2354
  • Jockey
    #2274
    de legalább szebb lett az ég..:-p
  • TDC Geronimo
    #2273
    Hát 3 percnél tovább senki se volt bent kb így nem tudni :D
  • Bandras DaSilva #2272
    Az ok, hogy csillivilli, de a harc milyen? Még mindig le lehet szúrni vkit 30 méterről? Az érdekelne igazán. Még nem szdetem le a peccset mert alig violtam otthon a héten. majd délután beindítom aztán este megnézem, hogy mennyit változott.
  • TDC Geronimo
    #2271
    Előbb bent voltam pár percet kb. DX10be minden maxon , itt volt átlag 40 fpsem. Kevesebb, mint volt régen, de jóval szebb és az új színvilág meg iszonyat jó. Nem állt jól az a színes csilivili színvilág ennek a játéknak. Ahogy néztem 1h fegyvernek megváltozott az attack animációja meg van idle anim is :D

  • Torzonborz
    #2270
    a napfény effekt nagyon jó + az árnyékok is tetszenek . azért elég rendesen akad :(
  • TDC Geronimo
    #2269
  • TDC Geronimo
    #2268
    Tetszenek nagyon a fények meg a színek. Olyan a színvilág, mint a régi alpha képeken meg a korai beta fázisban. Sokkal jobban illik a világhoz.
  • TDC Geronimo
    #2267
    20 sec az új buildel. Utána meghalt szerver :D Én is leszedtem már csak arra várok, hogy legyen szerver...




    Amúgy kezdhették volna a flash ui implementálását a főmenüvel. Mondjuk mind1 szerintem mostantól minden patchbe valamit lecserélnek majd flashre
  • Torzonborz
    #2266
    Library UI egész jól néz ki.
  • TDC Geronimo
    #2265
    Na "csak" 2.5gb lesz, de ez a kis patcher szerverüknek betenne így kénytelenek voltak kettébontani és ezért megint késik. ETA az pár óra kb, de náluk annyit jelent az, hogy holnap talán megkapjuk :D
  • Torzonborz
    #2264
    mindenesetre kezdik hozni a CCP szintjét azok csinálnak ilyet EVEnél :D
  • TDC Geronimo
    #2263
    Patchet tegnap este kezdték el "felrakni". Azóta is rakják :D Szokásos SV féle 1 napos patchalés. Reméltem, hogy éjjel le tudom kapni, mert lesz vagy 8 giga kb na mind1
  • Torzonborz
    #2262
    jól néz ki az oldal. egyébként megint patch delay van :D
  • Bandras DaSilva #2261
    Ja, klassz lett. mondjuk egy fél órát kerestem a forum linket:).

    Peccs volt már? Ha igen, milyen?
  • TDC Geronimo
    #2260
    Na milyen csini lett az új weboldal. Ezek tényleg komolyan gondolják a marketinget :d
  • TDC Geronimo
    #2259
    :D mindig ez van mindenhol. Csúsztatnak, hogy jobb legyen a patch és ne legyen baja, de ugyanúgy szar lesz. Én még MMOt nem láttam, ahol nem így lett volna, de még online FPSnél se.
  • Bandras DaSilva #2258
    Ja, írták tegnap, hogy eltolják egy nappal mert biztosak akarnak lenni abban, hogy minden pöpecül műkszik majd.

    Gondolom ezek után kb olyan lesz mint anno az áprilisi build amikor semmi sem működött:)

  • Torzonborz
    #2257
    na ahogy látom eltolták a patchelést ....kezdődik :D
  • Bandras DaSilva #2256
    De, az utóbbi x peccs mind este 11, éjfél körül indult.

    Kíváncsi vagyok milyen lesz, de valszeg eltart egy darabig majd leszedni.

    Nem játszottam már mortallal hetek óta. Most akartam lemondani az előfizetést...mondjuk gondoltam, hogy így időzítik a peccset. No, mindegy megnézem majd mikor járok le, de vagy ma vagy holnap.
  • Morinad
    #2255
    Mortalban éjjel szoktak patchelni nem?
  • TDC Geronimo
    #2254
    Na holnap elvileg epic patch. Fasza, hogy éjszakásba megyek melóba, de remélem, hogy legalább elkezdhetem szedni mielőtt elmegyek, mert biztos lesz vagy 10 giga. Bár szerintem csak késő este lesz elérhető a kliens.
  • Morinad
    #2253
    hát igen, ez nekem is hiányzott
  • TDC Geronimo
    #2252
    Ez különösen : "- Players who lose their head will now see their last 4 seconds of life from the perspective of their bouncing head, rather than from their body." :D
  • TDC Geronimo
    #2251
    Elég masszív upgradenek tűnik, főleg az eleje a notenak. Tölthetek megint 1 napig :D

  • Torzonborz
    #2250
    heh ezt jól beidőzítették DF patch után :D
    na remélem majd postolnak képeket is hétfőn.
  • TDC Geronimo
    #2249
    Na végre. Epic patch note. Elvileg hétfőn megy livera.
  • TDC Geronimo
    #2248
    Semmi mást nem szajkóznak csak azt, hogy minden a tervek szerint megy a patchel. Legalább egy nyamvadt képet kiadhattak volna, úgy lenne min csámcsogni pár napig a communitynak, de így egyelőre semmit se tudni a patchről csak amit henrik felhypeolt. MO2 meg a szokásos bullshit :d
  • Jockey
    #2247
    vegyetek ki a kezeteket a bilibol..
    meg ha igy is nezne ki, ha kifagy es jatszhatatlan sokat ernenk vele..p
  • Morinad
    #2246
    ez már hasmenés :)
  • Torzonborz
    #2245
    asszem tényleg lefosnám a bokám ha így nézne majd ki :D
  • TDC Geronimo
    #2244
    Najó ez az UDK techdemobol van :D Mondjuk gondolhattuk volna, hogy nem lesz ilyen :p
  • TDC Geronimo
    #2243
    Egyik képfeltöltőn találtak egy képet, ami lehet fake, de lehet nem. Mindenesetre túl jól néz ki, hogy igaz legyen :D

  • TDC Geronimo
    #2242
    Van IRC tracker is ott. 2 napja asszem henrik fent volt és mondott pár dolgot.
  • Torzonborz
    #2241
    nagyon frankó...

    elég nagy a csend. devek 3 napja meg se nyikkantak ( vagy csak devtracker nem frissül ) ?

    epicpöcs meg jöhetne már.
  • TDC Geronimo
    #2240
    Na fő oldalra beraktak vmi csilivili flash cuccot. Lehet egy visszaszámláló az epic patchig vagy fene tudja. Jól néz ki mindenesetre :d
  • Morinad
    #2239
    hát ez is kezd emlékeztetni valamire sanjos
  • Bandras DaSilva #2238
    Hát remélhetőleg jól sikerül majd ez a peccs. javítottak sokat egyébként a játékon, de sajna még mindig benne van az, hogy 20 m-ről szúrogatnak beléd, meg nem ott van az ember ahol te látod meg ilyenek.

    Sokan kicsit jegelika a játékot, de azért vannak emberek mindenfelé.

    Elvileg jönnek majd új fegyverek, páncélok, mobok meg minden.

    Én attól tartok, hogy ez a 2-3 hét kicsit tovább fog tartani. A múltkor is azt magyarázták hogy minden fasza, aztán csak szúszott eleget.

    Mondjuk lassan fogy az emberek türelme, mert per pillanat nem nagyon van mit csinálni a játékban.

    Nem léptem be én sem vagy 2-3 napja.

    Majd a hétvégén benézek megint.
  • Morinad
    #2237
    azt írják 3 hét múlva fogják tesztelni
  • Torzonborz
    #2236
    ohh remek , gondolom már csak hetek kérdése és kiteszik élesbe :D
  • TDC Geronimo
    #2235
    Új newsletter az epic patchről. Magyarul hamarosan vége a betanak :D