810
  • benkoszabi
    #530
    üdv. tegnap kipróbáltam a játékot pro szinten, hát lealázott a gép, pedig bostonnal voltam a utah ellen....rookie szinten is csak pár ponttal tudok nyerni...de ami a legfurább...hogy a rookie szint is elég reális sztem..vagy csak én vagyok a béna? sztetek melyik szint az, ami reális és még játszható?
  • bodesz
    #529
    lewis mint pf nem 1 jó választás és j.terry mint sg elmegy de én nemtok alacson sgkel játszani normálisan :S
  • Matt07
    #528
    Nekem a Washingtonnal:
    PG - Arenas
    SG - Ricky Davis
    SF - Butler
    PF - Camby
    C - Haywood
  • Scouser
    #527
    Nekem ilyen a csapatom az Orlandoval vagyok:

    C - Howard
    Pf - Lewis
    Sf - Hedo Turk.
    Sg - J. Terry
    Pg - Nelson
  • genory
    #526
    Én is hasonló felállásba játszom, annyi a külömbség, hogy a PG: Calderon! Poseyval volt pár jó meccsem, de Radmanovics (csere) nálam sokkal ponterösebb, kevesebb idő alatt.A trojkát egész jól dobja, de 1-1-ni nem tud!SZerintem is Odom!!!
  • benkoszabi
    #525
    van ehhez a játékhoz letölthető rosters? mármint nem hivatalos..mert az mint tudjuk kihagyták...hanem moddertől?
  • Scouser
    #524
    Szvsz Odom eladása kár volt, nagyon sokoldalú játékos.

    A felállást a Coachingban tudod valahol beállítani
  • Unitedfanatics
    #523
    Hellósztok, elkezdtem egy bajnokságot, de nemtom, hogy kell Roosterben cserélni és csak a meccsen tudom beállítani a végleges variációt, ha időt kérek, vagy ha játékmegszakítás van, help pls... egyébként Milyen csapatom van:

    PG - Bibby
    SG - Bryant
    SF - Posey
    PF - Gasol
    C - Bynum

    a Lakers vok, csak csináltam egy-két trade-t
  • pyti59
    #522
    majd probálkozom, de köszi!
  • grizzly21
    #521
    az alley up-ot nem minden esetben csinalja, csak ha a helyzet is olyan hogy meg lehet csinalni.

    nalam alapbol logitech dual action-nel az L1+pass volt az, hogy nalad melyik az a beallitasokban van
  • pyti59
    #520
    egyébként a büntetöt ugy kell dobni hogy lenyomod a dobás gombot és abban a pillanatban kell elengedni, amikor a játékos is elengedi
  • pyti59
    #519
    Hello. Én egy ideig billentyüzettel nyomtam aztán, vettem egy natur gamepadot(logitech precession), csak az a baj hogy az alley up-ot még most sem csinálja hiába irom hogy melyik tüzelö gombbal csinálja.Szépen kérem hogy aki tudja a megoldást az irja már le a beállitásokat vagy vágjon már be képet rola, nagyon megkösszönném.sziasztok
  • Liszi
    #518
    Euroleague 09 Patch SOON
  • Forzalino
    #517
    Sziasztok!
    Valaki valahogy jutasson el hozzám egy NBA 2K9-t mert meghalok. Nem vagyok otthon a letöltögetésben és nem tom máshogy beszerezni ugyanis sehol se lehet itthon kapni. Ha valaki tud segiteni a problámom szoljon rám! Elöre is köszi! Üdv!
  • The Protector
    #516
    Talán ott hibázol h külön kell az offense és a defense beállításokat megváltoztatni.
  • mogyi21
    #515
    sziasztok tudnátok segiteni hogy lehhet áttálitani a billengyűzetet amikor áttélitom nem azokat a gombokat adja ki mit beirtam neki és hogy lehhet bűntetőt dobni
  • The Protector
    #514
    Hy.Seadont kezdtem de vmit elbaltáztam.Meccsen ha támadok és mondjuk bezsákolom a labdát akkor senki sem megy a labdára csak blokkolják az embereimet és nem hagyják h vki rámenjen,vagy egy ellenfél játékos felveszi és ők támadnak.A gond az h ha felveszem még rádobhatom a labdát és ha megint akkor még1x rádobhatom attól függetlenül h bemegy vagy nem.Tehát nem az alap támadás védekezés a szitu hanem folytonos és így picit könnyű.Mit állítsak vissza h a rendes támadás/védekezés harc legyen?(amikor rádobsz és ha sikerül az ellenfél játékosa bedobja a vonalon kívülről és ők támadnak).Előre is köszi.
  • Darkon
    #513
    General Manager--->Roster managment--->siman trade v. trade block-ba berakod az embert akit el akarsz cserelni leporgetsz par napot(hetet) es visszamesz es ott lesznek hogy milyen csapat ki ajanl a jatekosert(erdemes alkudozni)
  • dawid182
    #512
    srácok akárhogy keresgélem nemtalálom hogy kell Szezonba tradelni! segítsetek
  • benkoszabi
    #511
    mintha a pc-s grafó (ami azért még igy sem gyengus) de kicsivel elmaradna a box mögött nem?
  • genory
    #510
    Ennek nagyon örülök! De valami jó kis box játék is jó lenne vagy bármilyen verekedős!:) Sajnos Pc-re nem csinálnak! Vagy?
  • ricsa008
    #509
    szerintem nincs de jövőre lesz nba2k10 és nhl2k10

    ebőll gondolom
  • genory
    #508
    Szerintetek van még olyan sportjátéka a 2k gamesnek ami megjelent PC-re?
  • 5c0rp330n
    #507
    hova kéne mégis egér? sehova.
  • benkoszabi
    #506
    na kipróbáltam, nem rossz játék, d rengeteg gombot kell kezelni....kicsit még zavaros....talán a legnagyobb negtivuma, hogy bár támogatja az x360 controllert, de sajnos van amit csak az egérrel lehet állitani, az meg szar, mert ölemben a gamepda, és akkor még matassak az egérrel is...szal ne mtökéletes...amugy jó...de azért van neki gépigénye rendesen...néha szaggatt
  • grizzly21
    #505
    rajottem kozben miert volt nehany jateko mas csapatban:) mert playoffot jatszok es a gep tradelt. lol
  • bodesz
    #504
    jaja.talán a menüre kéne még aa :D és akkor fulloslenne azis.ingame meg sztem 100/100 as.
  • Scouser
    #503
    Bizony!!!!
  • grizzly21
    #502
    ettol fuggetlenul jo lett a portolas nagyon.
  • Scouser
    #501
    Nem és nincs online játék sem. Egyenlőre örüljünk, hogy kijött PC-re. Szerintem ez amúgy is őgy történt, hogy megtudta a 2K, hogy az EA nem csinál Live-ot PC-re és akkor átportolták gyorsan. Talán jövőre már elérünk mindent amit a konzolosok
  • benkoszabi
    #500
    sziasztok. nagyon érdekel a cucc, és érdekelne, hogy ez a játék frissiti-e magát mint az EA sportjátékok..mármint tudom hogy van online roster update, de itt magyarországon is müködik-e..valamint hogy a "virágbolti" verzióval megy-e ez a funkció, vagy cska az eredetivel?
  • grizzly21
    #499
    gamepaddal erdemes jatszani, bill-en nem tudom sajnos. tutorialoknal ott van
  • hotstepper
    #498
    szia, az L1 alatt mit értessz ?
  • grizzly21
    #497
    meg Ilgauskas a 76ers-hez?
  • grizzly21
    #496
    L1 + pass
  • hotstepper
    #495
    megtudná valaki mondani, hogy melyik gombokkal kell elérni hogy feldobjam a csapattársamnak "Alley-up"-ra a labdát ?

    előre is köszönöm
  • genory
    #494
    Próbáld meg a freeagentbe! Ha jól emlékszem az Ea sports-nál is ezt csinálta.
  • Rudee
    #493
    No ezt nem tudom, még nem csináltam új pléjert.
  • Philip00
    #492
    Tényleg kösz mindent, de még egy uccsó kérdés:D
    Miért nem tudok játszani a kreált játékosokkal, leszerződtetem, aztán practice, tutorial, be akarom állitani, de nincs a csapatnál
  • genory
    #491
    Van valamilyen oldal ahol kiegészítőek lehet tölteni a gamhez? Roster,patchek,stb,stb...