2026
BattleForge
  • donatus13
    #1146
    gold ért nem vehetsz bf pontot,
    map egyre több lesz ahogy haladsz előre
    pvp vel tokent lehet szerezni abból kártyát fejleszteni.
  • Fletley9
    #1145
    Üdv emberek haverral nemrég kezdtünk játszani és kíváncsi lennék erre/arra:
    -lehet-e/megéri-e azt, hogy kifarmolunk anniy zsét, hogy lehessen belőle veni 250 bf-ot és abbol 8 deck-es cumot szal ezt lehet? mert cd kulcsunk nicns vagy nem is tom.
    -map ,hogy van csak az az egy ?
    - meg néhány müködési dolog, hogy pvp-vel mit lehet szerezni meg hogy?
    most kb ennyi
  • Jammal
    #1144
    Magh majd privát üzenetet azért olvass pls :)
  • pitlord
    #1143
    Lerombolod a kettes orbot/nem engeded t2 be menni!
  • Magh
    #1142
    Harvester, csonti spam és shadow phoenix ellen mi a rákot tudok csinálni fire deck-el?
  • rTp
    #1141
    nekem van, overlord szerver rtpnofear a név, keress meg :D
  • Cat 02 #1140
    Ha valakinek van fire íjásza akkor azt cserélném bármi másra, mondjuk annyi lapom nincs...
  • rTp
    #1139
    rtpnofear
  • ToCsEk
    #1138
    mi a neved?
  • rTp
    #1137
    Nekem kellene egy enlightenment meg egy deepcoil worm :D
    Overlord szerón egész nap megtaláltok, van 4 sornyi eladásra/cserére szánt kártyám, rare/uncommon (arany/ezüst) minden színből. Ha valakinek lenne esetleg, nem röstellek több kártyát adni értük :D
  • navahok
    #1136
    Húha nem is tudtam hogy a shadow ilyen jó befektetés, nyomulok velük aztán csak dőljön a lé
  • donatus13
    #1135
    Igazából az agressiv stb jelző a kártyáknál a stílusukat mondja inkább :) amúgy mind jó támadni , pl a fire nál az agressiv ott azt takarja ,hogy magas a sebzés kicsit kisebb az élet de a kártyák típusa is olyan, pl faltörő,robbanás stb, frost defense kártya magas élet sok torony, sok épület buff, épület javító lények, stb a nature gyorsaságra megy inkább , gyógyításra és támogatásra és kúrva magas némelyik kártyájának a sebzése is és tud blockolni spelleket meg épületeket, a shadow kártyával nehéz játszani de erős főleg a pénz a lényege , gyorsan halnak az egységei ezért gyorsabban jön belőle vissza a pénz így folyamatosan tud pakolni erős kártyákat. Itt sok a föláldozó spell , meg olyan spellek ,hogy a saját egységeidet is sebzik , kezdésnek semmiképp nem jó szerintem:)
  • Cat 02 #1134
    Fire az jó olyasmi "kasznak", h sok damage, a többi nem izgat ? Még nem igazán tudom h merre (2.7 gb és megtudom).
  • donatus13
    #1133
    EZ már tudás és technika kérdése szem előtt kell tartani ,hogy pajzsa lehet jó de 500 as élettel meg eltünteted a pajzsot akkor egy pillanat.
  • ToCsEk
    #1132
    hol lehet a legolcsóbban bf-hez jutni? (készpénzért persze)
  • ToCsEk
    #1131
    a juggernaut ára a durva :D én 450ért vettem a előrendelőit most meg 2500+ :D:D:D:D:D:D:D
  • ToCsEk
    #1130
    hát ha 1v1ben eljutnak odáig akkor nem nagyon ölik le :D
  • navahok
    #1129
    hmm hát én anno 1050 ért buyoutoltam jópár hete :)
  • donatus13
    #1128
    hááát :D 2 v 2 be jó meg pve be de 1 v 1 be nem sokan jutnak el oda :)
  • ToCsEk
    #1127
    most érdemes avatart venni :D ennél olcsóbb soha nem volt :D 1100-1200ért már kapni lehet :D amúgy meg 1800-a csillagos ég :D
  • HZoli22
    #1126
    HZoli
  • pitlord
    #1125
    HZoli22 mi a nicked a jatékban?
  • HZoli22
    #1124
    Nekem van egy csomó nature lapom, viszont ami abszolút nem kell az az Enlightenment, mivel még egyszer sem használtam.Csere is érdekel, de kis bf-el kiegészítve, mert most szükségem lenne rá.
    Ja és overlordon vagyok szinte mindig.
  • rTp
    #1123
    most fent vagyok overlordon rtpnofear néven, ha gondolod
  • Magh
    #1122
    Van még Primeval Watcher, de nem túl keresett lap, az Enlightenmentemtől meg még nem válok meg. Plusz egy valag rare, szerintem összehozhatunk valamit.
  • rTp
    #1121
    Mondjuk ha 1 az egyben elcserélsz egy mountaineert a wormre vagy molochra :D:D:D
  • rTp
    #1120
    shadow worm, moloch van, grove meg már csak 70 a piacon, de mountaineer nem kell :D
  • Magh
    #1119
    Nem pont nature, de nekem van még egy fölösleges Mountaineer, ami sehogy sem akar elmenni AH-ban. Érdekelne Shadow Worm, Fathom Lord, Moloch, Deepcoil és Groove Spirit.
  • rTp
    #1118
    Helló, kihasználnám az alkalmat, és cserére terelném a szót :D
    Szóval nature paklival megyek, viszont elég foghíjas a kollekcióm, szeretnék cserélni, 2 másik barátommal zuzzuk, egyikük frost, másik fire, szóval főleg shadow, amit fel tudok ajánlani, de sok kártyából van több is, esetleges charge miatt. Szóval ha valakinek van feles rare v ultrarare nature, és érdekli shadow, szóljon, felugrok a játékba, megmutatom, mi a választék. Köszi
  • Mester
    #1117
    Fire t1 a legjobb az egész játékban vitán felül sztem.
    Igen a t2 már problémás dolog sok pure fire t2-es unit nincs ami miatt érdemes lenne arra menni szvsz, de pure fire azért életképes.(de egy fire/shadow , fire/frost jobb szvsz)
  • Magh
    #1116
    Egy pure fire deck éltképes Wildfire lámulás nélkül? Mert nekem elég gyérnek tűnik a felhozatala T1-ben, T2-ben meg bármilyen mix deck bedarál CC-vel.
  • DarkBlade
    #1115
    Rendben.. akkor útiterv módosítva.. irány stronghold. :D
  • Marmyk
    #1114
    strongholdra cuccolj :) ott szoktunk lenni inkább :)
  • DarkBlade
    #1113
    Üdv all.

    Ma felköltözök az overlord -ra.

    Ha érdekel valakit, Airedhyal néven leszek elérhető. :D
  • pitlord
    #1112
    A g2 meg az online azért adja annyiért amennyiért adja mert nekik még igy is megéri--->EA egy büdös z*** bolt ami 200% os haszonnal dolgozik.
  • Marmyk
    #1111
    Jah még ott van aranyat veszek BF-pontért, de szerintem az se olyan nagy piac még itt.
  • Marmyk
    #1110
    Agamegold-al az a gond, hogy BF pontot árul, és azt farmolni nem lehet ugye, csak venni (árult kulcsokat is, de azoknak nagy részét bannolták, írnak róla a hivatalos fórumon is). Bár AH-ban elméletileg lehet üzletelni, és nyereséget termelni, de itt messze nincs akkor piac AH-ban mint a WoW-ban szerintem. Agamegold, nagy valószínűséggel lopott vagy nem fedezett bankkártyával szerzi a pontokat. Amivel meg az a gond hogy az EA meg a Phenomic egy petákot se lát a pénzből, így előbb vagy utóbb bezár a bazár. Igazából azt se értem, hogy a G2Play meg az Onlinekeystore is, hogy adja olyan rohadt olcsón a kulcsokat és pontokat.
  • navahok
    #1109
    Én már csak elvből sem vennék iylen oldalakról ezek azok a rohadt spammerek akik minden fórumon mpkét írják a reklámot, amint fellépek rögtön nyomják a whispet.
  • Kiado
    #1108
    Najah, nagyon sok ilyen oldal van, énis vettem már mmorpg-hez aranyat és mindig megjött.
    Milyen uncsi lehet csájnízoknak 0-24 ig szörnyeket püfölni vagy bányászni ezerrel, kifolyna a szemem :D
  • rTp
    #1107
    Hát, nem kell bízni, utána kell olvasni, kiküldik a pontot, semmit gond ezzel, más kérdés, hogy hogy szerzik be... Kis árva kínaiak százai ülnek egy hideg, sötét szobában a játékok előtt, és farmolnak 1000el :S