176
Dracula 3: Path of the Dragon hamarosan
  • bogyoka
    #56
    köszike, az már meg van, be is raktam a gépezetbe, és így müködik, már a mikroszkóp alatt is megnéztem a vérmintát, innentől vagyok csak elakadva de majd rájövök, de még nem értem.
  • atesszan
    #55
    Megvan! Van ott egy megégett mintavevő. Krügel küldött helyette egy épet, amit galambpostával küldött. Kimész, az etetőjükbe szórsz egy kis magot, odajönnek, Te meg elveszed a levelet az egyik lábáról...
  • bogyoka
    #54
    Köszi előre is. Nézem én is a leírást, ott írja, hogy nyomjam meg a + jelet, de nem engedi:D

    Próbálkozom azért:)
  • atesszan
    #53
    Ott nekem is volt egy kis probléma, még egyelőre nem jutott eszembe, de néztem az angol leirást és valahogy összejött. Ha eszembe jut megirom azonnal!
  • bogyoka
    #52
    levettem a véremet, és berakom a bal oldali gépbe, de nem tudok semmit csinálni, csak le- fel huzogatni a kart, a + gombot nem tudom megnyomni.
    Mit kell csinálni?
  • atesszan
    #51
    Na látod, hogy a driver volt a probléma! A vérvételt én is beszoptam...
  • bogyoka
    #50
    már rájöttem:)) Magamtól kellett vért vennem:D
  • bogyoka
    #49
    Azt írja, hogy Kruger-től kell vért vennem, de hol találom Krugert?
    Ki sem tudok menni a házból addig.
  • bogyoka
    #48
    Ha nem találom meg, majd segítesz remélem, de még ne mondd meg most:D
  • bogyoka
    #47
    sikerült tovább jutnom
  • bogyoka
    #46
    esetleg a dinamónál kéne valamit, de ott nem enged csinálni semmitsem.
  • bogyoka
    #45
    nekem jó lett a játékom, drive baja volt, frissítettük és látszik minden.

    A kapcsolószekrénynél te mit csináltál?

    A leírásban ami van kép a szerint raktam sorba azokat a bigyókat, rézdrót is benne van, és nem müködik sehogysem.
  • atesszan
    #44
    Vááááááááá!!!!!!!! Megvan! Rohadt nehéz volt!!
  • atesszan
    #43
    Fantos! Te már ugy látom tul vagy a microfilmes részen! Hogy lehet a csipesszel a microfilmet a nagyitó alá tenni?
  • bogyoka
    #42
    jah, hogy a gépemben?:D Ott a legújabb van, nem az a baj, más játék simán megy, játszom még a Vampyre Story-val is, meg még más kalandjátékkal, és azoknál nincs semmi gond, itt maga a játék hibás szerintem.
  • atesszan
    #41
    Ugy értem, hogy a legujabb van felrakva? Bár nem hiszem, hogy számitana, de hátha.
  • bogyoka
    #40
    nem, az még nem volt nálam.
  • atesszan
    #39
    videokártya driver?
  • bogyoka
    #38
    kerestünk a játékra patch-ot de nincsen seholsem.
  • bogyoka
    #37
    pedig valami dobozt is összeszedtem már nem tudom mi volt a neve. Idegbajt kapok nemsokára:)
  • atesszan
    #36
    Pedig eldobni nem lehet. Elég érdekes szitu...
  • bogyoka
    #35
    de nem értem, pedig az invertoriban már új lapot kellett nyitnom, és ott volt a csipesz, nem értem hova tünt:DD

    Holnap újra fel lesz rakva a játék, hátha jó lesz:))
  • atesszan
    #34
    Akkor ott tényleg valami gáz van, sajnálom és köszi, hogy megpróbáltad! Jó éjt!
  • bogyoka
    #33
    sajnos nem megy, pedig emlékszem, hogy kellene lenni csipesznek nálam de nincs. Egyébként csak nézni engedi a levelet.

    És képzeld nálam úgy van, hogy rákattintok Jánosra, csak feketeség van, úgy kell az egérrel pásztáznom, hogy hol ad valami jelet, hogy van ott valami. Ilyen vacak a játékom:((
  • bogyoka
    #32
    megpróbálom:))
  • atesszan
    #31
    bogyóka! Csak egy kérés: János levele már Nálad van. Nem próbálnád meg kiszedni csipesszel belőle a microfilmet, hátha Neked sikerül!
  • atesszan
    #30
    Ja, köszi! János leveléből kéne kiszedni csipesszel, de hogy? Ennyit játékkal még nem tököltem!
  • bogyoka
    #29
    akkor nem azt találtad meg?:D
    Ha eljutok odáig megsúgom neked:))
  • atesszan
    #28
    Még sincs meg a microfilm, nem tudom hol lehet? Ha eljuttok oda, szóljatok.
  • bogyoka
    #27
    akkor lehet, hogy hiába rakjuk újra, akkor feladom, nem tudom lejátszani, pedig nagyon tetszik.
  • Fantos
    #26
    nekem kettővel van így hogy nem lehet beszélni az "atomfertőzött" pisztolyról az ürgével és máig nem jó hiába rakom újra :(
  • bogyoka
    #25
    Ha eljutok odáig hátha rájövök:))
  • bogyoka
    #24
    Az én játékom nem jó, valami van vele, eddig sem volt tökéletes, mert a képek amit nézni kellett volna, meg aki alszik a koporsóban Janos, meg sem jelentek, vaktában csináltam meg, így vagyok a kapcsolószekrénnyel is. csak a kapcsoló és a hat bigyó látszik, és hiába rakom úgy, ahogy a képen van nem müködik.

    Talán holnap felrakjuk újra, és akkor tovább tudok menni.
  • atesszan
    #23
    Á, afotó miért marad sötét? Megőrülök!!!!
  • atesszan
    #22
    Tiszta hülye vagyok, én egy valódi microfilmet kerestem!!! Már rég benne volt a gépben. Már csak az a baj, hogy a fotó sötét. na mindegy, majd megtudod!
  • atesszan
    #21
    Itt van még egy leirás, ne ijedj meg ez holland, a webforditó itt is müködik!!
    Tehát:
  • bogyoka
    #20
    okés, megírom egyből, a leírást köszönöm, abból csinálom van róla kép is, de nálam valami nem oké még, de próbálkozom.
  • atesszan
    #19
    Különben mindjárt ott leszel, ahol el vagyok akadva, ugyhogy nagyon figyelj!.Valami levélből kell kiszedni a filmet csipesszel. Kérlek, ha megvagy vele, ird meg rögvest. Köszi!
  • atesszan
    #18
    Itt van egy kis help! angol nyelvü!
  • bogyoka
    #17
    Okés megjegyzem

    Most még Maria-nál vagyok a pincében, és rézdróttal megcsináltam a szakadt vezetéket és még mindig nem jó valamiért nem értem.