36
  • Myron
    #36
    ez egy nagy rakás szar volt így röviden
    hosszabb jellemzést nem is érdemel :D
  • Krezga
    #35
    Áruház égett le, ami alatt(vagy ami? már nem emlékszem) régen kórház volt, még az áruház előtt.
  • kalapos01
    #34
    A kommentelőnek: Mielott irnal valamit nezd meg a filmet vagy jarj jobban utana mert nem korhaz hanem aruhaz egett le...
    Errol ennyit...

    (Vagy csak én nem emlékszem, hogy Kiefer nem kórteremről kórteremre járt, hanem nagy tereket barangolt be, a hatalmas Mayflower luxusáruház különböző osztályait? Nyilván a kórházak tele vannak benga nagy tükrökkel is.)
  • eddy12345
    #33
    A cikkironak:"elvállal egy éjjeli őri állást egy pár éve leégett áruházban"
    Mielott irnal valamit nezd meg a filmet vagy jarj jobban utana mert nem aruhaz hanem korhaz egett le...
    Errol ennyit...
  • xxxpaulxxx
    #32
    Inkább ne legyen folytatása:D Ez így is egy csalódás volt nekem... voltak benne jó részek, de az utolsó 15 percet levághatták volna... viszont a vége tényleg poén... de ez így van befejezve, nincs nyitva, ennyi elég volt:D
  • Etinger
    #31
    Az eredeti verziónak nem tudja valaki mi lett a vége?
  • brueni
    #30
    mondjuk a horror nem az én műfajom, de azér gondoltam, mert sok folytatási lehetőség van benne. igazad lehet, hogy azért ilyen a vége, hogy siker esetén lehessen folytatni, vagy hogy nyitott kérdések maradjanak az emberben, hogy még esetleg másnap is gondolkodjon rajta.
    ettől függetlenül jól szórakoztam. kikapcsoltam arra a két órára...
  • winnie
    #29
    nem értem a folytatásgyanút. a horrorok zöme így fejeződik be, ez inkább műfaji sajátosság, semmint folytatásra utaló jel. persze épp ez a lényeg, hogy mindig lehet folytatni, sorozatot csinálni, de ezt kétlem, hiszen nem volt siker. persze csak dvd-re, más színészekkel, más rendezővel mindig jöhet valami "2. rész", de igazából az nem a végétől függ.
  • brueni
    #28
    lehet, hogy én vagyok kiöregedve, de nekem bejött a film, végig paráztam, meg szorítottam a szék karfáját. jó a sztori, bár más irányba is mehetett volna. hagyott egy csomó nyitott kérdést.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    pl a másik öregebb őrt miért nem molesztálta a tükör? miért csak az apáca kellett neki, más miért nem volt jó? hogy emelkedett fel a kislány? ezek szerint ki is tud jönni a tükörből?


    nagyon folytatásgyanús. én lepozitívoznám, jó kis borzongatós cucc. de a szájtépéses részen nem tudtam nevetni...
  • brueni
    #27
    az nem a saját kocsija volt. a nőét nyúlta le... ill a családi kocsit...
  • kisolly
    #26
    Nekem is tetszett a mozi. Nincs ezzel semmi gond. Attól hogy nem beleznek benne 1000el attól még jó. Sutherland-el sincs semmi gond. Sztem nem rossz színész csak hát a piával elcseszte az életét, de hátha most már egyenesbe jön és nem csak a 24ben láthatjuk újra.
  • moRtiZ
    #25
    Szerintem ez egy remek kis movie volt, én élveztem. Hát ennyi. :P
  • theone91
    #24
    Mekkora lol vagy...
  • winnie
    #23
    ezt már máshol is olvastam, talán te voltál, de nem lehet, hogy csak béna verziót néztél?:) a 3-4. ugyanis még friss élmény, de minden látható volt, sőt, a saw 3-nak éppenhogy eszméletlen jó a képe (vagy a 4-nek egy fokkal gyengébb), hihetetlen részletgazdag.
  • AZTA
    #22
    Már mondtam egy párszor hogy a fűrészbe az a legsz...abb hogy szinte mindig tök sötét van, és neked kell kitalálni a hangokból hogy vajon mi történik.. ez leginkább a 3. részben figyelhető meg.

    Ebben a filmben meg a legvége volt a fura ahogy befejezték, bár így még talán folytatása is lehet. :D
  • lama king19
    #21
    jó a pószter.
  • Etinger
    #20
    3 dolog:

    1. a trailer nagyon spoileres, szal max teaserbe lessetek bele
    2. nekem tetszett. érdekes a téma.
    3. Winnie, jók ezek a válaszok amiket írsz :D:D
  • DonMaros
    #19
    Nekem szintén kellemes kikapcsolódást jelentett. Nem mondom hogy akkora istenkirályság és fuhuhuha, de a mai sok szar japán remake és elcseszett folytatások mellett nekem egy apró pozitívumot jelentett. A fűrész nálam is várós de már nem hoz annyira lázba, nagyon látszik hogy már csak pénzről szól. Sajna jó horror-ból és sci-fi-ből hiány van, kicsit fejükhöz kaphatnának már odaát.
  • cS6Szi
    #18
    Én nem tom milyen ez a film, de a trailer alapján közepes horrornak mondanám. Majd valamelyik hétvégén megnézem.
    A Magasfeszültségről meg csak anyit h életem egyik legsz@rabb horror filmje. Talán csak a Jason X vetekszik vele. Nálam a magasfeszültség mélypontja ott volt mikor a gyilkos rától egy szekrényt a csávó beszorult fejére és asszem talán le is szakad a csóka feje. És a végén kiderül h a csaj volt a gyilkos. :D Hát igen erős paraszt lány lehet az ilyen nem elég h egy bazi szekrényt tólogat még neki tólja egy csávó fejének és leszakitja vele. Rémálom!! Amúgy sztem mostanában jó horror a silent hill movie volt. És az elkövetkezőkben pedig az UNBORN lesz ígéretes.
  • balo88
    #17
    Nekem is tetszett a film, szerintem semmi gond nem volt vele, kellemes kikapcsolódást nyújtott, pont, amit vártam. SPOILER!-A végén az a harc tényleg egy kicsit röhejes volt azzal az apácával-SPOLIER!, de mindent összevetve én jól szórakoztam rajta.
  • winnie
    #16
    " a csaj a fűrdőkádba uszik a vérbe,az bizony csak bábu volt"

    ne b*ssz, mág jó hogy nem a színésznek kapták szét az állát:)

    amúgy meg ez éppenséggel mellélövés, hiszen a filmben nem állóképen volt a jelenet, hanem mozgón és, ha megnézel egy werkfilmet, akkor látod, hogy milyen maszkot csináltak pár óra alatt amy smart-nak, hogy aztán majd egész nap a kádban hancúrozzon.
  • Broafka
    #15
    szerintem mind a két film szar, a fűrészben csak az első volt jó, "értelmes".
    Amúgy meg szerintem azért az elég kemény jelenet volt :-/
    én utálom az ilyen szenvedős filmeket, amikben szenvednek, kínozzák az embereket
  • mustang93
    #14
    A utolsó képnél amikor a csaj a fűrdőkádba uszik a vérbe,az bizony csak bábu volt,általában nem szoktak látszani ilyen bábukon hogy azok e de ez valmiért ez a film k**rva szarra sikerdett a fűrész leveri 333330000 x er az k//rva élet.
  • dtm
    #13
    A Magasfeszültséget semmiképp nem a végén a fordulat tette naggyá, mert az ilyen koppanás már pár filmben volt korábban, pl. Harcosok Klubja. Szerintem a brutalitás és az igazi feszültség, amit nagyon kevés horror tud nyújtani (most egy sem jut eszembe). Szóval volt a filmnek valami varázsa.
    A Fűrészhez max. azért hasonlítja sztem Viktor, mert a Fűrész 5, meg ez az aktuális horror a mozikban, másért biztos nem.
  • Barpi
    #12
    Nem értem, hogy Viktor miért hasonlítja a filmet a Fűrészhez? Semmi közös nincs bennük! Vagy így jobban eladható a cikk? Hülyeség. Amúgy nekem bejött a film. Szerintem felüdülés volt a Hotel 2, Sziklák szeme 2, és más kibelezős horror után. Kiefer pedig, tökéletes választás volt a főszerepre. Mint már annyiszor, és annyi filmben, itt is bizonyított.
  • winnie
    #11
    "én csak azt nem értem miért van mindenki od a magasfeszültségért?"

    csak tippelek, de szerintem nincs oda mindenki érte - valakinek tetszett, valakinek nem, gondolom ebben semmi érthetetlen nincs. (gyilkos közhelyek) ilyenkor a legjobb, ha az ember elolvas (mondjuk) 5-5 pozitív ls negatív véleményt a filmről és máris tisztán fogja látni, hogy az imádók mely aspektusaiért voltak oda a filmnek, a másik oldal pedig mit utált.
  • diablo1336
    #10
    én csak azt nem értem miért van mindenki od a magasfeszültségért? lehet nem egy filmről beszélünk?az én verziomban egy skizofrén csaj volt a gyilkos... mert sajnos nekem kétszer is meg kellett néznem. Pedig én nem vagyok oyléan tipus h most ez mindenkinek tetszett akkor most nekem nem fog,de nem értem miélrt van mindenki oda meg vissza a filmért.értem h a vége kicsit meglepő volt. De az egész egy hatalmas ellent mondás. Elvileg a csaj a valós legalább a film végéből ez derül ki.Felejtsük el azt h saját magát megtámadja és üldözi, ha még ezt le is nyelem. De ez elején a leges legelején amikro mutatják a gyilkost illetve járgányát épp egy fejjel szopatja magát. Akkro ez minek kellett? Mert ez is el lehetne fogadni akkro ha gyilkos csaj szemszögéből mutatná be-tételezzük fel h ilyen elmebeteg fantáziája volt h ezt is elképztelte,de akkor a végén miért váltottak néző pontot viszont? szal sehogy se jó.. és a "rettegés" helyett inkább az volt a fejembe h a ****ba lehetséges ez. Amuyg ezt a filmet még nem láttam. AMugy SAW 5 várandós már nagyon.
  • dtm
    #9
    Érdekes ez a sok negatív vélemény a filmmel kapcsolatban, nekem pl. kifejezetten tetszett. Tetszett, hogy végre nem egy csaj van a középpontban, ami újdonságnak számít a horrorokat tekintve. Kiefer jól alakított, és SZERINTEM (mert úgy látom erősen egyedül vagyok a véleményemmel a világon) agyonveri a többi japó horror remake-et, leszámítva a két nagyot (Ring, Grudge), de a Shutter pl. a nyomára sem léphet. És ha már Aja, akkor sztem csak a Magasfeszültség volt jobb ennél. A P2 semmiképp sem, max. Rachel Nichols eszméletlen csöcsei miatt. Szerintem abban a gonosz pasas egy cseppet sem félelemkeltő, főiskolás kinézetű pénisz volt. Összevetve, nekem tetszett a film.
  • Chocho
    #8
    Láttam a filmet és egyetértek Viktorral. Nem az a baj vele, hogy eredendően rossz (***SPOILER*** Noha a végén lévő akciózást igazán megoldhatták volna másként...***SPOILER***), hanem hogy egyszerűen mindent tudni lehetett előre. A trailer meg olyan súlyosan spoilerezett, hogy még a legdurvább rész sem volt igazán meglepő. Szóval nálam olyan 5/10. Egyszer meg lehet lesni, de félni nem ment rajta. Ez van.
  • Broafka
    #7
    szerintem csak a vége volt gagyi, a megszállott ugrálós apácás jelenet, amúgy a film nem lett volna oylan rossz
  • winnie
    #6
    "Nem több egy full átlag kör-grudge-shutter-x+1 tinihorror klónnál."

    tini? ideje lenne tisztázni a fogalmakat.
  • The Garrett
    #5
    iszonyatosan gyenge film volt szerintem. a vége fele már a fejemet fogtam hogy mivel fogják az utolsó 20 perc faszságait tetézni. De hálistennek sikerült. :D

    1-2 jópofa jelenet volt benne de ennyi. Nem több egy full átlag kör-grudge-shutter-x+1 tinihorror klónnál.
  • AZTA
    #4
    az volt a poén benne mikor mondja hogy muszáj elvállalni ezt az állást a pénz miatt, közbe meg milyen beton kocsija van már :D
  • dimenzio harcos
    #3
    nekem sem tetszett, csak a szájtépés volt jópofa. szó szerint.
  • sandor4
    #2
    ez a film szar volt
    nagyon
    nagyon nagyon
    néhány jelenet egyenesen vicces volt már, kezdve a "nagggyon durva" szétfeszítem a saját állkapcsomattal
    de a végén az ugráló/falon mászó alien-szerű tükörszellem által megszállt apáca sem volt rossz...
  • Yutani
    #1
    Tükrök - A Fűrész felkötheti

    Igazi bulvárcím ennek az ismertetőnek. Ebből nekem az jön le, hogy a Tükrök egy Fűrész-verő film, de igazából csak néhány jelenet véressége miatt lehetne ezt mondani rá.