2026
BattleForge
  • Mester
    #1066
    Pvsp-ben az eseteg többségében nem nagyon fogod használni sztem(legalább is magasabb szinten) 1-2 esetben lehet jól jön viszont azért sztem nem érdemes betenni.(t 3 250power enlight 175 + egy t4es lény 250+ ennyi power ritkán jön össze 1v1-ben, ha az enemy ezt hagyja valszinű mással is elvered)

    PvsE-ben viszont egyike a legjobb lapoknak, ha egyáltalán nem érdekel a pvse ad el, ha azért igen tartsd meg sztem
  • Filder
    #1065
    A küldetéshez kicsit több infóval könyebben segítenénk. :)

    Addig is 3 mód létezi a kártyák szétosztása szerint, ld. #1011.
    A standard szintű játékok többsége random.
    Figyelj mielőtt belépsz egy játékba, hogy milyen típusú a laposztás, és lehetőleg kerüld a randomot.
  • Magh
    #1064
    No akkor elnézést, hogy hatvanötödszörren is megkérdezem, de biztosra akarok menni :)

    Eddig vettem egy 3000BF+64 kártya csomagot. Alakul a pakli, de néhány lényre még mindenképp kell pont (ilyenek, hogy Firedancer, Fire Worm, pár jobb spell), úgyhogy még veszek egyet. A kérdés, hogy akkor a 64/128 kártya mindig ugyanaz? (mivel starter decknek hívják, feltételezem). Mert akkor inkább veszek 4500/5k pontot.
  • navahok
    #1063
    Enlightenment pvp-re sztem felesleges úgyse tudod kihasználni, mert ha eljutottok 3. orbig ott már nem vár senki hanem támad.
  • Magh
    #1062
    Ma megcsináltam az első coop küldetést (Blight), minden sikerült, mégsem kaptam semmi upgradet, most akkor mi van? Úgy tudom, fel kellett volna jönnie egy N/G ablaknak.

    Másik, hogy találtam egy Enlightementet, ahogy elnézem, a legértékesebb kártyák egyike. AZt tudom, hogy PvE-ben sok helyen must-have, de egy 1v1 PvP deckben vajon használható? Egy nature/fire deckre gondoltam, T3 rush, aztán a körülmények függvényében valamelyik XL dög. Ehhez ugye T2-n jó 6-700-ig kell floatolni, úgy nézem, ez egy jó fire kezdéssel megoldható. Láttam is már repet ilyen Giant Wyrm-el. Vagy érdemesebb lenne eladni?
  • electroshock
    #1061
    Na mi van hol van mindenki? :/ gyertek, Mirmix, Deo, le kell nyomunk a meccset:P
  • Marmyk
    #1060
    Én este leszek, ha gondolod nyomhatunk, én vagyok a világ vesztese pvp rts-be :) jó party lesz - peches meg a béna :)
  • Frankus
    #1059
    gyere strongholdra :)
    ott van már egy 12 -es friend listám :)
  • Frankus
    #1058
    nekem is volt wildfire deckem, de rohadt unalmas volt :)
    inkább vittem a jó kis zöldet, azt meg elverted halálra :)

    bár aznap nem szabadott volna játszanom! sőt a héten sem! aki nyerni akar, az ezen a héten nyomjon verseny pvp-t ellenem. Olyan pech szériás a hetem, hogy mostanra eljutottam arra a szintre, hogy már csak röhögök rajta :)
  • navahok
    #1057
    Tényleg emberek hol szoktatok lenni , néhányszor próbáltam pár embert felvenni de a sikertelenség elvette a kedvem :), én az overlordon szoktam , mióta lett külön német szeró egész elviselhető :).
  • electroshock
    #1056
    Amúgy miért nem jössz föl mostanság? Vagy overlordon nyomod?
  • donatus13
    #1055
    én nyomnám az összes kártyát amid van.
  • electroshock
    #1054
    komolyan mondom ha nem jön össze egy normális tome deck, fogom magam és veszek wildfire-t, mert egyszerüen nem lehet mit csinálni az ellen. Hát akkor már nyomjam én is..
  • electroshock
    #1053
    tököm verem már a wildfire-be :@
  • electroshock
    #1052
    Öles D:
  • pitlord
    #1051
    Frankus,szerintem a válaszod háromszor annyi kérdést szült de ne legyen igazam :D
  • Frankus
    #1050
    " a PvP rank-om nem találom sehol sem. "
    kattintás a könyvre, azon belül profile

    "Illetve egy user avatarjánál mit jelentenek azok a jobb oldalon vagy épp baloldalon lévő bordó színű gombócok illetve a korona. "
    a baloldali a PVP rangja, a jobb a PVE. A piros még a kezdő, szürke a haladó, sárga a legtapasztaltabbnak felel meg.... Ezen belül a "gombócok" határozzák meg a sorrendet :)

    "Hol tudom megnézni hogy is állok illetve mia leggyorsabb módja a pvp rank fejlődésnek?" a leggyorsabb módja a fejlődésnek (egyben az egyetlen) ha ranked duel meccseket játszol 1v1 -ben. 2v2 ben nem növekedik az ELO csak battle és viktory tokeneket tudsz szerezni
    Honor tokent pedig csak Tome deckkel játszott meccsekből.
  • Magh
    #1049
    Olyan oldal nincs, ahol reális áron lehet kártyával vásárolni? Nincs kedvem megint Paypal és társaival vacakolni.
  • Juliano82
    #1048
    a PvP rank-om nem találom sehol sem. Claim upgrade-t csinálnék de nem engedi a rank miatt.
    Hol tudom megnézni hogy is állok illetve mia leggyorsabb módja a pvp rank fejlődésnek?
    Illetve egy user avatarjánál mit jelentenek azok a jobb oldalon vagy épp baloldalon lévő bordó színű gombócok illetve a korona. A héten már nem teszek fel kérdést ígérem..;)
  • rTp
    #1047
    Mivel most rendeltem meg, és még nem jött meg, ezért mindenképp neked adok igazat :D sry
  • Kiado
    #1046
    Én is kacagtam azon a kifejezésen :D:D

    Szerintetek melyik a 4 közül, ami megállja a helyét pve-ben és azért pvp-be se annyira gyenge, de igazából nekem pve a fontosabb, 3 ezer bf pontot esetleg el akarom költeni, csak nem tudom milyen deck-et állítsak össze, esetleg 2 fajtát is mixeljek? :P
  • pitlord
    #1045
    Öles ez mekkora XD
  • Pio
    #1044
    Nálam minden megerősítő mail elején ott van öles, vastagon szedett betűkkel, hogy:
    "DUE TO SECURITY REASONS - AND UNTIL FURTHER NOTICE - ALL ORDERS WILL BE DELIVERED MANUALY."
    Mondjuk utolsára még a régi oldalon változtattam, lehet, hogy az arculatváltással valamiért kikerült ez a szöveg a megerősítő mailből, viszont a 2 órás várakozási idő arra utal, hogy ha véletlenül ki is hagyták attól még a rendszer változatlan.
  • rTp
    #1043
    Express Delivery: Game with this symbol means that the game code is on stock and is delivered to you instantly after your payment (i.e. PayPal).


    Sztem ez azt jelenti, hogy raktáron van, és fizetés után azonnal megkapod, gyanítom, automatikus, röviden... De lehet neked van igazad.
  • navahok
    #1042
    Tokeneket pvp után kapsz, tome- pvp ért több token jár, megnézni pedig a földgömb mellett található chronicles -ben tudod (kódex) a profile fülön.
  • Juliano82
    #1041
    köszi..lehet sokan fogják a fejüket a kérdéseimet olvasva de tényleg nem látok még át 1-2 dolgot.
    hol tudom megszerezni a szükséges victory és battle tokeneket hol tudom megnézni hogy jelenleg miből mennyi van..stb?
  • Filder
    #1040
    A victory és battle tokenekkel fejlesztésnél gyakorlatilag kiváltod a fejlesztő (upgrade) kártyát. Egy időben nagyon nehéz volt megszerezni a nature íjász fejlesztő kártyáit, ezért sokan választották helyette ezt a claim upgradet.

    A fejlesztés nem egységes minden kártyánál.
    Vannak varázslatok, ahol az idézés költsége csökken, van ahol a varázslattal érintett lények száma nő (pl. időleges átváltoztatás).
    A lényeknél nőhet a sebzés, agy akár az életerő is.

    Többször linkelték már, azért ideszúrom én is az oldalt, ahol meg tudod nézni az upgrade lapok tulajdonságait (a változást láthatod egyébként a fejlesztésnél is bal oldalt fent a kiinduló lap, alatta a fejlesztett lap)
    http://www.bfcards.info/
  • Juliano82
    #1039
    de pontosan mit érek el a claim upgrade-ekkel? Csakmert nem írja,hogy bármivel erősebb lenne a kártya. Vagy mire jó ez pontosan?
  • Kiado
    #1038
    Nah csak megérkezett végre a játék, nem is telt sok időbe, kód is működött, pontok + kártyák megvannak, 2800 ft-ért megérte :DD
  • Kiado
    #1037
    Köszikszi :)
  • Murder3
    #1036
    Azzal is lehet szerezni fejlesztő lapokat.
    amikor rámégy h upgrade 1 kártyára akkor ott amikor bejön az ablak lehet felül váltani a 2 fül közül ott a 2.-ra mész és ott van hogy az 1.-2. upgrade lapok claimolása mennyi harci(battle) és győzelmi(victory) tokent igényel.+ még h hányas pvp rangot kell elérned hozzá.
  • Kiado
    #1035
    Valaki légyszi írja le mire jó a battle token :D
  • pitlord
    #1034
    AKCIÓS AJÁNLAT BOOSTER PACK NYITÁS 200 BF PONTÉRT TE ELUTALOD ÉN KINYITOM MINDKETTEN ÖRÜLÜNK.
  • Mester
    #1033
    Mondjuk ez nem feltétlenül a lapok hibája szvsz;p
  • Pio
    #1032
    Manuálisan csinálják, úgyhogy nem mindig azonnal küldik a cuccot, de úgy 2-3 órán belül nekem eddig mindig minden megjött még hétvégén is.
    Amúgy láttam, hogy megújult az oldaluk... Lehet már közvetlenül bankkártyával vásárolni, vagy még mindig kínlódni kell a paypallal?
  • HZoli22
    #1031
    Húú!!
    Megkaptam!
    de nagyon be voltam szarva, hogy nem küldik.

  • HZoli22
    #1030
    Csak az a baj, hogy nem küldtek semmit.
    Mert azt könnyen be tudom bizonyítani, hogy mit vettem, mert ott a bizonylat emailon
  • Murder3
    #1029
    Új paklik mikor fognak jönni majd?
    Remélem majd csak ősszel.

    Mert ha minden jól megy majd nyáron csináltatunk 1 master card bankkártyát azt már paypallra is be lehet regelni és akkor majd talán szülinapomra veszek majd 10000 pontot vagy 1 6000-es attól függ h lesz pénz és mit kapok.
    Abból már vígan megtudom venni az összes kártyát és nem lesz szopatás pvp-ben addig a pvp jó lesz tokenek gyűjtésére leszarom ha mindet elvezstem a tokenekért tök mind1 vesztek nyerek a rangok meg engem nem érdekelnek.

    Legutóbbi pvp-be is lerohant sundererekkel a szemét.
    Ilyen szörnyek ellen semmit sem tudok tenni:S
  • pitlord
    #1028
    Max kevesebb pontot küldenek és aztíják majd hogy azt vetted meg amit küldenek.
  • HZoli22
    #1027
    Na most vettem g2playen 6000 pontot, csak azt nem tudom, hogy most hova küldi a kódot, amit be kell írnom? Mert emailban nem találom sehol, csak azt látom hogy végbement a tranzakció.
    remélem nem fizettem ki hiába 8 rongyot!!!