2026
BattleForge
  • Mester
    #866
    Nekem van Lourker néven vagyok online általában, majd rádírok, ha látlak.
  • Mester
    #865
    Annál rosszabb a váltási arány sztm.



  • Murder3
    #864
    Filder,Frankus köszi a gyors választ
  • Filder
    #863
    Sok magyar játszik, csak nem jönnek ide a fórumra. (Vagy jönnek, de nem szólnak hozzá a témákhoz.)
    Figyeld néha a chatet a játékban. (Néha magyarul beszélnek, néha a neveik jellegzetesek.)
  • Frankus
    #862
    Breeding Grounds: 25m -es körben, 15% -kal kevesebb az idézési költsége a lényeknek amit idézel.
    A kártyán szereplő power kell az idézéshez,de kevesebbet von le!
  • Filder
    #861
    Breeding Grounds: az épület közelében 15%-kal olcsóbban tudod megidézni az egységeidet. (Az I. fejlesztés után 20%-kal, a II. után 25%-kal kerül kevesebbe az idézés.)
  • Murder3
    #860
    am melyik szerón vagytok általában én Overlord.

    +ez arany bf-re váltás kb mennyi?
    1000goldérrt kaphatok 10 bf-et?
  • Murder3
    #859
    Na vki válaszoln apár lappal való kérdésemre?
    Sokról nem tudom h micsoda.
    -Nasty Surprise
    -Plague
    Altar of Nihil
    Motivate
    Voidstorm
    Corpse Explosion
    Infect
    Breeding Grounds-ezt lécci mindenképp mert elvileg megtudnám venni csak nem tudom mit csinál:S
  • rTp
    #858
    Jah, amugy itt egy database, ha érdekel valakit: http://www.bfbase.com/?lang=en
  • rTp
    #857
    Ezért kell összeszedni egy cimbit, nincs s annál jobb mint mikor 2 nab melett haverodal mikrofonon beszélve levertek mindent és mindenkit 4es partyban, a többiek meg pislognak... Na nem mintha olyan profik volnánk...
    Amugy furcsállom, hogy itt van ingyen egy játék, jó is, szép is, és ilyen kevesen tolják itthonról...Meglepő. glhf all
  • donatus13
    #856
    melyik szerón vagy istenem de tudtam ez lesz tharuy te meg mindannyian ahány ember annyi szerver mindenki máshol abból áll most meg a játék egyik szerverről a másikra megyek-_-
  • electroshock
    #855
    (Ebay-ről sok lopott accountot vettek az emberek, pontosabban, olyan accountokat árultak amit lopott bankkártyával vettek, és akik megvették megjárták, mert az accountokat bannolták)
  • donatus13
    #854
    majd én felmegyek
  • Kiado
    #853
    Ebay + paypal, dupla garancia xD
  • electroshock
    #852
    Az jó, csak kapd is meg. :D Én addig nem örülnék neki, nehogy ne szállisták ki.. :D (nem akarom elrontani az örömöd, nem azért:P)
  • Kiado
    #851
    Na sikeürlt 2876 ft-ért vadonat új dobozos játékot beszerválnom szállítással együtt, csak sajna a retkesek nem nyitják ki és nem adják meg cd kulcsot, szal meg kell várni, amíg megérkezik Mo-ra :(:(:(
  • pitlord
    #850
    Nekem van holnap ,de ma terminátor nap van::P
  • electroshock
    #849
    jah:D nincs valakinek kedve sparring groundba 1v1zni?
  • ToCsEk
    #848
    hát szerintem sem :D majd jövőhéten bepótoljuk :D
  • electroshock
    #847
    :D Nem is futottunk még össze online, talán csak egyszer. Én sokat játszok mert nincs semmit tenni, sulinak vége :/:D
  • ToCsEk
    #846
    lol akkor b+ bezzeg nekem nem 1x sem segítettél a kampányban :D
    amúgy nem is viszem túlzásba a játékot :D heti 5óra kb :D

  • electroshock
    #845
    Összeszámoltam, eddig 58850-et költöttem upgradekre, és van még ~11100 aranyam
  • electroshock
    #844
    Nekem feltünt, majd összeszámolom mennyit upgradeltem
  • ToCsEk
    #843
    nekem nem tűnt fel hogy ilyen drága lenne az upgrade :)
    kb 5500 goldom van :D
  • electroshock
    #842
    :D
  • pitlord
    #841
    Pedig már azthittük hogy nincs ott az az el:D
  • electroshock
    #840
    * el ^^
  • electroshock
    #839
    mire verem? Rare-k első fejlesztése 400, második 1000. UR-eknek 800/2000. Sőt, még a sima uncommon kártyáknak is 500 az U2. Kell ennél többet mondanom..? :)
  • navahok
    #838
    Hát én el nem tudom képzelni, hogy fogy el könnyen a gold, mire vered el az aranyadat :)?
  • pitlord
    #837
    Van irc-szoba is Quakeneten /j battleforge.hu
    (a Ventrilo pontos adatai pedig a topicban megtalálhatóak.)
  • electroshock
    #836
    Nagyon jó ötlet volt a ventri csinálása (ai ip alapján gondolom, hogy még a wowos időkből maradt:D), nagy respect a bérlőnek / üzemeltetőnek ^^
  • electroshock
    #835
    Én is vettem már aranyat, mert könnyen elfogy.
  • pitlord
    #834
    Lehet a bf pont eladó jobb áron vesz bf pontot :)
  • Filder
    #833
    Hirdetik a trade chat-en.
    Egy hete 100 arany 1 BF pont volt az árfolyam. Mára egy kicsit romlott (drágább lett a BF pont.)

    Én még nem próbáltam, de ezek szerint működik.
    Azt viszont egyáltalán nem értem, hogy a BF pont eladójának mi ebben az üzlet.
  • electroshock
    #832
    Hogyan? lebeszéled valakivel /trade-be. Ird be hogy wts X gold 10bfp/1000gold vagy valami ilyesmit.
  • ToCsEk
    #831
    lehet aranyat bf pontra váltani? Nem is tudtam! Hogyan kell?
  • rTp
    #830
    Hali, haverommal toljuk a játékot, ha elkezded, csak olyan szeróra tudsz bemenni az ingyenessel, ahol zöld jelzés van, viszont ha elérsz bizonyos feltételeket (nekem pont az uccsó singleplayer map után), akkor kinyitod a teljes játékot, és sárga jelzésnél is be tudsz menni, valamint tudsz közvetlen kártyát cserélni, addig csak mailben. Én eddig egy fillért nem költöttem rá, de már több új kártyám van, valamint teljes hozzáférésem mindenhez. Persze lehet a jövőben veszek majd egy nagyobb paklit, mert tényleg jó a játék. Mindenesetre kitartó pár órás játékkal megvan a teljes acc, valamint aranyfarmolással, azt bf pontra 100 - 1 arányban beváltva már pár pontért tudsz venni türhető egységeket... Nah ennyi :D
    glhf
  • Pio
    #829
    Jogos, erre nem is gondoltam.
  • navahok
    #828
    Pontosan így van.
  • donatus13
    #827
    csak viccelődtem:D