2026
BattleForge
  • donatus13
    #1266
    Nem néz lámának mert igazat mondott véletlenül amit upgradelni akarsz nincs benne a paklidban ? mert nekem általában akkor csinál ilyet.
  • navahok
    #1265
    :D ne nézz ennyire lámának :), amihez nincs egyetlen upgrade kártyám sem nem tudom behozni az upgrade ablakot sem. Jobb katt rá de szürke az upgrade gomb használhatatlan.
  • Filder
    #1264
    Az upgrade ablakban válaszd fenn a "claim upgrade" fület.
  • navahok
    #1263
    Olyan kártyát ami megvan de nincs hozzá 1 upgrade sem hogy hozhatom be az upgrade menüjét hogy tokenekből megvegyem, vagy nem lehet?
  • DarkBlade
    #1262
    Nekem csak 7,7Gb ^^
  • ToCsEk
    #1261
    nem tudom mit sírtok :D csak 8,3Gb :D
    gt4ehez képest sehol sincs ^^
  • Cat 02 #1260
    Hát a játék letölt még magának kb 2.8 gigát... :D
  • Inquisitor
    #1259
    Letöröltem a Battleforge bétát a gépemről (aminek a telepítője csak 78MB volt) és a "kis frissítéseket és lomokat eltüntetve lett +8GB helyem. :O
    Azért annyira nem egy hűde játék szvsz, hogy ennyit zabáljon.
  • donatus13
    #1258
    a kihívás főleg akkor van amikor experten 20 agyára csinálod a pályát keresve a jó taktikát az az igazi kihívás kár ,hogy nem sok embernek van kedve 500 szor ugyan azt csinálgatni apró módosítással.
  • lammaer
    #1257
    Nem hack ez, inkabb csak trainer. Csak tudnam mit elveznek az emberek azon, ha nincs kihivas egy jatekban.... mondjuk mivel csak egyedul jatszott PVEben megy, tokre hidegen hagy ha vki ezzel elvezkedik, nekem nem lesz karom belole.

    Amugy akinek esze van, csinal egy uj accot, azt azzal hasznal trainert. Megfelelo idokozonkent pedig atloki a termelt javakat egy masik, tiszta accountra. Sajnos mivel free lett a jatek, ezzel egyutt kell elni.

    Eddig csak az EVE Onlineban talalkoztam olyannal, hogy akar 5-6-7 accounton keresztul is lenyomoztak csalokat, es irgalmatlanul visszavettek mindent ami bizonyithatoan cheater accountrol szarmazott. Mondjuk durva volt, amikor a lancban mondjuk a 7. account teljesen artatlan volt, elvettek tole akkor is a cuccot.
  • pitlord
    #1256
    Jah és kimaradt ,hogy a következő patchnél ha lebuksz ugrott az összes upgrade és arany ahogy a mostani patchnél is aki hackelt! :)
    De egy próbát mindenképpen megér hátha a következő patchben már szigorúbban lépnek fel és az egész accountot bannolják.
    Ha felvázolsz valamit talán illene a másik oldalt is bemutatnod mert aztán jön pistike és itt fog rinyálni a forumon hogy most neki miért bannolták az accountját mikor csak egyzser próbálta ki de tényleg!!!!
  • Mester
    #1255
    Engem max az ingame neved érdekel ,hogy reportoljalak "hack" használatáért;p
    De legalább ha "csalsz" ne bíztas másokat csalásra imo.

    Mindenesetre remélem elér valami ban vagy upgrade/gold nullázás;)
  • Kiado
    #1254
    Jah és kimaradt, hogy akár monument nélkül is lehet idézni 4 orbos kártyákat is akármelyik színből.
  • Kiado
    #1253
    Desynch hiba általában akkor jelenik meg, hogyha valaki hack-et akar használni pvp-ben ugyanis csak single player-ben működik.

    A progival következő bónuszokat kapod pve mapon:

    Nincsenek cooldown-ok kártyákra
    Instant cast
    Végtelen mennyiség minden kártyából
    Nincs energiaköltés semmire
    Nem vesztesz, ha az összes monumentedet elpuszították
    Felfedezetlen területre is idézhetsz szörnyeket (bárhol az egész mapon)



    Akit érdekel a progi írjon privit.
    CSAK PVE mapon használható, bármelyiket végig lehet vinni egyedül elég rövid időn belül.
  • donatus13
    #1252
    Szerintem ezt a goldért való lapvásárolgatást nyugodtan ellehet felejteni normális jó kártyát nem sokan adnak goldért ha meg igen akkor nem normálisak az biztos. Fizetni kell és ez van .
  • Fletley9
    #1251
    És ezeket miért árulod? bfp vagy gold-ért is? mert GOLDért érdekelnének natural kártáyk..
  • Magh
    #1250
    Érdekelne csere, ami kell: Parasite Swarm, Fathom Lord, Mark of the Keeper. Cserébe bármilyen jobb Fire card kivéve Moloch és Spitfire, de van sok olcsó rare/uncommon.

  • Mester
    #1249
    30perc múlva leszek kb;p

    Wrathblade-et teszteltem és egy egységnyi is szétszedte a strikert simán.(burnout nélkül igaz a wrath u2 a striker u0 volt)
  • Mester
    #1248
    Wrathblade szétszedi őket ha benne van a paklidba/majdnem fele annyi void costért/, ha nincs akkor 2 egység forsaken is elég lehet sztem.(vagy frenzyt benyomod a nightcrawler-nél ha már t2-ben vagy/
  • electroshock
    #1247
    Nightcrawlert persze, hogy kicsinálja, mivel a striker medium egységek ellen kap 50% plussz sebzést. Wrathblades hatásos ellene, csak be kell nyomni a burnout-ot. Most nemtudom forge-ba letesztelni, de szerintem lvl 2-es wrathblades kicsinál egy lvl 2-es strikert. Ha meg egy nem is, kettő biztosan, elvégre az csak 50 power, míg a striker 90.. :)
  • electroshock
    #1246
    Tesa ventrin vagyok már egy 40 perce, ha tudsz gyere fel, addig might and magic-ezek ;D (még ugy is server down van~.~)
  • moRtiZ
    #1245
    Kérdés: T1-en Shadow-al hogy counteroljam a Fire striker (főleg ha lvl2 upgrade)egységét? Charge-al szétdarál a francba. Nem találtam még rá normális megoldást, sőt még Nightcrawlert is lepirahnázzák, szóval végképp nem tudom.
  • Magh
    #1244
    Nincs itt semmi trükk, mint már írtam. Nyugati játékosok lazán elvernek többaszázezer forintnyi pontot tome deckekre, mindne nap nyitják őket a limitig. Ráadásul tome pvp-ből jobban jöna pont, így még bátorítva is vannak.
  • HZoli22
    #1243
    Zargas! Neked meg csak annyit szeretnék mondani, hogy olvasom a fórumot, nagyon király! Ajánlani tudom mindenki figyelmébe.
    Nem szabad csüggedni, mert előbb utóbb beindul az, csak kell neki egy kis idő.
  • HZoli22
    #1242
    Szerintem addig vehetik a Tome deck-eket, amíg nem lesz benne valami brutál lap, mert ilyen lap-összeállításhoz nagyon nagy mák kell. Pedig nekem láttad annak idején a tome paklimat és szerintem nem rossz, de azért közel nincsenek benne ilyenek.
    Azért szerintem megéri Tome-t venni, mert kb 1200bf értében azért kapunk lapot, ha valakinek mákja van, akkor még jobban is kijöhet belőle.
    Akinek meg Enlightenment van benne, az kezdjen el lottózni is, mert annak van valami rejtett képessége:)
  • Mester
    #1241
    Nincs ebben semmi trükk, simán lehet 3 ultrarare is egy tome deckben, most az hogy mountaineer/enlightment vagy infect/church of nego az már csak szerencse kérdése
  • Mester
    #1240
    Na elég komoly változtatások vannak a mai hot fix-ben(leginkább ahhoz képest hogy csak hotfix)
    Lesz 2v2 pvsp ranking, Stronghold-ot szerver meg fog szűnni ha jól láttam.
  • Filder
    #1239
    Kövezzetek meg, de én bizony valami trükkre gyanakszom.
    A hétvégén ellenem tome-ban mountaineert és enlightenmentet használt az ellenfél.

    Eddig ötször, vagy hatszor vettem tome decket. Egy alkalommal volt benne 2 ultra rare (az egyik shadow), a többi esetben csak rare lapot találtam.
  • navahok
    #1238
    Agyam eldobom cska én nem kapok normális lapokat tome-ba most is játszottam egyet 3-3 orb erre lehoz egy giant wyrm na fasza enlgihtje van aztán nagy nehezen kinyírom lehoz egy avatart , szintén enlgihtel, 2 1000bf fölötti lap egy tome-ban. Az enyémben meg talán még 100bf fölötti árú sincs.
  • Belton
    #1237
    Szerintem neked is be bugolodott nekünk is ugyan ezt csinálta ott maradtak a bossal szemben a kis parasztok.
    Arra figyeljetek amikor csináljátok a mapot hogy az összes kis parasztot ki kell szabadítani van 1-2 eldugott hely is ahol vannak azokat is ki kell engedni és utána jó lesz.
  • Belton
    #1236
    :)
  • Kiado
    #1235
    Titan mapon van valami tükkösség, amire nem jöttem rá?:D
    Brannoc-ot meg kéne ölni, de 300k hp-ja van, tehát esélytelen, visszaregenerálja rögtön, azt írja, hogy a civilianok elvileglegyengítenék őt, de nekem azok a map tetején vannak, Brannoc meg az alján kb. és az istenért sem akar onnan elmozdulni, próbáltam húzni szörnyekkel, de visszafordul.
    Az egész mapon már csak ő van, meg én, wtf :=/
  • pitlord
    #1234
    Igazad van neked is elég lett volna belinkelni az adatlapod akkor nem szólok be mert látom hogy vagyonőr vagy :DDDD
  • Zargas
    #1233
    Ahhoz képest, hogy mennyi sírás volt e fórummal kapcsolatban, hogy átláthatatlan meg minden... és ahhoz képest, hogy több mint egy hét levelezés után sikerült nyittatnom egy fórumot több topiccal is (ami bővíthető), kurvára nem látogatja senki.

    Aki nem tudja az elérhetőséget annak itt:
    RPG.hu - Battleforge
  • donatus13
    #1232
    jah mert egy 80 van éves nyugdíjas mami aki már csak a fogakra vadászik az a célpont.
  • electroshock
    #1231
    miért, ki a hóhér nézi a másik adatlapját? arra vagy kiváncsi, hogy egy 19 éves szőke pesti csaj vagyok, és akkor elkérnéd a számom? mert akkor bukó :D
  • Belton
    #1230
    Hogy ezeket a nyelvtan tanárokat mindig ki fogom ezeken a forumokon :/
    Legalább az adatlapod töltenéd ki te szerencsétlen ...
  • Mester
    #1229
    roflmao;p

  • electroshock
    #1228
    :D
  • Filder
    #1227
    Szerintem a Battleforge törlés, majd újratelepítés lenne a legjobb megoldás.
    (Esetleg a hivatalos Battleforge fórumban írnak valami okosságot.)