54
-
  • Desiderata #54
    :)
  • HUmanHunter
    #53
    én lengyel-magyar barátság napján lengyel csajokkal boroztam, jó volt :)
  • Desiderata #52
  • buklee
    #51
    Link
  • Desiderata #50
    ma van a lengyel-magyar barátság napja,
    hogy alakult ki ez a barátság?
  • Speedway
    #49
    ty³ko polska
  • HUmanHunter
    #48
    up
  • zvaragabor
    #47
    up
  • zvaragabor
    #46
    Lengyelben is 18 a felnőtt korhatár?
  • HUmanHunter
    #45
    up
  • HUmanHunter
    #44
    senki?
  • HUmanHunter
    #43
    mármint könyvcímet :D
  • HUmanHunter
    #42
    up.
    nemtud vki vmi könyvet adni amiből lengyelül meg lehet tanulni beszélni? [nemkell ien levelezős nyelviskola 1 hez már volt szerencsém soha többet]
  • CattiBrie
    #41
    el
  • Epikurosz
    #40
    Lengyelországba fel kell menni nem?
    A térképen Hu fölött van.
  • Viktorr
    #39
    3-man megyünk le,egyik havernak jelenleg ott tanul a nője,és kérdezte nem e lenne kedvünk nekünk is lemenni.Van ott 30 vendéglátós magyar csaj is,ugyhogy fincsi lesz.Egyébként kocsival megyünk.
  • CattiBrie
    #38
    Hányan mentek? Mivel?
    Pasik csajozni? :)
  • Viktorr
    #37
    Ez a piálás az estére értendő.Nappal szétnézünk,elfoglaljuk a szállás helyeket,körülszaglászunk hová érdemes este elmenni csajozni,megnézünk 1-2 jó helyet,aztán este meg buli:)
  • CattiBrie
    #36
    Megteszel/tesztek annyi utat, hogy egész nap igyatok?
    Nem lenne érdemesebb körülnézni?
  • Viktorr
    #35
    Mindegy végülis miről írnak,mert minden érdekel.Bár mi azért nem bízzuk a véletlenre:viszünk itthonról jó igazi törköly pálinkát+vodkát,nehogy pórul járjunk a lengyel piákkal
  • CattiBrie
    #34
    lol
    Mindenki az árakról ír, de azt ne is kérdezte. :D
  • CattiBrie
    #33
    Nem, ellenben a néni a villamoson felismeri, hogy magyarul beszéltek, amit angolul meg is kérdez, hogy így van-e. Majd elmondja azt a két szót, amit ismer magyarul: szeretlek és köszönöm. - Legalábbis velünk idén ez volt. :))
  • berényimiki
    #32
    nem voltam még lengyelbe
  • OculusDei
    #31
    jah, ápdét a rettenet italhoz, most mondta a lengyel kölök hogy nem magában isszák azt, hanem valamivel keverve. azt tanácsolja jó a körte, ananász és az alma hozzá.
  • kulabácsi
    #30
    vááá ettől énmer hülyét kaptam, kellemes kis ital, mondjuk almalével jó, magában hááát :D
  • OculusDei
    #29
    na azt nem
  • Viktorr
    #28
    És azt is megtudod mondani lengyelül,hogy "Eltévedtem,megmutatnád merre laksz?":)
  • OculusDei
    #27
    bár én angliában vagyok de az majdnem olyan mintha lengyelországban lennék szal a lengyel lányok szépek - is tudnak lenni - ám rossz hírúl annyit hogy sokkal nehezebben 'nyílnak' meg mert ők kapcsolatpártiak. összetartóak szal ha nem muszáj akkor ne balhézzatok kint mert meg tudjátok járni. tudtommal nem beszélnek magyarul - egy-két kivételtől eltekintve - a zubrowka valami rettenet. nekem egyszer elég is volt.
    amúgymeg : jesztem venger nye razumjem po polszki. (magyar vagyok és nem értek lengyelül)
  • Rundstedt17
    #26
    hát még jó alaptörvény minál csúnyább egy lány annál könnnyebb megfogni:D
  • Viktorr
    #25
    Egy szép lányt nehezebb megfogni,mint egy csúnyábbat,de ha elméletileg nincs sok szép lány,akkor nem lesz nehéz felszedni őket haha
  • Viktorr
    #24
    Mi pedig jövőhéten megyünk ki,két napra.
  • Viktorr
    #23
    Ahogy elnézem,ez bivalyerős lehet:)
  • Jimmyke
    #22
    Ez akkor kötelező lesz kipróbálásra :)
  • DlESEL
    #21
    és én is krakkóba megyek :D
  • DlESEL
    #20
    Én is megyek, október 23-án, 2 napra. :)
  • Rundstedt17
    #19
    nem.a magyar lányok legszebbek.nekem nem tetszettek.angliába is voltam már nagyon rondák voltak na jó volt egy-két kivétel,ausztriában se voltak valami jók....
  • Taranov
    #18
    A nagyon fiatalokat leszámítva mindenki tud, régebben hivatalos nyelv volt.
  • Viktorr
    #17
    Mi haverokkal kifogunk rugni a hámból,remélem nem kötnek belénk mert ittasak leszünk,akkor biztos nem olyanok mint a cigányok:)
  • SiteDisagner
    #16
    fél éve voltam kinnt, hát személyit nem nagyon kértek a kisebb helyeken, árban olyan, mint a nagyobb városok magyarországon, vagy dunántúl, de semmiféleképp nem nyugat. szoval turhető. én nagyon élveztem a kintlétet, mi krakkoban, meg wieliczkán voltunk (remelem jol irtam:D) szép, viszonylag rendezett, és barátságos. bár valamiért kissé bunkocskak olyan téren h siman neked mennek ha nem figyelsz, átmennek előtted fotozas/videozas közben. érdekes, kettős. biztos tetszeni fog!
  • kulabácsi
    #15
    akkor fűzd őket, mert így nemtom ízlések és pofonok, de nem túl szépek számomra a lengyel lányok, vót itt 2 a nyáron, fater barátjának a lányai, hát nekem egyik se kéne :D