109
-
  • sweech
    #69
    jó, persze, hogy nem erről szól, hanem hogy a főszereplő hogyan próbál túlélni a börtönben, hogy hazajuthasson a családjához, meg bele lehet magyarázni annyi dolgot, amennyit akarunk, de a körítés akkor is ez.
  • Hegi90
    #68
    elég nagy baj, ha neked erről szól.

    amúgy a topik témájáról inkább nem mondok semmit... nincs kedvem flémelni, offolni.
  • Pepsi Twist
    #67
    amúgy nem tudom mit mondjak még mit szeretnél hallani?
  • Pepsi Twist
    #66
    amúgy azt a filmet nem nagyon láttam úgy hellyel közzel...
  • Pepsi Twist
    #65
    egyiket sem onnan vettem át omg :D meséljek? ok
  • pinnacle
    #64
    Pepsi:
    Nem bántásból, de amit eddig te nagyhangon elmeséltél az ténylegesen benne van a Felonba. Amit te láttál is ahogy mondtad.
    Attól, hogy láttad a filmet még nem vagy szakértő:)
    Mesélj pár olyan dolgot amit talán nem a Felonból vettél át szórul szóra:)
  • ForzaInter
    #63
    elképzelhető, de nagyon ritka, négert meg kináit biztos nem vesznek be:d kicsit érdekes lenne xd
  • bardocz
    #62
    Egy zsidó még mindig könnyebben beilleszkedik a fehérek közé,mint egy néger,vagy kínai,mert jobban megbíznak benne.Ez olyan,hogy te sem fogsz rögtön megbízni egy cigóban,mert más mint te,de egy zsidóban hamarabb.Olyan természetes ösztön féle.
  • Pepsi Twist
    #61
    elképzelhető hogy náci banda bevegyen zsidót... (láttam) nem bírom hangsúlyozni... tök mindeggy hogy mivagy az a lényeg hogy azt csináld amit mondanak, ha ellenkezel megölnek...
  • bardocz
    #60
    Igaz,kínaiként nehezen fogsz belépni a négerek közé,meg hasonlók
  • ForzaInter
    #59
    én nem is írtam hogy rasszizmus fő dolog, de tény hogy az is közbe játszik, több bandákal együttműködnek, egy náci bandában elképzelhetetlen lenne hogy egy zsidót bevegyenek... de ahogy írtad a fő céljuk a hatalom.
  • Pepsi Twist
    #58
    bocs félre értelmeztem... a NEM rasszizmus felett átsiklottam és így igazad van itt tök mindeggy milyen színű vagy és hogy nézel ki... ha az adott bandában teljesítesz akkor nyerő vagy...
  • Carlos
    #57
    Sajna ez igaz...!!!
  • bardocz
    #56
    De nem az a fő dolog,ami miatt gyilkolják egymást.
  • bardocz
    #55
    Te tévedsz.
    Ez nem rasszizmus,csak szimplán hatalmat akarnak a különböző bandák,és legegyszerűbb,ha a saját népcsoportjaikkal tömörülnek.Mögé kéne látni a dolognak,nem csak filmet nézni;)
  • ForzaInter
    #54
    azért a rasszizmus is közrejátszik...
  • ForzaInter
    #53
    írtam is hogy nem rég láttam, elég jó film sztem.
  • Pepsi Twist
    #52
    hö mé küldte 2x? o.O
  • Pepsi Twist
    #51
    tévedsz...
  • Pepsi Twist
    #50
    tévedsz...
  • Pepsi Twist
    #49
    ja már mondták mi a címe lejjebb írták "Felon"
  • bardocz
    #48
    Itt nem rasszizmus van,csak szimplán a fehér nem öl fehéret,a fekete feketét,dél-amerikai dél-amerikait,és így tovább.Szimplán az "ugyan olyan" emberek tartanak össze.
  • Pepsi Twist
    #47
    nem tudom asszem 2008as
  • ForzaInter
    #46
    uj film?
  • Pepsi Twist
    #45
    belépni nagyon könnyű... de kilépni már lehetetlen...
  • ForzaInter
    #44
    hát ja, ez mindenhol így megy, maffiiában is pl, ameddig mindent megcsinálsz nincs gond, de aki ilyen bandába egyszer belép, és később ki akar lépni akkor nem sokáig fog élni...
  • Pepsi Twist
    #43
    van 1 film most nem jut eszembe a neve de erről a börtönről szól... (moziba volt asszem)
  • ForzaInter
    #42
    párszor már volt ja:d
    de lehet nem látta mindenki.
  • Pepsi Twist
    #41
    ha azt csinálod amit a "bandád" mond akkor tök mindeggy milyen vagy... csak légy jó "katona" ahogy te is mondtad...
  • bardocz
    #40
    Natgoen ezeket már kb 150x leadták :)
  • ForzaInter
    #39
    mondjad mit tudsz még:D oszt megtudom, tán vmi saját tapasztalat vagy mi?:DDD
  • ForzaInter
    #38
    nem feltétlenül rasszizmus miatt gyilkolnak, persze elsősorban négereket ölnek, bár az tény hogy hidegvérű gyilkos legtöbb (de azért van kivétel) bandához alapból ugy csatlakozhat vki hogy kinyír egy másik embert, visszatérve emberségre, aki bemutatta banda működését (Michael Thompson) pont a túlzott brutalistás miatt lépett ki bandából, aki maga is megölt 22 embert, de ezt mind börtönben bandaháborúban, de azt már ő is elítélte hogy családtagokat és hozzátartózokat gyilkoljanak, és ma már ő a banda elsőszámú célpontja, mert ellenük harcol, de ezt a gyilkolást is elég furán fogják fel tagok, másik aki beszélt bandáról, azt mondta hogy ő nem gyilkos, katonaként cselekedett... rasszizmus is érdekes, mert a banda egyik vezetője félig zsidó, egyik karára dávid csillag másik karjára horogkereszt van tetoválva:| sztem elfér a topik, engem érdekel téma, lehet másokat is...
  • Pepsi Twist
    #37
    amúgy mit szeretnél tudni? :D
  • Pepsi Twist
    #36
    nem muszáj tartozni... itt csak az van hogyha valaki berág rád akkor neked annyi illetve ha belépsz valahová (rasszhoz) és ott nem csinálod az amit a "felső" vezetőség mond akkor jól kinyírnak vagy agyon vernek...
  • Tinman #35
    Nem tudom különösebben erről mit tudunk beszélni... ez egy ÉRDEKCSOPORT, mely erőszaktevő gyilkosokat tömörít, akikben egy cseppnyi jóindulat sincs, az emberséget hírből sem ismerik.

    Ezeknek a duplanulláknak semmi közük a neonácikhoz... bizony, egy neonáciba sokkal több emberség szorult mint ezekbe. Csak a profit az érdekük és a nácizmus álarca mögé bújva próbálják kihasználni a fehér elítéltekben megbúvó rasszizmust.
  • ForzaInter
    #34
    hát ezt én is tudtam, azt hittem részletesebben akarsz vmit mondani:D

    börtönökben vmelyik bandához muszáj tartozni mert másképp vége van az embernek:S
  • panther112
    #33
    Nem teljesen világod, mire gondolsz, de nem is különösebben érdekel egy 12 éves netre szabadult véleménye.
  • Pepsi Twist
    #32
    na most a börtönökben rasszok vannak... spanyol ajkúak, északiak és déliek ezek egymást nyírják, aztán vannak a feketék akikhez mások csapódnak pl.: ázsiaiak, aztán vannak a skinheadek és a fehérek és az összes fehér szinte beáll az arja testvériségbe... röviden ennyi kő még valami?

    (ugyan ez megtalálható magyarországon is csak éppen más nevekkel)
  • ForzaInter
    #31
    oké, ezt be lehet fejezni...
  • DEITER
    #30
    azt állítod buzi vagy, akkor szopnod kéne, nem?