2026
BattleForge
  • Juliano82
    #1666
    ez gyors volt. Köszönöm mindkettőtöknek a választ.
  • Belton
    #1665
    A Pledge körzetében az összes mozgo egység 10% ot sebződik és át viszi a sebzest a Dreadnoughtra xy-% ot.
    Nagyon hasznos dolog én egy jó ideje használom ezt az egységet
  • donatus13
    #1664
    Sebzést nyel el méghozzá ha jól emlékszem 80 % ot ami nem kevés.
  • Juliano82
    #1663
    a lapokról még mindig nincs sehol sem magyar nyelvű leírás?
    (ha valaki segítene akkor most épp a Dreadnought egység, "pledge of the Titans" spec. tulajdonsága érdekelne, hogy AZ mit is csinál pontosan.?)
  • kira87
    #1662
    sziasztok andrishun néven vagyok fent battle forge játékon vegyetek fel friendnek barátlistába vagy irjatok rám
  • donatus13
    #1661
    www.battleforgefaq.uw.hu
  • triplet
    #1660
    Na, elindult. Addig eljutottam hogy ki tudom próbálni a paklimat. Szóval tudok letenni ellenséget, meg meg tudok idézni egységeket. Látom hogy írnak a chaten meg ilyenek. Na most: hogy hívok ki embert párbajra? A főmenüben amikor belép a játék, akkor ott van hogy: free 4 play vagy valami ilyesmi, meg valami csík, ahova serialt kellene beírni. Na de milyen serialt? Oda kell majd a game pointoknak a számát beírni, vagy mi? És a cdgalaxisnál néztem a game points-ot. És ott úgy van hogy: twillight edition. Na most ezek szerint akkor az csak twillight paklikra jó?
  • triplet
    #1659
    És meddig fog nekem frissíteni? Mert leszedett egy 2 gigásat, most meg valami 1.7 gigásat tölt, amit mindjárt befejez. Mennyi van még hátra?
  • Jeffjohnson
    #1658
    Pontot nem de egy alap paklit igen amivel nekem már sikerül végignyomni minden 1 playeres mapod advanced-en tehát nem használhatatlan de aranyért is lehet lapokat venni ill. pontot is nyilván ez a nehezebb meg a komoly egységek sok aranyba kerülnek pl: 40000 arany egy Construct és kb. 200-300 aranyat kapsz egy map teljesítéséért advanced nehézségi fokon de van olyan lap is amit csak pontért tudsz megvenni.
  • triplet
    #1657
    Akkor ezek szerint ha a letöltöttel játszok, akkor nem kapok pontot, se paklit?
  • Belton
    #1656
    Ingame aktivalod serial al.
    Ha van rá lehetőséged akkor http://www.onlinekeystore.com/home.php
    innen vedd meg a 3000+64es pakot fele anyiba kerul mint akarhol,az oldal biztonságos a pontjaim 90% at innen vettem csak mostanaba keves pontot raknak fel az oldalra.
    Csak egy jó tanács várd meg a jövőhét keddet mert elvileg akkor jon ki az ujj card pack es inkabb akkor vegyel pontot,jobban jarsz szerintem.
  • Jeffjohnson
    #1655
    miért?
  • ollie
    #1654
    Ja igen, és a játékban a marketplace-ben aktíváld a kódot (akár full játék, akár scratchcard).
  • ollie
    #1653
    Full játékot vegyél, jobban megéri a 3000 pont miatt, és még kapsz plusz 64 kártyát.
  • Juliano82
    #1652
    a játékba belépve tudod majd aktiválni a Battleforge pontjaidat.
  • triplet
    #1651
    Szevasztok! Leszedtem a játékot, most updatel. Az lenne a kérdésem, hogy ha veszek ilyen game point kártyát, amit a cdgalaxisnál árulnak, akkor azt hol tudom aktiválni? Gondolom valahol a hivatalos oldalon, na de hol?
  • Belton
    #1650
    Nem csak ugy gondolom anno meg a forumon olvastuk utalt ra az egyik Gm.
  • navahok
    #1649
    Lentebb ezt már letisztáztuk nem ezek lesznek a promos lapok azok sima egységek lesznek csak full up 3-on, ezek legendary lapok amik iszonyat ritkák bétában is csak azért van annyi mert mindenki kapott nagyon sok bfp-t.
  • Filder
    #1648
    Valahol már megírták, hogy ezek lesznek a promo kártyák, vagy csak úgy gondolod?
  • Belton
    #1647
    Ezek a "promo" kártyák nem lesznek nagy cucok :) ezek közül fogunk kapni hogy : MO,vyrida,Rogan,Ravenhart, betan ki probaltam az összeset és hogy öszinte legyek nem éri meg be rakni a deckbe mert egy rakas marhasag :P
    4orb kell hozzá nincs meg szabva mijen orb 1db ot lehet le rakni a pályán :)
    Szal nagyon jó lessz :D , még eladni se lehetlesz mert minden 2. embernek lesz belőle :/
  • Jeffjohnson
    #1646
    Tegnapi hír aki még nem pipálta be a hírlevelet az account-ján annak itt az ucsó lehetőség ,hogy megtegye egy promo cardért cserében:
    LINK
    A hírből az is kiderül ,hogy nem fognak értesíteni mikor kapod meg a kártyát.
  • Jeffjohnson
    #1645
    Fáj az igazság mi
    szerintem is hagyjuk... ebböl már nem jössz ki jól.
  • Razuel
    #1644
    Olvasd már el a hsz-eket te fogyatékos..
    "Jó hát a fórumba.." ebből mire következtetsz?
    Jó tudod mit inkább ne veszekedjünk mert nem akarok hülyék szintjére sülyedni.. -.-
  • Jeffjohnson
    #1643
    Látom nehéz felfogni amit linkeltem aztán a EA staff hszt amit bemásoltam de próbáljuk meg újra köv oldalon ez szerepel:

    Will there be a chance for a new player to test Beta server?
    Unfortunately that is not looking likely. However you don't have long to wait before the full release of the Renegade Edition .

    Az mind1 már ,hogy rank4 est elérte vagy megvan neki a dobozos ha beta indulása előtt 2-3 nappal nem volt accountja akkor nem lett átmásolva a beta adatbázisba és ezért nem tud a bétával játszani... kérlek mondd ,hogy felfogtad?!
  • Belton
    #1642
    :) El kerülte a figyelmem :D valóban írtad

    "vagy megcsinálta a rank 4et"
  • Razuel
    #1641
    Most őszintén te elolvastad, hogy mit írtam a #1635 ös hsz-ben? Azt ajánlom, hogy olvasd el még párszor és dolgozd fel..
  • Belton
    #1640
    Rank 4 után mindenkinek unlockolja magat a game :D
  • Razuel
    #1639
    Igen mindenki akinek unlockolva van a game.. erről beszélek, de sztem hagyjuk is..
  • Belton
    #1638
    Bétára mindenki fel mehet csak ki kell várni a sort ha tele van :)
    Nincs semmi kikotes en pl meg vettem ill fizetek rendszeresen erte mig spanom 1ft or se adott ki erte ugyan ugy bétázhat.
  • Razuel
    #1637
    Jó hát a fórumba.. de azt ajánlom kukkants IDE.
  • Jeffjohnson
    #1636
    "The Beta is only accessible to players that created their accounts 2-3 days before the Beta went live. There is a very simple reason for this. Every single live account was copied over into a separate database a few days before the beta went live. The reason for this was so people could bring with them the cards they already possessed into the Beta and do what they wished with them without worrying about it affecting their cards on the "Full Release" servers. "
    Ezt írta az EA staff member tegnap a fórumba el kellene olvasni amit linkeltem aztán arcoskodni .... lehet mégsem az én angolommal van a gond...
  • Razuel
    #1635
    Nemegészen.. azok mehetnek a bétára, akiknek unlockolva van a full game, szóval megvette a játékot és beírta a kódot, vagy megcsinálta a rank 4et.. Egyébként mindent leírnak a hírekbe, csakhát tudni kéne angolul.. -.-
  • Jeffjohnson
    #1634
    Betába csak azok mehetnek akiknek már a beta szerver indítása előtt 2-3 nappal volt aktív accountja és sajna nekem nem volt.
    LINK
  • donatus13
    #1633
    Avatar of frostal elég keményen lehet haladni pvpben erős mind pvpben építs ki egy taktikát és menni fog nature a legjobb küldizni.
  • aki124
    #1632
    na újra lett rakva a gép az error probléma megoldódott de kiderült a gép nem viszi
    most már venni kell egy másikat mert ez már nem állapot
  • Filder
    #1631
    Bocs, még egy dolog.

    A béta szerveren most tudsz kísérletezni ingyen. (Eddig legalább 9000 BF pontot kapott már minden játékos.)
    Használd ki.
  • Filder
    #1630
    Éppen összerakhatsz, csak nem lesz hatékony. Bár talán inkább nehezebben használhatónak mondanám. (Az enlightenment kicsit könnyít a helyzeten, de csak 3 orb után. Ennél kisebb egységre nem is érdemes használni, hosszú a cd, egy-egy idézés relatív drága, még ha vissza is kapod a power 90%-át.)

    Az azonos frakciók lapjai egyébként kiegészítik egymást. Azaz egy-egy lap eredményessége sokat javulhat egy másik lap meglétével. Például a nature linked egységei egymással is összekapcsolódnak és erősítik egymást, a shatter ice a fagyasztott egységeken sebez...

    Most perpill 200 lap van, hamarosan várhatóak további lapok is, amik ráadásul nem könnyítik a helyzetet, hanem bonylítják. (Némelyik idézéséhez két különböző szín kell.) Persze lehet, hogy csak jobban szétválasztja frost-nature és a fire-shadow oldalt.

    A lényeg, kísérletezz. A lapjaidtól, játékstílusodtól függően többféle taktikával is meg tudod oldani a pályákat.
    Gyakran rohanni kell, de vannak nyugisabbak is.
    Van aki frost-tal is tud rohanni, van aki fire-rel sem.

    Sokan nézegetik a replay-ket. Ez is lehet segítség, de én például magam kísérletezem ki megoldást.
  • Jeffjohnson
    #1629
    A gondom az még nem döntöttem el melyik elem felé induljak el mert a Frost tetszik kinézetre meg a fagyasztó spellek is jók de nagyon defenzivek az egységek és nem tudom PvE ben ,hogy lehet haladni vele aztán ott van a Shadow ami nagy kihívás mert nagyon másképp kell játszani vele Nature a heal miatt tetszik fire meg az épületek elleni plusz miatt de 4 elemből nem rakhatok össze paklit.... vagy igen?
  • Belton
    #1628
    Nature Enlightment :)
    Ha free pakli akkor passz :) akkor max standard Up I ill 1-2 advanced map bármilyen paklival :)
  • Razuel
    #1627
    Nem azok kapnak promo lapot, akik fizettek, vagy a bétában játszottak.. most az fog kapni, aki a weboldalon az accjába kipipálta, hogy küldjenek híreket az emailjára..

    jeff: most van játékosok közötti trade, csak asszem ott goldot nem lehet berakni, de kártyát és bf-et lehet..