2026
BattleForge
  • sakmatos
    #1986
    Helló!

    Nekem az a gondom hogy nem rég raktam újra a játékot és frissítettem örültem neki hogy végre fent van.Elindítom faszán megy aztán látom hogy a billentyűzetem nem reagál a betűkre se számokra jatékon belül ilyenkor mit tegyek plz help!

    Előre is köszönöm
  • ollie
    #1985
    Egyik sem jobb a másiknál, különböző játékstílust igényelnek.

    Jég/természet esetén a sok hp, a gyógyítás és a sok cc meghatározó, viszont viszonylag kicsi a sebzés. Tűz esetén meg a nagy, direkt sebzés dominál.
  • pecsboy
    #1984
    Egy kérdésem lenne most jég/természet vagyok annál jobb a csak tűz?
  • ollie
    #1983
    feb 9-re lett tolva
  • pecsboy
    #1982
    Sziasztok!

    Tudja vk mikor jön ki az új kiegészítő??

    Köszönöm a segítséget
  • ollie
    #1981
    Én speciel retail boxokat veszek.
  • Belton
    #1980
    Mert te az eredetirol veszed :DD hagyuk már.
    Én nem javaslom csak mondtam hogy nekem meg sose volt gond.
    Amugy meg anyit errol a jatekrol hogy akkor faja ha koltesz ra akkor ersz vmit amugy meg nagy nagy Malacpersely az egesz game.
    2 het alatt ki jatszható.
    De minden keppen ajanlom mindenkinek csak a free valtozat egy nagy nulla :)
  • ollie
    #1979
    Ja, aztán meg ha esetleg banolják az accountját, kifizeted neki a kárát? Ugye nem? Akkor meg minek adsz ilyen tanácsot neki?
  • Belton
    #1978
    Figy legális vagy sem én onnan vettem majd fél éven keresztül :)
    Szal.
    Amugy igen ha ott veszed meg akkor instant meg kapod, én pl játékokat is onnan szoktam venni mert sokkal olcsobbak.
  • ollie
    #1977
    Ne vásárolj ott BFP-t mert nem legális! Csak az EA store-ban és a hivatalos oldalon árulják legálisan, ha máshol veszed, banolhatnak miatta.

    Inkább vegyél dobozosat játékot, az éri meg a legjobban.

    Ja, és a természet a legkönnyebb szín, ha azzal nem megy, a többivel sem fog.
  • pecsboy
    #1976
    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni , nem tudok dönteni milyen fajjal legyek a jatékban jelenleg természet/jég vagyok de ezekkel nem tudok jól kezdeni :S Tudnátok segíteni?

    Ui: Az itt vásárolt BFP-ot azonnal megkapom? http://www.direct4drive.com/home.php
  • ricsa008
    #1975
    ok kössz az infót
  • ollie
    #1974
    jövő hét csütörtökre tolták
  • ricsa008
    #1973
    hol késik a kieg?
  • Belton
    #1972
    http://www.direct4drive.com/home.php
    Én amikor még toltam akkor innen vettem sokat.
  • molnar88
    #1971
    Ti honnan szoktatok BFP-t venni?
    Én csak itt találtam...
  • ollie
    #1970
    A sebzésnél a betű azt jelzi, hogy az egység milyen nagyságú egység ellen kap bónusz sebzést. Konkrétan +50%-ot.

    Tehát a Giant Wyrm alap támadása 5150, és L méretű egységek ellen 5150*1,5 (7725).
    Viszont a Forest Elder is L támadású, tehát itt nem ez a gond. Azzal is tisztában kell lenned, hogy ez a szám azt jelzi, hogy 20mp alatt mennyit sebez összesen az egység. Tehát itt valszeg az egyik nagyobbat sebez, de ritkábban támad, mint a másik.
  • sen1000
    #1969
    Sziasztok !

    Nekem olyan problémám lenne ,hogy nem értem , hogy vannak a játékban a sebzések ! Pl : Forest Elderrel upgrade nélkül 4750-es támadó erővel miért üttök nagyobbat egy másik mobra mint a Giant Wyrm-el aminek 5150-es támadó ereje van ! Nem értem , hogy a játékban , hogy vannak a támadó erő típusok ! Pl : jel - > nyíl , mögöte L-betű ! Ezzek mennyire befojásolják a dolgokat ??? pve-re szeretnék egy nagyon jó Nature paklit de nem értem ezeket a dolgokat és ez picit zavar és így nem is igen tudom mit , hogyan pakoljak a pakliba ... Kéne a helpetek !
  • zsoltz
    #1968
    haxored nem b@asztál ki velem xD mire megkérdeztem már tudtam eladni:) szal no para:)
  • nebula
    #1967
    Köszi ,a ramot a héten megoldom,a dx-t és a driver cserét már próbáltam.xp és win7 alatt is. Ki tudja hátha bejön, nagyon szeretném kipróbálni.
  • Tusy
    #1966
    - VGA kártya vagy DX gondnak tűnik. A laptopomnak gyengébb VGA-ja van, de van benne 3Gb RAM és azzal is elég lassú szegény ... ha a DX újratelepítése nem segít akkor talán több RAM-mal kellene megpróbálni (ha van rá lehetőséged). De ez csak találgatás
  • nebula
    #1965
    Tényleg nem tud segíteni senki, miért nem indul el a game? Playre nyomok és kilép, ha valakinek hasonló gondja volt, és orvosolni tudta,HELP please.
  • ollie
    #1964
    Mivel olyan szépen kérdezted, nem fogok válaszolni. Remélem más sem.
  • zsoltz
    #1963
    próbáltam kártyákat eladni de nem tudok mivel azt írja hogy nincs teljes körű hozzáférésema játékhoz mert play4free módba nyomom, honnan szerzek cd kulcsot a játékhoz?megkéne vennem v mi fasz?
  • Filder
    #1962
    Új kártyákat csak venni tudsz.
    Vásárolhatsz BF pontért vagy a játékban megszerzett aranyért is.
  • zsoltz
    #1961
    szevasztok! nekem annyi lenne a kérdésem hogy csak akkor kapok új lapokat ha megveszem őket vagy ha vmelyik pályát elvégzem? csakmert azt észrevettem hoigy upgredelni tok pályák után de nekem új lapok is kellenek :)
  • molnar88
    #1960
    Sziasztok!
    Tudok egy eladó ACCOUNTOT!!!
    Nézzétek meg! :)
  • nebula
    #1959
    HELP! Nagyon testszik a játék,felraktam,leszedte az összes patch-et, regeltem, kiválasztom a szerót, de mikor a play-re kattintok egyszerűen kilép. Tudja valaki hogy lehet orvosolni? 3000+amd-m van ,Gf7300Gt, 1Gb-ram. kérlek segítsetek.
  • ollie
    #1958
    Újabb Battleforge versenyindult! Lehet jelentkezni a verseny topikjában.
  • sen1000
    #1957
    Sziasztok !!

    Bf pontokat vennék nagy tételben viszonylag olcsón !! Ha valakit érdekel írjon privátot !
  • Zargas
    #1956
    mohito: A játéknak van egy szabad helyigénye a futtatáshoz. Ezt mindig a C:\ meghajtón keresi. Ha elindítod a játékot és nincs szabad helyed a C:\-n akkor már a login ablaknál kidob. Nem tudom mennyi kell neki mert engem van hogy kidob ha csak 2,5 GB-om van de néha 5-nél is. Természetesen ez azért van mert más programoknak is kell a hely. Amikor újrarakod a játékot meg még nagyobb a baj. Hisz kell alapból a futtatáshoz a hely... plusz amit le kíván tölteni csomagot annak a duplája...
    Szóval néz körül a c:\-n, lomtár ürít... mindel fölös program kikapcs...
  • mohito
    #1955
    ezt nem értem, ma kb fél órára megint jó volt, be tudtam lépni, stbstb...
    ezek meleltt, amikor a battleforge nemjó, akkor a Battlefield heroes sem, de amint az egyik jo, ugy a másikis... vagyis, akkor mivel lehet a gond?
  • mohito
    #1954
    Üdv!
    kellene egy kis segítség, mivel nem találom meg rendesen a játék fórumán...
    Szóval: indítom battleforge.exe-vel... és, épphogy megjelenik a login képernyő, be sem tudok írni semmit, máris kilép... tudna valaki segíteni a gondomon?
    -azóta megpróbáltam mindent, letöröltem, mikor ujraraktam, még le sem patchelte-azaz nem töltötte le a valós játékot, már így is ezt játsza, hogy rögtön kilép. azaz most még patchelnem is kéne...ha tudnám egyáltalán, de így nem lehet :S
    szo-szo, segítség! /egyébként tegnap este még tudtam vele játszani, azaz patchelés után kapásból játszottam, de csak 1x,. vagyis, patchelés után nem indítottam el töbször .exe-vel.
  • Dobronski
    #1953
  • ollie
    #1952
    felejtsd el az ilyeneket
  • Dobronski
    #1951
    Van card id generator?
  • ricsa008
    #1950
    üdv
    félórája léptem ki most visszakarok lépni és 2.5 gb frissítést ír ez mi? másnak is?
  • Kibagami
    #1949
    OK. Már megvan... :)
  • Kibagami
    #1948
    Miért csökkent a razor ára? :)
  • ollie
    #1947
    Ha itt visszaolvasol, le van írva a lényeg.