176
Dracula 3: Path of the Dragon hamarosan
  • Edybaba
    #96
    Ami fennt volt a padláson?Azt adtad oda Ionelnek?Bogyóka
    Az valami hallgatókészülék!:DVagy mi a szösz:D
    A kép utánna nem sötétült el?
    Mert nekem állandóan elsötétül:S
    Hogy sikerült előhívnod?Az a mikrofilm engem az örületbe kergetett:)
    Hát van megoldás,mert már valaki végigjátszotta:D
    A képet be tudod rakni az eszköztárba mert ott van a nagyító gép és valamit aszzem ott kell vizsgálni:D:)
    Nektek van angol végigjátszásotok?
  • bogyoka
    #95
    Én most vettem el a csúzlit a kissráctól, de követ nem tudok tőle kivenni, mit kell azzal csinálni? Lőjjek ki egy ablakot?:D
  • Fantos
    #94
    lehet nincs megoldás :O
  • bogyoka
    #93
    Nekem is először elsötétült a kép, de aztán sikerült végül előhívni.
    Mi is így vagyunk elakadva, mint Te. Érdekes, hogy már 3-an ugyan itt vagyunk elakadva, valami bibi lehet nem tudom.
  • Edybaba
    #92
    Hát én kiakadtam teljeen neki megyek a falnak!
    Uh ideges vagyok semmire nem jutuk!
    Az emberke még nem írt vissza:)
    Súgnék,ha tudnék:D
    Amikior a fottót előhivatod neked is elsötétül egy idő után?
    Mert én már mindenhogy próbáltam!
    Elszámoltam 7 másodpercg átraktam a másik tálba utánna a másikba!
    Aztán a nagyítógép alá!
    És itt megáll a tudomány:)
    Még Jánosnak valami zitkát kell megtudnom de mit?:DSzámomra relytély
  • bogyoka
    #91
    Azt hiszem valami cuccokat kell neki lerakni a ládikájára, ha már enged neked valamit, akkor sikerült talán tovább jutnod, jó lenne, ha súgnál:))
  • Edybaba
    #90
    Hali!Hát van egy emberke aki már végig játszotta a játékot megnyaggatom,hogy a cigánycsajszinál mit csináljak aztán továbbítom a fejleményeket:):D
  • atesszan
    #89
    Szia! valami bug lehet, mert azóta sem oldódott meg a dolog! Ha véletlenül sikerül tuljutnod, kérlek oszd meg velünk! Üdv
  • Edybaba
    #88
    Sziasztok!

    Tudom,hogy már rég játszottatok a Dracula 3ommal,de valaki meg tudná mondani,hogy miután előhívtam a filmet és a sírt is felnyitottam elmentem a cigánynőhöz és még mindig azt mondja,hogy nem jött el az időm!
    Valaki legyen szíves segíteni
    Előre is köszi
  • bogyoka
    #87
    nah, én kikészültem, nem megy, mindent próbáltam, már a párbeszédeket is lefordítgattam, de nem jutok előrébb
  • bogyoka
    #86
    igen, nekem is ezt mondja:D
    Már újból elolvasgattam az e-mailjaimat, temetőbe járok, telefonálni nem tudok, mászkálok minden felé, én sem értem de próbálkozok, hátha rájövök, de kezdem unni
  • atesszan
    #85
    Folyamatosan azt mondja, hogy az idő még nem jött el, és meg kell tanulnom kik az ellenségeim. Esküszöm beleőrülök már!
  • bogyoka
    #84
    az is megvan, én sem tudok Luanának kipakolni még már annyi mindent megpróbáltam, a leírást meg nem értem, pedig lefordítom.
  • atesszan
    #83
    Add oda a sirásónak a gyufát, megkapod az ásót. Ki kell nyitni az egyik sirt, amelyik mellett az a bokor van, amit le kell vágni.
  • bogyoka
    #82


    járkálok mindenfelé, de semmit sem tudok csinálni
  • atesszan
    #81
    Még 1x: hol tartasz?
  • atesszan
    #80
    Hol taetasz? Mert én ott, hogy összetöröm az egész gépemet!!!
  • atesszan
    #79
    Ha összeszedted azt a 6 dolgot, amit Luana kért és le tudod rakni az asztalára, akkor szólj! Nekem megvan mindegyik, de nem tudom lerakni elé!
  • bogyoka
    #78
    majd meglátjuk, hátha én felfedezek valamit:D
  • bogyoka
    #77
    sikerült előhívnom a fotót
  • atesszan
    #76
    Ebből uninstall lesz, mert itt fogalmam sincs mit lehet még csinálni!
  • atesszan
    #75
    Jó lenne, ha tul jutnál ezen, mert az ezt követő részen el vagyok akadva 2 napja! Ugyhogy igyekezz nekem! Ja, az előhivás egyszerü, csak azokat a szereket kell beletenni a tálakba, ami a leirásban is szerepel! A legnagyobb titok: ha a fotópapir fényt kap, sötét lesz a kép, ezért csak a piros fénynél nyisd ki. Hogy biztos legyél, a legfelsőt előbb dobd a kukába. Most már értheted miért került ez 3 napomba!
  • bogyoka
    #74
    Ez jó, Te segítesz nekem, én meg a Tomb Raiderben osztom a segítségemet:DD
  • bogyoka
    #73
    köszike a segítséged, megcsináltam, csak később jöttem rá, hogy lesz lila a szivacs:DD
    Most szenvedek a mikrofilm előhívásával

    Én nem gondoltam, hogy ilyesmiket kell csinálni, nem értek a fotó előhívásához:D
  • atesszan
    #72
    Le kell mosni a levelet azzal a lila vegyszeres szivaccsal!
  • bogyoka
    #71
    már rájöttem, hogy az kód, de mintha kevés lenne, mert bepötyögtem Janos boxán de nem egészen jó. (követtem a leírást)
  • bogyoka
    #70
    most én fogok szenvedni 3 napig legalább:DD

    Kiraktam az üveglapra, látok a végén kis fekete négyzetet, de nem tudom levenni onnan, biztos az a mikrofilm. Meg fehér pontokat tudok megnézni, de nem tudok egyelőre csinálni semmitse.

    Esetleg spoilerben valami rövidke útmutatást, ha lehetne, de elég talán egy szó is, hogy rájöjjek, hogy mit kell még csinálnom.
  • atesszan
    #69
    Ki kell bizony, az üveglapra!
  • bogyoka
    #68
    De, az nálam van, de csipesszel hiába megyek rá nem csinál semmit, de elmegyek akkor vissza a fotószobába hátha oda ki kell tennem:)
  • atesszan
    #67
    janos levele az amit kikódoltál az "irógéppel". Az nincs benne az invertory-ban?
  • bogyoka
    #66
    de az invertoryban nincs Janos levele, a koporsóban mikor aludt, csak megnézhettem, nah, majd keresgélem akkor a levelet:D
  • atesszan
    #65
    Ezzel szoptam három napot! A microfilm Janos levelében van...
  • bogyoka
    #64
    voltam ott is, de nincs filmem, hogy előhívjam, csak egy fotót találtam ott.
  • atesszan
    #63
    A fotolaboron tul vagy?
  • bogyoka
    #62
  • bogyoka
    #61
    voltam a hegyen, és ráadásul János eltünt a koporsóból, meg a halott is eltünt:D
  • bogyoka
    #60
    Most nagyon elakadtam, és a leírás sem segít, már mindent megcsináltam, azt a kódos izét, olyan írógépfajta volt, mindenkivel beszélgettem, a temetőben, a cigányasszonnyal, és a Ozanával is, és már nem tudom hova menjek. Habár a hegyen még nem voltam most jut eszembe:D
    Lehet, hogy elfáradtam:D
  • atesszan
    #59
    Na, hol tartasz?
  • bogyoka
    #58
    hát leírás szerint kellett megcsinálni, ki gondolja, hogy milyen számot kellett oda beírni.:D Lényeg, hogy tovább jutottam:D
  • atesszan
    #57
    Ezt ha megcsinálod a leirás nélkül, akkor megeszem a kalapom!