2026
BattleForge
  • Juliano82
    #1346
    köszönöm a válaszokat és a tanácsokat mindkettőtöknek.
    Dodzylla!a 2. kérdést kicsit félreírtam vagy félreértelmezted....arra vonatkozott volna a kérdés, hogy ugyebár egy egység kétféleképpen halhat meg:csatában vagy magam jelölöm ki és két kattintással megsemmisítem. Láttam hogyha meghal akkor az adott egység valamennyi része az energiába visszatermelődik (sztem kb 70 %). de mindkét elhalálozási mód után ugyananyi része termelődik vissza??
    (nagyon túbonyolítottam a kérdést, nem is kellett volna írnom...:))
    Amúgy Dodzylla ne játsz annyira sokat....;) Már várom,hogy készítsd tovább az elkezdett oldalt...;))
  • Belton
    #1345
    Érdemes Kobold Engineert venni az 400Hpt tolt a falon es nem kerul powerbe ( igaz ez csak a defendes mapokra jo)
  • donatus13
    #1344
    Figyelj :)
    1 es igen
    2 gondolkozz:D ha mindig ugyan annyit keresel az elhullottak után mint amennyit bele tettél akkor folyamatosan tudnál egységeket lehívni és generator sem kéne egy idő után.
  • Juliano82
    #1343
    köszi a replayt, próbálgatom , de avatar nélkül kicsit nehézkes..:S
    Még két kérdésem lenne:
    1. az épületek javítása energiába kerül?
    2. Az általam megölt (nemkívánt) egység után ugyanannyi energia termelődik vissza mintha megölték volna?
  • Belton
    #1342
    itt van az en taktikam :D tresure
    www.bfcards.info/search.php?i=viewdemo&id=2843
  • Juliano82
    #1341
    Lehet ez csak nekem probléma de jó lenne valami spell az ágyúk ellen..
    Jó lenne végre megcsinálni a treasure fleet pályát experten....:S
  • donatus13
    #1340
    Szerintem simán elképzelhető lenne sima közelharcos pók csak képességbe kapna valami hálót amivel swamp drake ig letudna rántani légi egységet mondjuk t3 ig és akkor ha lerántott egy ideig támadható földön szerintem jó lenne.
  • Belton
    #1339
    Meg lenne rajta lézer ágyu vagy a hátára szerelt wordbreker + minden utesre fagyaszt persze teruletre :DDD
  • Belton
    #1338
    Nem tévedsz 120 uj card lessz :) lehet készíteni a bank kartyakat megint x)
  • donatus13
    #1337
    Nekem alul a 120 kártya alúl elég egyértelműnek tűnik bár biztos tévedek
  • navahok
    #1336
    Nem biztos a 120 új kártya, az updateről lehet feltenni kérdéseket és elvileg jövő héten válaszolnak rá. köztük van ez is:

    How many new cards are there in the new set? The announcement states 60 new units and buildings (what about spells), but also says 120 new cards?
  • donatus13
    #1335
    Hmm látom új update t ami jön 120 új kártya az elég jó :D én valami jó nature pók nak örülnék ami letudná rántani a földre a légi egységeket mint warcraft 3 ban az elég jó lenne mert fire drake ellen elég hatásos lenne ha ilyen 2 orbos lenne :D
  • donatus13
    #1334
    Ebbe a játékba azt bírom van 200 kártya de igazából a legtöbb kártya ami ér valamit az a nature küldetések 90 % ához az kell egy két kivétel pl , stronghold,dreadnought,comet catcher + pár fagyasztó spell :D nem valami sok kártya kell a többi "faj"ból
  • pocok88
    #1333
    Hali

    egyik haverral toljuk a 2 playeres "mapokat"! Szeretnénk elkezdeni a 4 playeres mapokat is , ha esetleg van valaki/ik aki jönne az vegyen fel msn vagy x-firen
    MSN : [email protected]
    X-Fire: matyikovacssh

    jaj és saját TS szerver is van szóval az lenne a legjobb ha mikrofon is lenne :)
  • Zwiebel
    #1332
    Igen az is igaz, de tegnap meg lefagyott :(
  • navahok
    #1331
    :D, hát akkor min csodálkozol, kiírták hogy leállítják a szervert még jó hogy ledobott, mikor lejárt a visszsszámlálás.
  • Zwiebel
    #1330
    Azt eléggé kétlem, hogy a gépem kevés lenne hozzá, tegnap előtt pl. azt csinálta, hogy server shutdown in 21 minutes és mikor lejárt akkor kilépett. Bár ez szerintem nem a gépem miatt lehetett, habár nem tudom :( Köszi a választ :)
  • navahok
    #1329
    Valószínűleg kevés a géped hozzá, ha az 1szeméyles mapok gond nélkül mennek de a többszemélyesek már fagyogatnak.
    Bár ebben a hőségben az is lehet, hogy bírná csak megsül,bár nekem ilyenkor automatikusan restartolja magát.
  • Zwiebel
    #1328
    Sziasztok!

    Játszok a játékkal és eddig nagyon tetszik :D Bár van vele egy kis problémám, hogy az egyik 4 emberes küldinél mindig befagy a játék, viszont az egyesnél nem fagyott le.

    Viszont Razuel én kezdő vagyok és szívesen PVP-znék egyet :D Ha gondolod.
  • Razuel
    #1327
    Nah mind1 csinálom az új accot, abba legalább megvannak a kártyák.. Aki szintén kezdő féleség és akar pvp-zni az írjon majd, vagy vegyen fel friendsbe és játszhatunk.. :o
  • navahok
    #1326
    *fontosabb lapjait megszerzed,
    miért nincs szerkesztés lehetőség :(?
  • navahok
    #1325
    Na végre, a láthatáron egy nagyobb kiegészítő. szerintem tuti jön mellé jópár pálya, gondolom ezek még a tűznép körül forognak majd :).
    Ezek a több orbos kártyák megleptek kicsit, azt hittem egy új frakciót hoznak majd be, de így az olyan kapok mint pl Avatar Jugger és társaik valószínüleg ki fognak szorulni, mert az ilyen dupla orbos lapok biztos jobbak lesznek valamivel, na meg már csak amiatt is hogy újak, nekem nem probléma már úgyis csak tome-ra tarotgattam bf-t de inkább nem verem el rá mert tokenem így is túl sok van, majd az új lapokra.

    Belton: veled nem értek egyet az igaz hogy alap kártyákkal soha az életbe nem viszel végig túl sok expert pályát, de azért ha 1színnek netalán 2nek a fontosabb lapjait meg lehet csinálni őket.
    Bár ahogy néztem nature-el a legkönnyebb szerintem, és pályától függ hogy épp milyen színnel kevered.
  • Filder
    #1324
    Fura.
    Azért mertem leírni mert nekem működött. (Mitöbb nem is egyszer.)
  • Razuel
    #1323
    Hah, érdekes.. Új accal megvannak a lapok, csak a régi bétás accal nincsenek..
    Kár volt mondanod ezt a firedancert most már azt kéne valahogy elővarázsolni a többi lapot megszerzem máshonnan.. -.-
  • Razuel
    #1322
    Jah hát igen gondoltam, hogy így van, de nekem semmijen lapom nincs a tutorial decken kívül, pedig már a 4. rankot is elértem.. =)
    Ilyenkor wtf van?!
  • Belton
    #1321
    Ha el éred a jatékban a rank 4 et automatikusan fel oldodik ez a cd kulcs dolog nekem igy volt és utána már nem lessz ott a ki irás csak a karaktered.
  • Filder
    #1320
    Nem. :)

    Belépéskor megjelenik egy ablak ahol be tudod írni a teljes játékhoz hozzáférést biztosító CD kulcsot, vagy válaszhatod a free accountot (lehet, hogy nem pont ez a neve).
    Amennyiben CD kulcsot írsz be, aktiválódik a játék és kapsz 64 kártyalapot. Ha a free accountot választod akkor is be tudsz lépni, s kapsz 32 lapot (ebben benne vannak a tutorial lapok is), de minden belépéskor megjelenik ez a képernyő, s mindig ki kell választanod a free lehetőséget. (3-4 hete még így volt.)
    Ráadásul néhány lehetőség (pl. a kártyák fejlesztése, kártyák adása-vétele a piacon) csak a 4. szint elérése után érhető el. Tehát tulajdonképpen akkor leszel jogosult a játék teljes körű "használatára".

    A bétaval már játszott avatárok (vagyis ugyanaz az account és avatár név) kapnak egy 2. szintű firedancer ultra rare lapot. (Most 1000-1200 BF pont körüli áron megy a piacon. Már persze amennyiben eladod.)
  • Belton
    #1319
    Ha el éred a rank4 et akkor meg kapod a rendes lapokat az alapot,
    de amugy az a nevetseges hogy standardon gyerekjatek advanceden is de ott mar van 1-2 map ahova ha nicsn meg a kellő egységet akkor pápá map..
    Az expert na ez meg nevetseges oda az osszes donatelt lap kell ha nincs meg akkor soha a budos eletbe nem csinalja meg az ember ez a nevetseges ebbe az egeszbe.. megint kijon az hogy le szarjak a fejlesztok a jatekot a hulye ugyis meg veszi az imba lapokat mert idegesiti hogy nem tudja megcsinalni,a masik verzio amikor csak pvpzik az ember de nekem aza resz nem jon be mert az meg kb arrol szol hogyan rohanjuk le a masikat 2perc alatt az nalam nem nagy jatek...
    Tegnap azert 2v2 be be nyalta a fagyit a csavo elo vettem 2 avatart meg 3 mountanert azt se tudta mit csinaljon :D
    Jó játék lenne de nagyon arra megy az egész hogy vedd meg az összes lapot maskep nem csinalod meg a páylákat persze ez az expert részére szól.
    Augusztusba ki dobnak még 120 lapot (remelem ujj camping is lessz mert ez az 1 ujj map ez nem baszott oda foleg hogy 15 perc alatt meg lehet csinalni) :D had vegyék az ijen hulyek mint én...
  • Razuel
    #1318
    Yo.
    Még a bétába próbáltam ki először ezt a játékot, de mivel fizetős volt és annyira azért nem volt jó ezért inkább nem vettem meg. Most láttam, hogy ingyenes lett és mondom akkor teszek egy próbát.. Nekem van egy tutorial deckem amiben van össz-vissz 7 féle lap.. Most akkor hogy is van ez a 32db-os ingyenes pakli?
  • Belton
    #1317
    4. Try ra :) egy jó kis Pro tax Tresure (frosty 3 orb)
    www.bfcards.info/search.php?i=viewdemo&id=2843
  • donatus13
    #1316
    Haladok nemsokára folytatódik az oldal javítása csak most nem sok időm van rá de majd nemsokára folytatódik :D
  • Zwiebel
    #1315
    Köszi
  • Filder
    #1314
    Az ingyenes pakli 32 lapból áll. 8-8 "common" lap mind a négy színből.

    Az összesen 200 lap az igaz, szinenként 50-50 lap van.
    Küldetésekkel a fejlesztőlapokat lehet megszerezni. Egészen pontosan mikor teljesít valaki egy küldetést ("megcsinál egy pályát") a gép véletlenszerűen fejlesztéshez szükséges lapokat ad. (Azt, hogy melyik pályán milyen lapokat kaphatunk több honlap is megmutatja. A korábbi hozzászólásokban találhatóak linkek.) A fejlesztések egy, ritka esetben két tulajdonságát módosítják a fejlesztett lapnak. (Csak a teljesség igénye nélkül: nő az életerő, nő a sebzés, csökken az idézés költsége...)

    Tehát nagyon átvitt értelemben a küldetésekkel valóban lehet szerezni erősebb lapokat.
    A fejlesztőlapokat nem lehet adni-venni cserélni, ráadásul a fejlesztett lapokat sem lehet eladni! Viszont mód van rá, hogy a fejlesztést leszedjük a lapról. Ennek menete fordított sorrendben megegyezik a fejlesztéssel. (A kártyák "szétszedése" után a fejlesztőlap eltűnik, megsemmisül. Viszont a megfelelő küldetés teljesítésekor ismét megkapjuk.)

    Fejlesztőlapot a PVP küzdelemekkel direkt módon nem lehet szerezni, viszont a kapott tokeneket fel lehet használni a lapok fejlesztéséhez (másra nem is jók a tokenek).

    Ja és egy jótanács, ne vegyetek a játékban hirdetett honlapokon BF pontot. (A spamben hirdetőkre gondolok.)
    Az EA egyre keményebben büntet.
  • Zwiebel
    #1313
    Akarom mondani frissítem :)
  • Zwiebel
    #1312
    Köszi szépen természetesen kipróbálom, már telepítettem is a játékot, most kezdem el :)
  • lammaer
    #1311
    "120 kártyával kezdenék" - ketlem a 120-at, valahol 40 korul saccolom a kezdopaklit. Viszont a common lapokat utana 100-400 gold koruli osszegert meg lehet venni a jatekon belul megbizhato arcokbol, goldot meg kapsz minden kuldetes utan.

    Kiprobalni mindenkeppen probald ki, aztan majd meglatod... en utana befizettem 250 BF pontra, abbol tudtam venni par erdekes frost/fire lapot (nem lettem azert tovabbra se pro), meg ha van az embernek turelme es uzleti erzeke, utana tud uzerkedni az aukcios hazban, akar termelhet is nemi BFP-t igy.
  • Zwiebel
    #1310
    Köszönöm a válaszokat, akkor gondolom, hogy az hogy erősebb kártyákat lehet szerezni küldikkel is gondolom csak ámítás :( Viszont valahol azt olvastam, hogy 120 kártyával kezdenék és 200 kártya van benne összesen, akkor azt a 80 db kártyát lehet megszerezni BF pontokért gondolom.

    Ja és jó az a faq, elolvastam és az alap dolgok (legalább is szerintem azok ) benne vannak :)
  • Juliano82
    #1309
    Dodzylla mikor folytaja az elkezdett battleforge oldalt. 1-2 kártyának a leírása komolyabban éérdekelne...:P
  • lammaer
    #1308
    Ingyenesseg: teljesen ingyen tudsz jatszani, egy alap kartyakeszlettel (a kartyak hatarozzak meg, hogy az RTSben milyen egysegeket/varazslatokat tudsz hasznalni).

    Az alap kartyakkal jatszhato egy darabig, de ertelemszeruen a komolyabb kartyak (erosebb egysegek, hasznalhatobb varazslatok) mar csak nemi keszpenz leszurkolasaval vasarolhato BF pontokert szerezhetok. Nyilvan lesz aki azt modja, free paklival is kiraly es elver mindenkit, legyen barmilyen uber kartyaja az ellennek.... nem ketlem, de nem egyszeru :)
  • Filder
    #1307
    Két féle játék mód van.
    1. PVP, itt valóban az a cél, hogy legyőzd az ellenfeledet. (Mondjuk van 1vs1 és 2vs2 de ez már csak hab a tortán.)
    2. PVE, itt vagy egyedül, vagy társakkal együtt kell teljesíteni a küldetést. (1, 2, 4 és 12 személyes pályák vannak, ráadásul mindegyik több nehézségi fokozaton.)

    Röviden.

    Dodzy linkjén szinte mindent részletesen megtudhatsz, (na jó, a játékbeli apró finomságokat nem) és itt a fórumon is rengeteg a hasznos információ.