2026
BattleForge
  • donatus13
    #1306
    azt a faq t csak kikéne bannerba rakni:S :D
    www.battleforgefaq.uw.hu
  • Zwiebel
    #1305
    Sziasztok!

    Láttam a játékot Youtube-on és láttam, hogy teljesen ingyen lehet játszani vele, és le lehet szedni. Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy a játék multiplayer része hogyan működik? Egyik ember az egyik térfélen, a másik a másikon és elkell egymást pusztítani?

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Juliano82
    #1304
    van ez az új küldetés (oracle). Megcsináltam advance fokozaton de nem adta be nekem az expert fokozatot...Tudtok segíteni, hogy miért nem?
  • navahok
    #1303
    Tudom hog ynem nehezebb csak amiatt éreztem úgy mert a legtáposabb védelemnek mentem neki, egyből :9, egyébként satndaran megcisnáltam utánna adv ot nem engedte csak standardet meg expet, megcsináltam expen is 2szer úgy már elég nehéz, de kaptam frostmage 3. upgrade-et. Csak kicsit idegesít hogy egy csomó lapnál a 3. upgrade hamarabb megvan nekem mint a 2. :D.
  • Belton
    #1302
    Nem lett a legnehezebb az ujj PVE map :D
    Standard-Advanced siman elsőre. Viszont jó kis gyors map.

    Amúgy akartam írni hogy aki tolja azért a gamet az nyugodtan jöhet ventrilora van sajat szoba stbstb kicsit jó lenne össze szedni a magyar jatékosokat.
    Akit érdekel a ventrilo dolog az irjon Pm et és el küldöm az Ip-t stb(2.1.3 kliens kell)
  • navahok
    #1301
    Feltették az update-et rögtön néztem az új páláyt egyből minden szint elérhető volt kis bug :), azért gondoltam gyorsan megcsinálom standarden, aztán néztem nagyot mikor a 2. feladatnál széjjelkapta a 2. orbos seregem, na mondom ez jó kemény pálya.később jöttem rá hogy egyből a legerősebben védett bázist támadtam be. Aztán a végén az az 5 perces szinte semmit tevés, így elsőre elment mert lehetett nevetni a poénokon meg a hangokon a szövegelésben de 2.jára már tuti halálra unja magát az ember közben.
  • Belton
    #1300
    Most olvasom el marad az update köv héten rakjak csak fel:S lessz benne 1-2 javitas + 1 map a pve reszen stbstb könyitenek 1-2 dolgot pve mapokon.
    Az info a hivatalos forumon van ki téve aki meg nem látta.
  • rTp
    #1299
    Én vettem egyszer a gamegoldról, most kaptam az emailt ea-től, hogy ideiglenesen bannolták az accomat emiatt, meg elvették az "összes" bf pontomat, ami 1 volt :D Na mind1, ucse vennék többet azoktól... most vettem viszont a keystore-ból, és nem küldték ki megadott időn belül, írtam nekik, várom szeretettel a válaszukat...
  • electroshock
    #1298
    :P sok volt a munka :D de ma vagyok:D
  • Belton
    #1297
    Köszi
  • Filder
    #1296
    Kaptál 3000 bf pontot és ezen felül 64 kártyalapot (ebből 32 megegyezik a a free pakli lapjaival).

    Electroshock, akkor az EA inkább nem megbízható (biztonságos helyett). Bocs
  • Belton
    #1295
    Amit vettem 3000pontos feltoltest ahoz irkalnak valami +64 card os dolgot na most ezt mire erti ? vagy hogy ? lehet hulye kérdés de inkabb kérdezek :)
  • Mester
    #1294
    gyere inkább játszani néha napján!;p
  • electroshock
    #1293
    5000 és 10000 pontos csomagot is ad el az EA viszonteladóknak. Viszont abban teljesen igazad van, hogy meg kell nézni az embernek, hogy honnan vásárol, pláne ha ezt bankkártyával teszi. Amúgy meg az EA/Battleforge hivatalos oldala se biztonságos, egyszer próbáltam venni onnan pontot, két hétig kellett leveleznem a fasznúb szupporttal mire visszautalták a pénzem. Szóval én a hivatalos oldalt se ajánlanám senkinek, inkább az onlinekeystore-t, vagy a g2play-t.
  • lammaer
    #1292
    érthető, nem óccsó :)
  • Belton
    #1291
    Közbe rá jöttem :) de köszi azért.
    Meg 1 avatar ill Mountaineert nem veszek x)
    Csak hogy 2x et tudjak idezni...
  • Belton
    #1290
    Igen
  • lammaer
    #1289
    Ugy erted, hogy egymas utan 2x tudd hasznalni a kartyat recharge nelkul?
    Mert ha igy, akkor ugy tudom, szerezned kell egy ugyanilyen kartyat, es akkor azzal tudsz recharge upgradet csinalni. Ugyanazon a kepernyon, ahol a sima upgrade-ket is tudod hasznalni.
  • Belton
    #1288
    Nem tudja valaki hogy milyen rank kell ahoz hogy instantba 2x avatart tudjak elő venni ? Rank lvl kell hozzá igaz ? Most High lord nal jarok asszem ez a 10 es.
  • lammaer
    #1287
    Mesca - csak információs jelleggel, hogy ne fényezd túl az agame-t mint legális forrást:

    - krikszkraksz nevü accountokkal spammolják tele a chatet, kijátszva a spamfiltert, amelyek 1-2 napon belül megszünnek. Szerinted azért mert az EA által támogatott legális forrás? Mert az EA igy szeretné támogatni a hivatalos viszonteladóit és ilyen hirdetési felületet biztosit nekik?

    - player accountokról kapod meg levélben a BF pontokat. Szerinted ez a legális forrás (nem mondjuk úgy, hogy kódot kapsz amit te használsz fel az EA webooldalon, vagy más hasonló módszert, ami legalább kicsit nem úgy néz ki, mintha egy másik játékostól jönne a cucc?)

    - hivatkoztál az agame szabályzatára. Csak egy pillantást vetettem a FAQ-jukra. Ezt te tényleg elolvastad és megnyugtatott? Csak egyetlen kérdést hadd ollózzak ide:

    Will my account get banned if I buy from Agamegold?

    Actually,we cant promise that u wont get banned for buy gold or powerleveling.But we do will do great effort to keep your account safe.

    Leforditom neked:

    kérdés: Bannolva lesz e az accountom, ha vásárolok az agamegoldról?
    válasz: Nem garantáljuk hogy az accountodat nem bannolják, ha aranyat vagy szintfelhúzást veszel. De azért mindent megteszünk hogy az accountod biztonságban legyen.

    Később kitér hogy WoWban milyen stratégiát követnek a biztonságossá tételre, de mivel General FAQ-ban volt a cucc, nyilvánvalóan a kérdés és a válasz nem csak WoW-ra vonatkozik.


    Szóval: nem kivánok neked se bannolást, se azt hogy a fórumon itt lévő feljelentgetős emberek reportoljanak. Azt se kivánom hogy visszaéljenek a bankkártyáddal a nyilvánvalóan NEM LEGÁLIS resellerek. De nagyon figyelj oda, mi hivatalos és mi nem, és lehetőleg ne vezess meg másokat.
  • DragonKnight
    #1286
    Bocs én kezdtem, én fejezem be, már itt se vagyok.
  • donatus13
    #1285
    Na pont ez a vita kellett ide -_-...
  • DragonKnight
    #1284
    Nincs BFP nagyker az EA nem ad el senkinek kulcsot vagy pontot hogy az viszonteladja, ez alol csak egy kivétel van (kettő) 1. 2000 BFP-s kód amit feltöltő csomag formájában vehetsz meg a játékboltokban valamint a dobozos játék ami 3000 pontot ér.
    WEB-en minden más formája a pont eladásnak illegális (ami ugyebár nem a hivatalos oldalon az accountodba bejelentkezve történik).

    Azt meg hogy nem tudja szegény pára hogy mit vesz azon szerintem azért lehet kételkedni.
    A hivatalos fórumon pedig világosan megmondták hogy mit fognak kezdeni az eladókkal és a vevőkkel.

    "At the moment there are professional point dealers operating in the chat channels. We are doing eveything in our power put a stop to it. The points being offered in the game have been purchased with a stolen credit cards.

    Beware- As these points have been obtained illegally, we will have to close every account involved in the transaction. In other words, the recipient of illegally obtained points will also be held responsible.

    We are observing suspect activity in the auction house and are closing any suspcious offers- those with extremely high "buy now" prices that are no inline with the market price."

    De természetesen ez sem fog mindenkit megállitani az eredeti postomnak nem is ez volt a célja, hanem inkább az hogy felhivjam arra a figyelmet hogy egy ilyen egyszerű könnyelmű online kereskedéssel valójában kiadjuk a kártyaadatokat egy olyan bandának, ami abból él hogy jogtalan kártyatranzakciókkal pénzhez jut.
    Ezt pedig már minden "ügyeskedő" áldozat a saját bőrén is megérezheti ha nincs szerencséje.
  • Mescalin
    #1283
    Hehe, nem tudtam, hogy vitát indítok el, de ma reggel ott hevert a postaládámban a BF pont. Egyből vettem is egy regisztrált tomeot némi malaccal (mountaineer). 2000 pontot vettem 8,6 euróért, miért vennék sokkal drágábban az Ea-tól közvetlenül, nekik így is biznisz. Persze electroshocknak igaza van, ezek az általatok kalóznak tekintett "nagykerek" teljesen legálisan árulják ezeket (olvasd el a szabályzatukat ha már foglalkozol ezzel). Mellesleg nemcsak Bf hanem szinte minden online gamehoz.
  • Filder
    #1282
    Amíg van igény és vásárolnak a játékosok a spamekben hirdetett honlapokon bf pontokat, addig reklámozni fognak.
    Másképpen fogalmazva,amíg van esély haszonra, csinálják.
    Ha senki nem venne tőlük bf pontot, abbahagynák.
    Ennek az esélye konvergál a nullához.
    Marad az ignore. (Ehhez az új megoldás, a gyors kijelölés az egérrel, valóban nagy segítség.)
  • navahok
    #1281
    Néha én is reportoltam de igazából tök mind1 mert úgyis ha nem is tiltanák le a reportok miatt ezeket a botokat vagy embereket (nem tudom pontosan, hogy melyik) akkor is újat cisnálnának mert mindenki ignorolja így tök8 hogy reportolsz vagy nem mert azaz acc úgyis csak 1 napig él aztán másnap vagy félnaponta, máris csinálják az új accot a szemetek.
    Ezen már sajnos nem lehet változtatni, csak reménykedni hogy kitalálnak valamit a fejlesztők ez ellen.
    Bár a legutóbbi patch óta azért jelentősen könnyebbült a helyzetünk a jobb katta névre ignore lehetőséggel.

    És abban is egyet értek hogy akik ezektől a tetüktől vesz bfp-t az meg is érdemli, én má cska elvből sem vennék.
  • electroshock
    #1280
    Thamiel, ki kell, hogy ábrándítsalak. Az igaz, hogy minden nemü bfp az ea-től származik, és, hogy ebből tartják fent magukat és a szervereket (noha a bevételük töredékéből tudják fedezni a költségeket), viszont más eladók az ea-től olcsóbban, nagyker áron veszik. Tehát nehogy azt hidd, hogy minden shop 19.99€-ért veszi a 2250 pontos kulcsot az ea-től, és tovább adják 11-14 euróért.. Ha az ea-től már 5 euróért megveszik a 2250-es kulcsot, már úgy is kurva jól járnak. Nekik semmibe se kerül csinálni egy újabb cd kulcsot. Mert ugye: "You have no rights to or in the Game or its content. You expressly acknowledge that all characters created and all objects or attributes acquired and developed during Game play are an integral part of the Game and strictly remain the property of EA." Minden az övék, te csak béreled a kártyákat és a karaktered. Remélem érted, hogy hova akarok kijukadni..
    Abban sem értek egyet, hogy azokat is bannolni kellene, akik illegális helyről vesznek kulcsot, mivel valószínüleg nincsenek tudatában az oldalon vásárolható kulcsok forrásának. És már eddig is minden "bfp" egyedi számmal rendelkezik, amit scratch card id-nek hívnak (ergó cd kulcs) :)
  • DragonKnight
    #1279
    Hát először is nem kellene fekete BFP eladóktól BFP-t venni csak azért mert ott féláron van....
    Miért is?
    1. Az EA-nak csak a BFP eladásokból van pénze hogy a klienst ingyenessé tették. Ha nincs pénz bezárnak a szerverek.
    2. Minden BFP az EA-tól származik. Azok is amelyeket féláron lehet venni a kinaiaknál. Nincs discount vagy BFP nagyker, nekik is ennyibe kerül.
    3. Egy kis gazdaságtan... Ha ők kétszer annyiért veszik akkor miért adják féláron? Megoldás: LOPOTT hitelkártya számokkal fizetnek érte.
    4. Ha te onnan vettél és kártyával fizettél akkor megérdemled hogy hirtelen leüritsék a kártyádat. Az meg hogy mikor kapod meg a pontokat ha egyáltalán megkapod az már csak a kisebbik gond. Egy biztos az EA support nem fog segiteni. Sőt remélem minden BFP egyedi számmal fog rendelkezni és igy azok is bannolva lesznek akik vesznek nem csak azok akik eladnak.

    Én napjában kb 5-6 sellert jelentek fel amiből kb 2-3at én jelentek fel először.
  • Belton
    #1278
    Minden 1 playeres maphoz szedtem le replayt :) igy annyira nem veszes.
  • donatus13
    #1277
    Mo és Ocean t nem csináltam még experten de nehéznek tűnik :D behind enemy lines az meg halálos.
  • navahok
    #1276
    Advanced-ről expertre tényleg jó nehéz az átállás.
    Egyébként én úgy vettem észre hogy a Mo és Ocean experten könnyebbek mint a régebbi 1 fős mapok.
    Akik most kezdik az expert pályákat mindenképp ajánlatos az oylan pályákkal kezdeni ahol nem kell időre csinálni semmit, vagy nézzen replayt.
  • Belton
    #1275
    Meg lehet csinalni csak pl jo nagy ki baszas mert aki nem koltott BF pontokra semit es nincs szinte semmi imba lapja annak nagyon nehez,
    en kb 4200 pontbol hoztam ossze nagyon imba lapokat persze szerencsevel
    (avatar drednought RazorL stb)
  • Mescalin
    #1274
    http://www.agamegold.com/ ezen az oldalon vettem Bf pontokat , ezt hogyan kapom meg (a netbankomrol már lehuzta a casht)levélben ?
  • donatus13
    #1273
    Expert hez taktika kell , legtöbbször 1 experten kb 2-3 taktika van kb amivel meglehet csinálni.
  • Belton
    #1272
    Advanced 23/23 gondoltam meg nézek 1-2 mapot experten hát nagyon rossz ötlet volt:S
    Az oké hogy nehéz valami de ennyire irreálisan.
    1 mapot tudtam meg csinalni azt is csak avatar of frost al ....
  • lammaer
    #1271
    Hivatalos oldalon biztos nem megy vele? Én vettem BF pontokat, és MKBs VISA Electronom van....
  • navahok
    #1270
    Most így utólag nekem is meg nyitja, lehet tome-ba néztem véletlenül nem a collection fülön :D.
  • Mescalin
    #1269
    CS! megtudja vki mondani, hogy nem dombornyomásos kártyával (visa electron) és netbankkal(átutalás)lehet e venni vhol bf pontokat?
  • Filder
    #1268
    Teljesen mindegy, hogy az aktuális deckben van-e a lap, vagy sem. Mindkét esetben működik az upgrade. (Az én program verziómban legalábbis.)
  • navahok
    #1267
    Kössz szóval benne kell lenni az aktuális deckben, így már engedi behozni az upgrade menüt. Bár nem értem miért kell az aktuáállis deckben lennie ez elég hülyeség :(.