2026
BattleForge
  • Juliano82
    #1426
    perszheee...Meg olyat, hogyha nyersz akkor megkapod az EA részvényeit...
  • donatus13
    #1425
    Nekem egy lopj a másiktól egy kártyát mód tetszene legyőződ az ellenfeled és válaszd ki az egyik kártyáját és elveszed tőle ? ügye milyen jó lenne ? egy fizetős játékban ez tök jó.Mindent vagy semmit mód? fölteszed az összes kártyát ha nyersz akkor minden a tiéd és ha nem akkor vége a világnak:(. Vagy egy olyat ,hogy nyertél kitörölheted az ellenfeled accountját. Ezek kúrva jó játék módok.
  • Murder3
    #1424
    igen de pl lehetne más is a cél mintsem állandóan kiütni aki ellenünk van.

    pl fps játékokba sem csak a dm létezik.

    szerintme marhára nem nehéz elképzelni egy rts-be h ne csak sima játékmód legyen benne.
    Főleg ha már online az egész.
  • donatus13
    #1423
    Starcraftban is ez a két fajta játékmód szokott lenni és most is a világ egyik legnagyobb verseny stratégiája és minden stratégiában általában 1vs1 2vs2 stb van nagyon más játék mód nincs.
  • Murder3
    #1422
    Nekem nem mert én most elkezdtem pvp-zni és elég sokszor nyerten szóval ha nyerek úgy el vagyok meg mindne cask pl van 1v1 h legyőzzük a másikat meg 2v2 ami szint ugyan az.

    Több játékmódot igazán kitalálhatnának nem lenne olyan nagy dolog.
  • Razuel
    #1421
    Nah.. nemrég értem haza és még részeg is vagyok , de azért ezt leírom...
    a pvp mappok még durvások is leháetnének, ha nem az egész mappot látánk, csak annyit, amennyi radiust a cardunk lát.... közbe ölembe borult a sültkrumpli de ,nd1 inkéább megyek aludni....-.-
  • donatus13
    #1420
    Az unalmat inkább az kelti pvpben hogy ugyan azt a taktikát tolja mindenki mindig :D
  • Murder3
    #1419
    Igazából a PVE mapok a leguncsibbak főkleg h szinte mind 1-re épül, erre jön a rettentően változatos pvp ahol 1v1 vagy 2v2 és ennyi.

    ha nincsennek jó lapjaid és kb csaak az alap lapok vannak meg úgy még annak is örül az ember ha advanceden túl tud 1-et vinni.(én legalábbis így vagyok vele)

    Ez Battleforge topic tehát nem itt kell a d&d-ről beszélni.
  • donatus13
    #1418
    Én is úton vagyok:D
  • pitlord
    #1417
    Akkkó 6-re meeeeeeek! xD
  • kutyafulu
    #1416
    Akinek van lkedve Bf re jöjjön ventrire és nyomunk 1-2 kört!! 6 ig vok
  • electroshock
    #1415
    Dodzi ;D
  • donatus13
    #1414
    Most ,hogy így beestél 3 hsz el a topikba köszönjük ,hogy meghatározod ,hogy miről lehet beszélni és miről nem:D gondolod olvasd el a fórumot első hsz től kezdve és rájössz ,hogy amit lehetett kibeszéltünk, onlinekeystore nem kínai.Valamelyik hsz nem nyeri el a tetszésedet akkor hagyd ki és ne is olvasd tovább.
  • rTp
    #1413
    Magyar? :D:DD: kinai az összes ilyen... Gondolom ip alapján írja ki a valutát... Ettől függetlenül kb fele annyi mint az eredeti EA oldalon.
    Én mikor angol bankkártyával fizettem, akkor fontba írta ki utána.
  • kutyafulu
    #1412
    Nagyon szépen köszönöm válaszod....
    Gondoltam, hogy valami van benne...
  • Razuel
    #1411
    Jaa látom már csak a game codeot küldik el.. (express delivery) -.-
    Nembaj így még jobb is..
  • Razuel
    #1410
    Nem mintha olyan nagy forgalma lenne a topicnak, hogy bárkit is zavarna..

    Amúgy megnéztem ezt a 2 oldalt amit linkeltél és elég jó áron van a BFP.. lehet bekéne fizetnem egyre.. Ez gondolom magyar cég, ha már hufba írják ki mindenhol az árakat, vajon mennyi a szállítási díj?
  • rTp
    #1409
    Én vásároltam, jutalmam: 1 nap bann és az összes meglevő bf pont elkobzása, másodjára már végleges bann... Azokat ne támogasd, mert lopott számlákról veszik a pontokat, amiket utána visszavonnak az ea-től. Amit ajánlani tudok és olcsó, bár gyakran kifogynak: g2play.net és onlinekeystore.com, ezeket legálisan szerzik be, csak kis haszonnal dolgoznak. Amugy a gamegoldon ha veszel, felhív egy kínai csajszi és próbál angolul makogni és megtudni az accodat, hova küldjék a pontot, míg ezen a 2 helyen emailben azonnal megkapod az aktiválókódokat...
  • Solid Snake
    #1408
    Feltornáztam én is a játékot, és ventrilot is.
    Ha valakinek lenne kedve játszani, akkor írjon bátran
  • kutyafulu
    #1407
    Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy vásárolnék Bf ponton és a www.battleforge.com-on 500BFP 5euró azaz kb 1500ft...
    Na de viszont van egy oldal http://www.agamegold.com/ ahol 1000BFP 6.11 USD ami pedig 1100ft és valaki vásárolt már innen, mert kicsit gyanús hogy olcsóbban a dupláját adják annak mint az eredeti oldalon....

    Előre is köszi!!!
  • rTp
    #1406
    Helló. Jó lenne, ha nem itt beszlnétek meg a D&D dolgokat, nem erről szól ez a topic, ha jól tudom... Kössz. Amúgy kb fél órát nem volt tegnap délután bf szerver, este nem néztem.
  • electroshock
    #1405
    Nekem pont 1 hete küldtek, de már kb 3 hete regeltem béta kulcsért, nemtudom mikor nyitották meg a bétát... Mindenesetre akinek megküldik a kulcsot keresse ingame Zynther-t, jó lenne már magyarokkal is találkozni a játékban :)
  • Razuel
    #1404
    Ha már így felhoztad a ddo-t én is regeltem, csak nem akarnak emailt küldeni.. :/
  • Juliano82
    #1403
    nálatok se müködött még ma a battleforge server?
  • pitlord
    #1402
    De azért!:P
  • electroshock
    #1401
    Úgy néz ki, hogy amit Mirmix írt ventri-t az fasza. Szóval majd azon fentleszek.
  • electroshock
    #1400
    Lourker :D jelentkezz ddo.com-on a bétára, küldenek e-mailt 2 kulccsal (nekem spam levélnek mentette a freemail, majdnem kitöröltem:P) egyik a béta kulcsa, másik meg 1500 pont a bétához (azokból lehet pl új adventure packot venni, vagy új kasztot meg új fajt stb) és már játszhatsz is :P kellene valami ventri ahol ellehet lézengeni és akkor ott mehet a kontakt :) de ha regelsz meg Dodzi is regel bétára, irjátok majd a karakteretek nevét, és akkor én is beirom amivel épp játszok ^^ nekem nagyon megtetszett, nem olyan mmorpg mint a wow, hogy nem lehet vele leállni.. és mindig van benne újítás, igaz hogy régi (2006), de a lvl 20-at (ami a sima d&d-ben amúgy a max) még nem lehet elérni, nemsokára kiadják a mod9-et amiben lehet tovább fejlődni 17-től 20-ig.. Mindenkinek csak javasolni tudom, ha megtetszik akkor megvenni magát a játékot is, van havi díja ha VIP akarsz lenni (korlátlan minden adventure pack, kaszt, karakter, és havi 500pont ingyen), de aki nem akar fizetni annak elég megvenni az alap játékot (15 dolcsi, a havi díj is annyi) és úgy is mindent el lehet érni (ahogy a játékban haladsz előre kapsz ingyen pontokat, és abból is meg lehet venni mindent amit a fizetésért kapsz). Nálam 10/10-es (és nem azért mert majd' 10 éve papíron is d&d-zek).
  • Mester
    #1399
    Lehet megnézem én is a bétát mert hasonló cipőben járok bf-el kapcsolatban sem az új pvse pályák sem az új pakli csomag nem mozgat egyáltalán. Mondjuk balaton frissen vásárolt xbox360 kettőssel elég jól elvagyogatok most.

    Ha meglesz DnD béta majd felvesszük a contact-ot vhogy!(bár még nem 100% hogy lesz erőm egy viszonylag régi mmo-val elkezdeni játszani;p)
  • navahok
    #1398
    Valóban, kicsit kezd unalmassá válni, a pvp már eggyáltalán nem érdekel, a pályák felét megcsináltam már experten a másik felét meg még szép lassan majd az augusztus végi löketig megcsinálom.
  • donatus13
    #1397
    Aki itt van fórumozó java része nem free ve ltolja hanem eredetivel electroval jó pár pályát együtt csináltunk experten :)tudna ő is mesélni :D főleg amit a crusade expertel szoptunk az elején na az volt egy nagy jelenet.
  • Filder
    #1396
    A legtöbb pálya alap szinten az ingyenes 32 lappal is teljesíthető. Haladó szinten is teljesíthető a pályák 50-60 százaléka. A tapasztalt szint meg teljesen más világ. :)
    Legalább ötvenszer futottam neki a The Soultree-nek, mire kidolgoztam a teljes pályára működő taktikát. (nature-frost-nature-nature) Hm, most, hogy így belegondolok, a frost gömb nélkül is menne.

    Most leült a játék, nagon kevesen vannak. Gondolom az augusztusra ígért kiegészítő ismét felpezsdíti az "életet".
  • Belton
    #1395
    Nem tudom még kell 9 map és akkor az összes meg van expertböl is de en valahogy nem unom :)
    Persze megint más ingyenes lapokal meg fizetőssel , ingyenest nem tudom mijen mert amiota jacom meg van minden lap a frost ill nature on belul ezeket cserelgetve nem rossz igazabol,expertnel kezdődik a játék ahol mar kell egy kis skill is de láttam magyarokat akik meg standard mapokal se nagyon birkoztak meg :D azoknak telleg unalmas. Igaz ingyenes a játék de alap paklival szerintem kinszenvedes és ugy hamar meg lehet unni.
  • donatus13
    #1394
    Semmi meglett :D remélem hamar kipróbálhatom.
  • donatus13
    #1393
    REgisztrációs oldalt küld el gyorsba pls.
  • electroshock
    #1392
    jaja dungeon and dragons online :P és nagyon megtetszett. Ingyen van a béta teszt, próbáld ki :P
  • donatus13
    #1391
    Amúgy jah 1-2 hétig nem rossz de utána kúrva unalmas az egész...:D én is bele untam már.
  • donatus13
    #1390
    Milyen játék ez?:D dungeons and dragons?
  • kutyafulu
    #1389
    Küldtem privit
  • electroshock
    #1388
    Ja, ha valakit érdekel, eladó az accom. ;D (tudom f2p meg kisfaszom, de van sok kártyám, sok jó kártyám meg bfp-m is.) Ha valakit érdekel irjon, sztem megtudunk egyezni (féláron, óccsóéé).
  • electroshock
    #1387
    BFezik még egyáltalán valaki?:P Nekem már semmi kedvem, olyan unalmas.. Lourker regeltem ddo bétára (most jön vmi új), hát kibaszott jó, régen szerettem papíron is d&d-zni.. Irj már vmi címet (ventri-t), vagy amit Mirmix írt az jó? Mert mikor próbáltam a régi ventrire felmenni, az nem működött.. :/