Ahogy nézem lassan már annyian leszünk, hogy simán rendezhetünk háziversenyt is. 8 fővel már simán lehetne nyomulni.
  • donoki
    #653
    erre még mindig plz vki
  • Murder3
    #652
    Amikor a profilt csináltuk akkor a kártyát is belinkeltük elvileg de most a profilba jelzi hogy még nincs belinkelve a kártya és hiába akarok lementeni az adatait a lentebb írt mondatot írja ki és nem fogadja el
    :S
  • Murder3
    #651
    Hát pl 3000 bfp-ből simán fullra tudsz vinni egy elemet.
    Meg tudod hogy mit kell venned szóval ha neked kell 1 temper meg 1 burrower és egy shadow mage akkor ezeket a lapokat nagyon ocslón meg is tudod venni ehhelyett hogy vennél 1 booster és zsákbamasckáznál.
  • donatus13
    #650
    OFF
    Hmm pio te vagy hwsw demigod fórumán ?:D Most nézegetem azt a játékot nem multiplayer-t nem nagyon értem.
  • navahok
    #649
    Ha csak az alap kártyák vannak akkor 0 -s deck level de ha upgradelt kártyák vagy nem alap kártyák is vannak akkor nő a deck level.

    Hogy hogy oszd be a bf pontod, ha szeretnél inkább pvp-zni akkor a tome deck nem rossz választás mert több rewardot kapsz mint a collection-os pvptől. booster az zsákbamcska lehet nagyot kaszálni vele meg nagyot bukni is. Aukción licitálgatni éri meg talán a legjobban az olcsó de jó kártyákra.
  • navahok
    #648
    Hát akkor murder nem tudom mi a problémád ha leterhelte és megkaptad a kódot akkor cska írd be és már vásárolhatsz is. ha nem fogadná el akkor nem tudott volna levonni 400-at ( egyébként nekem is ilyen kártyám van)
  • Marmyk
    #647
    köszönöm, ez gyors volt, a játékot még régen vettem, tocsekkal játszottam is egyszer, csak aztán vettünk egy boxot, így avval nyomultam, most vettem elő újra a játékot, a hangulata még mindig nagyon-nagy
  • Frankus
    #646
    Igen.

    Egy pályára kell belépjél, hogy legyen pár aranyad levelet küldeni :)
  • Marmyk
    #645
    sziasztok,
    egy kérdés, ha van már egy accom és veszek még egyet, akkor a másodikról az elsőre mindent át tudok küldeni, (pontot, lapot)?, köszi előre is :)
  • Juliano82
    #644
    a deck level mi alapján növekszik?

    Murder3! írtad hogy sok BF pontot elbasztál tome deck meg boosterekre...Akkor mi a jó befektetés titka? Hogy kell elszórni okosan a BF pontokat?
  • Murder3
    #643
    Az ok de csak a bf-nél csinálja ezt rendszeresen a többi játéknál csak nagyon ritkán.

    most néztem 1 pvp 1v1 replayt hátha tanulok belőle shadow vs nature frost.
    Kemény volt shadow sokkal gyengébb volt de bedarálta érdekes volt számomra ha lenne még pár lapom shadowból kb 1-2 akkor leeht én is elkezdenék gyakorolni pvp 1v1-ezni.
    De még nincs kedvem mert elvernek:S
    Előbb fel kell fejleszteni a lapokat csak úgy van esélyem az meg hosszú idő.
  • ToCsEk
    #642
    túlmelegszik a gép?
  • Murder3
    #641
    Nekem 1 olyan idegesítő probléma van a gammával hogy ha pl már 2 órája gépezek oszt előtt pl codoztam vagy bármit fogja elkezdek játszani és restartolja a gépet.
    Ez mitől lehet mert máskor is előfordul pl cod2 alatt is de akkor csak nagyon ritkán bf alatt meg ilyen helyzetekben mindig:S
    csomószor amikor már nyerném a mapot vagy már a statisztikába töltene és akkor puff minden veszett már szerintem simán túl léptem volna a commander rangon ha nem restartol annyiszor:S
  • Murder3
    #640
    Én sem bántam meg csak kéne még vagy 3000pont hogy tudjak rakni 1 jó paklit.:S

    Ráadásul ennyi erővel aki a bolti verziót vette meg és nem csak kódot ami sokkal olcsóbb volt az kaphatott volna több bfp-t mondjuk így lett volna fair.
    De hát EA meg a fair...távol állnak egymástól..
  • Murder3
    #639
    Visa electron:S

    Pedig elvileg leterhelte a kártyát meet a 4 jegyű kódot is leküldte.
  • lami321
    #638
    Publikus TS szerver: shootingstar.mydns.hu:8767 gyertek, hasznaljatok visszajelzeseket a [email protected] msn cimen várok.
  • donoki
    #637
    erre vki válaszoljon plz
  • donatus13
    #636
    kapják be, én megbántam el is adnám egy az egyben csak senki nem veszik meg 10 k ba hiába van kúrva jó nature deckem.
  • electroshock
    #635
    Nem látom félig üresnek a poharat, én meg vagyok elégedve a játékkal(a játékkal, nem az ahhoz kapcsolódó dolgokkal). Vettem 3 accountot, meg pontot is, nem bántam meg, mert tetszik, és izgalmas.
  • Zargas
    #634
    Murder3: Azért nem tudod reggelni a bankártyádat mert nem megfelelő... A rendszer csak a VISA, MASTERCARD és AMERICAN EXPRESS típusú kártyáakt fogadja el... a Visa Electron és Maestro kártyákat nem. Milyen bankártyád van... Mert ha ezt írta ki neked az oldal akkor még a KÖZELÉBE SEM VAGY A 4 JEGYŰ KÓDNAK...
  • Frankus
    #633
    Ez az egész dolog meglátás kérdése!

    Én úgy látom, hogy vettem egy játékot 11k ért, amihez a pontok 6k -ba kerültek volna, de ehelyett egy kis utána olvasással sikerült sokkal jobb áron 4200 Ft-ért vennem accot és 3000 Bf pontot.

    Én úgy látom a pohár félig tele van. Ti úgy, hogy félig üres :)

    Meglátás kérdése az egész... (nekem később lesz gyomorfekélyem az idegeskedés miatt :) )

    Amúgy meg nagyon jó a játék. Azt vettem észre, hogy beszippantott a játék. Kombókon agyalok. Replayeket keresek. Fórumokat bújok....

    Ezt pedig nem sok játék váltotta ki eddig belőlem :)
  • electroshock
    #632
    Kinek a pap, kinek a papné. :) Egyszer minden játékot megun az ember, aztán újra előveszi játszik vele egy darabig, aztán megint félredobja.. Nembaj, EA-től én se veszek soha többé semmit, mocskos csaló zsidók.
  • Murder3
    #631
    Hát istenem nem azért van a fórum hogy tajékozódjon?
    Max akkor beírod neki a hsz számot oszt akkor nem kell mindig újraírni mindent.

    De végülis jogos a mi felháborodásunk is mert 12ezerért megvettük ráadásul még szét is szivatnak bf vásárláskor miközben a játékhoz feleannyiért is hozzá lehetett jutni.
    (Persze az EA ilyen aghol lehet kizsigerelik a gamert ráadásul át is basszák meg meg is lopják pl FIfa09 vagy a sok szar nfs meg a sims2 millió kieg 7 ezer forintokért sőt most a sims3 kb 1 sims 2 kiegel ér fel de persze ez is teljes árér kell megvenni.)

    Mondjuk érdekes nekem a 3 eredeti gameből 2 EA cucc.
    Egyik a Sim city 4 deluxe kár hogy úgy oda vagyok a városépítgetős játékokért, másik meg a Battleforge. Ez nagyon bejön csak eggyértelmű szoptatás eszik a pénzt.Sajnos kár hogy az EA adta ki jobban örültem volna pl az Ubisoftnak akkor legalább 8ezerér lehetett volna meg venni nem pedig 12ezerért.

    Én pl az ingyen MMo-kat szeretem jó nem költök pénzt rá de végülis sokkal szórakoztatóbb tud leni mint pl wow vagy ilyen MMO-k meg RPG-k.

  • donatus13
    #630
    Ja és arra is gondoljatok ,hogy naponta jön ide 10 új ember ,hogy kipróbálja és mindenki ugyan azt kérdezi, a helyett hogy csak 10 hszt vissza olvastok.
  • donatus13
    #629
    Nem veszed észre ,sok tulok jön mint állat free accountal ,hogy hű de jó mert ingyenes csak azt nem veszed észre ,hogy semmid nincsen olyan ember aki megvette a játékot van pontja ,mindene, szét aláz pillanatok alatt ,szóval ez az ingyenesség csak részleges.
  • electroshock
    #628
    Dodzi megkaptad :( Csak sajnos igaza is van, mert ha nem veszed meg nem lesz pontod, nem tudsz játszani. Ingyenes játékok ezért szarok, nincs pénzük supportra sem. Na nem mintha a bf szupport olyan "hűdejó" lenne.
  • navahok
    #627
    Hát igen ez ohgy ingyenes lett, anynit tesz hogy kicsit kibővített demo :), mivel a 32 kártyával nem nagoyn lehet sokáig juni rá vagy kényszerítve a bf vásárlásra. Egyébként onlinekeysore nagyon megéri 64 kezdőlap meg 3000 bf pont 4300 Ft. ennyit ráköltesz és megfotolod mit vezsel akkor jól el lehet vele játszani.