232
Te hogyan képzeled el országod jövőjét? Mi az, amin változtatnál?
  • Kepek
    #232
    Az MI közeljövője Magyarországon
  • apu
    #231
    Borus.
  • toto2700
    #230
    Londoni bennszülött lettél?
  • pregi82
    #229
    jönnek a migránsok és mindenkit jól meg...
  • Vata111
    #228
    Azért páran még élünk.
  • IXEMGabeo
    #227
    8 eve nyitottak a topikot nos...a helyzet rosszabb lett mar en sem elek otthon:DDD kb akkor tajt pedig nagyban suliba jartam es az SG-vel is akkoriban ismerkedtem...

    manapsag ugy tunik nemcsak Magyarorszag, de Europa is (unio) egyben haldoklik
  • apu
    #226
    Hú de régi.
  • Narxis
    #225
    Az nem jó. :(
  • Stelk0
    #224
    Egyik éjjel azt álmodtam hogy az országot eladták a japánoknak meg az oroszoknak, és az oroszok hadsereggel jöttek..
  • Desiderata #223
    atyaég ezek a képek.. :///
  • Skynet
    #222
    Miért akadályozná?
    Az elsődleges célpont a Magyar emberek kiírtása.
    Majd amikor szépen betelepítettek kellő számú zsidót izraelből akkor szépen elkezdik itt is irtani a cigányokat.

    Magyarország--> Palesztína 2, csak a palesztínok nem voltak annyira birkák hogy ne védjék meg magukat.
    Nálunk a legutóbbi szavazás jól bemutatta: Nálunk még mindig hisznek a békés törvényes büntetős parlamentes elszámoltatásos törvénykezős hazugságokban.
  • MaSzKa
    #221
    sajnos úgy néz ki, hogy tényleg ez lesz Magyarország jövője

    O. Viktor se fogja ezt megakadályozni
  • st3ve
    #220
  • st3ve
    #219
  • st3ve
    #218
  • st3ve
    #217
  • st3ve
    #216
  • st3ve
    #215
  • st3ve
    #214
  • st3ve
    #213
  • st3ve
    #212
  • st3ve
    #211
  • st3ve
    #210
  • MaSzKa
    #209
    most találtam ezt az érdekes karikatúrát
    és sajnos nagyon igaz
  • MaSzKa
    #208
    M Szava
  • MaSzKa
    #207
    http://plebs.legalja.hu/_media.php?media=final/20040506_level.jpg
    Állam Adósság
  • Thomx
    #206
    Ébredj Magyar s Gondolkodj videó
  • apu
    #205
    A Magyarságról, Magyarokról, politika, humor, JÍobbik...
  • kerax
    #204
  • kerax
    #203
    sziaszok..egy számomra elborzasztó hírt olvastam egy pár napja..A Szent Korona is hitelfedezet lett.köszönhető Draskovics Tibor-nak ..
    http://www.lutheran.hu/z/ujsagok/evelet/archivum/2003/2/64.jpg
  • KILLER2
    #202
    Igazad van, én sem hinném. Valszeg akinek nem kellett volna, az útgyis túlélte volna.
  • Balumann
    #201
    Sztem nem sok mindenen változtatott volna :(
  • KILLER2
    #200
    Még mielőtt bárki is beszólna, a legjobb lett volna, ha az a repülő szépen megy oda, ahova kellett volna neki.
  • KILLER2
    #199
    A WTC helyett a parlamentbe kellett volna mennie annak a repülőnek.
  • Molnibalage
    #198
    Kicsit sötét sajnos. Elkéne egy kis vérengzés az kormányban és a felső vezetésben itt-ott. Más megoldás lassan nem marad.
  • tihs
    #197
    Célpontban a Gyurcsány-bányák Letöltés

    Free gombra kell menni és kiad majd 1 kódot azt kell beírni

    neten találtam:

    Célpontban a Gyurcsány-bányák

    A miniszterelnök cége 1996-ban olyan bauxitbányát privatizált, amely a rendszerváltásig titánt szállított a szovjet hadiiparnak. Szakértők szerint a magyar bauxitban lévő titán értéke a 90-es évek elején körülbelül a kétszerese volt a magyar államadósságnak.

    Az ebből származó bevétel persze valószínűleg a magánszférában szívódott fel. Később az értékes lelőhely a nyugat veszélyeshulladék-temetője lett. Tonnaszámra dózeroltak el ismeretlen vegyi anyagokat egy védett vízbázis fölött. Az egykori fuvarozók és markolókezelők közül sokan már nem élnek. Nem meglepő módon sokakkal rákos megbetegedés végzett. Akik életben maradtak, nem szívesen beszélnek. A szakemberek állítása szerint a Bakony karsztvidéke, a Hévízi-tó és a főváros gyógyforrásai – az erőltetett vízkiemelés miatt – veszélybe kerültek. A környezet egyensúlyának felborítása volt az ára annak, hogy néhány vállalkozó megszerezze első milliárdját. A korabeli szemtanúk – több évtizedes hallgatás után – végre Önök elé tárják a „vörös föld” titkát. Célpontban: a Gyurcsány-bányák és a méreg „nyelve”…
  • MaSzKa
    #196
  • MaSzKa
    #195
    http://homar.blog.hu/
  • Pluskast
    #194
    "1. Van még Magyarország, vagy már mind eladták?
    2. Tagok, vagy csak az eladhatatlan dolgok biztos vásárlóközönsége vagyunk az EU-ban?"

    1. kérdeésre a válasz:

    Nincs már a parketátt is eladták gyújtosnak ebben az országban.

    2. Kérdésre a válasz

    Az utóbbiak vagyunk, sikeresen felküzdöttük magunkat egy félgyarmati állam soraiba.


  • Pluskast
    #193
    "Bovitsuk az allatkertet, mert nagyon sokan kint rekedtek!"
    Ez milyen igaz! Támogatom...