2354
  • Bandras DaSilva #2074
    Klassz, abból megint lesz egy olyan 4-5k blood ore.
    Majd csak az átjutást kell lezsíroznunk Meduliba a sok cuccal.
  • Morinad
    #2073
    Nálam van kb. 30k granum Vadda-ban.
  • Bandras DaSilva #2072
    No, tegnap sikerült összeszednem olyan 3500-4k blood oret pikk-pakk. Ma este még csinálok egy keveset és utána át kéne szaladni vele Meduliba, hogy pig iront csináljak belőle.

    Remélhetőleg ajd összejön egy olyan 1k pig iron belőle, és akkor már csak 2 lépés az acél:)

    De azt már így hamar le tudnánk pörgetni.
  • Morinad
    #2071
    Tegnap lementem a jungleba körülnézni. Eredetileg bull horse-t akartam keresni, de azt nem találtam.

    GM még mindig nincs, kb 3 órát úsztam egy bugos tengerszakaszon egy helyben, mint utólag kiderült, ez alatt semmi válasz.

    Végül kikeveredtem, és mikor megtaláltam volna a kiutat, egy lovas jött szembe és kinyírt.

    Hát mit mondjak, örültem.

    Hol vannak a Bull Horse-k?
  • TDC Geronimo
    #2070
    na fél nap alatt csak sikerült patcheket leszednem meg patchelnem úgy hogy már van rendes options menü meg megy a loot is. Feltettem árnyékokat és fut rendesen már. Úgy látszik azt se sikerült bepatchelnem az előző kliensnél, mert ott játszhatatlan volt. Na a lényeg, hogy végre tudok rendesen játszani :D ma még meló, de holnap leszek, majd megyek ts.
  • Bandras DaSilva #2069
    Reméljük a legjobbakat.
  • TDC Geronimo
    #2068
    Na patchelgetek. Remélem most már jó lesz majd...
  • Lonni
    #2067
    ma este már én is talán. De hát vébé meg gyerekek mellet nem tudok hatékonyan pwnolni
  • Torzonborz
    #2066
    ma este már remélhetőleg leszek.
  • Bandras DaSilva #2065
    Gyere inkább játszani, ki kell farmolni egy zsák pízt.
  • Torzonborz
    #2064
    na úgy néz ki mégiscsak lesz vmi kompenzáció a sok DT miatt.
  • Morinad
    #2063
    Az a nehéz inkább, hogy a komolyabb fegyverekhez a skillek nagyon drágák. Most gyűjtünk a kétkezes pengére, mert az 50 arany, és az alabárd is annyi, az sincs még meg. De már eddig is kb. 20-30 arany volt, amit eddig vettünk a fegyvergyártáshoz skillt, és ennél több, amit a páncélgyártáshoz, de oda is még sok minden kell.
  • Bandras DaSilva #2062
    Mondjuk ilyenre kell gondolni tulajdonságnál, hogy súly, sebzés, ütési sebesség, stamina cost. Ezekre kell rájönni.
  • Bandras DaSilva #2061
    Hát sok lehetőség van a craftban. de azért mindent mindennel nem tudsz összerakni.

    A lényeg az, hogy nagyjából be kell lőnöd azt, hogy pl milyen tipusú fegyvert vagy páncélt akarsz gyártani. Minden fegyverhez nem lesz elég skillpontod.

    Az elején kicsit nyögvenyelősen indul mert először a sokféle anyagot kell megismerned. Ha ismersz egy anyagot, akkor azt fölhasználhatod fegyver- vagy páncélgyártásra.

    Direkt receptek nincsenek, hanem neked kell kitalálni, hogy mi mivel passzol össze. fegyvereknmél külön kell a markolatot és a pengét kitalálni. Különböző markolatoknak különböző hatása van.

    Sem a fegyveren, sem pedig a páncélon nem látod, hogy mennyire jó vagy rossz. Összesen 2 dolgot látsz: durabilityt meg súlyt.

    Azt, hogy mennyit véd vagy mennyit sebez azt csak tapasztalatból találod ki. Mi is kipróbáltunk jó sok dolgot, aztán van ami zsákutca meg van ami nem.

    Most per pillanat az acél fegyók mennek, 2handed greatsword meg az axe-ok a nagy kedvencek.

    Röviden ennyit. Teljes képet/részleteket nehéz röviden összefoglalni, főleg úgy, hogy még elég sok dolgot ki kell majd találnunk.

    Fejlődés egyébként megy pikk-pakk, a grind része elég minimális. Gyakorlatilag laza játékkal kb egy hét alatt szétosztod az összes pontodat. Ha többet játszol ehhez elég 1-2 nap is.Utána mehet a kalandozás.

  • Bandras DaSilva #2060
    Hehe,

    Gyertek csak minél többen:)

    Vannak még bugok azért rendesen, meg idegesítő bakik, de alakul lassan.

    Mi most kezdünk úgy nagyjából elfogadható cuccokba bújni és lassan lesz normál fegyverünk is. Főleg most, hogy rájöttem, hogy melyik kőre melyik eszközt érdemes használni...
  • Burca
    #2059
    Ahogy bandras itt meselgeti egyre jobban kedvet kapok a crafthoz :)
  • Archenemy
    #2058
    Milyen a crafting? Tényleg olyan szabad, mint mondják? Milyen tulajdonságai tudnak lenni egy kardnak pl. ?
  • Bandras DaSilva #2057
    Az a baj, hogy komolyan gyps vagyok....

    kicsit olvasgattam mindenfelé és az a helyzet, hogy olyan 10k granumból több mint 1k blood oret kellene kapnom, és abból meg sokkal több pig iront mint per pillanat. a lorejaim jók, csak szar eszközt használtam. 2 tippem van, úgyhogy este utazgatok egy picit, hogy leteszteljem, mit rontok el.

    de a számok ha jól csinálom:

    5k pig iron = 1 k grain steel.

    3k grain stell = 1k steel.

    a mostani számaimat nem írnám inkább ide, de sokkal szarabb.

    Az a baj, hogy még beszéltük is hogy mást kéne használnom...

    No, mindegy este kitalálom, hogy merre rontom el és utána indul a tömegtermelés.

  • Bandras DaSilva #2056
    Tudok neked egy jobb setet csinálni majd ha leszek este. Ez már ironboneból van. Jobb mint az előző sokkal.
  • TDC Geronimo
    #2055
    Ja meg majd mehetünk kiütni pár cuccot új armor sethez mert a régit buktam ugye, fegyóm sincs :/ Van weaponsmith aki tud csinálni 2h greatbladet?
  • TDC Geronimo
    #2054
    Utána már beszállok aktívabban én is. TS meg minden. Guildre lóvé kb év végére lesz mi? :D Ház is kell hozzá :(
  • TDC Geronimo
    #2053
    Tudom hova tölti, de én azokat letöröltem. Ki gondolta volna, hogy kelleni fog még... Nemsokára megyek melóba úgyis, hagyom éjjel leszedni azt a 6 patchet, amihez volt fórumba torrent link azt majd holnap újrarakom -.-
  • Bandras DaSilva #2052
    Pedig ha be tudsz lépni, akkor működnie kell.

    Valamelyik mappában ott van az összes peccs exeje.

    Most fejből nem vágom, hogy hol,de ha felnézel tsre akkor sztema többiek el tudják mondani. Herba nemrég rakta újra az egészet ezzel a módszerrel és simán ment neki.

    Ő sprintelni nem tudott.
  • TDC Geronimo
    #2051
    Nincsenek meg már a patchek épp ez a gond... Nevetséges komolyan, hogy nem tudnak egy normális klienst felrakni egybe. Amúgy szedtem még pár granumot, van vagy 20k most. Majd odaadom.
  • Bandras DaSilva #2050
    50 az az 5
  • Bandras DaSilva #2049
    Viszont most olvasom forumon, hogy 1k steel csak 5 aranyba kerül meduliban...

    Akkor meg lehetne úszni az iszonyú sok bányászást.
  • Bandras DaSilva #2048
    Ok, köszi, minden kis adag jól jön:) Rokker, Páncélos és bandras néven futnak a karijaim.

    Próbáltad azt, hogy teljesen letörlödaz egészet, minden fájlt mindenhonnan és újratelepíted?

    Ha a pecc exeket átmásolod egy másik könyvtárba és egyenként elnyomod őket akkor szépen feltelepül...mondjuk eltart egy ideig, de legalább nem kell elszedegetni a peccseket.
  • TDC Geronimo
    #2047
    Van kb 10k körüli granumom bankba majd adok. Meg elmegyek bányászni akkor, legalább ott nem kell lootolni :/

    Várok még hátha lesz full kliens letöltés bár kétlem....
  • Bandras DaSilva #2046
    A risar camp az nem egy életbiztosítás egyedül.

    Kurva sokan vannak arrafelé, mert pig iront meg néhány többi fémet dobálnak. Azzal a loottal meg igen könnyű acél fegyókat csinálni.

    Acél...lassan nekünk is valahogy ki kéne termelnünk egy kis acélt. Egy acél 2 kezessel már olyan 40eket lehet sebezni. Az meg nem olyan rossz.

    Vagy mi is megpróbálunk ninjában risarokat ölni, vagy pedig rengeteget kell bányásznunk. Sztem első körben a bányászás jöhet szóba. Mert egyelőre olyan 20akat sebeznek a mi kardjaink.

    Szóval, akinek van egy kis ideje meg bányász skillje az bányásszon annyit amennyit tud. Én meg nekieseke esténként és csinálok belőle pig iront és majd egy kicsit később acélt is. Granum kellene.

    csak egy durva becslés. kb 24k granumból van 1k blood ore amiből van 50 pig iron.

    A pig ironból először grain steel lesz, mejd utána steel.

    Vadda előtt van klassz granum hely ahol egy kicsit magasabb bányász skillel már 150 esik ki egy ütésre. olyan 8k így kb vagy 2-3 perc.

    A dzsungelbe is le kéne mennünk mert ott meg le kéne verni pár terrorbirdöt meg satort és így meg tudnánk csinálni az egyelőre számunkra elérhető max páncélt meg fegyót.

    Annyit jegyeznék még meg, hogy a plate armor receptekhez összesen kellene még vagy 20k ezüst és a greatbladekhez is még vagy 5k.

    Most egyelőre greatbladekre gyúrunk hogy legalább olyan 30as sebzésű kardokat tudjunk csinálni.
  • TDC Geronimo
    #2045
    Na megvolt első halálom. Felültem lóhátra és elmentem kalandozgatni egy kicsit. Betévedtem valami risar campba, ahol megrohamozott vagy 10 red játékos és úgy körbeállták a kurvák a lovam, hogy el se tudtam menni :D Pár sec alatt szarrávertek. Többet nem megyek arra :D
  • Torzonborz
    #2044
    ha türelemes vagy gyere , ha nem akkor várjál még 1-2 hónapot.

    a DFhez képest jobb a skill/combat/craft rendszer.
  • Morinad
    #2043
    server hiba miatt a játék most csak így indul:

    ....Mortal Online\mortalonline\UnrealEngine3\Binaries\Win32\MortalOnline.exe
  • Morinad
    #2042
    ha beszélsz angolul:
    MortalWiki

    Sok a bug
    Sok a gankelő
    Bonyolult játékmenet
    Nem olyan, mint a Darkfall
    4-5 magyar van, akiről tudok
    szerver instabil, de gyorsan javítgatnak mindent
    szerintem mindennel együtt jó
  • Nemet
    #2041
    Sziasztok!

    Vki legyen már olyan kedves, picit összefoglalni a game-t (1-2 hónapot darkfall-oztam, így nem a game leírásról szeretnék olvasni, gondolom ez is fps mmorpg) hanem arról, hogy mennyire játszható / bug hegyek / gankelő kezdőket szívatók / vagyunk-e magyarok (hányan) / szerver terhelhetősége, stb.

    Köszönöm (tervezem, hogy előfizetnék rá)
  • Bandras DaSilva #2040
    jaja, találtunk egy új embert:)

    majd ha lesz szerver megyek vissza.
  • TDC Geronimo
    #2039
    na basszus crash -.-
  • TDC Geronimo
    #2038
    Itteni az elkövető?

  • TDC Geronimo
    #2037
    Rendes full kliens letöltés még mindig sehol mi?
  • Morinad
    #2036
    áruló :)))
  • Bandras DaSilva #2035
    No, úgy néz ki este meccset nézek pár baráttal/kollégával, szal valszeg nem leszek este.