2026
BattleForge
  • donatus13
    #706
    PvP ról tudok mesélni ezt azt, a jó meccsek 5-10 perc között vannak maximum 1-2 orb os kártyákon van minden el ne várd egy free gamertől aki nem rég kezdte hogy benevezzen azért ,hogy szét alázzák mert nem lenne kártya amivel ki álljon ellened:) amúgy támogatom, jó ötleted van.De én azért nem versenyzem:)nincs sok értelme.
  • Zargas
    #705
    Ok itt vagyok újra... Akkor kezdjük mindjárt a számolgatásokkal...
    Díjazás 1000(I. hely)+500(II. hely)+250(III. hely)+8*100(részvételei díj)+28*10(mivel ennyi meccs lesz)=2830 BF
    Én tegnapelőtt 4350 HUF-ért vettem 3000 BF pontot... Ha arányosan kiszámolod, hogy 4000 forintért mennyit kapsz, akkor 2759 BF az eredmény.
    Szóval kösz szépen Kry, hogy számolás heylett próbálsz lelőni egy önzetlen kezdeményezést, amni részemről még ráfizetés is és még befektetési kockázáttal is jár... mert mi van, ha a nagyobb díjazás érdekében az akciók miatt veszek 20000-30000 pontot aztán a nyakamon marad. Arról meg nem is beszélve hogy van vele meló, hisz nekem kell kapcsolatot tartanom a versenyzőkkel, nekem kell vezetnem az állásokat, arról már nem is beszélve, hogy egy ilyen versenynél 56-72 videót kell megnéznem, ami fontos mert biztos lenne pár okos próbálkozás. Szóval ezekért simán levehetnék 300-400 BF-et, de én még a lapokat sem szándékozom megtartani. Amit összegyülne a nyolc egyforma, versenynekét szétosztanám öket... a ganyikon pedik túladnék amivel tovább lehetne növelni a nyereményalapot... vagy különtenni egy alapba, elindítva a Magyar Ligát örökranglistával, melyek legjobbjai a nyereméalap tartalmáért nevezés nélkül megküzdhetnének az év végén.
    Ne hidjétek, hogy eljátszom a becsületem... Gyüjtegetők kártyajátékok fejelsztésével fogalkoztam jópár évig, ahol sikerült elérnem az egyik legnépszerűbb magyar játéknál, hogy kizárólag az én nevem szerepeljen a csomagoláson. Szóval nem tenne jót ha rossz hírem lenne ilyen téren.

    Mester:
    Igen az utalás... aki online játékkal játszik szerintem simán hozzáfér egy internetbanking szolgáltatáshoz. Aki meg nem az meg uton útfélen találkozik egy OTP-vel ahol simán befizeti a kasszába.
    Gondolkoztam én is a BF-es nevezésen. De nem véletlenül maradtam ennél.
    1. A saját bőrömőn tapasztalom, hogy milyen nehéz néha megválni 50-100BF-től mert ha elfogy nem érdemes 3000 alatt utántölteni. Ami azért még mindig elég nagy költség, és jó ha van pár fölös BF raktárom. Már akinek van... és nem költi el pikk-pakk.
    2. Itt vannak a free játékosok akik gondolkoznak a játékon... de nem mernek nagyobb feltöltés csinálni, mert félnek a csalódástól. Nekik egy energiaital ára az egész... és kapnak 100 BF-et indulásnak. Arról nem is beszélve, hogy azért biztos jópárnak esélye is lenne, még C/UC lapokkal is. Láttam már pár figurát aki az alapokat olyan szinten nyomta, hogy nem nagyon érdekelte, hogy az ellennek milyen lapjai vannak.
    3. Hidd el így is simán lesz annyi érdeklődő, hogy kevés lesz az a 8 hely... azért nem mindegy, hogy 500 forintot vagy 4000-ret adsz ki, hogy legyen pár BF-ed.

    Csak belekezdeni nehéz... szerintem az első megmérettetés visszajelzései után simán túljelentkezés lesz.

    ...és mégvalami bár én vetettem fel ezt az egészet, simán rendezhet bárki ilyen versenyt amin szívesen résztvezek korrekt lebonyolítás mellet. Mivel ahogy írtam, szerintem alap, hogy a szervező kizárja magát a versenyből. Így illik...
  • Murder3
    #704
    Szerintem meg fainebb lenne úgy csinálni hogy pl 8 ember ad 50bfp-t és az első 3 között lesz szétosztva a nyereméyn.
    Az első helyezet kapna 250-et a második 100 a harmadik meg visszakapná a nevezési díjat.Goldok meg mondjuk a meccs győzelmekért járnának.
    (mondjuk lehetne több játékos is csak nem tudom van e mondjuk 16)

    Persze lehetne nagyobb összeg is de akkor magasabb lenne a nevezési díj.
    Meg persze kategóriába kellene az emberkéket osztani pakli erősség szerint.
    Előre meg kellene adni a lapokat amikkel neveznél a versenyre.
    És pontokra menne a játék és úgy lenne az eredményhirdetés.

    Szerintem ez vonzóbb lenne mint pénzes utalgatás meg nyilván jobban vonzaná az embereket.
    (Engem nem érint a verseny szal én csak egy ötletet mondtam)

  • Mester
    #703
    sztem szó sincs ilyenről 1750 megy az első 3-nak mind a 8 nevezőnek 100bf+100gold alapból az már így 2550 bf és bestof3 meccsek vannak tehát 10fölött lesz a meccsek száma ami már igencsak közel van a 3k bf-hez
  • Kry
    #702
    Nem rossz ötlet egy verseny, bár szvsz: 8 versenyző*500huf= 4000huf ami egy alapjáték ami 3000 bfp, amiből ha levonjuk a dobogós helyeket elérő játékosok díját(3000-1750)=1250 illetve a további 5 személy 100 bf-ét akkor 750 amiböl még lejön egy pici a győztes meccsekért akkoris kb 650-600 ingyen bf-et benyel a szervező... egyébként jó ötlet maga a verseny ;)
  • Mester
    #701
    Nem rossz kezdeményezés végülis, de nem tudom hányan hajlandóak utalással foglalkozni( vagy egyáltalán x ft-t) fizetni egy online versenyért.

    Lehet valami kisebb díjazással/nevezéssel jobban müködne a dolog pl. 50bf pont lenne a nevezés amit ingame trade-ben neked adnak az emberek és az első kapna 400-t a második 100-t mondjuk 10 induló esetén, vagy egy hasonló értékű kártyát.

    Aztán meglátjuk lehet erre is lesz elég érdeklődő.
    Engem mondjuk mindkét esetben érdekelne a verseny.(bár az utalásos megoldásnál nem 100% azért)


  • donatus13
    #700
    Rohadjon meg ez a játék az ea val együtt , am én is szeretem:)
  • electroshock
    #699
    Zargas, légy szíves, és vegyél fel ingame, lenne egy-két kérdésem a háziversennyel kapcsolatban ^^ ign: Edemhchead
  • electroshock
    #698
    Szerintem itt mindenki az lett (Dodzit kivéve =D). Én nem láttam magyar nyelvű leírást, de úgy is rájössz majd mindenre ahogy elkezdesz játszani. Ezeket az oldalakat tudom ajánlani, igaz egyik se angol.
    -battleforge loot table
    -bfcards
  • Juliano82
    #697
    Van már a játékkal foglalkozó magyar nyelvű oldal?(kártyaleírások, tippek-trükkök...stb)
    Amúgy mi az a booster? (Szóljatok ha idegesítek bárkit a folyamatos hülye kérdésekkel, de sajnos függő lettem..:()
  • navahok
    #696
    Csak bf pontért cserébe kaphatsz új kártyát, illetve cserélhetsz is de mivel ingyenes kliensed van csak olyan lapokkal rendelkezel amik mindenkinek megvannak.
  • gereee93
    #695
    Amugy uj kártyákat csak bf ponétrt lehet venni? :S. Vagy nyerniis lehet? Aztán már nemkérdezek többet
  • gereee93
    #694
    Murder3. Nekem geree a nevem a free verzion. De még kezdő vagyok ^^
  • Filder
    #693
    - Harmadik szintre még nem lehet fejleszteni a kártyákat. (Mivel a fejlesztésnél már látszik a harmadik lap helye, várhatóan "hamarosan" jönnek a lapok.)
    - Upgradelt kártyát valóban nem lehet eladni, de le tudod szedni a fejlesztést. (Visszakapod az alap kártyádat, amit aztán el tudsz adni. Az upgrade lap viszont elveszik, úgy emlékszem.) Ugyanott teheted meg, ahol fejlesztettél, egyszerűen kiveszed a "pipákat". (Mégegyszer rákattintasz a zöld pipára és eltűnik.)
    - passz :) (A mentett játék alapján a többiek biztosan meg tudják mondani mi lehetett.)
  • Juliano82
    #692
    Köszönöm a választ electroshock!
    Van még rengeteg kérdésem...;)
    - 3. szintre hogy lehet fejleszteni egy kártyát?(másodikig sikerült).
    - ha jól vettem észre, hogy nem lehet áruba bocsátani az upgradelt lapokat. Akkor őket sehogysem fogom már tudni eladni?
    - jászottam Pvp-t, és az ellenfelem már kb 1 perc játék után valami hős félét (lovas) idézett ami jóval erősebb volt mint bármelyik 1 orbos sereg. Ez mi volt pontosan és hogy csinálta?
  • Murder3
    #691
    Ingyen Battleforgosok a nevetek mi a játékba?
    Írjátok már le lécci oszt felveszelk a friendlistre.
  • Murder3
    #690
    Amúgy mivan az Overlord szeróval?
    Tegnap meg ma is sárga volt és nem tudtam felmenni rá.
  • electroshock
    #689
    Juliano már most is teljes értékű a játékod, cask nincs pontod. Gereee, azok nem kártyák amiket kaptál, hanem a kártyához fejlesztés, amit ha megvan a kártya, feltudod használni. Magában semmit se ér.
  • gereee93
    #688
    THX a segítséget. Még azt az 1-et kérdezném meg, hogy ha végig vittem a missiot akkor a végén kijön, hogy random-ra kaptam kártyákat. De azokat, hogy tudom használni? Mert nincs sehol :S
  • Juliano82
    #687
    valaki van Csongrád megyéből? Segíthetne BF pont töltésben. Nagyon megköszönném. Amúgy ezt a free játékot kezdtem el, majd idővel kiirta hogy feloldodott a full game. Akkor most már csak BF pontot kell feltöltenem és teljes értékű a játékom?Jól értelmeztem a dolgot?
  • electroshock
    #686
    Zargas, szuper az ötlet, én mindenképpen nevezek. ;D
  • donatus13
    #685
    Mikor ? és melyik szerveren játszol? én általában fent szoktam lenne este fele ha gondolod majd játszhatunk.
  • Sephi
    #684
    Te vagy a ügyeletes "kellemetlen okostojás" ebben a fórumban? Rég nem ugatott le senki ilyen stílusban.

    Koszi, de máskor nem kell válaszolni kérdéseimre.
  • Sephi
    #683
    Notebook-omon megy a jatek, es van idom jatszani neha neha.

    Nincs valami guild esetleg?

  • navahok
    #682
    földgömbre kattintva választassz egy pályát és ha megcsinálod akkor újabb pálya válik elérhetővé közben meg halad a történet ennyi a story, meg van egy kódex szerűség amit minden teljesített pálya után felolvas. Ennyiből áll a stroy de nem ez az erőssége ennek a játéknak ;)
  • gereee93
    #681
    Császtok. Tegnap kezdtem el játszani a BattleForge-al és ugy halottam h van benne 1 kis story. Hol tudom elinditani a játéknak a story részét?
  • Zargas
    #680
    Gondoltam szervezek egy versenyt:

    Mit szólnátok egy ilyenhez...

    Időpont: 2009.06.08.-06.16.
    Játékosok száma: 8
    Nevezési díj: 500 HUF
    Helyszín: Sparring Grounds

    Díjazás:
    I. hely: 1000 BF
    II. hely: 500 BF
    III. hely: 250 BF

    Minden nevező 100BF+100G részvételi díjban részesül.
    Ezen felül minden győztes meccsnek 10BF a díjazása.

    A játékosok nevezéssel együtt vállalják, hogy a nevezési díjat az általam megadott számlaszámra megfizetik. Ezen felül vállalják, hogy a verseny során, a meghatározott időpont alatt párbajt egyeztetnek, és 2 győzelemig megmérkőznek minden (a versenyben résztvevő) játékossal.

    Minden egyes győzelem után a játékosok 3 pontot kapnak. A vesztes nem kap pontot. A veseny időpontja alatt le nem játszott párbajok eredménye automatikusan döntetlen, mely 1-1 pontot ér.
    Az egyes összecsapások után a győztes félnek jelentenie kell győzelmét a résztvevő felek (saját/ellenfél) Battleforge nickjével együtt [email protected] e-mail címen, és ezen levélhez csatolnia kell a győztes meccsek visszajátszásait (helye "Documents\BattleForge\replays"). A nem jelentett párbajok eredményei szintén 1-1 pontot(döntetlent) érnek.
    A versenyt az nyeri, aki összesítésben a legtöbb pontot éri el. Pontegyenlőség esetén a másodlagos pontok döntenek a helyezésről.

    Nevezni mostantó lehet a [email protected] e-mail címen. A nevezéseket beérkezésí sorrendben fogadom el 8 főig. Ha nem nevez ennyi játékos, akkor a verseny elhalasztásra kerül, vagy új feltételek mellett kerül megrendezésre.
    A játékosok listáját ezen topic sorain fogom feltüntetni.

    Mivel a verseny felmérés jelleggel bír, ezért tájékoztatok mindenkit, hogy sikeres fogadtatás esetén, hajlandó vagyok nagyobb létszámú és nagyobb díjazású versenyeket is rendezni. Ha rendszeresen lenne igény ilyen versenyekre, hajlandó vagyok felevenni az üzemeletetőkkel is a kapcsolatot, hogy egyébb díjazásban is részesülhessünk... ilyenek pl. a promó kártyák, és egyébb ajándéklapok.
    Ha valaki nem érzi elég jónak a deckjét egy ilyen versenyhez, akkor hajlando vagyok common/uncommon versenyek rendezésére is (bár ezeknél elég komolyan végig kellene néznem a videókat... :o) ..., de sebaj).
    Még valami:
    A verseny tisztasága érdekében jómagam nem veszek részt e versenyeken.

    Várom a véleményeket és a nevezéseket!



  • Murder3
    #679
    Én am a 2 szeméyles küldiket magyarokkal csinálom csak.
    Majd ha valaki lesz fent akkor amikor én a Nightmares End'S mapot lenyomnám szivesen vele:D
  • Juliano82
    #678
    a siege of hope c. küldetést megcsináltam. Miért nem adja be az új küldetést?
  • Juliano82
    #677
    © Juliano82
    ma 20:23 | privát | válasz erre | #676

    a Siege of Hope c. küldetést megcsináltam. Miért nem adja be a következőt?
  • Juliano82
    #676
    a Siege of Hope c. küldetést megcsináltam. Miért nem adja be a következőt?
  • Pio
    #675
    OFF

    HWSW-n elsősorban a Majesty 2 főrumot próbálom életben tartani kevés sikerrel (ahogy itt is sajnos...), de tettem oda egy Demigod leírást is iampio néven, ami megtalálható ITT is. Viszont sávszéligény miatti gondok miatt jegeltük a demigodozást. Ugyanakkor itt az SG-s Demigod fórumon van 1-2 ember, aki befektetett az US verzióra, náluk tudsz érdeklődni.
  • electroshock
    #674
    "Megjegyzem a legtöbb német játékos beszél angolul." - Amit művelnek, azt beszédnek erős túlzás lenne beszédnek nevezni... :D
  • electroshock
    #673
    Advanceden egy haveromnak megcsináltuk (ketten voltunk:P). Mondjuk jó szopó volt az eleje, de aztán a shadow wormök jók voltak. Zargas -> new deck -> tome deck -> disband pool (amelyiket akarod).
  • Filder
    #672
    Érdekes.
    Szópárbajozni akarsz?
    Miért gond, hogy német? A legtöbb játékos még köszönni sem köszön, mikor belép a több játékos pályára, nemhogy beszélget. Általában mégis teljesítjük a feladatot. (Megjegyzem a legtöbb német játékos beszél angolul.)

    Pvp-ben meg mit szeretnél megbeszélni?

    Priviben?
    A nevek nem titkosak, sőt.
    Olvass kicsit vissza légyszives.
    (Na jó pl. 193, 200, 339 hsz. Van még több is, keresgélj!)
  • Kiado
    #671
    Igen igen, még eléggé az elején vagyok sajna... :/
  • donatus13
    #670
    Bad harvest?
  • Kiado
    #669
    Ezekszerint csak én vagyok olyan szerencsés, hogy a Gold Vagon-os pályán nem jutok túl?:)
    Mindig olyanokat fogok ki, akik vagy kilépnek, vagy túl balfaxok, hogy megértsék a játékot... :D
  • Sephi
    #668
    Hi. Ma kezdtem el de nem tudtam meg senki ellen sem jatszani mert tele van nemetekkel...

    Privi-be irjatok mar meg a neveteket es toljuk egyut.

    bye
  • Vincentcloud
    #667
    Na kaptam új serialt ami működik.
    Meg kaptam 1 másik levelet, hogy elég 1 is mert úgyis válaszolnak meg hogy az volt a baj hogy most már az új rendszer van.