903



A topic, ahol a homofóbok, a homofilek, a semleges kívülállók és a homoszexuálisok megtalálhatják a közös hangot.


Emberek vagyunk mindannyian, próbáljunk meg aszerint is viselkedni!
  • pyrohun #903
    http://www.sulinet.hu/eletestudomany/archiv/1996/9602/02.html
  • Atkamon
    #902
    nem... ezt nem mi döntjük el...
    ez meg elég érdekesen hangzik, hogy ki lehet következtetni egy embrióból a szexuális beállítottságát... egyenlőre még felnőtt embereken sem tudja senki, hogy ezt mi váltja ki, és hogy mi más az ők szervezetében, mint a hetero férfiakéban.
  • Sir Quno Jedi
    #901
    Jaja. Ki viszi tobább a nevem, ha buzgárkodik a gyárök?! :D
  • Dick Riddick
    #900
    Ettől a lehetőségtől mindenki retteg. Én is azt szeretném hogy a gyerekem /ha egyszer majd lesz/ heteroszexuális legyen.
  • pyrohun #899
    ennyire rettegsz ettől a lehetőségtől? :)
  • Sir Quno Jedi
    #898
    Node mivel a családban semmelyik ágon nem tudunk melegekről (vagy kussolnak, vagy jól megneveltük őket), így kicsi az esélye a melegnek részemről. A leendő anyát is alaposan meg kell vizsgálnbi etéren persze!
  • pyrohun #897
    LoooooL :)
  • Sir Quno Jedi
    #896
    Kipróbáljuk. Ha Isten úgy akarja, melegnek születik, de hogy valóban az lesz-e, azt majd ÉN döntöm el!!! :D
  • pyrohun #895
    lol hát nem tudom egyébként, hogy mennyire lehet egy genetikailag melegnek születő (ha tényleg van ilyen) emberből heterót "nevelni". Fordítva sem igazán megy szerintem, nem?
  • Sir Quno Jedi
    #894
    Én sem vetetném el (vagyis nem beszélném rá az asszonyt), mert ki tudja. Mi van ha tévednek és heterot tudok belőle nevelni?! Ha nagyon nem megy, még mindig beadhatom az idegenlégióba! :DDD
  • pyrohun #893
    kérdés, hogy ez mindenki számára hozzáférhető-e, kérdés, hogy hányadik hétben deríthető ki, kérdés, hogy egyáltalán emberjogilag ez mennyire megkérdőjelezhető (szerintem az, függetlenül mindentől).

    persze az is igaz, hogy nyilván ha választani lehetne akkor nyilván nagyon kevés ember bólintana rá, hogy "ok, legyen meleg a gyermekem."
  • Sir Quno Jedi
    #892
    Akkó bizony vetélni KŐ! :D
  • pyrohun #891
    tőlem kérdezed kecie? :)
    amugy olyat olvastam, hogy az orvosok rájöttek, hogy már a fejlődő magzatból lehet következtetni, nem tudom milyen genetikai vizsgálattal, nem vok. szakértő.
  • Sir Quno Jedi
    #890
    Senki sem születik buzgárnak, az úgy jön, nem?! :D
  • pyrohun #889
    oké, de effektív nem buzi. legalábbis az elején :D:ASD:
  • Sir Quno Jedi
    #888
    Node utána gondolom találkoznak és kiderül, hogy ez egy begining öf á bjútiful frencsipp, avagy paradicsomdobálás és buzgárverés-e magyarosan?! :DDD
  • pyrohun #887
    ez miért vág ide? azért mert egy hetero férfi/fiú eljátssza, hogy csaj és szórakozik? :)
  • Sir Quno Jedi
    #886
    Adaléknak:

    Péteken nézzük meg a Vígszínház Háziszínpadán a Dark Play című darabot, melynek témája végülis idevág. Idéznék a honlapjukról:

    "A fiatal amerikai szerző darabja alig több mint egy éve debütált az Egyesült Államokban, de máris nagy port kavart. A történet szerint egy fiatalember, Nick, akinek kedvenc szórakozása a chatelés, mindig újabb és újabb fiktív személyiségek mögé bújva lép be internetes ismerkedő klubokba. Egyik ilyen szerepjátszása alkalmával egy Rachel nevű lány „alakjában” magába bolondít egy srácot, Adamet. Nicknek (azaz Rachelnek) egyre agyafúrtabb hazugságokat és figurákat kell kitalálnia, hogy hatalmában tartsa Adamet, de közben az érzéki vágy őt is hatalmába keríti. A gyerekes „becsapásoknak” induló éjszakai chatelések egy idő után kontrollálhatatlanná válnak: ez már nem játék – a két fiú, mint valami feneketlen szakadékba, menthetetlenül zuhan egymás felé a cybertérben. Végül a való életben is találkoznak, ám ez a randevú csak tragédiával végződhet.
    Bátor, szókimondó darab a dark play: egyszerre krimi és szerelmi történet. Aktualitását – az internetes kultúrában – nem is kell magyarázni. A szöveg stílusa is bravúros: a dark play-ben a hétköznapi, „trendi” szleng kifejezései elemelt, versszerű, szinte zenei tónusban szólalnak meg - már-már szürreális összhatást keltve.
    A valóság és fikció határait feszegető, mégis mélyen emberi történetet a Vígszínház Házi Színpadán mutatjuk be Forgács Péter rendezésében, Hullan Zsuzsa, Borbiczki Ferenc, Varju Kálmán és két főiskolás, Bata Éva és Józan László szereplésével. "
  • Benny04
    #884
    xd
  • isi
    #883
    fö.
  • Zerénd
    #882
    Mert ők is csak aberrált állatok.
  • Mirk
    #881
    egyépként miért gondolják azt néhányan, hogyha valamire van példa az állatvilágban, akkor az normális? ez ultralol
  • degenerator
    #880
    biznisz
  • pyrohun #879
    bocs de ez egy hihetetlen baromság. ne mondd már, hogy - már megbocsáss a szókimondásért - egy férfinek erekciója lesz egy másik férfira, csak azért mert ezt valaki elvárja tőle... ezt kizártnak tartom.
  • Hawk06
    #878
    Press to delete this topic.

    #870
    Ez meg...hát ez XD
  • Benny04
    #877
    ennyi volt? :D
  • NessieGraf
    #876
    Volt már olyan ismerős, aki elmondta: azért foglalkozik saját nemébe tartozókkal, mert művész pályán van, ahol azt tartják: hetero nem az igazi.
  • pyrohun #875
    tapasztalat? :)
  • soldier18
    #874
    én is:D
  • Atkamon
    #873
    Pedig van olyan, hidd el... nem is kevés
  • repassy
    #872
    Ostoba szpemmer vagyok!
  • pyrohun #871
    "Van aki divatból műveli"

    Nehezen tudom elképzelni, hogy bármely egészséges hetero férfi vagy nő elkezd azon filózni, hogy, "na akkor most poénból kipróbálom milyen a saját nememmel..."
  • poppe
    #870
    esetleg képfeltolto, ha nem ok törölheted ezeket



  • Zerénd
    #867
    Jé még nyitva ez a buzi bár topik?
  • NessieGraf
    #866
    Szerintem a leszbikusok pont olyan homoszexuálisok, mintha férfiak lennének.

    De a kérdésedre csak annyit: amíg a műromantika, amíg brutalitás ezerrel a hírekben is, de valós érzések, jó dolgok sehol, mit várhatunk?

    A gyerekek megtanulják: hogyan lehet egy embert ezerféleképp megölni, de véletlenül se: hogyan készül érzelmeken alapulva, átgondolt lehetőségek figyelembevételével, miről beszélhetünk?

    Ráadásul a homoszexualitás divat. Van aki divatból műveli, van, aki divatból utálja. Homoszexuálisok által divatba hozott zenéket hallgat, aki rádiózik, zenés tv adásokat néz, diszkó jellegű helyekre jár.

    Magam részéről viszont tudnám értékelni, ha egyes fontos beosztásúak a homo körből kerültek volna ki és sosem élnének hetero kapcsolatban.
  • SZilaJMaGGoT
    #865
    nem részletezném... :D
  • JAG1
    #864
    Sehogy, felejtsd el...
  • Cuchulainn
    #863
    Hoi.
    Vízimadaraknál bizonyos élőhelyeken akár 25%-ot is eléri az azonosnemű párok száma amik utódokat nevelnek. Ezek a madarak párban élnek, és egymáson "művelik" az udvarlási és párzási viselkedésmintákat. Szaporodási időszakban pedig a két hím madár közösen udvarol egy tojónak, majd mindketten párosodnak is vele. Miután az lerakta a tojásokat a hímek elkergetik, és közösen nevelik fel a fiatalokat.
    Az evolúciós magyarázat: A hímek ezeknél a madaraknál nagyobbak és erősebbek a nőstényeknél. A zsúfolt és veszélyes élőhelyeken ez a fiókák számára előnyt jelent, ami ellensúlyozza azt a hátrányt (a hímek részéről), hogy relatíve kisebb eséllyel örökítik át a génjeiket, mintha egyedül lennének apái egy fészekaljnak.
  • lammaer
    #862
    Nem vagom ez hogy jott ide...
  • immovable
    #861
    igen.

    csak a schrödinger féle elmélet a kvantumfizikában "használatos" mérettartományra vonatkozik. az elemi részecskék tartományára.
    így persze nincs hatása a csillagra ha te megnézed.

    ne is ezért mondtam, csak már mindenki 1ről meg 0ról beszélt ahelyett, hogy az adott témában vitatkozott volna.
    így ezzel az elmélettel próbáltam oldani a patthelyzetet. :)

    na de ez már OFF.