2026
BattleForge
  • pitlord
    #786
    Nah mondom megnézem az uj 1 playeres mapot kb a kozepén tartok amiko rképernyő közepére kiirják hogy serverfars hotdown 5 perc mulva nah ekkor töröltem le a gecibe a gamet!
  • Marmyk
    #785
    köszi, de MO-s pálya nincs meg :( gondolom meg kellene csinálni valamit hozzá ..
  • Filder
    #784
    Miután beléptél a pályaválasztó térképre, állítsd a pályák általános nehézségi szintjét advanced-re (fönt középen van egy legördülő menű), akkor jelennek meg újabb pályák.
  • ToCsEk
    #783
    passz :) de csak 2. szinten elérhető :) és a legalsó 1pve-s mapp :) bandit kampány :)
  • Mester
    #782
    sztem a freetoplay kezdeményezéssel több új játékos jött mint amit vártak aztán azért vannak server gondok is .

    Mondjuk olyan gondok is vannak hogy az új 1playeres pályán nincs loot se xp meg hasonlók;d
  • pitlord
    #781
    Az uj mapokat tényleg jó nehézre csinálták ,főleg mivel nincs szerver amin láthatnám is.Lassan már tényleg no comment kategória lesz amit csinálnak ezek.
  • Marmyk
    #780
    mit kell csinálni, hogy kinyiljon a MO-s pálya? :)
  • Mester
    #779
    új mapok így első próbákra elég kemények lettek. Az összes expert mapot megcsináltam már jó ideje, de pl. az új 2playeres pálya már advanceden se olyan egyszerű.


    Végre lesz egy kis kihívás megint;)
  • ToCsEk
    #778
    hát én olyan alma vagyok hogy már fáj :D a mo pálya nem megy :D már vagy 5x vesztettem kb :D de néztem youtubon replayt hogy hogyan is kellene :)
    csak az a gond hogy hiányzik hozzá a mortar tower :S
    licitáltam rá reméljük enyém lesz :)
  • Filder
    #777
    Advance nehézségi fokon több az ellenfél, és már erősebb egységeket is küld a gép.

    Tapasztalatom szerint a legtöbb pálya a standard fokozat taktikájával megoldható. (Nyilván attól függ igazán, hogy milyen decket, pontosabban mennyire erős decket használsz.) Általános stratégiát, ami minden pályára jó, szerintem nem lehet adni. Vannak tipikusan védekezős pályák pl. Defending hope, vagy a több játékos pályákon védekezős helyek pl. Bad harvest 3. pozicíó, de vannak pályák, ahol minél gyorsabban be kell darálni a ellenfelet.
    Aki teheti (elég sok lapja van), az nem két decket (védekező, támadó) használ, hanem akár minden pályára összeállít egyet.

    Sok ötletet meríthetsz a visszajátszásokból.
    Innen tudsz letölteni:
    http://www.bfcards.info/search.php?i=demolist#pve
  • Juliano82
    #776
    sziasztok! Újra itt vagyok a kérdéseimmel:
    - pontosan mik azok a TOKEN-ek?
    - milyen taktikája van a játéknak advanced nehézségi fokozaton?Csakmert befjeztem a 15 darab standard küldetést és iszonyat nehéz lett a játék?Mit csinálok rosszul? Csakmert nem igazán sikerülnek a küldetések..:(
  • Marmyk
    #775
    Nem tudom, nekem még nem volt problémám kártyás fizetéssel, WoW-ra is avval fizettem elő, a STEAM-en is avval vásárlok. Szerintem, ha normális oldalon vásárolgat az ember, akkor nincs gond. Engem egyébként zavar a paypal-nál, hogy kell még egy fél, aki pénzt húz le rólam.
  • Kiado
    #774
    Soha ne fizess szerintem kártyával, csak PayPal-el, ott legalább nem kell kiadni az adataidat és reklamálni is tudsz, ha valami nem úgy alakul, ahogy kellene.
  • Filder
    #773
    Elhiszem a paypal-t.
    Kicsit fura a g2play részéről, de ők tudják.

    Egyébként arra alapoztam a kártyás vásárlás lehetőségét, mert választható fizetési mód. (Lehet, hogy kisebb a paypal felé fizetendő jutalék?)
  • Marmyk
    #772
    pár napja próbáltam a g2play-nél a kártyát, de kaptam egy levelet, hogy használjam a paypal-t, szerintem kapsz 3000 pontot meg + 32 lapot, mikor upgradeled az accountot teljes játékra,
  • Filder
    #771
    A g2play-nél tudsz vásárolni Visa vagy Mastercard kártyával is, nemcsak paypal-lal.
    Erős a gyanúm, hogy az onlinekeystore-nál is lehet vásárolni bankkártyával.
    (Internetes vásárlás szinte mindehol lehetséges ezzel a két kártyafajtával. Ezek ún. dombornyomott kártyák. A kártyatulajdonos neve és a kártya száma, valamint a lejárat dátuma tapinthatóan kiemelkedik a plasztiklap síkjából, innen ered az elnevezés. Egy-egy vásárlás során ezeket az adatokat, tehát a tulajdonos, kártyaszám és a lejárat éve, hónapja kell megadni. Ezenfelül felül kérik még a hátoldalon, az aláírásnál lévő cvv azonosítót. Kérnek persze más adatokaz is, de azok a számla kiállításához kellenek, amit emailben szoktak elküldeni.))

    Mind a két helyen kb. 20 dollár a program, kapsz egy digitális kulcsot, 64 kártyalapot és 3000 BF pontot. (20 dollár az most nagyjából 4100-4200 forint, banktól függően.)

    Az engem is érdekelne, hogy a free accounton lévő 32 laphoz adnak még további 64 lapot, vagy a 32 laphoz már csak újabb 32 lapot adnak, s így lesz meg az induló 64.
  • Spunge
    #770
    en 1 normalis gamet nem tudok lejatszani mindig le DC zik
  • Marmyk
    #769
    Ez online vásárlás, vagy ismerőstől? (ha online akkor hol van? :) )
  • Kiado
    #768
    De elvileg cd kulcs mellé még jár 64 db lap és 3000 pont!? Legalábbis én ezt olvastam :D
  • Marmyk
    #767
    Hát vannak oldalak ahol olcsóbban tudsz venni játékot, 3000 ponttal. Bár azok Paypalosak.
    onlinekeystore
    G2PLAY.net
    Itt 30 font, de itt is kapsz 3000 pontot. Szerintem itt lehet sima bankkártyával is fizetni.
    Direct2Drive
  • navahok
    #766
    nem éri meg bár attól függ mi jár a cd kulcs mellé? önmagában kapsz egy kulcsot semmit nemérsz mert úgyis ingyenes lett.

    Más: nincs most fent valaki? már 3ik bad harvestet vesztettem annyi láma van hogy nem igaz elfoglalják egymás poewrshrinjait egyedül nem mernek sehova se menni :d , már nagyon idegesítőek.
  • Kiado
    #765
    Sziasztok, van egy lehetőségen, hogy 7700 ft-ért megvásároljak egy cd kulcsot, ez megéri, vagy inkább bf pontokat vegyek ennyi pénzért?
  • Marmyk
    #764
    Jó reggelt mindenkinek,
    Este felveszlek titeket, ha fent lesztek, elég szar ez a „friend” kereső is, hogy csak akkor lehet valakit felvenni, ha online. Én Wul néven vagyok, ha minden igaz ma kijön a teljes Renegade kampány. Meg lesznek új rangok.

    Renegade kampány
  • Murder3
    #763
    Pedig most akartam gyűjteni tokeneket:S
    Én a játékon belül: Murdeer néven játszom.
  • Spunge
    #762
    Sziasztok csak anyit szeretnek hogy ha van 1-2 nagyobb magyar tarsasag akik egyut szoktak jatszani azok vegyenek fel friendsbe pls nick:Spunge
    mert mar kezdem uni ezt a sok nemetet, jolene mar tobb magyar emberel is talalkozni. És meg anyit hogy meik servert ajanlanatok ahol tobb magyar van?
  • pitlord
    #761
    Köszönjétek azoknak akik 0 HUF ért ülnek a szerveren,és foglalják a helyet direkt nem irtam le a 4 betűs szót.Jelenlegi állapotában ugy szar ahogy van 4 szerver van az egyiken ülnek kismilióan játszhatatlan,a másikon meg - konkrétan elöbb pl hatan ültek - nincs senki hogy 4 playeres mapra ha randommal akarsz menni embert szerezz!Ki van ez találva.Az EA "főhadiszállás" kb most úgy nézhet ki mint Öszöd azon a bizonyos napon.Elképzelem ahogy a kisfönök feláll és bejelenti "elkúrtuk....nemkicsit....NAGYON!"Nah kb ez jellemző most a Batteforge-ra:)
  • Marmyk
    #760
    elég szar ma a szerver, megcsinálhatnák igazán, ha már "fizetős" ....
  • electroshock
    #759
    Egyfolytában kidob ez a kúrva játék.. Lenne 1 szerver, de az normális.. :/
  • electroshock
    #758
    Maximum 2 orbos lényeket. Kivétel skyfire drake, igaz ő 2 orbos, de nem lehet használni.
  • navahok
    #757
    -t2-nél nagyobb lényeket használni tilos

    ez pontosan mit jelent csak common uncommon kártyát lehet használni vagy csak 2orbosat?
  • Marmyk
    #756
    kell 2. szintű upgrade lap,
    - upgrade loot tábla
  • Juliano82
    #755
    nagyon is érhető volt marmyk. Köszönöm. Mára még egy uccsó kérdés és nem fárasztok senkit.
    - a campaign után ad upgrade lapokat. Sikerül is továbbfejleszteni a lapokat I. szintig. Mikor és hogyan lehet II. szintre fejleszteni?
  • electroshock
    #754
    Igen, jó lenne egyeztetn, de tegnap nem tudtam maradni 11 óráig, kiesett a laptop shiftje, és 20 percet tököltem vele mire visszatettem a pöcökbe csavarhúzóval.. elég lol volt, pláne, hogy dwarven riddle közbe történt, felhúztam magam és el is vesztettük Tharuy-jal:D ráadásul még bugos is lett a pálya, ott maradtak a szörnyek ahol előjönnek.. :D
  • Marmyk
    #753
    A csillagos lapok, promo lapok. Az előrendelők kapták anno. Kivéve a Firedancer, azt minden open/closed bétás kapott. Ezek nincsenek boosterekben (csak AH). Ha van egy 3 orbos kártyád amiből 2 piros tele és egy üres, akkor elég 2 piros oltár és egy bármilyen oltár már letudod hívni. Ha mind a 3 tele piros, akkor csak 3 piros oltár után tudod lehívni, és így tovább. (remélem érthetően írtam , nekem is electroshock mondta el )
  • Juliano82
    #752
    2 láma kérdésem lenne..
    - mik azok a lapok amiket piacon láttam és egy csillag van a bal felső sarkukban?
    - a kártya jobb felső sakában az hogy hány "orbos" is egy egység, ott mi a különbség hogy teli vagy üres karika van?

    Köszönöm a válaszokat!
  • Marmyk
    #751
    Szerintem elfoglalnék egy helyet, valakinek utolsónak is kell lennie :)
  • Zargas
    #750
    Akkor a versenyre eddig nevező játékosok:

    MirmiX
    Deoton
    Edemhchead (ha tudunk végre egyeztetni...)

    Még 5 szabad hely van...
    Ha egy ember hiány lesz, akkor lehet, hogy mégis nevezek... bár esélyem nem nagyon lesz... ahogy látom...

    A versenykiírás mégegyszer...:
    Időpont: 2009.06.08.-06.16.
    Játékosok száma: 8
    Nevezési díj: 500 HUF
    Helyszín: Sparring Grounds

    Díjazás:
    I. hely: 1000 BF
    II. hely: 500 BF
    III. hely: 250 BF

    Minden nevező 100BF+100G részvételi díjban részesül.
    Ezen felül minden győztes meccsnek 10BF a díjazása.

    A játékosok nevezéssel együtt vállalják, hogy a nevezési díjat az általam megadott számlaszámra megfizetik. Ezen felül vállalják, hogy a verseny során, a meghatározott időpont alatt párbajt egyeztetnek, és 2 győzelemig megmérkőznek minden (a versenyben résztvevő) játékossal.

    Minden egyes győzelem után a játékosok 3 pontot kapnak. A vesztes nem kap pontot. A veseny időpontja alatt le nem játszott párbajok eredménye automatikusan döntetlen, mely 1-1 pontot ér.
    Az egyes összecsapások után a győztes félnek jelentenie kell győzelmét a résztvevő felek (saját/ellenfél) Battleforge nickjével együtt [email protected] e-mail címen, és ezen levélhez csatolnia kell a győztes meccsek visszajátszásait (helye "Documents\BattleForge\replays"). A nem jelentett párbajok eredményei szintén 1-1 pontot(döntetlent) érnek.
    A versenyt az nyeri, aki összesítésben a legtöbb pontot éri el. Pontegyenlőség esetén a másodlagos pontok döntenek a helyezésről.

    Nevezni mostantól lehet a [email protected] e-mail címen. A nevezéseket beérkezésí sorrendben fogadom el 8 főig. Ha nem nevez ennyi játékos, akkor a verseny elhalasztásra kerül, vagy új feltételek mellett kerül megrendezésre.
    A játékosok listáját ezen topic sorain fogom feltüntetni.


  • Murder3
    #749
    Valaki segítene ősszerakni nekem egy olyan decket ami a rush taktikára épül?

  • ToCsEk
    #748
    hm :)
    egy expert mapom sincs :S :D
    viszont a film kurva jó :D
  • Mester
    #747
    jók ezek a community challenge-ek és elég szép díjakat is adnak ahogy nézegettem őket. 1es kritérium listával még nem olyan vészes a dolog a 2es az már nehezebb egy kicsit ha a manawinget is kitiltották volna kettesnél az lett volna igazán kemény(legalább is én anno még "ezer" éve leginkább manawingek használatával csináltam meg experten)

    ja és grat a 2-es kritérium teljesítéséhez remélem összejön valami díj.


    Na most már kezdem érteni miért csináltak 4 szervert az hogy 22-23 körül jelenleg egyik szerverre se lehet fellogolni az elég szomorú