182
Gondolkodjunk el néhány dolgon!
  • Errant
    #62
    MMORPG-ben is sok a pénz... havidíj meg hasonlók... azt sem fogják beszüntetni soha... mondjuk én nem nagyon bánom mert én is karaktert tápolok...
  • Errant
    #61
    Szerintem mindössze azzal van a probléma hogy nem mértékkel használjuk ezeket a dolgokat... És ha valaki mértékkel használja akkor kikapcsolja a gépet kimegy az utcára és rájön hogy egyedül van és bemegy gépezni...
  • b1t3gr1ff
    #60
    haszna !

    mielőtt belémköt a sok kis cybergyerek
  • n3whous3
    #59
    gondolkozz már ...
  • b1t3gr1ff
    #58
    Nem is betiltani kéne csak "visszafejleszteni" szerintem jobb lenne mindenki élete ha nem lennének online játékok,fórumok,közösségi oldalak pl:amíg fórumozol (napi 1-2óra (van akinél 8-10) addig elmehetnél a haverokkal dumálni vagy amíg online (vagy mi:D) fejleszted a szaros kis karaktered csinálhatnál valami olyat is aminek hasna van....a myvip,iwiw,vipet:D és hasonló értelmetlen "ki a net legnagyobb királya" oldalakról ne is beszéljünk...
  • tommyg
    #57
    mér bugos az sg?
  • tpeterr
    #56
    Tudod lehet, hogy manapság már nem annyira divat gondolkodni, mert könnyebb mindent fikázni meg kritizálni, vagy követni másokat.
    Abban tényleg egyetértek, hogy sok felesleges és/ vagy hülye topic van, de én személyszerint azzal nem is foglalkozok. Írjon oda aki amit csak akar, engem az hidegen hagy. Én úgy általánosságban nagy hülyeségnek tartom a számítógépes meg egyéb játékokat, nem is értek hozzá, nem is érdekel, de ettől még nem kezdek el minden, ezzel a témával foglalkozó topicba írogatni mindenféle baromságot. Pláne nem azért, hogy csak írjak valamit vagy szimplán keménykedjek vagy mit tudom én. Nem is lenne rá időm...
  • Errant
    #55
    Ezen még nem gondolkodtam
  • Errant
    #54
    Nem tudod betiltani... Szerinted ha szélerőműveket is építhatünk miért építünk még szénnel vagy más nem megújuló energiaforrással működő erőművet? Mert pénz van benne... ha napanergiával menne az összes autó kinek adnád el az üzemanyagot?
  • n3whous3
    #53
    válasz erre gombot vajh mire találták ki?
  • Errant
    #52
    Nem ellenzem a netet... Azért sem mert ha valaki meg akarná szüntetni sem tehetné, mert rengeteg pénz van benne...
  • b1t3gr1ff
    #51
    betiltassuk a netet? :D JÓ LENNE...
  • Errant
    #50
    Ha senkinek sem lenne nete azok közül akikkel beszélni szoktam én is kint lennék ahogy mindenki más is:P mert ha nem lenne net te is beszélgetnél valakivel az utcán a parkban vagy valahol... Gondolom én
  • Errant
    #49
    #46 ugyan az akadályozza meg őket ebben mint téged vagy engem. Az ő barátaik is gamelnek illetve msn en beszélgetnek egymással...
  • Errant
    #48
    Így van, szerintem is lehetne normális hangnemben gondolkozni... Ebben reménykedtem amikor nyitottam ezt a topicot... De néhány embernek sikerül és ezt jó látni.
  • Balidani
    #47
    10^2 + 11^2 + 12^2 = 13^2 + 14^2
    :o
  • b1t3gr1ff
    #46
    arra gondoltam hogy a barátaid miért nem kötik ki? mi akadályozza őket ebben?
  • Errant
    #45
    Azért, mert szeretek MMORPG-zni... És ahogy azt már gondolom hallottad hogy egy fecske nem csinál nyarat. Tehát ha kiköttetem a netet atól még te nem fogod kiköttetni a netet hogy elgyere egy kocsmába beszélgetni...
  • tpeterr
    #44
    Ez tényleg jó topic lehetne szerintem, ha mindenki, aki ide ír, kulturált hangnemben tenné ezt, és értelmes hozzászólásokat írna, amelyekről tényleg jól el lehetne filozofálgatni, gondolkodni.
    Továbbá nemigazán értem azokat, akik rögtön az írják szinte mindenhová, hogy zárják be ezt a topicot, meg hülyeség, és már kismillió ilyen van. Ha már tényleg olyan sok van, akkor ez az egy miért fáj nekik? Ha nem tetszik, nem kell ide írni meg benézni, a topic bezárása meg legyen a moderátorok dolga.
  • b1t3gr1ff
    #43
    Na akkor gondolkozz el azon hogy miért ?!?!
  • Errant
    #42
    Meg nem tudnék MMORPG-zni... Az pedig nem lenne jó...:D
  • Errant
    #41
    Kiköttetetm a netet attól még a többiek benn ülnek a gép elött...
  • Errant
    #40
    Meg nem rinyálnának hogy nincs csajom/pasim hanem elmennének bulizni leinnák magukat és ismerkednének IN REAL LIFE
  • b1t3gr1ff
    #39
    Akkor itt az ideje hogy kiköttesd a netet!
  • Errant
    #38
    Igen... Nem MSN-en keresztül beszélne a sok ember mint pl én is. Ebből kifolyólag elkéne menni kocsmába vagy valahova beszélgetni... Sokkal többet találkoznán a barátainkal, ismerőseinkel és jobb lenne a kapcsolatunk... Meg piálhatnánk is akár;)
  • b1t3gr1ff
    #37
    És azon gondolkodtál már hogy,mi lenne ha nem lenne internet?
  • Errant
    #36
    Mert ha nem tudsz értelmes dolgot mondani akkor is írsz valamit. In real life inkább kussbamaradsz nem?! Itt meghallgatjuk a hülyéket is. Ezért interneten osztom az észt...
  • b1t3gr1ff
    #35
    Azon is el lehetne gondolkodni hogy miért akarják egyes emberek a neten keresztül osztani az észt....
  • Errant
    #34
    Olyan topicot kellett volna nyitni hogy "szoktam gondolkodni" csak oda kevés ember írna bármit is:D Már bánom... de majd holnap nyitok egyet
  • Errant
    #33
    -.-
  • Thanatos
    #32
    Nem! Fáj!
  • Errant
    #31
    Ilyen témának még én sem jutottam a végére...
  • gercse
    #30
    nem rossz téma...
    én is el szoktam gondolkodni elég sok dolgon...
    de amikor eljutok az élet értelmén való gondolkodásig, mindig kudarcot vallok
  • Errant
    #29
    Valaki nyisson már egy "ki tud több témát elcseszni" topicot
  • Errant
    #28
    +h
  • Errant
    #27
    Álatalánso eszmecsere fórumban vagyunk, nem a gumiszobában... Ehez tartsuk magunk...
  • Errant
    #26
    Akkor milyen topikba írnál szívesen? Számoljuk meg az ujjainkat vagy rágjuk a körmünket? Nyitok ilyet is ha ezt szeretnéd...
  • Adam II
    #25
    Gondolkozzunk el azon miért nyitnak az emberek ilyen topikokat az SG-n? Miért kell komolyan venni az internetet?
  • Errant
    #24
    10 ha a matekházidhoz kell...
  • Errant
    #23
    Reménytelen...