2026
BattleForge
  • Spunge
    #1026
    Kekhalal akkor van ha valami sulyos hiba tortenek a mukodes kozben az a kisebb gond hogy softwares hiba azt konyen meglehet oldani tegyel fel uj direcxet frissitsd a VGA drivert meg updateld fel a winfost es irdfel a hibakodot es Microsoft oldalan meglehet nezni a hibat. Ha ez se segit akkor nezd meg a ramokat vinyot proceszort meg minden.
  • HZoli22
    #1025
    Meg lehet a hivatalos oldalon változtatni.
  • navahok
    #1024
    Nem tudja valaki meg lehet e változtatni a profil képet?
  • rTp
    #1023
    wheel of gifts :

    gift of strength: Minden baráti egységnek a játékban 20%-al növeszik a sebzése. Az épület lerombolásáig tart.
    gift of resilience: Minden baráti egység a játékban 20%-kal kevesebbet sebződik. Az épület lerombolásáig tart.
    -fejlesztve még egy képessége lesz, nem tudom az mit ad...

    Enlightenment: Semlegesíti a kártyák kijátszásának követelményeit. 20 másodpercig felhasználható egy kártya, melynek semlegesíti az "orb" igényeit. 30 másodpercenként használható. (tehát ha csak 3 orbod van akkor is kijátszhatsz egy 4 orbos kártyát, vagy ha nincs annyid egy színűből, stb...)

    Mark of the keeper: Az épületet körülveszi egy 25 méteres anti-mágia mező, ahol azellenség se távolsági támadást, se speciális képességet nem tud használni. Ezen a területen belül az ellenség nem tud egységeket létrehozni se. Varázslatsemlegesítővel se lehet hatástalanítani.




  • Marmyk
    #1022
    Szerintem csinálj egy új accot, ha lehet vele. Utána belépsz és átküldesz mindent az eredetire, az a tuti. Egy pályát kell menni, hogy legyen pár aranyad.
  • Marmyk
    #1021
    Valaki írta a fórumon, hogy ha kékhalálod van, írd fel a hiba kódot és nézd meg a Micro honlapján mi lehet a gond, talán ott megtalálod. Sajna én nem tudom hol kell megnézni, de aki írta, ha olvassa ezt biztos segít. Esetleg hűtés hiba? Végül is nyár van meg meleg :)
  • HZoli22
    #1020
    Valaki meg tudja mondani, hogy ha én most veszek ezen a g2playen 6000Bf+128kártyát, akkor a 128 kártya egyszerűen hozzáadódik azokhoz, amik már vannak akkor is, ha én már vettem kulcsot és van sok kártám??
  • HZoli22
    #1019
    nekem szinte ugyan olyan gépem van, mint neked marmyk, szóval nekem is bírná elvileg, de én most már csak arra tudok gondolni, hogy talán videókártya, vagy ram lehet a hibás, mert néha más játékból is kidob.
    Bár most már másfél napja nem volt gondom:D
  • Spunge
    #1018
    engem most disconnectelt vissza se tudok meni ugyis vesztes mecs volt te nyertel
  • electroshock
    #1017
    Hello Spunge, most irtál de mire válaszoltam eltüntél. Oo Nekem bármikor jó, akár most is:D
  • rTp
    #1016
    Nekem se volt semmi probléma, nem nem akadt 1X se, max lagolt, alapbeállításokkal...
  • Marmyk
    #1015
    Nem lehet, hogy a kékhalálos gépeknél valami hardwer vagy szoftver hiba van, és itt nem a játékra gondolok (mint szoftver), nekem ez a játék egyszer fagyott csak, pedig azért ment pár órát.
    A gépem se nagy szám pedig.

    IntelCore2Duo CPU E6550 @ 2.33GHz/2048MB RAM/GeForce 8600 GT 512 MB/Windows XP Professional SP3

    A játék pedig 1680x1050-ben fut nekem majdnem maxon minden, szűrő nincs bekapcsolva. Néha belassul az igaz, de minap mikor 4 emberes Bad Harvestet játszottunk volt sereg rendesen és jól bírta
  • Magh
    #1014
    Hmm, kevesebb, mint 8k 6000 pont+128 kártyáért, ennél van valahol olcsóbb?
  • electroshock
    #1013
    Újra van bf g2playen \o/ ^^
  • HZoli22
    #1012
    Helló mindenkinek!
    nekem is a kékhalál keseríti meg az életemet, szóval aki megoldást talált már rá, az szóljon.
    Most visszaállítottam a grafikát, abban a reményben,hogy nem fagyok ki. Kíváncsi leszek rá megoldja-e.
  • Marmyk
    #1011
    1. Több személyes pályán, hogy oszlik az upgrade kártya
    random: itt a gép sorsol,
    need/greed: a need kell, a greed pedig üzletre kell( ez ugye akkor jó, ha már megvan, és akkor kapsz aranyat cserébe, ha ketten vagytok egy kártyára a gép sorsol)
    assign: itt a csapatvezető osztja ki a jutalmakat
    2. ha többen vagytok, akkor oszlik a jutalom kártya az 1-es ben leírtak szerint, ha meg már megvan aranyat kapsz érte, mert minden upgrade csak egyszer lehet meg,
  • electroshock
    #1010
    Frankus én bejelentkezem csütörtök 12-re :D kb akkor jövök fel csütörtökön ^^
  • Frankus
    #1009
    A helyzet az, hogy nálunk is altatás van. Meg nőuralom :)
    Max azt választhatom meg milyen színű papucsot vegyek fel :)

    Egy két játék mehet persze este, de max szombatig, mert elutazom államvizsgázni.

    Viszont szerda 12-16:30 -ig
    csütörtök 8-13 -ig és talán késő délután
    pénteken 8-14 -ig ráérek bármikor.

    Strongholdon leszek fent. Ha valaki ezen időszakban battleforge elé kerülne az pls üzenjen rám, mert különben játék nélkül leszek utolsó :)
  • Kiado
    #1008
    Nekem valaki azt mondja meg, hogy mire jó a Battle Token, thanks :D
  • Juliano82
    #1007
    sziasztok!Sok-sok kérdésem lenne és örülnék ha válaszokat kapnék rá..Köszönöm előre is.
    1.pályaválasztási képernyőn mit jelent a "select reward distribution mode" és a választható opciói?
    2.egy sikeres játék végén mutatott 2 vagy 4 upgrade kártyákat miért nem kaptam meg vagy csak részben?Legutóbb is a mutatott 4 kártyából csak 1 érkezett meg.
    3.3 db. egység pontos leírása,ismertetése érdekelne:Wheel of Gift, Enlightement, Mark of The Keeper. Köszönöm ha válaszoltok!
  • electroshock
    #1006
    Aki jelentkezett 1v1 az írjom rám mikor ráér :)
  • navahok
    #1005
    Ja a wow-os chatet egy az egyben átemelnék ide sokkal könnyebb lenne az élet.
  • Marmyk
    #1004
    a chat rész tényleg gagyi, szerintem jó lenne a kártya linkelés is :)

    Magh a fórumban körbenézel szinte mindenkinek fent van a játékbeli neve, keresni kell őket, az enyim Wul, a Strongholdon vagyunk általában, este 9 körül én már leszek,
  • navahok
    #1003
    friendlistben :D
  • Magh
    #1002
    Coop küldetésekhez hol lehet magyarokat találni?
  • Murder3
    #1001
    persze az is szégyen hogy ilyen előparancsok kellenek hogy pl whisperbe vagy groupba lehessen írni.
  • pitlord
    #1000
    Remek hogy megint el kell játszani ittis azt mint a wowban komolyan mintha senki nem játszott volna még a wowval a Bf fejlesztői közül olyan hiányosságok vannak benne hogy hihetetlen.Nemtudom mi történt tegnap de tengap óta megállás nélkül jön a whisper boldog-boldogtalantól.Persze természetesen erre sem gondoltak a kedves fejlesztők;)
    Nem lehet jelenteni őket,az hogy csak arra lehessen irni aki friend listben van nem tünik rosz megoldásnak.
  • donatus13
    #999
    vagy olyan opciót csinálni /köcsög és oda beírná mindenki a nevüket és egyből bann
  • electroshock
    #998
    Pont erre gondoltam ma én is. Whispelni meg csak annak, akinek a friend listjén fentvannak. /beginner-re irhatnának, onnan ki lehet lépni egyszerűen:D
  • donatus13
    #997
    Az lenne a jó lvl 8 pve ig nem lehetne írni az ingyenes accountoknak.
  • navahok
    #996
    ja csak nincs kedvem ilyen neveket irogatni hogy ougaghoeu kb iylen nevü mind :)
  • Filder
    #995
    Használd ki az ignore lehetőséget.
    (Tudom, hogy nem ez az igazi megoldás, de amíg nincs jobb.)

    Nálam már elég hosszú az ignore lista.
  • donatus13
    #994
    ingyenes játék hátránya lásd silkroad ugyan ez lett ott is csak ott az kezdettől ingyenes volt.
  • navahok
    #993
    Ez nem lehet igaz Bf-ben ezek a hülye legolcsóbb áron bf pont hirdetők már állandóan whispelnek, nem elég hogy a chatet elárasztják, remélem haamrosan kezdenek ezekkkel a tetükkel valamit.
  • Murder3
    #992
    Sajna angolul nem tudok és ha jól veszem ki az is pénzbe kerül hogy kapcsolatba lépjek velük.
  • donatus13
    #991
    én is :) minden fontos információt tartalmaz.
  • Magh
    #990
    AZ aukciókat böngészve rendszeresen leáll a játék, ez mitől lehet?
  • Zargas
    #989
    Hasonló cipő... :o)
  • Marmyk
    #988
    Sajna nekem csak ilyen késő este jó, nappal munka este félkilencig meg fent van a gyerek, addig meg bármi van a kiscsajjal lépnem kell, akkor nem lenne sikeres partyzni :)
  • spybot919
    #987


    KATT PLS!!!