2026
BattleForge
  • Magh
    #1106
    Nem igazán bízom az ilyen oldalakban.
  • rTp
    #1105
    agamegold
  • rTp
    #1104
    Javaslom az agmaegold.com-ot, még fel is hívnak előtte, 10 perc max
    Bár ez iyen kínai rabszolgamunkások által üzemeltetett dolog :D olyan kína akcentusa volt a csajnak, alig érettem :D
  • Magh
    #1103
    G2P megint kifogyott a 4500-as csomagból, mikor jön új adag?
  • Zargas
    #1102
    Ma van a verseny utolsó napja... Még 5 meccs hiányzik:

    MirmiX - Deoton
    Deoton - Edemhchead
    Deoton - Wul
    Brandar - Spunge
    Wul - Morthen

    Deo: Bele kellene húzni! Hisz akár a 1. is lehetsz!

    Wul: Én este 10-11 után leszek fent...

    "De ide irjunk mostantol inkább -->http://forum.rpg.hu/index.php?showforum=285"

  • Marmyk
    #1101
    Hali, Deo ma leszel, mert nekünk még hiányzik egy meccsünk. Én 10 körül leszek fent (este)

    "De ide irjunk mostantol inkább -->http://forum.rpg.hu/index.php?showforum=285"

    Ide szerintem, meg lehetne csinálni a FAQ-t is, meg aztán lehetne PVE, PVP rész, külön rész a színeknek is. Jobban átlátható lenne minden.
  • HZoli22
    #1100
    Igaz, hogy én még kezdőnek számítok, mert kb 2 hete töltöttem le ezt a játékot, de elmondom én mit szoktam csinálni.
    Szóval 1v1 paklim az nature és fire lapokból áll, és én nem is szoktam nagyon különleges lapokat használni, csak a Ravage-t meg az Eruption-t szeretem nagyon.Viszem a kis alap egységeket és melléjük ezek a lapok, nameg persze a gyógyítás nature-nél, rárontok aztán addig támadom amíg él(azért nem mindig jön be).
    Legtöbbször orbot építek mindig, van hogy többet is, ha eljutok a második orbig, akkor az már hosszú meccs.
    Négy orbos lapot csak akkor teszek be, ha 2v2-t játszok, mert 1v1-ben még eddig 3 orbos lapra sem nagyon volt szükségem.
    Persze ez egy kezdő véleménye, de azért vettem Bf pontot rendesen, szóval kipróbáltam már sok lapot
  • Murder3
    #1099
    amúgy ha msot mindnen összejön akkor majd szüli napomra ráveszem a szüleiemt 1 master card bankkártyára és majd egy 10ezer pontto lenen jó vásárolni abból meg tudnám venni az összes lapot.
  • Murder3
    #1098
    Már írtam párszor de mégegyszer ,mergpróbálom háth asegít vki.

    pvp akár 1v1 vagy 2v2-be lécci segítsetek már.

    miylen lapokat érdemes használni.
    Meg 1 oylan kérdés hogy először powert vagy rögtön az orbot érdemes megcsinálni de nem kezdők hanem egy normál játékos ellen.

    Én a kezdőkkel elbírok a watcher és társai de aki egy rangba van nelem azt már nem tudom legyűrni.

    Legutóbbi 1v1-eket fire deckel próbáltam.
    az volt a taktikám hogy megcsinálok 1 orbot hívok le íjászt meg enforcert és ezek kivégzik az ellent meg még 1 tornyot segítségnek.

    Na ez 1X bevált de többször nem igaz ne msokszor próbáltam de ezt a taktikát érdemes foyltatni?
    vagy semmi értelme mert bebukok vele.
  • pitlord
    #1097
    Hihetetlen de akkor leirom id mégegyszer a ventri cimet hol naponta legalább minimum 4-5 magyar player van fent(Edemhchead pl mindig és nem ,nem bot :P) mert ugye visszaolvasni az luxus hogy hol találjak sok sok magyar playert siroknak:P
    Ventrillo elérhetőségünk:pvp.silverwing.hu port:3790 pass:fapapucs

    De ide irjunk mostantol inkább -->http://forum.rpg.hu/index.php?showforum=285
  • HZoli22
    #1096
    navahok! most olvasom itt is. Örülök, hogy megoldódott a helyzet. Közben rájöttem, hogy ez a tome PvP ez nagyon sirály, mert akkor is fejlődök ha vesztek:)
    Király ez a játék tényleg, csak valami groupot kellene összehozni, mert négy személyes pályákat rendszeresen elbukom mivel képtelenek az ismeretlen arcok azt csinálni amit kell(Pesze tisztelet a kivételnem!)
  • DarkBlade
    #1095
    Hű emberek.

    Ez a game nagyon oda csap..
    Megérte a 4K -t.
    Igaz még sok minden homályos, de látom a fényt a felhők fölött. :D
  • navahok
    #1094
    HZoli szeintem te ignorra raktál engem véletlenül :), én mindig válaszoltam mikor írtál, szóval szedj ki ignorról.
  • Spunge
    #1093
    majd probalkozok meg.

    Frankusal meg anyit hogy 1x megvertem 2. mecset nem tudtam vele lejatszani akkor most azzal a mecsel mi legyen? semisnek veszuk vagy pontozuk mert akkro elkuldom az e-mailt.
  • pitlord
    #1092
    Spunge az a kod egy marhaság mert olvashatatlan kb ami ott van nekem is kb a harmadik kodot fogadta csak el ( amit nagy nehezen el tudtam olvasni hogy mi az Isten akar lenni.)
  • Spunge
    #1091
    Regisztrációnál amikor bekel irni arrol a képről a kodot ott mindig azt irja hogy hibás a kod.

    Én Frankusal letudtam játszani 1 mecset azt még nem jeleztem mert vártam rá hátha letudjuk jásztani a 2. at
  • Zargas
    #1090
    Spunge: Mi a probléma?

    A versennyel kapcsolatban többen jelezték, hogy Frankus váratlan bejelentése (visszalépése) hátrányos helyzetbe hozza őket.
    Frankus 4 meccset nem játszott le a 7-ből. A lejátszott 3 meccsből pedig 2-t nyert. A kíírás szerint ha a másik 4 meccs döntetlennel zárul akkor 10 pontja lesz, amivel nem kerülhet már dobogóra. Viszont a többiek versenyben vannak még ezen helyezésekért. Ha a fennmaradt meccseket automatikusan vesztesnek minsőtitjük, akkor azok lesznek hátrányban akiket eddig Frankus megvert.
    Mint a verseny szervezője az esettel kapcsolatba a következő döntés hoztam. Frankus minden meccsét vesztesnek nyilvánítom (a már lejátszottakat is). Az így szerzett gyözelmek viszont nem járnak BF-pont díjazással. Frankusnak pedig a megszerzett 20 BF mellé felajánlok még 30 pontot fájdalomdíjként.
  • Spunge
    #1089
    Én nem tudok regisztrálni az RPG.hu ra másnak nincs véletlenül ilyen problémája?
  • DarkBlade
    #1088
    Köszi.
    Majd este 6 körül felnézek valamelyikre.
  • donatus13
    #1087
    stronghold és overlordon játszunk.
  • DarkBlade
    #1086
    Üdv mindenkinek.

    Melyik szerveren van a legtöbb magyar?
  • pitlord
    #1085
    Akkor szerintem itt lehetne folytatni
    ---->http://forum.rpg.hu/index.php?showforum=285<----
  • donatus13
    #1084
    Az ,hogy eljuttok egy jó meccsben a 3 orb ig az nem könnyű de aki eltud jutni egy erős ellenfél ellen az azt jelenti ,hogy védekezni kevés egységgel mert ugye sok cash kell a 3 orbhoz :)
  • electroshock
    #1083
    Csatlakozom Lourker barátomhoz, sokszor használ az ember 3 orbot. Egy avatar-t nem feltétlen érdemes charge-al ellátni, viszont egy dronest, tremort, soulshattert meg a hasonlóan gyakran használt lapokat érdemes. 2v2ben meg szinte kötelező.
  • Mester
    #1082
    3 orb azért viszonylag gyakran van, jó ellenfél ellen is.
  • Spunge
    #1081
    Én meg a 3 orbos kártyát is megondolom hogy bele-e rakjam 1v1 pvp be mert 1v1ben keves az esely a 3 orbra. Ha jo ellenfel ellen jatszol akkor ugyse engedi hogy megepitsd a 3. orbot ha meg noob ellen jatszol akkor meg ugyis nyersz
  • Filder
    #1080
    Az igazi különbség -250 BF pont.

    Az 1250 BF pontért 6 csomagot kapsz (tome deck).
    Miközben egyenként véve 6*250=1500 BF pont lenne.
  • Mester
    #1079
    Jól látod, 4 orbos kártyát nem is feltétlenül szükséges a deckbe tenni ha 1v1-ről van szó.
  • Shifty7
    #1078
    Amúgy mi a különbség a 250pontos és az 1250es pakkok között azonkívül h az 1250essel több lapot kapsz?
  • Magh
    #1077
    Ma csináltam egy listát a szükséges cuccokról, 15-20 rare/ultrarare és pár uncommon lap. AH-ban beszerezve pont kijönnék 4500 pontból. Ezekből összejönne egy nagyon erős PvP és egy viszonylag jó PvE deck.

    Sajnos magamat ismerve inkább kockáztatok és veszek 4 tome packet, ebből egyrészt kijöhetne egy jó tome deck, a fölösleges lapokat meg eladom (24 lap, ha csak 5 jobb van köztük, az már ~2000 pont; kis szerencsével jóval több) , amiből bevásárolok aukción.

    Plusz egy kérdés: gondolom a 3 és 4 orbos kártyákra már nem kötelező a két booster upgrade, mert úgyis resetel, mire összejön rá megint a power, ill. ezeknél az alap charge legtöbbször elég. Ezt jól látom? Mert durván megdobná a költségeket. PvP szempontból természetesen.
  • donatus13
    #1076
    onlinekeystore t ajánlom 4200 ft a teljes játék.
  • Shifty7
    #1075
    köszi az infot akkor asszem be is szerzem :D
  • donatus13
    #1074
    Hozzá tudod rakni igen, 3000 bfp jár hozzá és 64 alap kártya.
  • Shifty7
    #1073
    Hello!
    A segítségeteket kérném. Két hete letöltöttem az ingyenes változatot és nagyon megtetszett a játék. Azon gondolkozom h megvegyem a játékot eredetibe, és érdekelne h amellé járnak-e bf pontok és mennyi, vmint hozzá tudom-e őket íratni az ingyenes verzió által kreált accomhoz.
    Előre is köszi a helpet!
    Csáó
  • Frankus
    #1072
    Amúgy bocs minden versenyző társamtól akivel nem tudtam játszani :(
    Vacakul alakult ez a hetem....
    Most is csak laptopról néztem fel.

    Viszont jövő héten kíváncsian várom a replayeket :)
  • Frankus
    #1071
    Azért volt, hogy enlightment fordított nálam a szitun :)
    Kiszenvedtem a sacit és leszedte a fagyott Ashbone pyrokat...

    Ettől eltekintve 10 meccsből kb 1-2-n lehet használni.

    2v2 -ben viszont szinte minden 2-3 harmadik meccsen letudtam hozni, és meg is nyertük vele...
  • pitlord
    #1070
    Lourker jer Ventrire ha tudsz !
  • electroshock
    #1069
    nyomass replayt had ném hogy nyomtad:D
  • donatus13
    #1068
    Ha gondoljátok én vállalom a fórum "moderálását" :) Am most toltam egy iszonyat jó pvp t :D nagyon necces volt shadow ellen jól meg izzasztott de végül nyertem elég bruta volt :D 6 token járt érte.
  • Mester
    #1067
    Igen ugyanaz a 64 lap amik nagyon keveset érnek érdemesebb külön pontot venni ha már egyszer megvannak az alappaklik