2026
BattleForge
  • aki124
    #1586
    játékért nem fizetek de azért kössz ^^
  • Shifty7
    #1585
    én csak annyit tudok hozzáfűzn ia pontvásárláshoz h sztem felesleges 500pontért 1500ft-ot kidobni, mivel az alapjáték pontdobozként is funkcionál 3000ponttal és be lehet szerezni ebayről 3500ft-ért. nm nehéz kiszámolni h járunk jobban... ;)
  • aki124
    #1584
    és köszi hogy utána néztél nekem
  • aki124
    #1583
    ja oks most olvastam Filder hát majd türelmes leszek x)
    egyik mmorpgben egy rakat pénzt (vagy is fizető eszközzé vált tárgyat) basztam el és felidegeltem magam x) úgy hogy addig majd keresek mást vagy nem tom:D
    nézek amjd még MMORPS-eket x)
  • aki124
    #1582
    csak nem tudok angolul
    mind1 hagyom majd ha már nagyon fogják játszani akkor lesz talán magyar aki fogja tudni x)
  • Murder3
    #1581
    Amúgy a hivatalos oldal nem olyan rossz.
    Eygszerű a vásárlás és annyira nem vészes az ár.
    pl az 500 ill 1000 bfp az nem rossz árba van legalábbis addig amíg az ember nem ur meg kurva jó kártyákra hajt ami pszok drága addig megéri mert sok olcsó lapra telik belőle.
    És 1-1 értékes lapot is találhat az ember ha szerencséje van.

    jó én is az onlikeystoren jobban vennék mert olcsóbb.
  • Filder
    #1580
    Hm. Találtam a hivatalos fórumon topicot ilyen hibaüzenetről, de ott megoldás nincs. Mindössze a fejlesztők kérése, hogy legyenek a játékosok türelmesek, míg a problémát meg nem oldják.
  • Filder
    #1579
    Ilyen problémákra nem emlékszem.
    A hivatalos fórumon keresgélj, ott valószínüleg van megoldás.
  • aki124
    #1578
    és nem jó:D
    2 ablakot dob ki egyiken:
    Connection to update server failed.
    másikon:
    Conrd not dowload patch file.Please try later.
    nincs meg a pach? 2 napig baszakodtam hogy leszedje vagy kell még valami?:S
    valaki tudna segíteni?
  • aki124
    #1577
    99% már csak 3 mega kell és játszhatok
  • aki124
    #1576
    azta
  • Murder3
    #1575
    A a kis egységemimhez vanank chargok uppok nincsennek még
    innen a dreadcharger az meg azért kellet elsősorban h legyen shadwoból is gyors egységem.
  • navahok
    #1574
    Ezzel csak az a baj hogy a shadow csak úgy jó ha sok charge van a kártyákon mert hullanak mint a legyek, jó a nagyobb dögökhöz nem kell de a kisebb lényekhez szükségszerű mert nem lesz mit lehívni.
  • Murder3
    #1573
    Inkább a biztosra megyek.
    ha makkom van de ha nincs akkor lehet a legolcsóbb lapkat megvezsik és nekem csak a drágább marad.

    hát vettem Overlordot,Wrathgazert,Dreadchargert,Lyrish Knight,Frost Mage,Scevengert,Construct

    Az Infecthez 2 bfp hiányzott:S
    A Frost Magehez meg 1 az ah-ba 39ért volt de szerencsére tudtam venni 38-ért.
  • Murder3
    #1572
    Amikor regeltem utánna nem engedte be kellet még 1X írni és akkor tilthatta le de a pízt az levonta.
  • Belton
    #1571
    Csak egy jó tanács inkabb biddelj ezekre a kartyakra amiket akarsz venni mert van hogy eszmeletlen olcson meg tudod venni ha makod van + server shut down nal ha a short os cucokra bidelsz es a karbantartas el tart pl 2 oran at akkor esélyed van rá hogy olcson meg kapod mert az AH timer az megy tovabb le alasnal is.
  • DarkBlade
    #1570
    Ha letiltotta a kártyaszámot, akkor már voltál regelve ezzel a kártyával a PayPal -ra, nem?
  • Murder3
    #1569
    Letiltotta a kártya számot vagy mi a fasz.
  • ollie
    #1568
    Hát ha online tudsz vásárolni, akkor PayPal accountot is létre tudsz hozni magadnak.
  • Murder3
    #1567
    Ma készülök megvenni első bfp-met a hivatalos oldalon muszáj vagyok paypall híján.
    500bfp 1500 forint kb annyira nem vészes és elég sokminden kitelik belőle.
    Dreadcharger

    Infect


    Overlord
    Plague

    Wrathgazer
    Construct


    Lyrish Knight


    Scavenger
    Ezeket tervezem+-al kb pluszba jövök ki mert az átlag árakat sok helyen feljebb vittem kb 5-6bfp-nek maradnia kell ha minden jól megy.

    -1 a kártyával kapcsolatos kérdésem lenne
    -a csc az pontosan mi?


    -a másik meg játék kártyával kapcsolatos
    -Aura of Coruption az mit csinál?

  • Murder3
    #1566
    Aki a sötét utat követi az az igazi égi úrXD

    Hát a shadow az elsőre azért undorító,nehéz mer teljesen más felfogást igényel mint a többi frakció.
    A Nekromanták ugye a halál frakciója na kb így kell gondolkodni és átvenni azt a mentalitást amit a katonáink is követnek magyarán meghalni.
    Mondjuk szerintem még mindig nem a legjobb felfogásba csinálták meg a fejlesztők de akkor igaz túl unbalanced lenne a shadow ha az igazi felfogás szerint csinálnák meg.

    Aki kezdi a játékot vagy a shadowt nem használta az csak annyit lát h az egységek gyengék a képességeik általába önpusztítók stb.
    Persze a shadowot nem azoknak találták ki akik a frost féle védelem mögé és a nature élettel teli lapjai közé bújnak, illetve akik a fire pusztító elemetáljának hódolnak.
    A Shadow lényege az egységeink halála.
    Ha megnézzük h milyen sok épület rare lapjai vanank amik a void powerre irányulnak akkor szerintem rá lehet jönni arra h mi is a frakció igazi ereje.
    A Shadow igazából akkor a legerősebb sztem ha csak shadowból áll a deck.
    Ki kell tapasztalni h mit mikor használjunk kb láncreakció szerú szerintem mert pl a harvit sem hiszem h a fejlesztők arra találták ki h úgy idézzük le h várjunk míg lesz annyi powerünk.Hanem foylamatosan támadni lekötni az ellenfelet és ezt úgy h mi leegyünk power fölénybe
    shadowwal a legkönyneb a void hatás miatt ezt megcsinálni.

    Filder:
    A Shadowba nem áldozol fel feleslegesen egységet, max értelmetlenül néha.
    pl a Death Ray-nek a képessége elég szivatás de ha jól tudod használni akkor rohadt erős egység

  • aki124
    #1565
    játszottam már stratégiaival gondoltam vidiben ez ilyen csak azt nem értettem ezt online hogy lehet játszani de most már kezdem köszi :)

    sok kérdésem lenne de inkább leszedem a játékot és megnézem nem fárasztalak téged/titeket:D
    "Ebben a játékban is lehetőséged van elmentened a küldetéseket, amiket aztán visszanézhetsz,elemezhetsz." ez jól hanzik
  • Filder
    #1564
    Gondolom játszottál már stratégiai játékkal.
    Az irányítás itt is ugyanolyan.

    Nyersanyag csak egyféle van az ún. power.
    Az egységek idézéséhez szükséges orbok okozhatnak egy kis fejtörést eleinte, főleg a deck összeállításánál.
    Viszont úgy sejtem free accountod van 32 lapos alappaklival, így ez nem okozhat még fejtörést. (Az ún. alappakliban csak olyan lapok vannak, amik idézéséhez csak egy-egy maghatározott színű orb kell. Például a Giant Wyrm idézéséhez 4 orb kell, de a 4 orb-ból elég ha egy zöld. Ez sokat eyszerűsít a helyzeten.)

    A több játékos pályákon mindenkinek van feladata, s a feladatot folyton látod a képernyőn. (A gyakorló pályát figyelmesen csináld végig, s semmi gondod nem lesz.)

    Ebben a játékban is lehetőséged van elmenteni a a küldetéseket, amiket aztán visszanézhetsz, elemezhetsz. (Annyi a gond, hogy a jelentősebb patch-ek után a korábbi replay-k használhatatlanok.)
  • aki124
    #1563
    na meg ami kimaradt hogy ahol avatart választottam olyan lesz majd a fajom is? mert én shadowból választottam
  • aki124
    #1562
    lehet áttváltok MMORPG-ről MMORTS-re x) de majd....meglátjuk
  • aki124
    #1561
    rendben én szerintem az angol verzióra mentem de majd meglátjuk
    egyébként elég bonyolult a játék elkezdése?
    nem tudom mire számítsak még soha nem hallottam MMORTS-ről de majd meglátjuk
    még azt se tudom hogy zajlik ez mert MMORPG-ben egy emberrel szaladgáltál de itt egy egész hadsegeret kell irányítanod
    (bár gondolom ez másképp működik)
  • Filder
    #1560
    aki124

    Jelenleg két működö szerver van (+ a béta szerver).
    Az egyik szervernek nincs semmilyen specialitása, ez az Overlord. (Jellemzően angol nyelven folyik a beszélgetés.)
    A másik szerver, a Razorleaf német nyelvű.
    A magyarok többsége úgy tudom az Overlordon van.

    A shadow biztos szórakoztató, de én személy szerint nem szeretem feleslegesen feláldozni az egységeimet. Márpedig a shadow egységek egy része önpusztító. (Persze a társaikat sem kímélik.)

    JeffJN

    Összesen 9 szóló pve map van. (A 10. a gyakorló pálya.)
    Ahhoz, hogy minden map-et láss, fel kell "derítened" a történetet. Azaz bizonyos küldetéseket (ezek itt a map-ek) meg kell csinálnod. Ezek nem csak a szóló küldetések, hanem 2 vagy 4 személyes pályák is.

    Most egyébként 25 különböző pve map érhető el.
  • Jeffjohnson
    #1559
    elég nehéz csak shadow-al nyomni persze ha fizetsz akkor nyilván könnyebb ahogy számoltam 1 ezresért kapsz 500bf pontot amiből szerintem már elég jól fel lehet magad szerelni. Nature tűnik a legkönnyebbnek a heal miatt ha lenne egy shamanom mennyivel egyszerűbb lenne :)
  • Jeffjohnson
    #1558
    Sikerült egy expertet megcsinálni az Encounters with twilight-ot olyan 1,5-2 óra alatt kemény volt kár ,hogy a reward elég hurka de a játék egyre jobban tetszik. Van több 1 player-es pve küldi is vagy csak ez a pár?
  • aki124
    #1557
    na meg még annyit hogy a shadow-al jáccani ténleg olyan nehéz mert én az vagyok vagy akarok lenne (majd)
  • aki124
    #1556
    köszi
    ja és még azt akartam hogy ti azon a szerveren játszottok ami itt megvan adva---> www.battleforgefaq.uw.hu ?
    és ha igen akkor csak ezt kell letölteni vagy ezt a főoldalról letöltött játék mellé kell-e?
  • Filder
    #1555
    Ez egy 2009. március végén kiadott játék.
    Várhatóan augusztus 25-én érkezik az első jelentősebb kiegészítés, s most a kieghez tervezett lapok béta tesztelését végzik az önkéntesek. :)

    A fórumon gyakorlatilag mindent megtalálsz amit a játékról tudni akarsz.
    Összefoglalva Dodzy #1550 hsz-ében lévő linken találod a lényeget.
    Vagy ha így egyszerűbb:
    http://battleforgefaq.uw.hu/
  • aki124
    #1554
    ja és ez még csak béta?
  • aki124
    #1553
    sziasztok
    azt szeretném kérdezni ez mien jellegű játék?
    mert vidiben ilyen felülnézetes stratégiai játéknak tűnt és a 2.8gb-os patch majd csak reggelre jön le
  • Belton
    #1552
    Upgrade re lehet költeni de a free paklit hiaba uppolod fel akar III akkor se eleg expertre :)
    Amugy csak upgradeket lehet venni a tokenekebol ill rank bol.
  • Murder3
    #1551
    Esetleg van itt oylan aki lenne olyan jó szívű és adna nekem ingyen 1 Scavenger vagy Strikers-t?

    Nagyon kéne nekem az eggyik bfp-m meg nincs és nem tudom mikor lesz eggyáltalán lesz e még.
    Goldom meg bőven nincs annyi:S
  • donatus13
    #1550
    www.battleforgefaq.uw.hu nézegessétek néha:D
  • Jeffjohnson
    #1549
    thx! érdemes pvpzni úgy hogy nem veszek bf pontot?
  • navahok
    #1548
    Kártyákat lehet upgradelni vele, vagy pályát viszel és úgy szerzel upgrade-t vagy tokenekből veszel. ha behozod hogy egy kártya upgrade menüjét lesz melette egy olyasmi hogy claim( vagy ilyesmi) arra átmész és ott tudod megvenni a az upgrade-t ami kell.
  • Jeffjohnson
    #1547
    pvp ben szerzett tokenekkel mit lehet kezdeni?