2026
BattleForge
  • pitlord
    #826
    Sarkasm?:)))
  • Spunge
    #825
    Ha meg is veszem bisztos hogy kulfoldi oldalrol rendelem meg mert itthon eleg draga kulfoldon meg 20 euro. Meg kulfoldi rendelesrol meg anyit hogy ezen a linken rendelem mondjuk meg akkor nem kapok dobozt csak 1 cd kulcsot ugye? Battleforge 3000BF +64 card
  • donatus13
    #824
    nyugi jövőhétre meg csinálják vedd meg 10 k ba minden pénzt meg ér a játék.
  • Spunge
    #823
    Nekem is nagyon tetszik a game meg minden de igy nem adok ki ra penzt hogy ilyen laggos nem lehet DC nelkul vegigjatszani 1 gamet sem
  • electroshock
    #822
    Igen, azonnal beenged:)
  • RichieV
    #821
    Hali mindenkinek. Most szedtem le a játékot, játszottam 1 kicsit és nagyon tetszik, valszeg megveszem. Csak egy kérdésem lenne: Ha megveszem eredetibe, akkor feljuthatok a szeróra azonnal? Most nem enged be, mert mind1ik megtelt. Előre is köszi a választ. Üdv.
  • Juliano82
    #820
    köszönöm a válaszokat
  • electroshock
    #819
    1. 24 / 8 / 2 óra
    2. semmit, meg kéne, hogy jelenjen egy ablak
  • Juliano82
    #818
    Újabb 2 kérdés
    -valaki tudja hogy a piacon lévő "long", "Medium" és "short" megjelőlések kb hány órát jelentenek?
    -egy usertől kértem hogy mutasa meg a deckjét. Alól kiirta, hogy a felhasználó engedélyezte a dolgot. Mégsem látom a deckjét akárhova is katintok. Az engedélyezés után mit kellene csinálnom hogy lássam?
  • donatus13
    #817
    szemét szar szemét!
  • electroshock
    #816
    Nem éri meg. :P És megint server down, hogy basznák meg :<
  • ToCsEk
    #815
    újra van szeró :D góó
  • Murder3
    #814
    Egy globális kérdésem lenne:D
    A Suprension az jól használható lap mármint megéri rá elpazarolnom a 6 bfpontomat?:)
  • Murder3
    #813
    ja nagy nehezen sikerült bár elég sima volt:D

  • ToCsEk
    #812
    server shutting down :S
    nah nem baj murdeer-el azért csak lenyomtunk egy 2pve-t D
  • navahok
    #811
    Én ált. lvl 0 deckel pvpzek, TOMEPVPzek :P , de néha collectionnal is de az is csak 15-20 körül van.
  • electroshock
    #810
    Még annyit hozzáfűznék az upgradelt lapokhoz, deckekhez, hogy amikor lehoz az ellenfél valami lapot, amit még eddig nem használt, megnézem van-e upgrade-je, ha igen milyen. Például ha jön burrowerekkel támadni, és mondjuk level 1-es van neki, és már jött 7-8al (nem mondanám, hogy számolom, inkább csak észben tartom), akkor tudom, hogy kifogyott, és ha megint támadni akar, gyűjtenie kell őket. Más esetekben sokkal fontosabb, pl. ha skyfire-rel támadsz, ő meg skyelf templart hogy le counter gyanánt, te ravage-el túléled, ő mindig hoz újat, amig ki nem fogy, vagy amíg neked el nem fogy a ravage.. :)
  • electroshock
    #809
    20 fölött? Én rank 14 vagyok csak (nemszoktam 1v1zni, csak ritkán, majd most ha egy kicsit fogok ;D) és lvl 54-as deckkel játszom (per pill). Zargas, az bug volt. Tegnap megcsináltam standardon slave amstert (mert experthez meg kell csinálni másik kettőt), vége lett, mondom na akkor advanced, erre azt meg nem kaptam meg... Ledobott a szerver, visszamentem és lehetett menni advanceden..
  • Zargas
    #808
    Nah akkor... A versenyen korlátozás nincs... Én is nevezek. Bár esélyem szinte 0. Régebben PvP-ztem el is jutottam 11. szintig. Aztán tegnap megpróbáltam és jött a pofáraesés. Kb. 10-12 meccsből 1-et sikerült megnyernem. Vesztettem 8000 ELO-t és estem 2 szintet. Szóval mintha egy kicsit fejlődött volna a mezőny.
    Az új pályák nagyon jók... Bár van bennük bug. Tegnap este pl. próbáltam az Oceans ADv. fokozaton. Már a vége felé jártam, amikor ledobott a szerver. Próbálok visszamenni és lám... a pálya nem érhető el Adv. fokozaton... Csak Stand. és Exp. Hát b@szt@tok már ilyet? hogy valami elérhető experten de advanceden nem?
  • donatus13
    #807
    Ez már rang függő 20 fölött már igen csak elég komolyan upgradelt lapok vannak.
  • navahok
    #806
    Volt nem is egy olyan meccsem amikor lejárt az idő és cska a pontszám döntött ;), ezt csak azért írtam mert túl nagy hangsúlyt fektetsz rá persze nem árt ha minél többet tudsz leívni valamiből de ált. az ellenfél sem full upgrade 2es lapokkal játszik, másik meg úgy kell öszeállítani a decket hogy ne legyenek üresjáratok cooldown miatt.
  • donatus13
    #805
    ebben egyet értünk.D
  • electroshock
    #804
    Azért a parasite swarmot beteszem a nature deckbe, mountaineer ellen a legjobb:P
  • donatus13
    #803
    Pont ez az hogy pvp ben nem az ultra rare lap dominál azok drágák és a képességük is szóval nem ultra rare a világ.
  • electroshock
    #802
    Nem is a legütösebb ultra-rare lapokból fogsz lehivni 9et... Ha lett volna már hosszabb pvp meccsed, tudnád, hogy a kártyák töltése elfogy, és várnod kell mire újra használhatod.. :x És nem csak a rare-ultrarare-k fogynak el, hanem egy ravage, vagy egy unholy power is :P
  • ToCsEk
    #801
    *2pve
  • ToCsEk
    #800
    hehe gameltem :) lenyomtuk az új 2v2 mapot hát érdekes volt :D éppen hogy sikerült :) az a 250k bandit ship nem volt semmi :D ott állt a map közepén :D
    vettem egy constructot 70bfért :D 15ös a deckem még csak :S
  • pitlord
    #799
    Persze hoyg nem,mert kikap:)
  • navahok
    #798
    Hát azért ha valaki ütősebb lapokkal tűzdeli tele a pvp-deckjét (rare-ultrarare ) az nem fog 9et lehívni belőle :D, de nem is kell.
  • electroshock
    #797
    Én mondom buzi ez az overlord, felakarok menni, overlord meg razorleaf offline. Megyek juggerre.
  • electroshock
    #796
    Éppenséggel sokat számit:D 2v2ben meg különösen kell, hogy egy lapnak ne 3 töltése legyen, hanem mondjuk 9.
  • donatus13
    #795
    Nem a pont a lényeg :D
  • electroshock
    #794
    :D Csak nincsenek korlátok a lapokat tekintve:P Zargas még mindig nem tudtunk beszélni, most jövök fel, ha vagy valamikor irj, ma sokáig maradok. Van valaki aki össze tud rakni egy erős 2v2 decket (lvl 40-50es deckre gondolok)? Mennék 2v2zni, de nem találtam eddig senkit aki össze tudott tenni egy jó decket.
  • navahok
    #793
    Nincsenek korlátok ugye, bármilyen lapokkal lehet menni?
  • donatus13
    #792
    Remélem :D oda is kell menni panaszkodniXDDDDD
  • Marmyk
    #791
    Szerintem nevezzél nyugodtan, ha van kedved. Bár nem értem miért nem akarsz, az hogy te szervezed nem lehet kizáró ok. Azért inkább kösz Nekem kb. 8 pvp meccsem volt eddig Gondolhatod mekkora zseni vagyok. Valaki írta hogy lehet lesz magyar Battleforge oldal, abból lesz valami?
  • Zargas
    #790
    Azért kell a 8 fő, hogy a beugroból összejöjjön a díjazás...
  • Pio
    #789
    Ha körmérkőzések vannak akkor igazából nincs jelentőssége annak, hogy hány játékos nevez. Egyáltalán nem akarok beleugatni a versenyszervezésbe, csak annyi, hogy ezt tartsd szem előtt, ha csak amiatt hajtasz a 8ra, hogy páros legyen vagy valami, akkor nincs jelentőssége. Akkor lenne, ha kieséses versenyt szerveznél, ami izgibb, de kötöttebb. Ha esetleg kialakul komolyabb érdeklődés, akkor meg lehetne hirdetni XY időpontra kieséses versenyt is akár.
    A replayeket pedig ha a versenyzők beleegyeznek mi is szívesen látnánk :)
  • Zargas
    #788
    Akkor a versenyre eddig nevező játékosok:

    MirmiX
    Deoton
    Edemhchead
    Brandar
    Wul
    Morthen

    Még 2 szabad hely van...
    Ha egy ember hiány lesz, akkor lehet, hogy mégis nevezek... bár esélyem nem nagyon lesz... ahogy látom...

    A versenykiírás mégegyszer...:
    Időpont: 2009.06.08.-06.16.
    Játékosok száma: 8
    Nevezési díj: 500 HUF
    Helyszín: Sparring Grounds

    Díjazás:
    I. hely: 1000 BF
    II. hely: 500 BF
    III. hely: 250 BF

    Minden nevező 100BF+100G részvételi díjban részesül.
    Ezen felül minden győztes meccsnek 10BF a díjazása.

    A játékosok nevezéssel együtt vállalják, hogy a nevezési díjat az általam megadott számlaszámra megfizetik. Ezen felül vállalják, hogy a verseny során, a meghatározott időpont alatt párbajt egyeztetnek, és 2 győzelemig megmérkőznek minden (a versenyben résztvevő) játékossal.

    Minden egyes győzelem után a játékosok 3 pontot kapnak. A vesztes nem kap pontot. A veseny időpontja alatt le nem játszott párbajok eredménye automatikusan döntetlen, mely 1-1 pontot ér.
    Az egyes összecsapások után a győztes félnek jelentenie kell győzelmét a résztvevő felek (saját/ellenfél) Battleforge nickjével együtt [email protected] e-mail címen, és ezen levélhez csatolnia kell a győztes meccsek visszajátszásait (helye "Documents\BattleForge\replays"). A nem jelentett párbajok eredményei szintén 1-1 pontot(döntetlent) érnek.
    A versenyt az nyeri, aki összesítésben a legtöbb pontot éri el. Pontegyenlőség esetén a másodlagos pontok döntenek a helyezésről.

    Nevezni mostantól lehet a [email protected] e-mail címen. A nevezéseket beérkezésí sorrendben fogadom el 8 főig. Ha nem nevez ennyi játékos, akkor a verseny elhalasztásra kerül, vagy új feltételek mellett kerül megrendezésre.
    A játékosok listáját ezen topic sorain fogom feltüntetni.
  • ToCsEk
    #787
    a mentést és a pauset én is hiányolom :(