2026
BattleForge
  • ollie
    #1506
    Érdekes, az overlord online, pedig azon is írta, hogy leáll.
  • navahok
    #1505
    Nem tudom de már cska 2 szerver van nemzetközi meg a német,az angol juggernaut megszűnt létezni :).
  • ToCsEk
    #1504
    hm...
    15 perc és az összes szerver leáll :)
    lehet msot készítik elő a bétát aztán este már indul is ;)
  • Jeffjohnson
    #1503
    nekem azzal sem ment de megtaláltam a megoldást... Xfire blokkolja valami miatt EA tud ról majd javítják
  • ToCsEk
    #1502
    én tegnap tudtam forgatni a deletevel meg az endel, de leeht az isnert volt :D
  • Jeffjohnson
    #1501
    azt nem tudjátok miért van ,hogy nem tudom forgatni a mapot és egyetlen billentyű kombináció (ctrl+1,y) sem megy chatbe tudok írni meg egér klikk megy de a többi nem
  • Zargas
    #1500
    Elvileg ma indul a béta.
  • ollie
    #1499
    ok, köszi az infót
  • Razuel
    #1498
    Van egy olyan érzésem, hogy ez a kártyaosztás csak az elhamarkodott béta bejelentés miatt van.. -.-"
  • Filder
    #1497
    http://forums.battleforge.com/forum/showthread.php?t=16418
  • ollie
    #1496
    Ez viszont nem jelenti azt, hogy a jövőben nem is fogsz bant kapni érte.
  • lammaer
    #1495
    Nagyszeru, akkor ez egy igazolt tiszta forras.

    Sajnos az EA sem tud rendesen kommunikalni ezugyben :S
  • Filder
    #1494
    Az óvatosságban teljesen igazad van.
    Az agamegold "hamisságában" szintén.

    Viszont mind az online keystore, mind a g2play teljesen rendben van. Én BF pontot csak ezen a két honlapon vettem eddig, és az egyik account aktiváló kódját is. Rajtam kívül jópáran vásároltak még ebben a két online boltban, s az EA semmilyen büntetést nem foganatosított velünk szemben.

    Akinek van kedve, olvasson vissza nyugodtan, valahol a 200-500 közötti hozzászólásokban többször is volt a BF pont vásárlás téma.
    Tehát nyugodtan vásároljatok ezen a két helyen.
  • lammaer
    #1493
    Megvalami: online keystore-val ovatosan. A hivatalos forumon 3 legalis beszerzesi forrast jeloltek meg. Eleg pongyola a megfogalmazas - szidjak is oket erte - de jobb felni mint megijedni:

    http://forums.battleforge.com/forum/showthread.php?t=15052

    Biztonsagos BFP forras:
    - dobozos battleforge, boltban vagy mas neves helyrol (amazon) megveve
    - hivatalos online kereskedotol, mint EA Store vagy Steam
    - vasarlas magan a battleforge.com oldalon

    Sajnos nem nevezik meg az osszes hivatalos online kereskedot, de pl az agamegold.com az tuti nem legalis, bann es bfp elvetel jar erte.
  • lammaer
    #1492
    Ezt hadd pontositsam: kartyakat lehet venni aranyert is. Az osszes common kartyak 300-500 aranyert meg lehet venni. Nezz korul a hivatalos forum trade reszeben, es keress common cimu topikokat.

    Pl ez
    http://forums.battleforge.com/forum/showthread.php?t=11975

    Csak olyan embertol vegyel, akinek a topikja eleg hosszu - ok a megbizhatoak. Lenyegeben elore el kell kuldened mailben az aranyat meg azt hogy mit akarsz. Amikor a srac online, automatikusan kuldi neked a kartyakat.
    Vettem mar jo parat a hivatalos forumokon uzletelo emberektol, teljesen mukodokepes a dolog. Csak olyantol vasarolj, akiknek a topikjaban mar sokan hozzaszoltak hogy rendben van, es jo alaposan olvasd at az illeto leirasat, pontosan mi is a rendeles menete.


  • Razuel
    #1491
    Most meg te voltál gyorsabb.. -.-"
  • Razuel
    #1490
    Nincs, ha több lap kell venned kell BF pontot, abból lehet venni boostert amibe 8 lap van randomra (ha jól tudom, nem vagyok valami nagy szakértő ebben), vagy az aukciós házba tudsz venni egyenként lapot, ami kell neked.

    Ha venni akarsz pontot akkor viszont ne a battleforge oldaláról, hanem innen vegyél: onlinekeystore itt olcsóbb.
  • navahok
    #1489
    Mint már írtam, bf pontot csak pénzért lehet venni és kártyákat csak bf pontért.
  • DataTravel
    #1488
    Császtok elkezzdtem a játékot és csináltam saját Deck-et na de hogyan tudok szerezni még több kártyát mert már 4napja csak a kezdeti kb.20kártyám van....tehát hogy lehet szerezni még több kártyát??

    Nincs v.mi olyan csata ahol ha nyerek elnyerek az ellenféltől kártyát???
  • navahok
    #1487
    Úgy látszik Razuel gyorsabb voltál ;)
  • navahok
    #1486
    Murder: mivel eddig nem lehet ismerni a renegades lapokat, így az ismertekkel szemléltetik , de a képen ott is egy tök üres legelöl, meg hogy renegade promo card :D.

    Szerintem ezek a promok ha kapunk megmaradnak a béta után is, csak a sima bétapontért vett lapok vesznek el.

    Hogy mikor kezdődik a béta 10én az írták hogy az elkövetkező 48 órában fellövik a szervert de eddig még nem történt meg.
  • Razuel
    #1485
    Mik? a Promo lapokat megkapod a sima accodra. Az nem fog eltűnni.. (egy razorleaf nekem is jól jönne.. :D )

    tocsek: 10-én rakták fel a hírt, hogy az elkövetkező 48 órában elindul a beta, szóval elvileg ma lenne.. (erre ne vegyen mérget senki, csak elviekben mondom..)
  • ToCsEk
    #1484
    mikor kezdődik a béta?
  • Murder3
    #1483
    Ezek csak a bétáig lesznek érvéynesek mi?
  • Murder3
    #1482
    a k*rva annyukat akkor mié a régi promo lapokat teszik ki?
    seggfely az összes
  • ToCsEk
    #1481
    nah felraktam újra a gamet :)
    most szedi a szép kis 665mb patchet
  • navahok
    #1480
    Az upgrade lapok önmagukban semmit nem érnek csak ha megvan az alap kártya akkor fel lehet velük erősíteni.
    BF pontot csak venni lehet gyűjteni nem, ha venni akarsz ne a hivatalos bf oldalról vedd mert pl. onlinekeystore-n sokkal olcsóbb.
  • DataTravel
    #1479
    Császtok....letöltöttem a BattleForgot az EA oldaláról Play4Free-ben játszottam de már megnyitotta a teljes játékot....kaptam upgrade kártyákat..na ezeket hogyan lehet beletenni a saját Deck-embe??? Mert sehogy se tudom ....?? és hogy lehet olyan BFpontokat gyűjteni??? Előre is KÖSZi a választ!
  • navahok
    #1478
    Renegades promo lapokat lehet majd kapni nem simákat.
  • Murder3
    #1477
    Ja bekell jelölni a accountnál az infós szart az írja.
    csak akkor adnak lapokat:)

    na jó lenne vmi jó lapot kapni.
    Razorleaf,Harvester,Juggernaut,Construct ezeket lenne jó megkapnom de leginkább a Razorleaf kéne
  • Murder3
    #1476
    Engem annó nem engedett be a bétába, pedig kaptam hozzá kulcsot is:S
  • Razuel
    #1475
    Amúgy a newsba a képen van egy csomó lap abból mindegyikból kap 1-1-et mindenki vagy csak 1et a sokból?
  • donatus13
    #1474
    Hurrá :D akkor még lehet be is jutok , ha ilyen béta kulcsos faszság lesz megint oda adom valakinek a kulcsot ha esetleg azt adnak.
  • Filder
    #1473
    Veterán játékos alatt azokat értik a fejlesztők, akik az eredeti játék béta tesztelésében is részt vettek.
  • Murder3
    #1472
    A veterán játékos alatt mit értenek.
    pl azt aki még a legeleljén megvette a játékot és azóta van az accja?
  • Razuel
    #1471
    Hmm, új promo lapokat kap mindenki. Na ezt már szeretem.. Lessétek meg az oldalt, mert lehet csak akkor adnak promo lapot ha bejelöltétek, hogy küldjön infókat az emailedre..
  • Kiado
    #1470
    Ha valakit érdekel, eladó a 3000 BF pont, amit a játék megvételénél a kódért adott, nem használtam fel, szerintem nem is fogom....
    Írjatok privit, 2 ezer ft-ba odaadom.
  • navahok
    #1469
    renegade edition béta lesz a napokban azt írták bárki felmehet de ha tömve lessz akkor a veteránjátékosok élveznek előnyt ( tuti így lesz). Új szerver lessz meglévő accal leeht rá csatlakozni bétapontot kapsz amiből vehetsz új kieges kártyákat, természetesen ezek a béta után el fognak veszni és a rendes szevereken sem használhatod őket.
  • Shifty7
    #1468
    hali! én másfél hónapja tolom a bf-et 2 barátommal. mi ebayről rendeltük 4000forintnyi euroért szállítással a full gémet. sztem érdemes onnét beszerezni. ha vki esetleg még tolja akkor a nevem: Morphen. vegyetek fel auztán tolhatunk PVE-t!
  • Zargas
    #1467
    Ma én is felnéztem mert láttam, hogy van új map... Hát elsőre megcsináltam tök egyedül...