182
Gondolkodjunk el néhány dolgon!
  • Errant
    #102
    Ezt muszály volt beírni?
  • John Cena
    #101
    mekkora ték:d
  • Errant
    #100
    Igyekszek nem hülyének nézni senkit
  • Hydroceph
    #99
    ja hogy hozzaszoljak és ne hulyenek nézzetek(:D):
    engem meg mert nem érdekelt xd
  • Hydroceph
    #98
    meg a matekot!4
  • Errant
    #97
    Én nem ezért ugrottam át hanem mert nem figyeltem rá. De különben tényleg így van 3 mondat a max. xD
  • Errant
    #96
    Tényleg átugrottam. Nem gondoltam konkrét témára amikor ezt a topicot nyitottam. Alapból úgy terveztem hogy ezt majd az ide író fórumozók fogják alakítani. Ami szerintem sikerült is ha vissza olvaso amióta megvan a topic(pár órája) azóta volt már téma az internet az MMORPG és valamilyen szinten az emberi kapcsolatokat is érintettük.
  • Hydroceph
    #95
    na csöcs
  • Hydroceph
    #94
    http://www.youtube.com/watch?v=7f4215cns3s
  • Hydroceph
    #93
    miért nem?
    milyen stilusu zenét szeretsz? magáér a stiluser amugy mar en sem nagyon vagyok oda, de ez nagyon megtetszett
  • b1t3gr1ff
    #92
    át lett ugorva mert túl hosszú ha az sg-n 3 mondatnál többet írsz egy hsz-be ne várd el hogy elolvassák.
  • Hydroceph
    #91
    ha nem irnam itt a hulyeségem neked sem lenne sok dolgod ahogy elnézem lol xD
    tessék orulni, majd lesz belole egy fasza offtopic és hydroceph barátod gazdagabb lesz pár buntiponttal
  • Errant
    #90
    Nem túlzottan szeretem az ilyen műfajú zenét.
  • Balumann
    #89
    Hát úgy is mi alakítanánk, a legelgondolkodtatóbb kérdést esetleg megszavazzuk, kirakod felülre és azon lehetne gondolkodni. Ha nem adsz meg gondolkozni valót, akkor csak az lesz továbbra is, mint eddig volt :P

    #69 -as hozzászólásomat szerintem mindenki átugrotta :D Vagy csak nem olyan komoly gondolkodandó témára gondoltál? :-)
  • Hydroceph
    #88
    lehet akarmilyen szar en most kb belefostam magam!%
  • Errant
    #87
    Néhány meg nem tud... de nem tudom mit keres itt-.-
  • Hydroceph
    #86
    na de inkább mondjatok véleményt errol;
    http://www.youtube.com/watch?v=-1p-K64czWo&feature=related
  • Hydroceph
    #85
    hajaj, csak birja "tintaval" xD
  • Errant
    #84
    Talán mert néhány ember tud pár értelmes dolgot mondani?
  • Hydroceph
    #83
    . de felejtsd el
  • 5c0rp330n
    #82
    most akkor gondolkozzunk el azon, hogy miért gondolkodik valaki úgy, hogy gondolkodós topicot nyit az ezsgén..
  • Hydroceph
    #81
    tegnapi napot!
    Nem érzem magam "hulyenek".. gumiszoba? életemben nem, najo, kb 4hsz offtopicban, az sem mostanaban. máshova is elég ritkan irok, inkább csak olvasom a balhes topicokat, és néhanapjan mikor kedvem van akkor befingok vmelyik szobaba parat aztan vissza se nézek..
    azon még nem gondolkodtam el, hogy miért, talan itt lenne az ideje.. igazad van%4!
  • Errant
    #80
    De így mi alakítjuk a témát ennek is lehet előnye...
  • b1t3gr1ff
    #79
    vagy lehetne egy olyan topic ahol nem szól be senki és nincs vita :D
  • Errant
    #78
    Ebben a topicban nem túl célravezető kritizálni. ( elírtam.. matekozok közben;) )
  • Balumann
    #77
    Lehetne olyan a topik, hogy mindig megadtok egy témát, és arról lehetne véleményeket írni, aztán pár nap után váltanénk (kivéve ha nagyon beindult). Az aktuálist témát ki lehetne iratni felülre.
  • Errant
    #76
    Ahoz hogy okosnak tűnj elég ha kritizálsz. De inkább alkoss, ha hülye vagy. Gondolom ez van kiírva a falra vagy valahova hogy szemelött legyen. Erre a topicra szerintem nem tűl célravezető kiritizálni... Inkább gondolkozz azon mit keresel itt a gumiszoba helyett...
  • Hydroceph
    #75
    na de most javitok az arányodon es kozben azon agyalok h vajon miert vagyok ilyen jo hozzád, vélemény?
  • Hydroceph
    #74
    pazmek, szted erdekelt annyira h utannaszamoljak?:D most akkor gondolkozz, de sztem az 50% is elég száni xD
  • Errant
    #73
    Matekból én is gyenge vagyok... De ennyire azért mégse :D
  • Hydroceph
    #72
    hát shotolni de kar volt, orulj h nem anyáztam éppen xD
  • n3whous3
    #71
    láttam már ilyet, best sg momentumok az ilyenek
  • Hydroceph
    #70
    ah lol de miert a te neveddel ment amit irtam?:D ilyet még nem bsztam
  • Balumann
    #69
    A topik nem rossz ötlet, de amin van értelme gondolkodni azoknak van külön topikjuk általában. Legalább valami olyasmit meg adhattál volna, hogy milyen témában gondolkodjunk el.

    Felteszek néhány kérdést, amik különböző témában vannak (de szerintem legtöbb beleillik 1-1 már létező topikba).

    *Miért hoztak létre az emberek nagyobb civilizációkat, birodalmakat, és miért hierarchikusan. És miért naggyából egyidőben, egymától különböző időközönként (ha jól tudom először vszínűleg Mezopotámiában, és ~100 év különbséggel teljesen máshol). (remélem naggyából érthetően fogalmaztam :S)

    *Ha belegondolunk, az élet igazából nem lenne túl bonyolult. Az emberiség miért bonyolította meg ennyire a dolgokat, és itt mindenre lehet gondolni; miért keresték/keressük az élet értelmét (miért alapítottak vallásokat), miért akartak egyes emberek mások felett uralkodni (miért akartak nagyobb hatalmat), és idővel miért alakult ki egyre több - az élet, világ alapjait nézve - hülyeség (vagy laglábbis felesleges dolog).

    Sajnos nem készülök filozófusnak, sem történésznek, és ennél jobban nem sikerült jobban megfogalmaznom (javítsatok ha hülyeséget írtam). Ilyen elgondolkodtató dolgokra gondoltál?
  • n3whous3
    #68
    loooool

    atom nagy mák, hogy nem az én üzim ment be, azt hittem pillanatra, hogy ez a szóld le topik :DD
  • n3whous3
    #67
    én kérek elnézést xD
  • b1t3gr1ff
    #66
    66-BÓL 33 csak 50%
  • Hydroceph
    #65
    és az vajon miert van h az itt levo hszek 90%a a tied?
    ezekutan remelem elgondolkodtal mar azon amit az elso par "fikazo" irt
  • Errant
    #64
    Ismerősök ott is... mimás:D:D:D
  • b1t3gr1ff
    #63
    öcsém...:D ha valaki elmondja mi értelme van "tápolni" egy ilyen textúrát (vagy mit:) eskü nekiállok én is mmorpg-zni....