109
-
  • ForzaInter
    #29
    ez jó kis film, én is nem rég néztem meg.
  • panther112
    #28
    Azt állítod rasszista vagy, akkor neked egy ilyen meg se szabad, hogy kottyanjon...
  • Doomista
    #27
    szerencsére magyarok vagyunk,ide nem jönnek :o
    ismerem mind a 2 bandát,nationalon láttam a roluk készült sorozatokat.
  • panther112
    #26
    Igen, ms13 volt a banda neve, amiről az a film szólt, elég lehangoló, hogy ennyire terjednek ezek a bűnszervezetek...
  • Matt07
    #25
    a mexikóiaknak már nem csak a börtönben van óriási hatalmuk,hanem hihetetlenül gyorsan terjeszkednek és már Európát is elérték pl. az MS13
  • ForzaInter
    #24
    mesélj:D
  • ForzaInter
    #23
    lol:D
  • ForzaInter
    #22
    mexikói maffiával működnek együtt, de van több ága is árja testvériségnek.
  • DEITER
    #21
    a kurva anyádat már
  • sweech
    #20
    tudjuk, te voltál a skinhead banda feje
  • panther112
    #19
    Akkor nézz még meg pár részt abból a sorozatból, és rájössz, hogy nincs is akkora hatalmuk:) Mexikóiak börtönbandáknak van most állítólag a legnagyobb hatalmuk, egyikről volt is egy film a ng-on, avgy a discovery-n.
  • ForzaInter
    #18
    ennnél durvább dolgokat is csinálnak...
  • ForzaInter
    #17
    arról még nem hallottam utána nézek, nem leht rossz:)

    egyébként szinte minden amerikai börtönben megtalálhatóak már, eredetileg csak börtönökben "uralkodtak" de már az utcákra is kiterjedt a hatalmuk, national g.-n dokumentum film elég jó volt, 2 volt bandatag beszélt a testvériségről, elképesztő mekkora hatalmuk van...
  • Pepsi Twist
    #16
    amcsiba a börtönökbe rasszok vannak ha valaki nemtudná sokat mesélhetek róla ha szeretnétek :)
  • Pepsi Twist
    #15
    hallottam már róla... ilyen Magyarországon is van csak más a neve...
  • panther112
    #14
    Én nem tudom megállapítani, hogy fake, vagy sem, de szemléltetésnek jó. Hasonló eredményű dolgok meg történnek bőven, csak legfeljebb rendőrségi archívumban marad.
  • utgyuru
    #13
    na jóvan, nektek se volt gyerekszobátok. Ez a topik kell ám, télleg...
    összes ilyet falhozálítani és agyonlőni
  • n3whous3
    #12
    a-a
  • n3whous3
    #11
    Én még FHM-ben olvastam régen róluk
  • sweech
    #10
    fake
  • panther112
    #9
    [link moderálva]

    ajánlom minden maffia/banda... kedvelő ember figyelmébe, mielőtt belép, vagy szóban, tettben, stb. támogatja az ilyen dolgokat.
  • sweech
    #8
    pont tegnap néztem meg a Felon-t, erről szól.
  • bardocz
    #7
    Hamár életfogytiglan,akkor legyen izgi.
  • bertino
    #6
    sohaj...
  • DJ Skyline
    #5
    hát igen, az amcsi sittek. négerek, mexikóiak, nácik, minden mi "jó". a Blood in, blood out ("A vér kötelez" a magyar címe) filmet láttam, elég jó a témában, és elég durva csavarok vannak a sztoriban
  • solo
    #4
    Hallottam már róluk, azért, ez már kicsit durva:|
  • ForzaInter
    #3
    National Geographicon volt róluk pár film.
  • ForzaInter
    #2
    nem rég néztem róluk egy dokumentum filmet, érdekes volt, korábban is hallottam már erről a bandáról (gondolom ti is), itt beszélhetünk témáról...

    itt egy hosszabb leírás bandáról, sajna magyart nem találtam sehol:(
  • ForzaInter
    #1
    A legelvetemültebb bűnözőket tömörítő börtönbanda, az Árja Testvériség tagjairól rémmeséket mesélnek: puszta kézzel megfojtják ellenségeiket, megfutamítják őreiket és kivájják riválisaik szemét - és teszik mindezt a legnagyobb hidegvérrel. A hatóságok minden eszközt bevetnek a banda felszámolására, de úgy tűnik, sikertelenül: a bűnszövetség hatásköre ma már messze túlnyúlik a szigorított fegyházak félhomályos celláin, szövevényes kapcsolatrendszerével lassan lassan már az egész országot behálózva.