2026
BattleForge
  • Zargas
    #946
    A rpg.hu fórummal kapcsolatban... annyit, hogy azért nem olyan egyszerű elintézni, hogy külön fórumot kapjon a játék. Vannak szabályok amiket be kell tartani (pl. a kulturált hozzászólás). Előnyei, hogy van beleső levelezési rendszer, privát chat. Hozzászólások javításának lehetősége stb.
  • Murder3
    #945
    onlikeystore-ról lehet sima bankkártyával rendelni?

    Meg Visa electron az gondolom nem jó ugye?
  • pitlord
    #944
    Szoba neve battleforge nem battlefield nah!:P
  • electroshock
    #943
    Amúgy, ha lesz vmi kártya leírásos dolog, akkor szívesen segítek leírni a kártyák képességeit magyarul. Illetve van egy Circadia's pvp guide nevü dolog, forums.battleforge.com/pvp részlegben, nem rossz, kezdőknek sok segítség, azt szívesen lefordítom (magát a tömény szöveget, de akkor kell valaki aki szépen megformálja, mint az eredetit csak magyar szöveggel).
  • electroshock
    #942
    xD
  • donatus13
    #941
    Jó ,de valakinek ezt is kell:@
  • electroshock
    #940
    Az rpg.hu-s az fasza lenne, jó lenne ha lennének topicok:D ott mindenki kénye-kedve szerint nézelődhetne, és az új emberek is mindig megtalálnák a segítséget (te meg nem pöccennél be Dodzi:P)
  • donatus13
    #939
    Ez a fórum jó nem kell másik ezt kell normálisra megcsinálni.
  • pitlord
    #938
    Egy irc-csatorna létre van hozva de ezt már leirtam párszor szal oda is lehet jonni beszélgetni,ha valaki akar a klienst le lehet tölteni innen:
    www.mirc.com
    szerver:Quakenet
    szoba:battlefield.hu
  • Zargas
    #937
    Én éjjel vettem fel a kapcsolatot az RPG.hu-val, ahol tudnának nekünk biztosítani rendezett fórumot akár több topiccal is. Ha minden jól megy jövő hétre meg is lesz a dolog. Bár tényleg jobb lenne egy saját oldal, saját forummal.
  • donatus13
    #936
    FAQ írását azt elkezdem szerdán péntek szombat ra talán kész.
  • pitlord
    #935
    Egyszer volt hol nem volt volt egyzser egy srác,aki aztmondta csinál egy oldalt aztán eltünt 1 honapra az internet utvesztőiben azota ugy áll és vár az oldal,ugyhoyg jelenleg magyar bf oldal fejlesztése igencsak megfeneklett.
  • donatus13
    #934
    én vállalnám csak nem értek sokat hozzá :D
  • rTp
    #933
    Ha valaki esetleg elkezdene egy magyar oldalt, a kártyák fordításába beszállok szívesen, már ha segítene valamennyit :D És tényleg átvehetné valaki a fórumot is, mert egyenlőre ez az egyetlen hely, ahol naponta többen hozzászólnak, pedig azért elég nagy kaliberű játékról van szó, nem ártana, ha a fórum is igényesebb lenne :P
  • rTp
    #932
    Ha valaki esetleg érdeklődne az ingyenes verzió iránt, ittletöltheti. 84 mega, utána ráfrissít egy közel 3 gigát...
  • Zargas
    #931
    Dodzylla: Hát nem olyan biztos... engem valamelyik nap egy csávó levert free deckkel. Az oké, hogy pvp-ben béna vagyok, de azért ez meglepett.
  • Zargas
    #930
    Az onlinekeystore-on érdemes megvenni, mert a 3000, 5000, 10000 pontos nagyon megéri... bár most a g2play a 3000-ben árban aláment és kidobta 6000-es pakkot is elég jó áron, mégis pár régebbi hozzászólás alapján nem a legmegbizhatóbbak.
    Egyébként tényleg majd minden "Out of Stock" státuszban van. Talán a hétvége miatt az onlinekeystore-ra 3000-ből, 100-150 darab szokott jönni míg 5000-10000-es pakkból 5-10 db. Ahhoz képest elég jó fogy... :o)
  • donatus13
    #929
    Elfogult vagy igen :D szerinted free deckel bejutna az első 3 ba?:D upgrade nélkül ez elég nagy bravúr lenne.XD
  • pitlord
    #928
    Szerintem neked pl most tökéletes lenne ez a verseny 500hufért kapsz 100bf pontot meg 100 goldot és ha bekerülsz 8-playerböl az első 3 ba akkor még több bf pontot nyersz.Bár én lehet elfogult vagyok >)
  • Magh
    #927
    Game.co-ról 20 font a dobozos(3000 pont + pakli), hivatalos oldalukon 2250 pont 20 euró (nagyon drága). Keystore-on viszont 5000 pont 32$, kérdés, a +2000 pont felér e a dobozoshoz járó paklival (az alapkártyák, ahogy nézem, elég bagatell összegekért mennek). Igaz, itt minden OutofStock, ahogy G2P-n is.
  • electroshock
    #926
    Érdemes, mert minden pályán más upgrade kártyákat lehet kapni (illetve nehézségi fokozatonként is másokat). Ha eléred pve rank 4et vagy pvp rank 10et már akkor is teljes értékű a játékod, csak nincs pontod meg sok kártyád. Mindegy mit veszel, azt vedd ami neked jobban megéri!
  • Magh
    #925
    No még két kérdéssem lenne. SP/coopot érdemes végignyomni több fokozaton (upgrade, gold)? Mert én RTS-ekben csak multizni szoktam. Másik, hogy ha a free clientem mellé veszek pl 2000 pontot, akkor lesz egy teljes értékű verzióm, vagy érdemesebb kicsit drágábban megvenni magát a játékot az alappakli + 3000 pont miatt?
  • Filder
    #924
    Zargas avatarjának neve Morthen. :)
    (A 905. hsz. szerint.)

    Szóval ő már nevezett.
  • Frankus
    #923
    Veled nem vagyunk meg 8-an Zargas? :)
    Mert ha nem tudjuk jövő héten lebonyolítani akkor részemről annyi a nevezésnek.
    Nyáron nem leszek gép előtt. Vagy ha igen akkor teljesen kiszámíthatatlan időpontokban.
  • Zargas
    #922
    "De azért ez ilyen baráti pvp verseny, ugye?:) szuper lenne, ha nem vérre menne, és ventrin jót nevetnénk a meccseken ^.^"

    Nekem mindenkép baráti, mert az elmúlt napok tapasztalatai alapján úgy érzem esélyem sincs.

    Bankszámalszámot szándékosan nem adtam. Addig felesleges, amíg nincs meg a létszám. Nem véletlen kértem e-mailes reget. Ha megvannak a jelentkezők, akkor küldök egy körlevelet a számmal. Meg az elérhetőséggel. Itt gondolok a csatolt e-mail címekre is, hogy könnyebb legyen az egyeztetés.

    Akkor eddig 7 fő van:

    MirmiX
    Deoton
    Edemhchead
    Brandar
    Wul
    Morthen
    Frankus (remélem ilyen néven nyomod a játékba is)

    Még van 1 szabad hely...

    A verseny részletei a #909. szószászolásban olvasható!

  • Murder3
    #921
    Inne legtöbben általában melyik szerón szoktatok lenni?
    Mert én az overlord de mostanába nem nagyon találkozok magyarral.
  • pitlord
    #920
    Edem,priviben kuldmem a bankszámlaszámom nah od akellutalni nembaj ha elirod a nullákat cask kevesebb ne legyen:D
  • electroshock
    #919
    De azért ez ilyen baráti pvp verseny, ugye?:) szuper lenne, ha nem vérre menne, és ventrin jót nevetnénk a meccseken ^.^
  • Marmyk
    #918
    Én estefelé érek rá inkább, 8 után.
  • pitlord
    #917
    Nah most vagyok Frankus láttam rámirtál csak nem voltam gép elött pont:)
  • Frankus
    #916
    Én is stronghold :)

    Elektroshock -t és MirmiX -t felvettem friendsbe
    többieket nem találtam...
  • electroshock
    #915
    Nekem kéne majd a bankszámlaszám, nemtudom hova kell utalni :)
  • Frankus
    #914
    OKés akkor írjál fel engem is :)
    ha nem jönnek össze a meccsek akkor támogattam az első verseny létrejöttét :)
    500 Ft nem a világ vége :)
  • electroshock
    #913
    Jaja. Csak beszéljük meg fixen, hogy melyik szerveren vagyunk. Gondolom stronghold:)
  • Zargas
    #912
    Frankus: Az eddig nevezettek is össze-vissza vannak. Van aki délután... én pl. sokszor csak este 10 után... de én is szabad vagyok pl. hétköznap két nap is.
    Szerintem a versenyre jelentkezők simán találnak időpontot, hisz ha nem jön össze, akkor saját esélyeiket rontják. A verseny nem véletlenül 8 napra van meghirdetve. Ennyi idő alatt lehet egyeztetni és mérközni. Tapasztalalataim szerint 3-4 embert le lehet tudni egy nap, hisz vannak akik nagyjából egy időben vannak fent.
  • electroshock
    #911
    Én amikor kell :D Hétfőn este akarok pontot venni (nem vagyok otthon), szerdán meg megyek átüttetni a tetkóm, azon kivül nekem bármikor jó.
  • Frankus
    #910
    Én játszanék, de igazából csak hétköznap napközben jó nekem...
    az eddig nevezettek mikor szoktak fent lenni kb?
  • Zargas
    #909
    Magh: Szerintem az alapdecket adja kétszer... ennyi...
    electroshock: Gondoltam... Semmi gond csak felét nem értettem. :o)

    Jah és még mindig 2 emberkét keresünk a versenyre...
    Akkor a versenyre eddig nevező játékosok:

    MirmiX
    Deoton
    Edemhchead
    Brandar
    Wul
    Morthen

    Még 2 szabad hely van...
    Ha egy ember hiány lesz, akkor lehet, hogy mégis nevezek... bár esélyem nem nagyon lesz... ahogy látom...

    A versenykiírás mégegyszer...:
    Időpont: 2009.06.08.-06.16.
    Játékosok száma: 8
    Nevezési díj: 500 HUF
    Helyszín: Sparring Grounds

    Díjazás:
    I. hely: 1000 BF
    II. hely: 500 BF
    III. hely: 250 BF

    Minden nevező 100BF+100G részvételi díjban részesül.
    Ezen felül minden győztes meccsnek 10BF a díjazása.

    A játékosok nevezéssel együtt vállalják, hogy a nevezési díjat az általam megadott számlaszámra megfizetik. Ezen felül vállalják, hogy a verseny során, a meghatározott időpont alatt párbajt egyeztetnek, és 2 győzelemig megmérkőznek minden (a versenyben résztvevő) játékossal.

    Minden egyes győzelem után a játékosok 3 pontot kapnak. A vesztes nem kap pontot. A veseny időpontja alatt le nem játszott párbajok eredménye automatikusan döntetlen, mely 1-1 pontot ér.
    Az egyes összecsapások után a győztes félnek jelentenie kell győzelmét a résztvevő felek (saját/ellenfél) Battleforge nickjével együtt [email protected] e-mail címen, és ezen levélhez csatolnia kell a győztes meccsek visszajátszásait (helye "Documents\BattleForge\replays"). A nem jelentett párbajok eredményei szintén 1-1 pontot(döntetlent) érnek.
    A versenyt az nyeri, aki összesítésben a legtöbb pontot éri el. Pontegyenlőség esetén a másodlagos pontok döntenek a helyezésről.

    Nevezni mostantól lehet a [email protected] e-mail címen. A nevezéseket beérkezésí sorrendben fogadom el 8 főig. Ha nem nevez ennyi játékos, akkor a verseny elhalasztásra kerül, vagy új feltételek mellett kerül megrendezésre.
    A játékosok listáját ezen topic sorain fogom feltüntetni.
  • Magh
    #908
    Ha veszek egy ilyen megapacket, az a 128 kártya mi alapján kerül kiválasztásra?
  • electroshock
    #907
    Nem is tudom, hogy írhattam Morthen-t, amikor Morthai-ra gondoltam, csak az ingame neve volt a fejembe, és a Morthen ugrott be elöször. De madár vagyok :S