1623
Samsung i900 OMNIA
  • AlieN911
    #1623
    Üdv

    Telo memoriájából hogy lehet törölni?
    90 ből 80 foglalt... nem tudok feltenni semmit..
  • AlieN911
    #1622
    Elszakadt ami benne volt, kb a feléig beszakadt...
    Már megcsináltam :) Sikerült.

    Viszont, ki kéne cserélni a házat, meg mindent, mert eléggé ramaty állapotban van. Tudtok valami olcsó helyet?
  • piamania
    #1621
    Nem ide tartozik, de a Samsung Galaxy Mini-ről mi a véleményetek?
  • vki
    #1620
    Csak kicsúszott, vagy beleszakadt a foglalatba?
    Ha kiszakadt, akkor szívás, ha kicsúszott, akkor finoman fel kell pattintani, és be tudod dugni. De finoman, mert elég törékeny.
  • AlieN911
    #1619
    Hali

    valaki tudna tanácsot adni, hogy hogyan dugjam vissza az érintő kijelzőt? a gyárit sikerült elszakítani :( Van már másik, de... :)
  • serkov
    #1618
    Eladó Omnia I900 Luxury brown (Ritka, szép) 8+8 gb foto gomb kopott, de amugy oks! Foliázott (matt) Tokban tartott! Minden tartozék + Saját doboza Ha érdekel valakit privi! Irány ár 32-e ft!
  • Bobber
    #1617
    Mivel okosat nem tudok mondani igy butaságot meg nem mondok. Nekem simán megcsinálja ezeket a dolgokat de tudom ez nem vigasztalja kisautót. Nekem is volt anno valami hasonló problémám és én se nagyon tudtam valamiért állítani, de ha jól emléxem akkor valami olyasmi volt hogy bizonyos dolgokat együtt használ a samu widget meg az ottani beállítások. az egyik nélkül nem lehet kikapcsolni a másikat. de már nem emléxem tökéletesen:(
    ha látnám a készüléket lehet hogy tudnék segíteni de így hogy teljesen elfelejtettem a dolgot nem tudok többet:(
  • kisauto
    #1616
    köszi a segítséget,érdeklődtem másfele is aztán hátha jutok valamire.azért köszi
  • sugga
    #1615
    Hát itt úgy néz ki, nem segít senki... Én meg nem tudok :( Nem vagyok egy nagy today-hacker, ott a Manila, oszt' csókolom. Amúgy ilyenkor azt szokták mondani a hozzá nem értők (vagy lusták, kényelmesek...), hogy "nyomjá' HR-t". Aztán az vagy megoldja a problémát, vagy nem.
    Amúgy milyen ROM van fent? Gyári 6.1-es rendszer? Vagy már valami főzött cucc?
    Active Sync-kel se szoktam szórakozni. A telefonszámokat a SIM-kártyán tartom, nekem ott is teljesen jó helyen van. SMS-eket és telefonszámokat amúgy a PIMBackup nevű progival célszerű menteni.
    Remélem, valamiben tudtam segíteni, ha nem, akkor legalább a szándék megvolt.
  • kisauto
    #1614
    Boccs,lehet h rosszul fogalmaztam.Beállitások-Today-Tételek.nem tudom ott átrakni pl Samsung Today 2-re,nem tudom kivenni az Samsung Widget elől a pipát és nem tudom berakni egyik elé sem.Amugy a Mobile Shellt se tudtam feltelepíteni,mindig azt írja ki h nem lehet telepíteni.Sőt az Active Syncel szinkronizálom és nem tudom a tel. számokat és a sms.-ket lementeni.lehet h én vagyok sügér,de minden segítséget szívesen fogadok :-)
  • sugga
    #1613
    Ööö... ezt most vagy én nem értem teljesen, vagy más se. Előbbi is erősen lehetséges, mert nem vagyok egy nagy widgetező, meg ezt a szót inkább az Androiddal kapcsolom össze. De lehet, hogy valamit kapisgálok: nem a Settings -> Home -> Items alatt található akármikre gondoltál? De csak hülye vagyok... Miért akarod kikapcsolni, ha amúgy használni akarod? Vagy kéne, csak nem az alap WinMo képernyőn, hanem mondjuk Manilán vagy Mobile Shellen?
  • kisauto
    #1612
    sziasztok!
    valaki megtudná mondani hogy miért nem tudom a widget-et kikapcsolni és átrakni a today-ra.sehogy nem birom kivenni a pipát előle.
  • oldboy
    #1611
    Köszi,minden O.K.
  • Prince of Máté
    #1610
    My Storagen belül létrehozol egy My Ringtones mappát és bele
  • oldboy
    #1609
    Csajók !
    i-900 csengőhangot hova telepítem ??
  • sugga
    #1608
    Szia!

    1. A GPS nem erőssége a Samsungoknak, már az Omnia is elég gyengécske volt, az Omnia 2 sem állt a helyze tmagaslatán, aztán a Galaxy S-ről is susmogtak ezt-azt. De azért végezd el a következő beállításokat, hátha:
    Settings -> System -> GPS -> GPS program port: COM3, GPS hardware port: COM9, Baud rate: 4800.
    Az Igo-ban: Beállítások -> GPS -> Port: 3, Adatátviteli sebesség: 4800 / 9600.
    Így menj ki egy nagyobb placcra, és várj pár percig, remélhetőleg rájön, hogy hol is vagy.
    2. Most így hirtelen a FerrariGT jut eszembe, nem egy nagy szám, de lehet Bluetoothon játszani.
    Én a helyedben itt keresgélnék, valamit biztosan találsz majd.
  • Buhi
    #1607
    Sziasztok!

    Omnia 2 -m van. 3 kérdésben kérném a segítségeteket:
    1. nem sikerül feltennem az iGo8 -at. A sw felmegy, de nem találja a műholdat. Van valakinek ebben tapasztalata? Mi lehet a gond?
    2. létezik olyan játék, amit 2 windowos telóval lehet játszani? Pl. bluetooth -on keresztül.
    3. van valakinek backgammon -ja Omnia 2-re?

    Köszi, Buhi
  • gallardo
    #1606
    Féléves, karcmentes, tökéletes állapotban lévő Samsung Omnia 2 (I8000) eladó. A kijelzőn még rajt van a fólia. 8 GB belső memória. A készülék kártyafüggetlen. Minden tartozék jár hozzá + Samsung bőrtok. Elérhetőség: [email protected]
    Ár: 39000HUF
  • AlieN911
    #1605
    .cab feltettem a telora, és install.. Majd megnézem este, most nics nálam a telo (bnömé)
  • sugga
    #1604
    Hogyan próbáltad telepíteni? Ha nem megy, nézd meg ezt, hátha sikerül.
  • AlieN911
    #1603
    nem tudja feltenni :S mi lehet a baj?
  • AlieN911
    #1602
    Hát én kerestem mindent, de semmi..
    Köszi szépen ;)
  • sugga
    #1601
    De még mennyire, hogy van! A megoldást pedig úgy hívják: Microsoft Office Mobile 2010.
  • AlieN911
    #1600
    Hali

    Omniára, WM 6.5 van valami prg amivel meg lehet nézni az Office doksikat?? word, excel,ppt
  • sugga
    #1599
    Szia! Sok minden lehet a probléma... Lehet szoftveres és hardveres eredetű is. Nem csináltál mostanában valami olyasmit, ami belenyúlhatott a rendszerbe?
    Mindenesetre én most annyit tudok mondani, hogy PIMBackup-pal mentsd le a telefonszámaidat, naptárbejegyzéseidet, a többi adatodat is másold át a gépre, aztán nyomj egy teljes hard resetet... Ja, amúgy a gyári ROM van fent? Mert ha nem, akkor meg lehetne próbálni azt visszatenni. Ha meg igen, akkor fordítva: kipróbálhatnád, hogy egy másik ROM-mal ugyanígy újraindulgat-e.
  • alratar
    #1598
    Sziasztok.

    Mostanában azt csinálja a teló, hogy random kikapcsol.
    Mielőtt bárki felvetné, az akku fel van töltve.
    Mi lehet a probléma?
  • sugga
    #1597
    Először is: a saját hülyeségedért nem az Omniát kell szidni. És akkor ezzel ezt a részt le is zártuk, a továbbiakban valamivel konszolidáltabban kéretik megfogalmazni a kérdéseidet.

    Játékokat leszedni innen tudsz, amit innen letöltesz, azt másold a My Storage-ra vagy a Storage Card-ra, nyomj rá, elindul a telepítés, megkérdezi, hova tegye, itt is érdemes lesz a fent említett két hely valamelyikét választani, mivel a My Device-on elég kevés a hely.
    A ROM-frissítés menetét itt találod, ajánlom, hogy nézz körül az oldalon, sok okosságot olvashatsz.
    ROM-okat vagy a PDA Fan Club, vagy a Modaco omniás részlegén találsz, én még mindig OCK ROM-jait tudom ajánlani, közel egy éve van meg az Omniám, majdnem ennyi ideje használom a Mester különböző alkotásait, az általam eddig legjobbnak talált 23118 Eclipse Lite szeptember óta hibátlanul működik a gépen.
  • AlieN911
    #1596
    Üdv

    Hogy lehet a telora játékot feltenni? Illetve honnét lehet leszedni jó, működő játékokat??
    Akármit leszedet ez a szar kiirja h. "nem pocket pc alkalmazás" ... kiba..m az ablakon mostmár...

    ill a WM 6.5 le lehet vhonnan szedni, és feltenni, ingyen?
  • HUmanHunter
    #1595
    szinkronizáld activ sync el.
  • domez128
    #1594
    Sziasztok , ismét egy kis segítségre lenne szükségem . A bejövő sms-eimet
    kellene valahogy átvinni a számítógépre és kinyomtatnom , de nem tudom hogyan.
  • sugga
    #1593
    Más fórumokon próbálgatták páran, de panaszkodtak az SMS-re, MMS-re, nem tudok olyanról, aki végül ennél maradt volna, továbbra is a 23118-asok és a 23129-esek a legjobb OCK ROM-ok. Persze ott sántít a dolog, hogy én meg nem próbáltam, úgyhogy csak mások véleményét tudom tolmácsolni, nekem mindenesetre ennyi elég volt ahhoz, hogy ne akarjam bolygatni a szeptember óta stabilan működő Eclipse Lite-ot.
  • slime001
    #1592
    Valaki kipróbálta már az új OCK-s romokat?
  • HUmanHunter
    #1591
    nekem gyári rommal csinált :P
  • domez128
    #1590
    Az SPB fenn van nekem is már régen , az soha nem csinált ilyet.
  • HUmanHunter
    #1589
    azt nemtudom hogy melyiket, próbálj másikat. nekem is ilyen volt mikor SPB t felraktam, raktam fel új romot és azóta teljesen jó.
  • domez128
    #1588
    Ja. ja én is erre jutottam , de miért meríti jobban a telepet a primo ?
    És melyik romot kéne felrakni ?
  • HUmanHunter
    #1587
    cserélj romot, vagy rakd vissza az eredeti igot.
  • domez128
    #1586
    Sziasztok ! Felraktam az omniamra egy igo primot a múlt héten , és arra lettem figyelmes , hogy az aksi sokkal hamarabb lemerül , mint amikor egy sima igo volt fenn . Ez akkor is így van , ha a primo nem is fut . Az aksi csak a fele ideig bírja mint amikor a régi navigációs program volt a gépen. Tudtok valami megoldást rá ? Várom építő jellegű hozzászólásotokat.
  • HUmanHunter
    #1585
    csinálj helyet.
  • wwikk
    #1584
    hello
    szerettem volna felteni pár játékot és insalálás után ezt dobta ki :

    JAVA FAILED TO INSTALL THE MIDLET BECAUSE MEMORY IS DANGEROUSLY LOW.PLEASE CREATE MORE SPACE BY REMOVING SOME FILES.