2354
  • Bandras DaSilva #2034
    emalj és firmwood a handle.
    vmi quillon curved.

    úgyhogy sztem ha emaljból meg vmi fából próbálkozol akkor jobb eredmények lesznek. 96 volt a durája, most olyan 93. Elég lassan csökken.

  • Morinad
    #2033
    na és miből van a kard?
  • Bandras DaSilva #2032
    No, tegnap este ordibáltam kicsit Vaddában és egy arc adott egy kardot. Nem olyan atom, de sokkal jobb mint a kezdő kard. Mostanában olyan 14-18akat ütök vele.
    Voltam reggel kicsit bölényezni és hála a loot bugnak egy olyan 20 perc alatt össze is szedtem 500 ezüstöt. Sokkal gyorsabban megy ezzel az új efgyóval. leírtam, hogy miből van, szal majd rá kell kattanunk a fegyverekre is.

    Páncélt tudok most már molariumból meg incisiumból és különféle scalekből.

    Már csak 5k ezüst kell és megveszem a plate craftingot:)
  • TDC Geronimo
    #2031
    patcheltem, most se megy loot :(

    Valaki gyors nettel töltse már fel a betömörített uptodate kilenst plx ty :d
  • Morinad
    #2030
    már jön le a pacth, elég sok fontosat kijavítottak
  • Torzonborz
    #2029
    most akartam írni hogy vki fórumra tett be irc-ről dumát és Seb azt írta lesz ma patch. :)
  • Bandras DaSilva #2028
    No, viszont poont most lőtték le a szervert egy peccsre.

    Ez remélhetőleg tényleg javítja majd a szerver stabilitást, a refiningot, lootolást, stb stb.
  • Torzonborz
    #2027
    hmm vmit reszelhettek a pathceren mert melóhelyen most pakolom fel egy gépre és a második 1 gb-os cuccot 1 perc alatt feltette.
    mondjuk még mindig dög lassan tölti le :(
  • Torzonborz
    #2026
    gankelés benne van a pakliban. ez a stílus velejárója.

    engem jobban idegesít az állandó server crash.
    ezt kellene nagyon gyorsan megoldaniuk.
  • Morinad
    #2025
    Szerintem aki ebben a játékban ennyit lát, hogy legankel egy nyomorultat 4-en, annak úgy kell :) Kérje meg az anyukáját, hogy simogassa meg a fejét néha, hátha elmúlik.
  • oreal
    #2024
    A hasonlo patchelos szarakodas miatt 8 haverom hagyta ott a jatekot mar a beta-ban.Az meg hogy miutan kiadjak a jatekot me'g mindig tele van bugokkal,crashekkel,szar a patcher,szoval ez tenyleg abszurd.
    Tegnap kerdeztem ra a volt CIR-es klan tarsaimra hogy alnak,es nem csalodtam a valaszban "gank ready". Meg 1-2 he't is mindenhol 3-4 fos ganker csoportok lesznek csakugy mint re'gen.Tephra-t ichor-hoz szerezni kb. lehetetlen lesz isme't.Egyedul neki allni fegyver kovacskodni vagy banyaszgatni alapbol idopocsekolas.CIR guild-nel is a kezdet ota az osszes jatekos reggeltol estig banyaszik,es van 2 blachsmith,meg 2 olvaszto' akik csak ezzel foglalkoznak.Mar regen is napi tobb szazezer egyseg kovet dolgoztunk fel naponta.De mire thungsteel armor lett belole ma'g az is megvolt mondva ki kaphat belole a guilden belul ( aki segitett is banyaszni ).Azutan Vadda elott gangkeltek szorakozasbol egesz nap thungsteel armorba meg fegyverekkel.
    Figyelem majd a forumot es varom majd az elso "legankelnek folyamat" commenteket :) gl hf
  • TDC Geronimo
    #2023
    Na ahogy olvasgatom vmi régebbi corrupt patchelés miatt lehet ez a bug. Le nem fogom szedni megint az összeset meg felpatchelni órákon át. C-n van 7.2gb helyem és lehet annyi se lenne neki elég... Amíg nem lesz rendes kliensletöltési lehetőség, lehetőleg egybe egy új kliens, addig asszem hanyagolom ezt. Olyan nehéz lenne nekik betömöríteni a klienst és torrentbe kirakni, mint azt tették régen betaba? :/
  • Morinad
    #2022
    térkép nincs, itt nézelődj:
    térkép

    Fabernumtól a tónál leljebb a folyón átmász a hídon, aztán csak egyenesen, amíg fenyőerdőt nem látsz. (közben egy lombhullatón kell átmenni)

    A fenyőerdőben van Vadda.
  • Lonni
    #2021
    akkor én egyenlőre hagyom a crafter-t amig nem tudom a többi dolgot rendesen, úgyhogy recruittal vagyok, és keresem az utat Vaddaba, nem tudom hol vagy Fabernumnál egy tónál pihenek ki egy esést, TS3 infó, valaki el tudná küldeni? Whisper van a játékban? térkép?
  • Bandras DaSilva #2020
    az elején tudsz fából axeot meg ilyen szarokat csinálni. csak, hogy menjen föl a skilled és akkor megnyílik a többi fegyver.

    a mortalwiki elég használható.

    Anyagot meg szállítok mihelyst hazaérek...olyan 8 körül:(

  • Morinad
    #2019
    én bányásztam egy rakat granumot, csak nem tudok vele mit kezdeni, plusz craftolni se, mert nincs alapanyag. elég szar ez így, mert kereskedelem meg végképp nincs
  • Bandras DaSilva #2018
    No, az így ebben a formában hülyeséget mondott.

    Kell hozzá extraction skill, aztán kell hozzá a granum lore, blood iron lore és majd a pig iron lore.

    Ha mondjuk van 1000 granumod odamész a grinderhez. Ez Vaddában fent van a heygen, ilyen szélmalom szerű cucc mindenhol. Az extraction skillt nebyomod. Akkor feljön egy új ablak.

    Ebben az ablakban van 2 kis ablak. A felsőbe beteszed a granumot, az alsóba pedig vmi catalystot. A víz a legolcsóbb. Csak 10c. Arra vigyázz, ha ide stackelve rakod be a vizet, akkor mindet elhasználja, de attól nem lesz hatékonyabb. Szóval csak 1 egység vizet tegyél be. utána rá kell nyomni a process gombra. 20 másodperc alatt lezajlik a folyamat és kidobja a végeredményt.

    Granumból lesz granum powder, maalchite, meg blood ore. Blood oreból lesz a legkevesebb.

    Ha nem tudod a loreokat akkor nem dob ki semmit. Szal ezért fontosak.

    Az elején, amíg szar a grinder skilled meg a blood ore stb skilled, addig elég sok anyagot elveszítesz. később már alig valamit, de ahhoz kurva sokat kell extractolni.

    A lényeg ezután jön. A blood ore-ból kell majd pig iront csinálni. Eltart egy ideig mire összegyűlik belőle az 1000. Azt be kell tenni furnacebe vagy vmi más olvasztó cuccba. Ez még mindig az extraction skillel megy. Csak itt más catalyst kell. ide már lehet catalyst coalt, coke-ot, bort használni. Ekkor lesz a blood ore-ból pig iron.

    A pig iron az egyik legalapabb fém. ha ebből is van jó sok akkor majd lehet belőle grain steelt olvasztani (ez már refining), abból pedig majd egyéb anyagok hozzáadásval lesz steel és majd aztán tungsteel.

    A tungsteel azért lesz olyan rohadt drága, mert ennyi fázison kell keresztülmenned.

    DE, a refining pillanatnyilag még bugos ezért nincs még steel, bronz stb a játékban. majd hamarosan javítják.

    Részletesebben majd este elmondom tsen.

    Az a lényeg, hogy itt is kurva sokat kell olvasni material lore-t.

    A weaponsmithtel nem biztos hogy lesz elég pontod mindenre. Azért kell a slag hauler.

    Ha este áthozzuk az emberemet meduliból akkor nekiállok alap fémeket fosni.

    Cuprumból már van vagy 1k, bleck is van pár száz, blood ore-om nem nagyon van, de majd nekiesek a granum mezőknek.
  • Morinad
    #2017
    én is csináltam egy fegyvergyártót, de nem tudom hogyan tudom finomítani a granumot. A wiki azt írja, 1000 granumhoz kell 500 palm oil meg 500 rock oil. Na palm oilt nem tudok szerezni sehol, rock oil darabja 138c, azaz igen drága lenne így Pig Iront csinálni.

    Na azt gyanítom máshogy kell, de nem tudom hogyan.
  • Burca
    #2016
    Haha Duu mindig is nagy crafter volt ;-)
  • Torzonborz
    #2015
    jahm mintha kicsit jobb lenne , gazellákat csépeltem azok nem sebeztek akkorát mint az előző páncélban.
    gyűjtöttem némi emalj-t vagy mi az majd abból is csinálhatsz hátha jobb mint a sima bone.

    ja egyébként csináltam egy weaponcraftert , gondoltam megnéztem milyen ... háááátőőőő azt se tudom mi merre hány méter :D
    lehet ráhagyom másra vagy csak veszünk vkitől már ha találunk normális craftert.
  • Bandras DaSilva #2014
    Egyébként ér valamit az új páncél? Reggel teszteltük egy kicsit de én jobb eredményre számítottam. Majd este még próbálkozunk.
  • Morinad
    #2013
    na ja, gondolom azért tették be, hogy ne lehessen afk gatheringelni
  • Torzonborz
    #2012
    na remek , server crash elég hamar bejátszott.

    összeakadtam egy pirossal is...gyorsan eltipliztem előle pacin mer' vmi baszott nagy alabárddal kezdett el csépelni :D
  • Bandras DaSilva #2011
    Elvileg most már 1 ezüstért tudsz venni a utility vendortól.
  • Morinad
    #2010
    eltört a noob baltám :(
  • TDC Geronimo
    #2009
    Leszedtem az előző patchet megint. Megpróbálom manuálisan elindítani hátha falpatcheli megint. Ha úgy se lesz jó, akkor megvárok egy klienst ami egybe lesz...
  • Jockey
    #2008
    ez vicc, hogy egy rohadék pecsert nem tudnak kiadni, amikor hivatalosan is megjelent ez a fos...
    hihetetlen tényleg..mennyi idő bazki leprogramozni egy ilyet? hónapok? vagy nincs szerverük, ami tudná kezelni, mert minden vast aláraktak a stabil szervereknek?:-)
  • Torzonborz
    #2007
    nézd csak mit találtam.

    esetleg innét megpróbálhatod leszedni , nem tudom milyen gyorsan jön.
  • TDC Geronimo
    #2006
    Letöröltem a patcheket már rég. A másik meg az, hogy mire azokat felpatchelné mind az lenne vagy 1 óra ha nem több. Adják ki a kurva klienst egybe. Nem tudom mi olyan nehéz ezen. Azt se értem mitől szaródott el az egész.
  • Morinad
    #2005
    Hát elég bosszantó így, de nem kell leszedned az újratelepítéshez

    Ha minden igaz az összes patch ott van a MO könyvtáradban
    Másold őket egy temp könyvtárba

    Aztán töröld le az egész MO-t uninstallal, ha marad valami, azt delete

    Töltsd le az installert és indítsd el

    Amikor elkezdi az első patcht letölteni, akkor állítsd le

    Másold be az első patcht a könyvtárba

    Indítsd el MO -t

    Meg fogja találni és telepíti

    Amikor a következőt töltené, megint leállít, másol a következő, elindít

    Így sorba felteszi mindet.

    A Kaspersy vírusírtót nekem ki kellett kapcsolnom ahhoz, hogy patchelni tudjon, ha olyanod van kapcsold ki te is.


  • TDC Geronimo
    #2004
    Hát én nem tudom mi a picsa van, de újra le nem szedem meg patchelem az egészet az is biztos... Eleve miért nem csinálnak egy uptodate klienst egybe már végre? Érthetetlen.
  • Torzonborz
    #2003
    loot nekem működik.

    megy az autoharvest is frankón. most meg vmi server fix jön.

    megvettem agressive stance-t , 5 óra olvasás :D
  • TDC Geronimo
    #2002
    Relogoltam, letöröltem mortaluisettings.init hogy újracsinálja. Kipróbáltam és így is ugyanaz. Patch előtt semmi gond nem volt, csodás...
  • Morinad
    #2001
    szerintem a loot bugba akadtál, indítsd újra a klienst és a loot ablakokat meg a bankot mindig a kis x-szel zárd be, ne pedig elsétálj, mert ha magától csukódik be, akkor van ez
  • Morinad
    #2000
    reggel még ment
  • TDC Geronimo
    #1999
    öö loot nektek megy most? Most próbáltam lootolni. Elő se jön az ablak és üzenetet se kapok chatbe :/
  • TDC Geronimo
    #1998
    noes fegyver elrakás animot elbaszták megint!4

    Viszont elkezdtem harvestelni korom sötétbe fáklyával és kb 2 perc után eltört :D Most várhatok reggelig, addig kilogoltam mert szart se látni :)

  • Bandras DaSilva #1997
    Vagy csak a szokásos szerver stabilitás...
  • Torzonborz
    #1996
    tényleg lejjebb ment pár skillbook ára :
    pl feint , momentum , controlled riding már csak 200s ami nem sok.
    aggressive stance maradt 500s ...pediglen az kéne :(

    lehet várni kéne még vásárlással hátha módosítanak rajta.
  • oreal
    #1995
    sza'nalmas ez komolyan :) ez me'g mindig egy beta szintet se ut meg,de volt pofajuk kiadni,es ami meg ennel is viccesebb az az hogy jovo honaptol mar penzt is szednek erte :(