68
igen, ez mind itthon :(
  • lang14
    #28
    Lehet, Kecskeméten a Gamf-on nekem is volt ilyen.
    38 kredittel (a súlyozottba csak 30-cal számolnak és bár nem volt mindenem 4-es 5-ös a 38 nagyon felhúzta)..

    de szép is volt :)
  • stp4trick
    #27
    miket nem tanul az ember tanult létére:
    -TKBF? (mipöcs ez?)
    -5,04? milyen átlag ez?
  • kraawz
    #26
    Havonta 32,000 forint? Mennyi kreditet vállalsz be azért az 5,04ért ? Egyáltalán lehet ilyet ?
  • BaliBoy
    #25
    Én már lassan a 3. havit fogom kapni. :) (5,04re 32e ft - BMF)
  • forsbergp21
    #24
    Ne foglalkozzatok vele, egy mondatában nem találtok valós tényt..
  • Sadist
    #23
    Mivel csúsztatott rendszerben utalják az ösztöndíjat, és minden szociális támogatást, ezért a félév utolsó hónapja utánra eső utalás csak következő félév első hónapjában történik.
    Azért jó, hogy úgy megy a fikázódás, hogy az illetőnek gőze nincs a dologról.
  • Sir Quno Jedi
    #22
    akkó jó.
  • minigirl
    #21
    Tudom én, hogy konkrétan mire gondolsz? :)
    De szerintem igen... elvégre csak egyről tudok. :)
  • zmeor
    #20
    Hívd fel a providentet, és ahogy leteszed a telefont már meg is jelenik a pénzszállító az ajtóban.

    viccet félretéve:
  • Sir Quno Jedi
    #19
    Ez az a TKBF?
  • ForzaInter
    #18
    a munkanélküli már küldte a pénzt.
  • minigirl
    #17
    Pest, TKBF.

    Kicsi suli, pont ezért nem értem, mért nem bírják rendesen vezetni...
  • Casillas
    #16
    akkor még jól is jártam az egri fősulival, ebben a félévben 18 ezer az ösztöndíjam, novemberben neptun átalakítás miatt nem lesz elérhető a számlájuk, úgyhogy októberben megkaptunk előre 3 havit, és nem is volt semmi probléma senkinek úgy tudom
  • Doomista
    #15
    szegeden a gimnáziumban már beszéltek erröl,sokszor hallom hogy most jött csak meg a múltévi segély meg ösztöndíj,meg ilyenek...:s
  • Rage47
    #14
    kb mindenhol ez megy sajna
  • autoszimulator
    #13
    nálunk akkor, ha minden kolit megjelölsz, egyikbe se vesznek fel, és lemondod a várólistát -.-
  • forsbergp21
    #12
    várost kérdezhetek?
  • 5c0rp330n
    #11
    mondjuk hök-ról hallottam én is szépeket. úgy nyúlnak le minden pénzt, ahogy nem szégyellik.
  • minigirl
    #10
    Hja, nálunk már laktám sincs... :S
  • autoszimulator
    #9
    nálunk is sokszor késik, laktám is. hiába reklamálsz, nem te döntesz, maximum egy reklamáló arccal több és pont.
  • forsbergp21
    #8
    Még nálunk sem kezdték el utalni, legalábbis én nem kaptam meg. Pedig úgy volt meghirdetve hivatalosan, hogy 15-étől kezdik utalni, de a suliban csak 22 volt kiírva. Egyik sem jött be...
  • Fabio Capello
    #7
    akkor sem fognak bannolni, egyébként látom értelmét a topiknak, ha nem is ebben a témában, de legalább ide be lehet írni ha pályázatot írnak ki egy ösztöndíjra

    by.
  • joebacsi
    #5
    melyik suli?
  • n3whous3
    #4
    Szegedi vagyok, itt nem hallottam (még) olyanról, hogy majd gond lenne vagy valami...
  • minigirl
    #3
    Van, ők cseszték el az egészet, a HÖK elnök visszatartotta a rektor aláírásától a papírokat, szóval ő is bőven benne van a dologban.

    Hozzá kell tennem, hogy már két hete ígérgetik, hogy utalják, ám most jött egy ímél a rektortól, hogy "bocsika, mégsem, mert vacakol a Neptun, vacakol a bank, vacakol mindenki". Attól tartok, legfőképpen ő vacakol.

    És igen, az éhenhalás valóban túlzás, de az albérletből kiraknak, ha nem tudok 5-ig fizetni... :S
  • szucsy89
    #2
    azért gondolom az éhenhalok az túlzás

    én a helyedbe mennék a hallgatói önkormányzathoz és ott reklamálnék(nem tudom hova jársz, gondolom nálatok is van ilyesmi)
  • minigirl
    #1
    Hát, szépnapot, kedves felsőoktatásban tanulók!

    Hallotatok már olyanról, hogy NOVEMBERBEN még képtelen egy iskola utalni az ösztöndíjat, amikor a jó diák effektíve abból él?!

    Lassan kirúgnak az albérletből és éhenhalok, mert az iskola képetelen fizetni... :S