176
Dracula 3: Path of the Dragon hamarosan
  • Edybaba
    #136
    De hogy rakjam fel a mentéseim:S?
    Ha leírod megcsinálom!
  • Edybaba
    #135
    Én annyit tudok,hogy kimentema szobából előtte megnéztem a képet és magától elkezdet beszélni pap arno
  • Edybaba
    #134
    Lefoglalt a hősök meg szüli feli:D
    mivel nem volt net:D filmet néztem:
  • Edybaba
    #133
    Bocs nem volt net
    De ezt nem tudom hogy kell megcsinálni:(
    Szívesen segítenék minden lépésemet mentetem de ezt tom hogy kell
  • bogyoka
    #132
    Én is épp erre gondoltam, hogy most bezzeg nem ír semmit:(
  • atesszan
    #131
    Na ennyit a segitségnyujtásról...Bezzeg amikor a filmelőhivás nem ment, akkor jól esett egy kis segitség, ugye Edybaba?
  • bogyoka
    #130
    Nekem a dialogusban nincs kihúzva , hogy:
    Menj a szobába és olvasd a postádat (Pedig elolvastam)
    Másik meg, hogy találjam meg, hogy ki van ellenem, és ki van mellettem.

    Nem értem.
  • bogyoka
    #129
    Igen, nagyon jó lenne, mert úgy vagyok mint Te, egyszerűen nem lehet már mit csinálni, tényleg jó lenne egy mentés.
  • atesszan
    #128
    Te, légyszi töltsd már fel a mentéseidet a data.hu-ra! 30-40 mega lehet pillanat alatt megvan és linkeld már be a letöltőlinket, ha lehet.A helyi lemez ("C"), Microids-Dracula3-users-profile1- utvonalon találod meg.Az egész profile1 kéne, vagy ha ki tudod számitani hanyadik mentés az, amikor átenged az uton, az is jó. Ebben az esetben az elejétől ki kell számolni hányadik mentés az. Tudom, nagy kérés, de sokat segitenél vele.December elejétől küzdök vele, és emiatt nem szeretném befejezni a játékot. Köszi
  • atesszan
    #127
    Figyu! Minden megvan egy hónapja, át van rendezve a kép, stb. de azt mondja, nem jött el az idő!
  • Edybaba
    #126
    Én azzal nem fogalkoztam:)!
    Lassan én már a végefele járok:D
    Most a vízköpőkre kell a simbolumokat rárajzolni:D
    Nektek is a gamersboomer végigjátszás van ahol képek is vannak?
    De utánna mentetek a cigány csajhoz és még azt mondja nem jött el az idő?Hátha ha átrendezed a képeket akkor talán már továbbenged az a kulcs megvan ami a kryptát nyitja?
    A legalsó fiók akkor nyillik ki!
    Én úgy emléxem,hogy amit a leírásban szerepel úgy pakolgattam át a képeket!
    Szóljatok,ha van valami:)
  • atesszan
    #125
    Megcsináltam ezt is, nincs jelentősége a továbbjutás szempontjából. A leirás is irja.
  • bogyoka
    #124
    Utána néztem egy-két dolognak, és nekem itt csak kivan pontozva a nagybetűs szavak helyett:

  • bogyoka
    #123
    köszike, bogyót is szedtem, meg egy másik fáról is vágtam virágot vagy mit.
    Hm, képeket át kell rendezni? Olyat nem csináltam.
    A madárkára én is rákattintottam, azt hittem kell valamit adni neki, ezek szerint nem kell semmi neki, mert próbáltam azt is.:D
  • Edybaba
    #122
    Mert azt írja,hogy át kell rendezni a képet:D!
    Meg a madárkára rákatinttgattam idegességemben amikor nem tudtam tovább jutni:)
    Ha valami kérdésetek van szóljatok!
    Ami a hegyen van bogyó abból szedtél már?
    Ahol Janossal beszélt és cigarettázott:)
    Ott van egy fa arról kell szedni
  • bogyoka
    #121
    Nekem is az van az a verzió.:)
    Na, ez a kép téma érdekes, megnézem, bár minden képet megnéztem vagy százszor:DD
  • Edybaba
    #120
    Nekem a verzióm v1.04
    Ez jelent valamit?:D
    nem is figyeltem idáig:D
    Remélem tudtam segíteni
  • Edybaba
    #119
    Ott van az angol végigjátszásba,hogy a félcsupasz pasit az ágy mellé
    akit temetnek az van az ágy felett a Martha és mária kép a komód fölött az uccsó meg mellette
    Hát most le vagyok lobozódva:D
    Hót ratyi ahol járok:S
    Valami relytvényt kell megcsinálni:S
    Ami a végigjátszásnál írja a fehér csík a kék meg a piros de nem jutok előrébb:S
  • Edybaba
    #118
    A temetőben a kryptát kinyitotáttok?
    A documentumot néztétek?
    Hogy miket ír?
    Ha jól emlékszem ott a képeket valahogy pakolgatni kellet:)
    És a kulccsal ki lehet nyitni a kryptát!
    Vagy az már nektek megvan?
    Kalapács is megvan?
    Ami a tüzifánál van
  • bogyoka
    #117
    mostmár én is arra gyanakszom, nem létezik, hogy így ne mehessünk már tovább, ha már minden megvan.
  • bogyoka
    #116
    Én mindent megnéztem újra és újra, golyók is megvannak 2 db. Az előhívott képet is megnéztem nagyitóval, kicseréltem az elektrodot is, mindenhol jártam már, ezért nem értjük, hogy mi maradhatott el, vagy le.
  • atesszan
    #115
    Még azt is nézd meg kérlek, hogy a menüben,ahol a betöltés stb. van, a bal alsó sarokban milyen verziószámot ir neked.
    Majdnem tuti, hogy programhiba miatt nem enged tovább!
  • atesszan
    #114
    Nem enged tovább!!!! Nézd már meg légyszi, hogy nálad a 4 kép milyen sorrendben van a falon?
  • Edybaba
    #113
    Az előhívott fotót is megnézted?
    Az a lényeg,hogy az előhívott képet kell megnézni utánna a documentumban van térkép törökország képe ahol látható a 3 jel:D
    A Mária szobájában van 4 kép:D én a biztonság kedvéért bementem az előhívó szobába,hogy ellenőrizzem sötét van:D!
    A golyót amit írtam megtaláltad?
    Ahol Luana van megfordúlsz és néz lefele keregélj addig míg meg nem találod:)
    Most valami forrásnál vagyok:D
    Most ezen mélázok:D
  • bogyoka
    #112
    Jó neked, hogy tovább engedett, de már tizszer megnéztem a képeket és nem enged sehova, lehet, hogy hiányzik még valami nem tudom.
    Milyen mind a négyet? Elég sok van nálam:D
    Gratulálok ügyi vagy:)
  • Edybaba
    #111
    ÁÁÁ dee zsíírr végree:D!Megcsináltam:)
    Nézzétek meg csak a fotót:DVégre a cigány csajszi tovább engedet:)!
    Utánna a drótot ahonnan elvettétek,hogy megvilágítsa az előhívó szobát!
    Nah az legyen megint sötét!Utánna nézétek meg a festményeket megint mind a 4et és miután kijön Arno valamit pofázik:D!Utánna vissza a ciguhoz:DRádszól és mutat egy forrást:D!
    Ennyi!Köszi,hogy segítettetek a fotó előhívásnál:d
    Rá nem jöttem volna,hogy egy darabig a tálban kell tartani:D
    Aztán go mindenki tud tovább játzsani:)
  • bogyoka
    #110
    Én nem is számoltam, csak láttam, hogy jön elő valami, egyből át tettem a másik tálba, ott is néztem, és úgy tettem az utolsóba. Szerintem a l4 mp sok.
  • atesszan
    #109
    A vegyszerben kell 7mp, 7mp, 14mp asszem.A leirásban szerepel.
  • Edybaba
    #108
    Hát először beraktam a fotópapírt vörös fénynél persze ami rávilágítja a képet a papírra! Utánna beraktam az egyik tálba utánna a másikba és nesze besötétedik:S!Szuper
    Már mindenhogy próbáltam:D!Valaki jutut már tovább?
    Jah találtam revolver golyót is:) ahol a cigány asszony van csak egy kicsit el kell fordúlni balra és a földön volt!
    Milyen időt kell mérni és hol?A fotó előhívásra gondoltál?
    Meg nézegettem a documentumokban találtam egy térképet ahol Törökországot mutatja de nem sok mindent érek vele:(
    Ha valaki fejlődött szoljon:)
  • atesszan
    #107
    Az időt ki kell mérni stopperrel!
  • bogyoka
    #106
    a piros lámpát bekapcsolatad? Ott még nem kéne besötétednie a nagyitó alatt.
  • Edybaba
    #105
    Azt tudom:D már azokat olvastam:D!
    Csak még mindig ott tartok,hogy a képnek meg kéne maradnia,hogy ne sötétüljön el:D!
    De ha legelsőnek a fotópapírra rávítítem a képet utánna nem kéne elsötétülnie ezzel ellentétben nekem minden ok nélkül besötétült! A francba aki iylen kibaszott nehéz feladatot programozott a játékba:D:DNekem mindig azt mondja This is good for a trash vagy mi a fene:D!
  • atesszan
    #104
    Olvass vissza, belinkeltem angol végigjátszást, abban az áll, hogy egy lila vegyszeres oldattal át kell mosni a levelet. A képletét is megtalálod. Ezenkivül, ha nyitva hagyod fénynél a dobozt, amiben a fotópapir van, akkor a legfelső fényt kap, tehát azt ki kell dobni!
  • Edybaba
    #103
    De nekem akkor is besötétedik:D ez vicces:)
    De még mindig nem tudom megkülönböztetni a jót és a rosszat:D!
    Még mindig ugyanott toporzékolok:D
    Akkor próbálkozok újra:) hátha sikerál:D
  • atesszan
    #102
    Azt majd Luanának kell kipakolni az asztalára. Az lesz a mogyorófavessző.
  • bogyoka
    #101
    A mikrofilmet kell a nagyítógépbe beletenni, és alá egy papírt, és aztán a tálkákba.
    A jutut használom, de az a rész nincs meg hogy hogyan tovább, csak az addigi részek vannak amin már túl vagyok.:(

    Hihi, akkor az nem is csúzli?:D Én azt hittem:D
    Én most játszottam le az origint, de nekem tetszett, ott tudtam haladni szépen:))
  • Edybaba
    #100
    Aha az odáig megvan és utánna miután megcsináltad akkor semm sötétült el?És utánna használtad a mikrofilmet?Vagy mielőtt beáztatod a fotópapírt akkor kapcsolod be a nagyítót ami rávilágítja a képet a fotópapírra?Azt olvastam hogy nem szabad hogy fényt kapjon a papír:) mert az már akkor ott el van ásva:d azt ki lehet dobni a kukába:)
    Na de az nem csúzli:),hanem linckshot ami majd a későbbiekben lesz majd rá szükség:D!
    Hát azt láttam hogy valami hegyet ábrázol!
    Csak utánna amikor a kötélre rakom szárítani elsötétül:D!
    Meg aszzem az eszköztárban van dokumentum a hegyről!
    Én akkor már a sims 3at várom::)Az origin nem nagyon tetszik:D:)
    Használd bogyóka a jutut:) az mindent tud::)
  • bogyoka
    #99
    Azt adtam oda ami a padláson volt gramofont, és akkor kivehettem a táskájából a csúzliját.
    A képnél én nem számoltam, úgy csináltam, hogy beletettem az 1-es tálba, kicsit alakult valami, majd gyorsan kikaptam, át a másik tálba, ott is néztem, hogy sötétedik picit, gyorsan kikaptam. Próbáld meg gyorsan kikapkodni, talán számolj 3-ig azt nem tudom.
    3 hegycsúcsnak kell majd kijönnie, amelyeken jelek lesznek.

    Most játszom az originnal. Van magyar leírás, de mégis elakadtam ott is:D
  • Edybaba
    #98
    Hogyha előhívtad a fotót,HOGY nem sötétült csak tanulmányozni kell idézem "Tanul a szárított kép és gondoskodj róla, hogy ez része a 7 csúcsértéknek hol Vlad bebörtönöz Törökországban. Használ a nagyítógép és lát 3 jelek a csúcsérték: háromágú szigony, pi és létra."
    Ennyi utánna át kell nézni a temetőt ahol gondolom fel kel Martha sírját törni az a kripta de ott ugyebár nincsakkor a bokorból is vágtam:)Meg az a sír ahol ez a bokor van azt is feltártam meg falami földet vettem ki belőle:)
    Bogyóka azt leírod,hogy hogy sikerült előhívnod a fotót,hogy ne sötétüljön el!
    Mert szerintem ez a titok nyitja:D:)
  • Edybaba
    #97
    A yutun és széjjel néztem de basszus egy végigjátszás sincs!Az orginhoz van de ehhez még vagy 5 hónapot várjunk míg valaki felteszi a végigjátszást:)!
    A dracula 2őt is úgy sikerült megcsinálnom:)