2026
BattleForge
  • Fletley9
    #1186
    Szerintetek megér 5000G -t egy Colossus?? mert nagyon kaccsingatok utánna.Ja és nincs valaki Goldért eladó shamanja?
  • Filder
    #1185
    Egy-egy komolyabb patch után minden mentést törölnek, mert a korábbi mentést a program nem tud lejátszani.
    Nézd meg a saját elmentett meccseidet. A patch után lejátszhatatlan lett mind. (Véleményem szerint egyébként ez elég nagy hülyeség.)
  • navahok
    #1184
    Na most nézem hogy törölték innen szinte az összes fentlévő, így csak olyanok vannak fent amiket tegnap vagy ma tettek fel de előbb utóbb biztos megint felkerül egy csomó.
  • navahok
    #1183
    http://www.bfcards.info/

    itt találsz csomó replayt is, pályákra fokozatokra lebontva
  • Juliano82
    #1182
    Akkor kellene nekem egy Bad harvest expert replay és egy The Dwarfen Riddle replay..tu d vki segíteni?
  • Filder
    #1181
    Egy Frost avatarra hasonlító rossz fiú.
    (Még ha csak egy lenne.)
  • ToCsEk
    #1180
    ő kicsoda? :D
  • pitlord
    #1179
    Experten eddig is elsők között már ottvolt songoku.
  • Juliano82
    #1178
    mi történt az expertes Bad Harvest pályával?
    Eddig (a mai update-ig) nem volt az hogy 2 perc után már a legnagyobb monstrum megy rá a "hajóra"...:( Igy lehetetlen megcsinálni
  • ToCsEk
    #1177
    valakinek nincs egy mortar towerje? :S
  • pitlord
    #1176
    Rpg-n most írtak ki egy uj versenyt itt a link:
    http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=16099 http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=16099

    Jó mert itt legalább csak magyarok lesznek és mindenki ugyanolyan eséllyel indul!
  • donatus13
    #1175
    Kösz,:D Most egy igen brutális szakaszhoz érkeztem a kártyák képességeit fogom leírni végül is csak 200 kártya van:D:D. Előtte még a közösségi infot felteszem majd,ventrillot az sg s fórumot stb.
  • Juliano82
    #1174
    egy visszatérő probléma lenne...
    A The Dwarfen Riddle pályáról szeretnék replayt kapni.
    A készülő oldal nagyon tetszik. Kitartás az elkészítéséhez!!
  • Fletley9
    #1173
    ó látom alakul a FAQ grat jó lesz és most is bővül :D , am engem is a kártyák érdekelnek részletesen mert nagyvonalak oké de azért biztos vannak homályos pontok nálam is..
  • donatus13
    #1172
    A FaQ átköltözött a www.battleforgefaq.uw.hu ra kártyákkal már bővült nap folyamán még fejlődik valamennyit:D
  • donatus13
    #1171
    valami jelszót kér a nevemhez.
  • electroshock
    #1170
    Hát mi itt vagyunk. Lehet téged nem bír el xd
  • donatus13
    #1169
    Magyar ventrivel mi van ? nem tudok belépni :S
  • Filder
    #1168
    Szuper!
  • Ilukin
    #1167
    Sziasztok! kb egy hete kezdtem a játékot, ugyanezen a néven futok overlord szerveren (persze nem telik semmibe átlogolni a másikra ;) Ha valaki akar vegyen fel friendlistre, jó lenne rendes coop partikat játszani (esetleg kellemes pvp-ket) Néha egyszerűen elképesztő látni miket művelnek az emberek ráadásul fizetős lapokkal...
  • electroshock
    #1166
    Fasza lesz Dodzi :)
  • donatus13
    #1165
    Itt a faq az oldal még készül de a kezdetleges verzió már elérhető
  • Magh
    #1164
    Még mindig jobb, mint a számomra élvezhetetlen pve szopás experten, a coop mapekről nem beszélve. Egyébként sem kell minden upgrade, az már csak "mirrorban" lenne kötelező, amire kicsi az esély.
  • DarkBlade
    #1163
    Igen, a 3000pont+64lap+Game Key az jó vétel.
    De most nézem kicsit feljebb szaladt az ára 6nap alatt.
    Most $29.99 -ba kerül.
    Én vettem még 10% -os kuponnal $18.89 -ért.
    OnlineKeyStore -nál vettem.
  • electroshock
    #1162
    Könnyünek könnyü lesz, de nem rövid :D 2500 forinthoz meg hozzácsap még 1800-2000-et és megtudod venni a teljes játékot 3000ponttal és 64 kártyával. sokkal jobban járnál.
  • donatus13
    #1161
    Nos már csinálom a faq t, aki akarja írja le ,hogy mit látna benne szívesen, kártya használat meg a kártyákról info lesz , a játékról is ,hogy milyen és ,hogy :D pályákról lesz szó meg a játék menet is lehet pm et is írni mit szeretnétek benne akkor majd beleteszem :)
  • donatus13
    #1160
    Sok sikert :D nem lesz könnyű.
  • Magh
    #1159
    Befosok ezeken az expert mapeken. Órája csinálom, végén idézném az utolsó szükséges lényt, erre dc. Inkább nekiállok és PvP-velmegszerzem az upgradeket.
  • Maxyka
    #1158
    olyan 2.000 -2.500ft körül érdekelne bf pont.
    Free clientes vagyok tetszik a játék de nem engedhetem meg magamnak az alap csomagot is beérnék egy 1.000BF el is mert abból már megvehetném a +32 alap kártyát ami a freeclienthez nem jár hozzá.
    Szóval van valakinek valami ötlete? átutalással fizetnék.
  • Maxyka
    #1157
    Hát igen elfogyott szinte minden.
    Ezért kérdeztem itt. 2500ft ért kb 1000pontot lehet kapni ha jól számoltam
  • Filder
    #1156
    Szia,

    3000 forint körüli áron 2000+250 BF pontot tudsz venni az online üzltekeben. (Szerintem gyorsabb, mint innen. Persze, ha nincs bankkártyád, akkor nem működik.)

    A boltok:
    http://www.g2play.net/store/Battleforge/

    és

    http://www.onlinekeystore.com/BattleForge/

    Néha persze elfogy a keresett áru.
  • Magh
    #1155
    250 pontból vehetsz egy boostert, ami 8 lap, közte 3 jobb, de egyáltalán nem biztos, hogy használható is. Ha normálisan akarsz játszani, legalább vegyél egy alapcsomagot (3000 pont + 64 kártya).
  • Maxyka
    #1154
    Sziasztok.
    Azt szeretném megkérdezni ,hogy van-e valakinek eladó bf pontja?
    2500ft ot fizetnék átutalással esetleg valami lapokat érte?
  • rTp
    #1153
    Hali, arany eladással rá fogtok faragni, nagyon sok már a "scammer" , azaz csaló/tolvaj, mivel aranyat közvetlenül nem lehet cserélni, így el kell küldened neki mailben, és vagy küldi a kért cuccot érte, vagy nem...
    Szvsz, csak és kizárólag akkor küld el az aranyat, ha már magas a rangja (legalább 8-10es), vagy ha előre odaadja a cumót. Ha erősködik, hogy te küld előbb, semmit nem fog adni, meg se lepődj, és nem is fog senkit se érdekelni... Különben is, kb annyi aranyat tudsz kitermelni, hogy pont elég, sok is azokra a fejlesztésekre, amiket kapsz. Experten 2es fejlesztéssel más tészta, de ott alapdeckkel amugy se tudnál érvényesülni. remélem segített...
  • Fletley9
    #1152
    akkor oké egyébként ez megvan level 4-től lehet e-mailt küldeni meg aukción részt venni köszönöm a választ
  • Spunge
    #1151
    egy idő utan teljes felhasználható accountod lesz de az nem azt jelenti hogy adnak hoza 1 cd kulcsot.
    Csak tudsz maileket kuldeni jatekon belul meg hasznalhatod az aukcios hazat stb....
    Cdkulcs beirasi lehetoseg meg mindig ottlesz hogy ha veszel BF pontot az EA-tol akkor feltud iratni az accountodhoz
  • Fletley9
    #1150
    na arra gondoltam énis de ahoz kell cd kulcs vagy sem?
  • pitlord
    #1149
    250 Bf pontbol tudsz venni egy boostert amiben van 8 lap.A 8 deckes pakk mit jelent?
  • Fletley9
    #1148
    ma is láttam 50 bf pontot árult a gyerek 5k goldért szal meg már láttam máskor is nem az volt a kérdés lényegi része hanem az ha megvan a 250 bf abból tok venni 8 deckes pakkot? és megéri-e? nameg azt, hogy cd kulcs kell mert nekem sztem nem küldtek (trial acc volt de már 5-ös vok és elvileg így teljes de cd kulcs az nincs)
  • Filder
    #1147
    Mennyit tudna segíteni egy GYIK. :)

    Elméletileg nem lehetne goldért BF pontot venni, de a játékban azért biza előfordul, hogy valaki BF pontot ad el goldért. Szóval keresgéljetek eladót nyugodtan, összejöhet.