810
  • grizzly21
    #490
    azt valaki nem tudja hogy Sam Cassel hogy kerult a Magichez a jatekban?
  • Rudee
    #489
    Na ezt nem tudom, de szerintem igen.
  • Philip00
    #488
    Köszi!
    Még egy uccsó kérdés:)
    Ha a seasonmba beállitom a slidert, akkor quick play-nél is azok az adatokkal fogok játszani?
  • Rudee
    #487
    Hát nem tudom, én is keresgettem és próbltam ki. Igaz szerencsém volt mert elsőre jót találtam, nekem legalábbis jó.
    Lentebb (#467) van belinkelve 1-2 oldal, ott találsz rengeteget.
  • Philip00
    #486
    Fúú köszi, isten vagy, még annyit, hogy melyik slidert ajánlod?
  • Rudee
    #485
    Kezdj el egy szezont és ott lesz a my nba menüben.
  • Philip00
    #484
    Sziasztok!
    hol tudom beállitani a slidereket? ugy értem shoot, meg ilyenek, mert nekem a gameplay menüben csak a free throw meg game speed van?
  • Rudee
    #483
    Addig oké, de ha ezt is annyira fejlesztették PCre, mint a FIFA09et?
    Tudom, hogy más csinálta, meg minden, de fene tudja.
    Konzol topikba nézz be, hátha játszik valaki ezzel.
  • grizzly21
    #482
    hat mar hogy ne lehetne rondabb? 4x AA-val jatszok full hd felbontasban kozel max beallitasokkal, a videokartya a gepben 4szer jobb mint ami a ps3ban van
  • Rudee
    #481
    Én még nem láttam, de szerintem kizárt hogy PS3-on rondább legyen.
  • grizzly21
    #480
    latta mar valaki ps3mon es pc-n is a jatekot (jo videokartyaval) ?
    gondolkozom hogy ps3ra meg kellene venni, de eleg szepen megy pc-n es ha ps3mon sokkal rondabb lenne akkor minek...8800gt van a pcben
  • Rudee
    #479
    Innen szedtem a slider beállítást, de pontosan már nem tudom melyik volt. Ha kell, csinálok róla képet. Pro fokozat, majd később lépek feljebb.
    Én is 12 perces negyedeket nyomok, úgy az igazi :)
  • Darkon
    #478
    Jo szar ez az ujhullamos bulls 63-as overall:) Nagygrat erte, milyen fok csuszkak be vannak allitva? En Miami-val vagyok multkor volt egy 3x-i hosszabbitasos meccsem hat azon megizzadtam raADasul 12perc egy negyed szoval eltartott egy ideig de a vegen nyertunk.
  • Rudee
    #477
    Ez nagy meccs volt!
    4 másodperccel a vége előtt 1 pont olt az előny, várható volt hogy odaüt. 2 büntetőből az első bement (egyébként is ritka gyengén dobtuk), a másodiknál a Magicé lett a lepattanó. Utolsó pillanatban elengedett egy duplát, de az kijött a gyűrűből :)

  • ProGabe #476
    ban!
  • Zunex
    #475
    Ezt nézzétek meg
  • hotstepper
    #474
    sziasztok. rendeljétek meg www.amazon.at-ről, 1 héten bellül megérkezik és grantáltan valódi, én mindet onnan rendelek ha kell valami


    Valaki megtudná mondani hogy "Alley-up"-hoz a passz mellett melyik gombot kell menyomni ? Mivel a leírásban csak annyi van: passz+"left Bumber". Ezt nagyon jó lenne tudni :) Tudna ebben valaki segíteni ?

    sziasztok
  • Scouser
    #473
    Bár 6k-ért így is megérné, ha lehetne valahol kapni:)
  • Scouser
    #472
    Most olvasom, hogy a PC játékból kihagyták az online módot. Így már nem éri meg megvenni...
  • Rudee
    #471
    Akkor passzolok.
    Vagy írj a mikulásnak, úgyis nemsoká jön és útközben vehetne Neked egy példányt :)
  • Scouser
    #470
    Nem hozzák Magyarországra próbáltam... Meg igazábl nem bízok ebben a külföldi vásárlásban.... Nemtom mér...
  • Rudee
    #469
    Például itt is meg tudod rendelni.
    Itthon még csak XBOXra láttam.
  • Scouser
    #468
    Segítsetek megvenni a játékot? vagy mindenki a warezzal nyomja?
  • Rudee
    #467
    Én majd csak holnap próbálom ki, de pár beállítást találsz erre:
    SportsGamer fórum
    Egy magyar fórum
    Másik külföldi
  • Vanek
    #466
    hi!
    tudtok mondani egy ideális slider beállítást? mert sztem a minden 50-en elég irreális játékot hoz...
    más: van betörés gomb a játékban? most kezdtem csak próbálgatni a gombokat,de ezt egyenlőre hiányolom. illetve ti hogy védekeztek palánk alatt? mert mellettem simán elmennek,és még a PG-t sem tudom blokkolni C-rel sem,pedig időben ugrom...
  • Scouser
    #465
    Nincs itthon nem kapható! Egyenlőre...
  • Laci82
    #464
    Sziasztok.
    Valaki látta már valamelyik boltban itt Magyarországon ezt a játékot?
    Én mindig vadászom,de csak az Ea f.o.s féle "kosárlabda" van a polcokon állandóan
  • Dizson
    #463
    Akkor nem is lehet megoldani?
  • ProGabe #462
    mert a windows csak egy billt tud kezelni

    Philip00: szerintem a videokártyád kevés hozzá
  • Dizson
    #461
    Na bedugtam a másik billentyűzetet, és most az van hogy mind a kettőt egynek érzékeli.
  • Dizson
    #460
    Controller Setup? Ez hol van? Options?
  • Philip00
    #459
    Sziasztok!
    Sajnos a játék nekem elindul, de a kis bokszokba a menüben ott fent már nem látok képet csak ilyen sistergést és amikor el akarom inditani a mecset, akkor pedig kilépa winfosba...
    Mit csináljak?
    A gép configom: 2.4 amd athlon, asus alaplap, 512 ddr ram, sapphire radeon hd 2600 pro 512 mb vid kari.
  • hotstepper
    #458
    GPoWeR: azt hogyan kell csinálni....;
  • Marcinko
    #457
    A könyvtárban nem találok ilyen filet, vagy tényleg ilyen gyükszi vagyok ?
  • peter0
    #456
    Hát igen a játék káprtázatos de amenün van mit javítani...nagyon szar a menü...
  • GPoWeR
    #455
    Töröld ki a settings fájlt, és akkor jó lesz!
  • hotstepper
    #454
    esetleg azt megtudod mondani, hogy a kezdő csapatokat hol lehet beállítani, mert mikor a meccset betölti akkor egy Visszafelé jelet mutat, hogy azt kellene megnyomnom, de nem tudom hogy az a gomb melyik parancsot takarja :P A season mode-ban meg sehol sme találom meg a team manaegment-et :P lehet cska én avgyok ilyen béna hozzá ?:P
  • Balyy
    #453
    tudom h ez nem konzolos topic de nem akarok új topicot nyitni szóval:
    Ps2-n nyomom a gémet de hiába kezdek el egy szezont ha kikapcsolom a gépet nem tudom folytatni(nem tudom betölteni) ja és el is mentettem! igazából nem tiszta a mentési rendszer! Vki világosítson már fel!
    Elég gáz főleg h nem ez az első ps2es játékom!
  • peter0
    #452
    hotstepper:
    Én ezt még nem vettem észre, hogy nem az jön akinek kellene!!
    Nem tudom miért van ez nálad! Nálam mindig az kezd akinek kell!!
  • hotstepper
    #451
    SZiasztok

    vki abban tudna segíteni, hogy azt hogyan tudom beállítnai, hogy a kosár után az alapvonalról folytatódjon a játék és ne az a csapat jöjjön amelyiknek a játékosa azt felveszi a padlóról ? mivel nagyon zavar hogy egy támadás alatt a -20as hátrányt is le lehet dolgozni és így élvezhetetlen a játék a számomra. Már kerestem mindenhol de sehol sem találtam még meg.

    Válaszotokat előre is köszönöm

    sziasztok