2026
BattleForge
  • moRtiZ
    #1226
    Pwned ^^.

    Belton: Próbáljon meg 1-2 verzióval régebbit. Esetleg google, hogy van e másnak is ilyen hibája.
  • pitlord
    #1225
    Aztakurva hát nyelvtanra bejárhattál volna.
  • Belton
    #1224
    Hello
    A haveromnak van ojan gondja hogy 64bit es xp alatt nem hajlando el indulni egyszeruen ki dobja azt a hibat mielott indulna a jatek hogy reg ia video kartya drivere holott a most szedte le a leg frissebet.
    Vmi otlet ra mi lehet ?
  • moRtiZ
    #1223
    Mester: Tapasztalatom szerint nincs erősebb PvE kezdés nature-nél :D. Közbe pure nature PvE decket csináltam.
    Viszont ha ismersz valakit akinek van full Shadow PvE deckje, azt is megnézném.
  • Kiado
    #1222
    Hali!

    Retkes vírusírtó gyanúsnak találta Bootstrapper.exe t és kitörölte, most amikor indítani akartam game-t kiírta, hogy nem találja az exe-t és el sem indul...
    Valaki esetleg fel tudja tölteni ezt az 1 file-t? Thx.
  • Filder
    #1221
    Én kb. egy hete talákoztam ismét desyncel, igaz előtte vagy egyhónapig nem volt. Négy személyes pve pályán voltam, s nem álltunk rosszul.

    A teljes ellenőrzés végigfuttatása a játék indítása után (ahol a play gomb is van) idáig mindig segített.
  • Mester
    #1220
    Én már nagyon régóta nem tapasztaltam(ha a desyncről van szó) pedig az elmúlt napokban rengeteg 1v1-t játszottam és a nagyrészét nyertem is de 1 desync se volt
  • pitlord
    #1219
    Igen,ez a hiba direkt eloidézhető pvp-ben ugyhogy amég nem javitják addig nemérdemes pvp-zni,mikor észleltétek az utolso iylet pvp ben amugy?
  • Jammal
    #1218
    Érdekes dolog az, gyanakodtunk haverral arra is, hogy ezt az ellenfél csinálja valahogy mert csak olyankor fordult elő eddig mikor nyerésre álltunk a csicska rusherek visszaverése után fordult elő mindig és így ugye hiába nyernénk vesztésnek könyveli el a játék ráadásul semmit sem kapunk.
  • Juliano82
    #1217
    nem KELL megvenni....ez már kicsit mellébeszélés de mindegy nem vitatkozok..Pontosítok minden lapot (200 db) charge upgrade nélkül belefér max. 13000-be.
    Amúgy mi az a syncronyzed problem (szerintem nem jól írtam de vmi ilyesmi) ami miatt kidobáll mostanában egyre gyakrabban? A serveren van a hiba vagy az én készülékemben?
  • Mester
    #1216
    Mondjuk 3 charge upgradet tényleg csak a lapok töredékének érdemes "betenni".
  • Magh
    #1215
    A charge upgrade-re gondolok. Meg kell venni minden lapot 3-szor.
  • Juliano82
    #1214
    hogyhogy megdobja az árat? Hisz upgrade lapokat ki se lehet tenni piacra...
  • Magh
    #1213
    Azért vegyük figyelembe, hogy T1-3-ig nem árt a teljes upgrade, ami igencsak megdobja az árat.
  • Juliano82
    #1212
    Hzoli!
    Akkor vagy veszed a fáradtságot és összeszámolod magad vagy ha gondolod az excel táblázatomba (amit kérésre elküldök) ki van gyűjtve mind a 200 lap aktuális kivásárlási ára (tehát ennél még olcsóbban is meglehet vásárolni kis türelemmel) aminek a végösszege 13400 BF.
  • Fletley9
    #1211
    Tudom noob kérdés de mi az a t1???
  • HZoli22
    #1210
    Azért azt kétlem, hogy 12000Bf-ből meg lehetne minden egyeskártyát szerezni, mert én vettem kb 10000-et, és azért még hiányzik egykét drágább lap.Bár igaz, hogy firedancer-ből van két promós is.
    Nekem átlagban 2 orbig jut el a parti, mert nem bírom tovább(na jó azért nem ilyen reménytelen a helyzet.
  • Magh
    #1209
    Egy fullos, bő pakli kijön ~10k-ból, ami pont egy bolti játék ára, és alkalmas PvP-re, PvE-re is bármilyen szinten, aztán, ha megunod a színt, eladod. Persze lehet rá százezreket is költeni, sokan meg is teszik, tucatjával veszik a tome-okat, hogy egy mákos paklival aztán menőzzenek, nem mellékesen megölik a tome PvP-t.
  • Magh
    #1208
    Szerintem jók a PvP pályák, ennél nagyobb nem kell. Én speciel annak örülnék, ha a sziklásakat kiszednék, mert a kidolgozásuk is gyenge, és alig látni rajta az egységeket.
    Én nem igazán tapasztaltam rusholgatást r15 fölött. Ez alatt rengeteg a free deckes és a tokenfarmer, akik gyorsan megpróbálnak betowerezni vagy falas pályán íjászokkal lerusholni, de ezek amolyan susztermatt helyzetek, egyszer lehet eljátszani.

    Én pl. leginkább a pure fire deckemmel játszok, elég gyakori a T3 (mondjuk ez egy fast tech pakli, nem Mortar/WF lámulás, cél a Juggernaut), nem horribilisen ritka a T4 sem, bár utóbbi inkább kegyelemdöfés. A N-F-N Enlightenment paklimmal igen gyakran ki tudom hozni a Shadow Wormöt. Szerintem a T2-n megrekedés csak a brutálisan kiélezett, maximumra fejlesztett paklik összecsapásánál alakul ki a legmagasabb szinten, de még itt is gyakran eljutnak T3-ig.
  • Juliano82
    #1207
    szerintem egyáltalán nem kevés a pálya. Én 3 hete napi 3-4 órát játszok és még csak az advance pályákat nyomom.Amit én hiányolok az a pvp-s pályák lehetnének nagyobbak, sokkal nagyobbak. Mert a pvp-s meccsek 90%-a lerohanásból áll ami tart 3-4 percig. Igy szerintem elég unalmas.Amúgy csak egy érdekesség....sokan írták, hogy idővel beakarják szerezni az összes kártyát. A piaci árakat tekintve ez a számításaim szerint kb 12000-13000 BFP lenne. Kisebb nagyobb eltérések lehetnek mert ffolyamatosan változik a piaci ár de ez nagyjából hiteles összeg.
  • Mester
    #1206
    Nature-el vagy shadow-al akarsz kezdeni?;o
  • Magh
    #1205
    Azért ez elsősorban egy PvP játék.
  • Belton
    #1204
    Oks koszi.
    Vettem 3k pontos feltoltest ill rank4 nel teljesen unlockolja magat.
    Amugy nem keves az a map menyiseg 20/23/23 ?
    Maga a játék az nagyon bejon ha jonnek majd a frisitesek akkor igen csak durca lessz
  • moRtiZ
    #1203
    Shadow/Green decket akarok csinálni PvE-re. :) Valahogy ki kéne kalkulálnom hogy lenne ez jó.
  • navahok
    #1202
    Teljesen ingyenes a játék de új kártyákat csak bf pontokért tudsz venni.
  • Belton
    #1201
    Csáo mejik csomagot vegyem meg hogy minden meg legyen ?
    Ill most hogy is van ez ? :D
    Havidijas vagy free2play csak lehet venni pontokat.
    Koszi az infot elore is.
  • Marmyk
    #1200
    ez a srác nagyrészt zöldben játszik, itt vannak a videók meg a leírásban ott a paklija is,
    badkenbad videók
  • moRtiZ
    #1199
    Ja és ha nagyon fagyogat Overlord, akkor játszatok Razorleaf-en. Bár német a legtöbb arc, viszont a ping jó, és nagyon nagyon ritkán dob le a szerver.
  • moRtiZ
    #1198
    Green / Shadow (kedvenc szinek) használható deckösszeállítást keresek advanced / expert mapokra. Valaki tud segíteni some infóval?
  • Magh
    #1197
    AMikor kijön az ultrarare upgrade, minden promo felfejlődik 3/3-ra.
  • HZoli22
    #1196
    Mármint persze akkor, amikor kijön a hármas upgrade.
    Mert van nekem egy-kettő. Tulajdonképpen csak azért érdekel, hogy szerintetek most kellene eladni ami nem kell, vagy érdemes lesz vele várni amíg felfejlődik, és akkor talán többet ér majd.
  • HZoli22
    #1195
    Nekem lenne egy fontos kérdésem. A promós Kártyáknak nem kellene automatice hármas szinte fejlődniük?
  • ToCsEk
    #1194
    megnézed piacon hogy mennyiért árulják az adott lapot aztán átszámítod goldba.

    1bf kb 100-150gold. bár pontosan nem tudom.
  • Fletley9
    #1193
    Na és nem tud valaki vagy nincs valakinek eladó nature cardja Goldért? Főleg shaman érdekelne nameg másis..meg nem tom felmérni mi mennyit ér :S pl Spore lauchert ma 3000-ért mondta a gyerek. Meg kiváncsi lennék, hogy natural-ból mit érdemes beszerezni az 1-2 orbos lapok közül.
  • Magh
    #1192
    Én próbálok pure fire-t rendesen játszani (WF, Mortar nélkül), de tele a tököm már. Frost betowerez és hozza a montikat, egy ideig még megállítom de valamiért fölémnő voidban és elkezdi fosni a welleket,T3 (pedig minden pénze ott rohad a pályán egységekben) és letarol. Fire rögtön teszi a koszos mortarokat, ezek többségét azért leverem, de nagyon unalmas. Naturrel gyakorlatilag nem rak össze, egyetlen oldal, ahol nem nagyon van mit abuseolni. Shadow meg rushol T3-ra és hozza a pyro-t ami ellen firenek nulla azaz zéró lehetősége van, pusholni meg nem lehet, mert messze a leghatékonyabban kapja a powert.
  • pitlord
    #1191
    De lava-t csak oda tud nyomni ahol van földi egysége vagy a közelben épülete, el kell csalni és akkor nemtud varázsolni vagy Eruptionnal le kell durrantani hatásos még ellenük a Morklay Trap is igy látatlanba eggyi jutott szembe nemtudom mit kaptál tome-ba de ezekkel lehet karban tartani őket :)
  • Frankus
    #1190
    a játékban tudod megnézni

    ehhez másold be a gépeden
    meghajtó:\Dokumentumok\BattleForge\replays
    könyvtárba

  • Juliano82
    #1189
    a PMV kiterjesztésű replay videófájlt mivel tudom megtekinteni??
  • navahok
    #1188
    Ma du. tome -oztam párat 5ször összesorsolt ugyan azzal a sráccal 5-0 gondolom mikor 4.jére 5. jére összekerültünk szidhatott engem rendesen :D, azért volt 1-2szer mikor megszorongatott. Rögtön utánna meg 3szor én szívtam, annyiból állt a játéka , hogy egyből orb cannon towert lebassza és nem lehet kinyírni épület ellen csak burrowerem van aminek van siege képessége de ezeket lerootolja, vagy disznóvá végső esetben amikor szarban van a towerje kobold thicket rá, esélyem sincs, légi egyésgem csak 3. orbnál van:). utálom az ilyeneket akik miden meccsen cska ugyan azt tudják csinálni. Még a másik ami ellen ezzel a tome-al tehetetlen vagyok a drake-ravage-lava field, szétszedném a madarat de rámnyom egy lavafield -et oda vannak az íjászok.
  • pitlord
    #1187
    Nem,inkább vegyél Giant W.-t!