2026
BattleForge
  • electroshock
    #906
    lol sorry Morthen, nem Morthent akartam irni hanem Morthai-t:D és a forums.battleforge.com-ra gondoltam o.O Ne haragudj!
  • Zargas
    #905
    "upgrade 3. Nem is értem, azért van a béta teszt a játékoknak, hogy a hibákra bugokra fényt derítsenek. De ennél a játéknál inkább azért volt, hogy sok fanatikust szerezzenek akik majd megveszik és életben tartják a fórumon a "communinity" fogalmát (hozzáteszem, ez kb 30 faszlámából áll, aki olvas fórumot tudhatja, hogy gondolok itt pl Morthenre, akinek a város résznél a játék elején az volt ki irva, hogy "first in finishing all expert maps", most meg tegnap elött néztem, insane god-on farmolja az xp-t: berepül manawingekkel a templomhoz, kap 1600 vagy nemtudom mennyi xp-t, aztán restartolja a játékot. Ebből az lesz, hogy azt irja ki "first who has eternal rank" vagy valami hasonló láma ki irás, na az ilyen madarak miatt rühellem azt a szar fórumot). "

    electroshock: Most vagy keversz valakivel, vagy elgurult a tablettád? Az hagyján, hogy kb. rank 10-em van pvp-ben meg talán 9 és hetente 2 nap tudok időt fordítani a játékra, de azt sem tudom miről írsz. Milyen város? Én nem is írok más fórumra... A legkeményebb pedig az, hogy még Manawingem sincs és utálom az említett pályát mert kurvára nem bírom megcsinálni. Már vagy két hete nem is játszottam rajta.

    Szóval remélem másra gondoltál mert ez így egy kicsit bántó számomra.

    Morthen voltam...
  • pitlord
    #904
    Lehet kicsit sok lesz a battleforge/day :D
  • Magh
    #903
    Amúgy bejelentkezésnél van jelentősége, melyik szervert választom?
  • donatus13
    #902
    Valaki átvehetné a topicot dekraaa fel se jár már a fórumra kéne banner meg ilyesmi :S ,hogy jól nézzünk ki :) ki vállalná ?:D
  • electroshock
    #901
    lol most meg olyan 2v2-ön voltam egy másik sráccal, ahol (nemtudom mi a fsz történt velem) de a társamhoz mentem, szépen felhúztam nála a falat tettem le a mortar towert, lövöm nagyba, nézem nem sebez. irom hogy valami bug van, mondja nem, az csak ő. Mondom lol.
  • electroshock
    #900
    hát jah durva. nézd meg az 1v1-es replayt. ott a buzi mounty pajzzsal, 20 perces 1v1 volt:DD
  • navahok
    #899
    Épp most nyomtam egy pvp-t (eddig nem találkoztam upgradelt mountainerrel mivel főleg tome pvp-t nyomok) de most sajna öszefutotam vele. kezdésnél én powert raktam le ő orbot jön a mountainerel na gondolom kinyírom windweaverekel meg swiftclawokkal majd aztán felhúzom az orbot erre nem lehet leölni akkora túlzás az az armor leverem nagy nehezen 1orbos lényekkel rögtön visszanő, (avatarnak legalább semmi hpja nincs az armor mellé de ez...
  • electroshock
    #898
    ezzel a sráccal nyomok most 2v2őt, akinek van kedve nézze meg, ez jó csata volt :) 2v2 nadai
  • rTp
    #897
    aki lusta visszaolvasni, és kiváncsi, milyen kártyák vannak, mit ad a fejlesztés, és hol kapja meg:

    kártya adatbázis
  • electroshock
    #896
    :D ezt az 1v1-et nézzétek, megizzadtam :d 1v1 eylon
  • Mester
    #895
    Morthai* az a gyerek, mondjuk a lényegen nem változtat, hogy csinált magának egy topicot erről ami elég vicces alapjában.

    A másik most Takyr aki arról csinált topicot hogy ő az első pvse lvl13(ami kb semmit nem ér és ráadásul a manawinges abuse-al kilépek 5perc után taktikával csinálta meg insane god-on;p)
  • Mester
    #894
    Ha az alapból kisorsolt kártyák alatt azt érted amiket nem bf pontért veszel hanem alapból ott vannak azokkal nem nagyon mivel azokat kapja mindenki.

    Az upgrade gold kérdésre; gold-al nekem nem volt problémám pedig elég magas upgrade szinten állok, upgradekhez kell egy kis szerencse is hogy melyiket kapod, de pvsp meccsek után kapsz victory/honor token-t amiből megveheted azt az upgradet ami nagyon kell.

    Én azt mondom ha nincs nagy balszerencséd egy jól müködő pvsp decket össze tudsz rakni az alap 3000 bf pontból.(mondjuk nekem ilyen gondom nem volt mert az előrendelésem késett egy kicsit és kaptam ajándékba még egy bf-et d2d-t;p)
  • rTp
    #893
    "Magh" kereskedős kérdésére próbáltam válaszolni, csak nem tudtam mire gondolt, a random fejlesztőkártyákra, vagy az alappaklira.
  • rTp
    #892
    Nem neked írtam :D De köszi az infót :D
  • electroshock
    #891
    :D tudom, hogy a 32 kártya mindenkinek ugyan az, mint ahogy a 64 is :D igen, 2 kártyát adnak, de több féle drop van, de abból csak kettőt kapsz meg :) ezért kell egy pályát többször lejátszani, hogy minden meglegyen
  • rTp
    #890
    Nekem mindig 2őt adott, kétszemélyesben adott 4et, többivel még nem játszottam....
  • rTp
    #889
    Ha arra gondoltál, amit kaptál az ingyenes verzióhoz, 32 darab kártyát, az nem véletlenszerű, mindenki azt kapja, úgy tudom, ezek mindegyike common (gyakori) kártya. Ha megnézed a piacot, láthatod, hogy 1-2 bfp-ért árulják őket. Mivel nekem célom az összes begyűjtése, eszembe se jutott eladni őket, főleg mivel nem sok van köztük, amelyiknek ne lenne haszna akár a későbbi játék során is.
  • electroshock
    #888
    9 sp pálya van(az introductionnel együtt) de egy pálya nem csak 2 upgradet dob. (lehet az introduction igen, azt nem tudom)
  • rTp
    #887
    Szia, nem tudom pontosan, hány single pálya van, kb 10, tehát 20 upgrade kártya jött össze, ha jól tudom, ezeket nem lehet se eladni, se elcserélni. Amugy ha a többi nehézségi szinten is végigtolod a pályát, újabb, és feltételezem jobb upgradeket kapsz. De a 32-es alappaklival esélytelen...
  • electroshock
    #886
    upgrade 3. Nem is értem, azért van a béta teszt a játékoknak, hogy a hibákra bugokra fényt derítsenek. De ennél a játéknál inkább azért volt, hogy sok fanatikust szerezzenek akik majd megveszik és életben tartják a fórumon a "communinity" fogalmát (hozzáteszem, ez kb 30 faszlámából áll, aki olvas fórumot tudhatja, hogy gondolok itt pl Morthenre, akinek a város résznél a játék elején az volt ki irva, hogy "first in finishing all expert maps", most meg tegnap elött néztem, insane god-on farmolja az xp-t: berepül manawingekkel a templomhoz, kap 1600 vagy nemtudom mennyi xp-t, aztán restartolja a játékot. Ebből az lesz, hogy azt irja ki "first who has eternal rank" vagy valami hasonló láma ki irás, na az ilyen madarak miatt rühellem azt a szar fórumot).
  • Juliano82
    #885
    kösz mindenkinek!
    Amúgy miis ez az U3? lemaradtam valamiről, pedig vissz is olvastam, de nem jött át...
  • donatus13
    #884
    mikor jön U3 ? am a bétában is tudni lehetett hogy micro szar lesz ez a játék én se tudom miért vettem meg pedig tudtam:D
  • electroshock
    #883
    "pedig féltem az EA miatt, de úgy látszik, ezt kiemelte projectként kezelték" - bárcsak így lenne :D a fejlesztők nemsokat fognalkoznak a dolgokkal: szarok a szerverek, minden nap van szerver leállás (tegnap is fél órára volt), a technical support se működik ahogy kéne, sok a bug, és még az anti-hack védelem is ratyi. Amúgy jó játék, de ennyi pénzért lehetne jobb is. Ezzel az U3-al is csak több pénzt akarnak a kasszába (új upgrade, új tölteket lehet venni a kártyákhoz, vegyen mindenki pontot!).
  • pitlord
    #882
    A Mountainer-nek érdemes rápislantani az egyes upgradejére és máris kiderül miért olyan drága:)
  • Murder3
    #881
    a MOUNTAINER AZÉRT OYLAN DRÁGA MERT 2 ORB KELL CAK HOZZÁ ÉS CSAK AZ EGYIKNEK KELL FROSTNAK LENNIE és elég erős
    hát semmi plussz nincs benne may több alap kártyát ad azt hiszem meg van hozzá kézikönyv.
    Bocs a negybetűért felül nyomva maradta a caps lock
  • Kiado
    #880
    Kapsz még asszem 64 db lapot a pontok mellé.
  • Murder3
    #879
    Nagyonszépen köszönöm neked
    Sokat segítettél
  • Juliano82
    #878
    - van már Magyar nyelvű oldal (esetleg van készülőben). Csakmert szívesen olvasgatnék kártyákról való részletes leírást hasonlóan PUNK leírásához.
    - a mountaineer kártya mit tud? Csak mert nézegeve az árakat a legdrágább kártyák egyike.
    - sokan írják, hogy megveszik a játékot. A pontok miatt? Cakmert ha jól tudom a free client ami késöbb aktiválódik a játék előrehaladtával full verzióvá ugyanolyan értékű játék (persze BF pontok nélkül) mint a jelenleg több ezerforintos "dobozos" játék. Ezt így jól tudom? Vagy van más plusz is az eredeti(lemezes) játékban?
  • Magh
    #877
    Egyébként nagyon megtetszett a játék, pedig féltem az EA miatt, de úgy látszik, ezt kiemelte projectként kezelték (nyilván a boosterekből és kiegészítőkből várható bevétel miatt). Még egy ideig elszöszölök az ingyenes kiadással és nézegetem a wikit, de szerintem meg fogom venni. Külföldről egész korrekt áron be lehet szerezni.
  • Magh
    #876
    Nézegettem aukciót, úgy látom az alapjáték pontjaiból + PvE szerzeményekből épphogy össze lehet rakni egy top decket. Aztán, ha megunod, el lehet adni, építeni újat.

    Látom, te végigvitted a PvE részt, ez alatt mennyi gold és upgrade jött össze? Az alapból kisorsolt kártyáimmal tudok kereskedni?
  • rTp
    #875
    60-200 pont között már jó kártyákat lehet venni, és igazából néhány elég... ha megveszed a játékot, az elvileg 3000 pontot jelet, de ha feltöltöd 6000 forint körül, az is 2250...
  • Magh
    #874
    Na de mennyi az annyi? Írta itt valaki, hogy a letöltött verziót használja rendes ladderben. Én is most töltöm egyébiránt. Az alapjáték külföldről jó áron beszerezhető. De egy ilyen booster pack 6k, mi van, ha egyáltalán nem akarok venni? Tudnál pár szót írni a fejlesztésről, cseréről és új lapokról?
  • rTp
    #873
    Nasty surprise: Átalakítja egy saját egységedet bombává, ami azonnal ferobban az életpontjainak másfélszeresét sebezve saját és ellenséges egységen 25 méteren belül maximum a sebzés 33 százalékáig egységenként.A kis és közepes egységeket hátralöki. 5 másodpercenként használható.

    Plague: Parazitákkal fertőz meg 5 baráti vagy ellenséges egységet, melyek másodpercenként 100at sebeznek. 4 másodperc után a paraziták 25 méteres körzetben továbbhaladnak a következő célpontra. Maximum 4 célpontig terjednek. Ha a közelben nincs több egység, eltünnek. 30 másodpercenként használható.

    Altar of nihil: Elnyomja minden játékos "void" energia visszatermelődését. 20 másodpercig nem is fog nőni ez az érték. Az épület megépítése után nem használható 1 percig. 60 másodpercenként használható.

    Motivate: Feláldoz egy saját egységet, ami serkenti az összes azonos típusú saját és szövetséges egységet az egész játékban. Az érintett egységek 50%-kal többet sebeznek 20 másodpercig. 30 másodpercenként használható.

    Voidstorm: Minden játékos "void" energiája egy hatalmas sebzésben összpontosul. A saját "void" energia 850 százaléka szétoszlik az összes saját egységen sebzésként. Hatással van az összes játékosra. 30 másodpercenként használható.

    Corpse explosion: 2000 életpontot összegyüjtve a 25 méteren belüli hullákból létrehoz egy "Nether" gömböt, mely 3 másodpercen belül a halottak maximális életpontját sebzi ellenséges és saját egységeken. Maximum 33 százalékát sebzi lényenkéntént a begyüjtött életpontoknak. Csak földi egységeket sebez (tehát levegőbe nem). A kis és közepes egységeket hátralöki. Azonnal újrahasználható.

    Infect: szörnyű betegséggel fertőz meg 7 ellenséges egységet 25 méteren belül. Ha a fertőzött egység meghal az ezt követő 20 másodpercben, egy "Nightcrawler" egyég kel ki belőle aktív "Frenzy" képességgel. 30 másodpercenként használható.

    Bocs, ilyen gyenge az angolom, azért megpróbáltam, remélem segít.
  • pitlord
    #872
    "Nincs végzet,csak ha bevégzed!":D

    JC :P
  • Mester
    #871
    Az, hogy mennyit kell rákölteni az több dolgon is múlik mennyire vagy maximalista meg a szerencsén is, hogy milyen lapok jönnek.

    Igazából jó pvsp decket igazán drága lapok nélkül is össze lehet simán rakni.

    A pvsp része szinte teljesen 1v1 orientált. Van sima ladder is és az ESL(warcraft 3-ból + egyébb gamékből is csinálnak bajnokságokat) is támogadja a gamét és indít 1v1 és 2v2 laddert(és versenyeket ) is amire lehet jelentkezni.
  • Magh
    #870
    Egy hozzáértőtől kérdezném, hogy mennyire HC ez a játék ill. mennyire 1v1 orientált? Valamint, hogy mennyit kell rá költeni, hogy normálisan tudjak ladderezni?
  • Mester
    #869
    Annál már csak a wildfire lámulás a rosszabb, annyit csinálnak hogy felmennek t2-re gyorsan scythe fiendekkel rohangál a pályán és wildfire-t tesz minden well-re/orb-ra és ennyi az egész game.

    Mondjuk a mortar is olyan 1-2 pályán(legalább is olyan 2v2 pálya mindenképpen van) ahol igencsak nehéz kivédeni.(és 50power-be kerül>;o)

  • electroshock
    #868
    Ma 3-szor játszottam egymás után egy Primagen nevü gyerekkel, top10-ben benne van, de annyi a taktikája, hogy jön a sundererekkel meg a mortar towerekkel. Mind a háromszor azon a faszláma Lajeshen játszottunk, ahol esélyem se volt, hogy rohadna meg.
  • Murder3
    #867
    kb mennyi?
    Mert nekem szükségem lenne bf-re és jelenleg más lehetőségem nincs:S