2026
BattleForge
  • Zargas
    #986
    Én ma este 10 után leszek... holnap, holnapután elvileg egész nap...
  • Marmyk
    #985
    Akkor ma verseny :) én 9 után ráérek,
  • Filder
    #984
    Ebben az esetben a Paypal ügyfélszolgálattal lenne célszerű egyeztetned.
  • Murder3
    #983
    van 1 de ott sem válaszol senki:S
    már gamestaron is kérdeztem ott sem jött válasz:S
  • pitlord
    #982
    Akarod hogy létrehozzunk egy külön topicot ?:P
  • Murder3
    #981
    Nem érted de nem baj most leírom a legelejétől mit hogy csináltunk.
    szal 1 leírás alapján regetlünk.
    és a regisztrációnál elvileg be is addoltuk a kártyát jött is az sms de azt véletlen kitöröltük de a 400forintot levonta és a hónap végi papírba is ott van a kód ami után áll az expuse kifejezés asszem.
    De most belépek a to do my listnál is azt mutatja hogy nincs addolva kártya és adjak hozzá egyet na itt amiről levonta a pénzt azt beírom és azt nem fogadja el.
  • Filder
    #980
    off

    Mivel nem írtad le, hogy mit csinálsz a PayPal oldalon, leírom elméletileg mit kéne tenni. (Előre bocsánatot kérek, ha te is így csináltad és nem működött.)
    - Belépsz,
    - My account,
    - Profile,
    - A kártya adatainál az utolsó oszlopban van egy ilyen lehetőség: "Enter Payal Code" ezt kiválasztod,
    - új képernyő, ahol a "PayPal code:" szöveg utáni mezőbe beírod a kapott négy jegyű kódot,
    - a Submit-ra kattintasz,
    - elméletileg kész, aktiváltad a kártyát a PayPal rendszerben.

    Amennyiben így nem működik, akkor eamilben vedd fel velük a kapcsolatot. (Bár a telefon talán gyorsabb.)

    Itt egy PayPal leírás, ha még valakinek szüksége lenne rá:

    http://www.ingyen-tarhely.info/paypal/tag/paypal-magyarorszag/
  • Marmyk
    #979
    A hivatalos oldalon ne vásárolj, akkor jobban jársz a cdgalaxisban, ott a 2250 pont "csak" 5400 és a dobozban van egy poszter is :), de szerintem a visa electron nem jó, csak a visa, mastercard és american express
  • Murder3
    #978
    nem igaz a hivatalso honlapon enged visa electronnal vásárolni de az kurva drága a paypallba nem jó a visa electron?

    mert a kártyáról leutalt a 400hufot és a kódot is leküldte.
    most meg nem engedi linkelni a kártyát.
    mi/hogy van iylenkor?
  • Spunge
    #977
    Ird le a hibakodot és keres ra a microsoft oldalan ott megtalalod a problemat. kekhalalnal nagyon sok problema lehet de legtobb esetbe softwarek frissitese videokartya,windows,directx stb.... De lehet memoria,Winchester FAT táblalyanak a hibája de ez a legrosszabb eset.
  • Murder3
    #976
    lol engem is kidobál néha hibajelentésekkel meg csak simán mindne szó nélkül az asztalra dob.
    Szal valószinű alap bugféleség de electroshocknak igaza lehet bár én nem értek ehhez annyira.

  • electroshock
    #975
    Imádom az építő jellegü hozzászólásaid Dodzi ;D
  • donatus13
    #974
    Vagy egy jel:OOOOO ,hogy nem a te játékod.(lehúzás)
  • electroshock
    #973
    Szerintem elfogy a fizikai memória :) de ez csak egy tipp, semmi kézpénz:D
  • electroshock
    #972
    Murder, nemsokan ismerik a hardcore fogalmát, tisztelet, hogy te igen :D
  • Cassell
    #971
    Sziasztok!

    Nekem egy technikai jellegű kérdésem lenne: a játék jó (lenne) ha véletlenszerűen nem fagyna ki "kék halál" áll be és újraindítja a gépet. Másnak nem produkált hasonló tüneteket? Nekem Win exp van fenn öcsémnek vistán szintén ezt csinálta. Minden észrevételt szívesen fogadok!
  • Murder3
    #970
    hát nekem még úgyis nagyon recseg akkor direkt olyan biztos.
    Bár én am utállom az iylen zenéket főleg ami ennyire hardcore csak mivel fl studiozok így párzsor hallgattam már hardstyle vagy mi a ...-t de nem szeretem a techno electro zenéket.
    majd akkor fogom megszeretni ha tudok én is olyanoakt csinálni:):D:P

    na nagy off lett sry:Sop
  • electroshock
    #969
    Csak az eleje recseg. HQ-n hallgasd meg :D
  • Murder3
    #968
    úhhh ez a zene:Dam ez direkt recseg ennyire?
  • electroshock
    #967
    :D milyen zene pvp alá :D csak az hallgassa meg aki bírja a keményet.. :P overcast - i will attack 1.40től durva :D
  • Juliano82
    #966
    köszönöm.(eddig nem láttam, hogy írni is lehet...)
  • Marmyk
    #965
    én úgy tudom minden esetben eltűnik, keresésnél csak annyit írj be "imp" és állítsd a colort "frost"-ra, rögtön kidobja
  • Juliano82
    #964
    egy kártyámról levettem az upgrade-et, és az upgrade kártyám eltünt. Valamit rosszul csináltam vagy minden esetben levételkor elveszik?
    Az Imperials nevű kártyát nem találom a piacon...:(Hogy kell rákeresni?
  • Filder
    #963
    Ez teljesen jó! :)

    A kártyámhoz nem kértem az sms-ben értesítést, és nem tudtam, hogy a paypal így is küld kódot. Köszi az infot!
  • Murder3
    #962
    sajnos gondoltam:S

    franc a paypallba nem tudom megcsinálni:S

    960. hsz-re választ várok aki ad nekem annak nagyon szépen megköszönöm így előre is:
  • Marmyk
    #961
    Szerintem nem lehet, csak PayPal jó, ezért gondolkodom rajta én, de max. ehhez a játékhoz használnám szóval még nem tudom.

    Köszi a választ Filder.
  • Murder3
    #960
    De az hogy van hogy a pénzt azt leemelték de most meg már nem fogadja el a bankkártya számot.
    Meg a kódot is leküldte igaz a sms-t véletlen töröltem de a papíron hónap végén megjött a szám.
  • Pio
    #959
    Én nem értek hozzá egyáltalán, de amikor a haveromét aktiváltuk, akkor kapta az SMSt a 400 forintról és az SMS végén ott volt a kódja is. Szóval extrém jó esetben ilyen is lehetséges.
  • Filder
    #958
    Jó esetben 3 nap az átfutási idő.

    1. Csinálsz egy accountot a paypalon. (Ezt már régebben csináltam, de gondolom ez csak néhány perc.)
    2. Az accounthoz regisztrálsz egy bankkártyát, rögzíted az adatokat stb... (kb. 1 perc)
    3. A rendszer tájékoztat, hogy a kártya aktiváláshoz kell egy négy jegyű kód, amit azután kapsz meg, hogy ellenőrzik a kártyádat. (Ezt egyszerűen oldják meg, 400 forintot leemelnek a kártyádról, de ezt az első vásárlásnál beszámítják. Tehát majd ennyivel "kevesebbet" fizetsz.)
    4. Itt jön a lényeg: ha tudsz online bankolni, akkor a számládon a tranzakció mellett látod a 4 jegyű kódot - kb. 3 nap az átfutási idő -, amivel tudod aktiválni a regisztrált kártyát. Amennyiben nem tudsz online bankolni, akkor a következő papíron kiküldött egyenlegközlőről tudod meg a kódot. Ez tranzakció mellett van. (Így azért már több mint 3 nap.)
  • Murder3
    #957
    nlikeystore-ról lehet sima bankkártyával rendelni?

    Meg Visa electron az gondolom nem jó ugye?

    lécci válaszoljon már vki.
  • Murder3
    #956
    hát ha te ezt teljesen fair és jó dolognak tartod persze az ea minden más játékánál megfiygelhető ez pl fifa09 igen teljes áron vedd meg a semmit stb.
    ez nem"dögöljön meg a szomszéd tehene is mentalitás"mentalitás csak maximálisan nem tartom vásárló barátnak+ aki meg megvette 12ezerért a játékot az majdnem feleslegesen dobott ki pánzt rá ki de amúgyis többet kell bele költenie magyarán nem éppen balanszos a dolog.
    "Meg már amúgy se aktuális, amit írsz, ha jól tudom,"???
    miért? attól mert már előttem mások beszéltek róla...
    a politkát meg fel sem hoztam komolyan csak egy egyszerű hasonlatot mondtam ezt kb úgyis érti mindenki:D
  • Pio
    #955
    Ne legyél ennyire "magyar", mi ez a dögöljön meg a szomszéd tehene is mentalitás?
    A politikával meg óvatosan, ha valaki úgy dönt, hogy feldob a yardnál, akkor warnt kapsz, mert az SG fórum az internet talán utolsó tűzzel-vassal politikamentesített oázisa. :) Meg már amúgy se aktuális, amit írsz, ha jól tudom, bár nem különösebben foglalkoztat a téma.
  • Murder3
    #954
    Hát am rohadnának meg.
    Komolyan ezért nem szabad az EA mocskoktól játékot venni.
    Van pofájuk ingyenessé tenni a játékot, de nem értem látszik h mennyire szánalom az egész mert ha ezt eredetileg tervezték volna minimum kellet volna kb+3000bf alapnak.
    Ez a szemétség tetőfoka legalább most adtak volna vmi bónuszt de ne semmit.
    gondoljuk el most kb mennyivel olcsóbban meg lehetne úszni letöltöd ingyen veszel hozzá kb 10ezer bfp-t és abból az összes lapot megveheted és még marad is bf rendesen.
    ami kb a játék alap ára szal aki megvette pl én annak kb a dupláját kell bele ölnie.
    Rohadjanak meg látszik hogy az ea nem tud változni mindnennel ezt csinálják ahol tudják ott csapják és lopják meg a vásárlót ahol lehet kb iylen MSZP-hez lehetne hasonlítani ferivel az élen
  • Marmyk
    #953
    egy gyors kérdés, ha csinálok egy ilyen paypal kártyát mennyi idő míg elkészül? mármint ezek a visszaigazolások vagy mik meddig tartanak?
  • Spunge
    #952
    oké én benne vagyok dobtam 1 e-mailt
  • Zargas
    #951
    Spunge: Azért a nevezésért kapott 100 BF-ből lehet venni pár lapot még a verseny előtt... Ha érdekel, akkor részletek a #909-es hozzászólásban.

    Ma este akkor lezárom a nevezést és küldöm a számlaszámot mindenkinek... Így egy nap csúszással (holnaptól) el is kezdhetjük a dolgot...
    Eddigi nevezők:
    MirmiX
    Deoton
    Edemhchead
    Brandar
    Wul
    Frankus
    Morthen

    Ha estére nem lesz elérhető vásárlási lehetőség, akkor nem marad más veszek 2*2000 BF-et.

  • Spunge
    #950
    Én szivesen részt venék a versenyen ha sikerul megszervezni bar a free acountos deckemel nem hiszem hogy sok eselyem lenne
  • Marmyk
    #949
    Tényleg jobb lenne egy hely (fórum), ahol jobban szét lehetne szedni a dolgokat. Mert így ha valaki ide téved, elég nehezen találja meg az információkat. Pedig az van itt már rendesen, csak szét van szórva. Szerintem a kulturált hozzászólással nem lenne gond. Itt se volt még probléma. Ha pedig oda téved valaki olyan, az úgy is gyorsan leállítjuk (gondolom én).
  • electroshock
    #948
    4. pont elhárítva. ^^
  • Zargas
    #947
    A versennyel kapcsolatban...
    Sajnos 8.-a van. Elvileg már mennie kellene a versenynek. De több probléma is fennáll.
    1. Nincs 8 fő... Persze én simán bevállalom a fenálló költséget, így indíthatjuk 7-ről is.
    2. Nem tudom megvenni a nyereményt. Nem azért mert nincs pénzem... Azért mert nem lehet kapni, se 3000, se 5000, se 6000, se 10000 csomagot. Remélem ma délutánra egy kicsit változik a helyzet.
    3. 17-től megyek nyaralni, addig le kell zúzni ennyi emberrel. Vagy el kell halasztani a versenyt.
    4. electroshock-tól még várok egy e-mail-es nevezést, hogy mehessen a körlevél...