2026
BattleForge
  • Belton
    #1546
    Ok ok de a legtöbb pályán nincs idő 3-4 nél többre , remélem nem javítanak rajta mert akkor rakhatom be a deckembe a Healing Gardent :S
    Igy is szűkösen van a dekkkecském alig férnek el a lapok egymástol .
  • Belton
    #1545
    Asszem a forumon volt/van ki irva ismeros forditotta le mert o nagy angolos aztan ez jott ki hogy akik vegig toltak a kempinget azok kapnak promo cardot,amikor ki jon az uj patch .
    Majd ki derul mi igaz belole :D
    Remelem a max rang nem kell hozza :D Mert meg most leszek 14 es a 15 bol :D és az tuti nem lessz meg addig :)
  • donatus13
    #1544
    13 a rekordom :D electroshock is tudott hasonlót azzal már lehet menni:P:D
  • Belton
    #1543
    Anyi a lényeg hogy pl le raksz 4 et es hotkeyel egyszerre nyitod ki a gifteket pl : C hotkey ugye a juv es egymas utan gyorsan ki nyitogatod spanom 7 et nyitott ki max :D
    De ez csak Juv ra muxik le teszteltem.
  • Belton
    #1542
    Wiiiiiiii 25/25 expert :)
    4x probalkozas es deck cserelgetes utan sikerult a Behind enemy Lines exp :)
  • Filder
    #1541
    A Wheel of Gifts-nél az trükk hogy egyszerre kapcsolod be őket. Régebben be lehetett kapcsolni a védekezést és a támadást is, de ezt megszüntették.

    Én speciel erről az ajándékozásról még nem hallottam. (Nem azt jelenti, hogy nincs. :D)
  • navahok
    #1540
    Ja neked meg ajánlom a http://bfcards.info/ itt minden kártyát megtalálsz, vagy még a battleforge wikin is ott vannak.
  • navahok
    #1539
    Azt már láttam én is hogy a gift juv-ját többszörösen leeht beadni de, hogy írd már le plz :).

    És mi ez hogy akik fullra végigtolják exp-en az összeset azok kapnak promot ezt honnan vetted?
  • Belton
    #1538
    Ami még hasznos és 3 as uppon igen olcso az a timeshifter spirit ugyan az mint a M.keeper csak mozgathato aszem 50 power ert + Aoe heal.
    Haba igazabol T3 tol Juv os Gift abbol 5-6 és immo a t4 es egység,igaz a legtobb pályán 3 at erdemes le rakni mert nicns ido tobbre de pl SM experten el kell a 4 Soloba + ugye kell mele meg dreadnought is a vedekezes részét ha nézuk.
    Bocsi az ékezetekért tudom zavaró de meg szoktam hogy igy gépelek :/
    Am azt sajnalom hogy sokan el kezdik tolni a gamet es ugye vagy fel adjak a nehezebb mapok utan es le szarozak a jatekot vagy a masik amikor vesz az ember bf pontot es elvezi a jatekot mert ugye experten van ertelme a jateknak.
  • Belton
    #1537
    Naja de mivel 3 as up on van csak 145 :D + ha breeding grounds mele idezek akkor -20% al olcsobb minden + hasznalok shryne memot ami 200% al gyorsabban visza adja a void powert (mert ugye enlight + spellek + javitas mind visza megy 100% osan voidpowerba) Nem tuld drága power szempontjábol ami viszont tény hogy a leg drágább kártya a játékba most kb 2.6k bf pont körul van , de ha van egy ijene az embernek :) akkor az 200% esély minden mapra.
  • Filder
    #1536
    Van más lehetőség is a BF pontok szerzésére. (A vásárláson kívül.)

    Rendszeresen hirdetnek a szervezők versenyeket. A fórumban meg tudod nézni az aktuális kiírást.
    Ezek lényege, hogy teljesítsd valamelyik map-et. Több kategóriában hirdetik a versenyt, általában van például csak alappaklira szóló is.

    Az alappakli estében az első három, akik a leggyorsabban teljesítik a feladatot, kapnak jutalom BF pontot.

    A többieknél (nem alappakli) kicsit mások a feltételek.
  • Filder
    #1535
    Enlightenment (ultre rare): Az egyik legkeresettebb, és ezért legdrágább nature (zöld) lap.
    3 orb szükséges a használatához (2 nature + 1 akármilyen)
    A lényeg, hogy ezzel a lappal bármilyen egyéb kártyát tudsz idézni. (Például a 3 orbod ellenére idézhetsz 4 orbos egységet. Vagy idézhetsz olyan egységet, ami teljesen más színű orbot kíván mint amik neked vannak.)

    Bár ez elég "drága" mulatság, hiszen az idézéshez kell egyszer az enlightenment költsége (ez alapból 175 power, a fejlesztésekkel később csökken), aztán az idézett lap költsége (ez pilanatnyilag maximum 300 power). Egyébkét bármit idézhetsz, varázslatot, egységet, épületet.

    MotK (rare): leánykori nevén Mark of the Keeper, 1 orbos nature épület, a hatósugarában (25 m, az m gondolom méter, de senki meg ne kérdezze, hogy miért így adják meg) az ellenség nem tudja használni a varázslatait, s a távolsági fegyvereit.

    Mana Wing (rare): 1 orbos nature repülő egység, kis életerő, közepes sebzés. Azoknál a pályáknál a legtöbb nature-akármi paklik javasol kezdő egysége, ahol nincsenek ellenséges íjászok, vagy légvédelem. (Egyébként van aki ilyen esetben is használja.)

    Wheel of Gifts (talán rare): 3 orbos épület (szükséges 2 nature orb + 1 akármilyen) alapból vagy a támadáshoz, vagy a védekezéshez ad +20%-ot, a pályán lévő összes szövetséges egységnek. A későbbi fejlesztések során regenerációs képességgel bővül az épület segítsége. (A három közül csak az egyiket lehet használni, váltani menet közbe nem lehet.)

    Blight, Kings... néhány map neve.

    Kicsit hosszú lett. Bocs!
  • Jeffjohnson
    #1534
    Köszi a helpet! Igaz a felét sem értem de legalább világosabb lett egy-két dolog a játék tetszik ,mondjuk egyenlőre nem akarok rá költeni de később nem lehetetlen. Jelenleg vagy 5-6 pve küldit csináltam meg 1x kipróbáltam a pvp-t nem rossz. Mi az Enlightment?
  • Belton
    #1533
    Vagy veszel bf pontot de akkor az onlinekeystoron vagy http://www.xeros-keystore.com/home.php?cat=4 vegyel ezeken a leg olcsobb vagy goldért 700/1 arányba de akkor halalra kell farmolni magad :D
    A másik verzio bidelgetel Ah ba veszed olcson el adod dragabban style.
    Van egy Spanom aki mar kb 1k Bf potntot osze szedett igy :)
    Amugy ha olcson akartok ki jonni akkor enlightment azal a wish el mindent meg lehet csinalni :) + Motk + mana wing (Blight Kings Asscen pos 1 ) Ezek azert kellenek. Jah és még 1 Gift is :D mivel a juv stackelhető 4-5 x os hp regel szoktam tolni a hardcore mapokat.
    Ha tactic kell vagy segitseg vagyetek fel ingame segitek szivesen vagy el mondom mit hogy kell :)
  • Belton
    #1532
    Egy kisebb vagyont koltottem mar ra :) free vel nem lehet ki vinni a legtobb expertet.
    Enlightmentel tolom :) nature 50 frost 50 gyüjtöm a kártyákat, de csak a frost naturet.
  • Jeffjohnson
    #1531
    BF pontot akkor másképp nem is lehet szerezni csak ha veszek?
  • Jeffjohnson
    #1530
    solo küldiket is lehet partyban nyomni vagy csak a party küldiket?
  • Filder
    #1529
    Itt nincs előfizetés.
    BF pontot tudsz venni, azért pedig kártyákat.

    Szóval esetleg az lehet a különbség a játékosok között, hogy valaki alap paklival tolja, vagy már vett lapokat. (Az expert pályákhoz, főleg hogy Belton szólózza a 4 személyes pályákat már "kellenek" a jobb lapok.)
  • Jeffjohnson
    #1528
    gz!
    free-n nyomod vagy előfizetsz?
  • Belton
    #1527
    Még 1 map Experten és 25/25 aztán kapok Promo cardot amikor ki jon az uj pöcs , legalabbis ezt igertek aki ki viszi teljesen az egesz kempinget :P
  • navahok
    #1526
    Külön lap van mind2ből.
  • Shifty7
    #1525
    nekem mgé nm sikerült feljutnom a bétára, és lenne 1 kérdésem. a lapok képeinél a jobb alsó sarokban levő kis színes gömböt mi tudjuk változtatni? pl: nightguardnál be tudom-e állítani azt h a shadow v a nature affinityt használja épp? vagy külön létezik 1 nightguard shadowos és egy másik nature affinityvel?
  • Murder3
    #1524
    Közlemény a bétával hajanlba játszatok, nekem cask akkor sikerült bejutni:S senki nem volt így 4 2 mapos mapokat nem tudtam menni.

    Hát elég pozitív első találkozás az új deckel.

    Bár tele dobot sza lapokkal de kaptam 1-2 oylat is amilyen szintű lap nekem még eddig nem volt:)

    A Ravenship az elég fasza fire/shadow jó párosítás.
    A másik nkem mis van Bloodhornom
    Meg lett végre kukacom az is 3 orbos:) ráadásul 1 frost többi mind1 milyen orb, az azért jó mert vanneki oylan kis képessége h ha lépkedünk vele az ellenséges kis közép méretű egységek hátrazuhanva sebződnek jól el lehet szórakozni vele.
    Nekem még kukacok nem volt szóval én örülhetek mert most lett 3 orbra is jó lapjaim kár h nem maradnak meg:(

    De Ultra rare lapra hivatkozva 1 szar stormmegiron vagy mi a neve lappal szúrtak ki.
    Jójó nem rossz de 2 frost orb és a különleges képessége is 120 power:(
  • ToCsEk
    #1523
    nah most jöttem a bétából :)
    vettem 6x8 boostert hát volt hogy 1 lapból 4et is adott xD
    de dobott egy bloodhornot :)
  • Murder3
    #1522
    De akkor is csak főképp másolatai az eredeti lapoknak.
    Nme lehetett volna azt megcsinálni gondolom h esetleg más külön egységeket adnak már az elején a banditáknak meg ezeknek nem átnevezik őket.
  • Filder
    #1521
    A történet szerint egyáltalán nem furcsa, hogy használhatjuk a banditák (fire people) egységeit. Az Oracle küldetésben elintéztük, hogy Mo legyen az uralkodójuk. Utána több küldetésben is már szövetségesként segítettek.
    Szóval szerintem ez a lépés a fejlesztők részéről teljesen logikus.

    Tulajdonképpen még valahogy azt is lehet védeni, hogy a twilight egységek többé-kevésbé egyeznek az alap egységekkel. Elég csak arra gondolni, hogy ezek tulajdonképpen megátkozott lények.
  • Murder3
    #1520
    Ha nem a szemét EA kezébe lenne a cím jó játék lett volna de így csak....
  • Murder3
    #1519
    Nme azért de így aztán lehet 500 kártya is ha azok kb az eddig látott ellenségek amik uyge az alap cardok másolatai:D

    komolyan mondom ezt még így mi fórumozók is kitaláltuk volna h jajj most berakjuk új kártyáknak az ellenséges szörnyeket amit uyge alapból a játszható kártyák másolatai.
    Pár új.

    Az az áygú viszon hasznos dolognak fog tünni.
    Bár lassú de elég erős mert a küldikben is a kis léyneket darabra rombbantja.
  • Zargas
    #1518
    Nagy nehezen beengedett és jól fel is csesztem az agyam... Szerettem volan minél több lapot látni kibontottam 8 booster a 2000 pontért, erre egy csomo egyforma lap van benne

    Ritkák:
    2 Rageflame = Vulcan csak fagyasztósba(mindkét féléből)
    Corsair = Ravenship
    2 Artillery = Nagyágyú a küldikből (mindkét féléből)
    2 Bloodhorn (mindkét féléből)

    Ultra:
    Forest Elder - Na ennek örültem egyedül 4 orbos óriási cica és ahogy lépdel fű és virágok nőnek ki utánna. Egész hangulatosnak tűnt. A koncepció viszont, hogy mindenből kétféle van elég idegesítő, ahogy az is, hogy az új jelölések rombolják a kártya látványát, nem értem miért nem volt elég a színes orb a képek jobb alsó sarkában. Mivel design-tervezéssel is foglakozom egy kicsit idegesít a power-cost körüli színes keret. Dehát ennyi baj legyen. Remélem hamarosan jönnek az új pályák is.
  • Murder3
    #1517
    Én bejutottam hajnalba miután szétbasztam az egerem:S XD

    De nem bízok semmit a véletlennere végig bejelentkezve maradok reggelig:)
    Így már tuti kipróbálom:D
  • Murder3
    #1516
    60 new units and buildings

    ez sztem úgy érti h 60 új egység és épület nem pedig h külön 60-mindből.

  • Razuel
    #1515
    Az semmi én most néztem zöld a kis gömb próbálok belépni fullon van.. na erre mit mondjak?
  • Zargas
    #1514
    Hát nekem is 120 lap jött le...
    Természetesen a szerver egész nap fullon van, így nem tudtam belépni...
  • Razuel
    #1513
    Hát nem tudom lehet, hogy én vagyok hülye, de én ebből csak azt tudom levenni, hogy 120 új lap lesz augtól.. most akkor mé mondassz ilyet? -.-"
  • Murder3
    #1512
    Amúgy eredetileg is 60 új kártya volt írva a hivatalso oldalon.
  • Belton
    #1511
    Szerintem a mapokat majd akkor dobjak ki ha megjelenik mi ertelme lenne sokan most ki vennek meg neznek mit hogy kell es utana soloznak az egeszet :)
    Mai termes : Slave master , Convoy Exp Solo :)
    Még behind + N.shard end es meg van az osszes map experten is :D
    Kérem az uj mapokat !
  • ToCsEk
    #1510
    jah hogy jah :D
    túl sokan vannak a szerveren :S :D
    nah mind1 majd később megpróbálom
  • ToCsEk
    #1509
    erre a bétára külön kell regelni vagy mi?
    mert nem tudok belépni az accommal :S
    honlapon simán belépek de a játékban fos.
    ötlet?
  • navahok
    #1508
    Na hát ekkora fazsságot, bejutotma elvertem az öszes béta pontomat boosterekre.

    tudjátok volt egy kis ködösítés hogy 60 vagy 120 új kártyát kapunk, hát kérem 60 új kártya van de mindnek 2 változata van. Úgy hogy van egy képessége és attól függően hogy teszem azt fire vagy shadow gift van rajta az a képesség mást csinál pl nem bónus sebzést ad hanem védekezést, de minden másban a kártya ugyan az. EL is ment akedvem tőle, meg új pályát se tettek be bár leeht azokat tartogatják a megjelenésre.
  • navahok
    #1507
    Elindult a béta szerver.