43
  • kisgabo
    #43
    up
  • Attila889
    #42
    PC-re még ki se jött :)
  • kisgabo
    #41
    my sims kingdom eladó, 6k. :)
  • kiscucu
    #40
    sziasztok

    nekem azt írja ki hogy egy biztonsági modul hiányzik ezért nem indul

    pls help
    előre is köszi
  • FZoleee
    #39
    Király ez a játék
    [csak viccelt]
    amúgy elmegy, unatkozás ellen tökéletes :D követ nem tudok szerezni, azt mondja, hogy nincs eszközöm hozzá :S nem tudjátok hol és hogy kell szerezni hozzá? :D
  • Attila889
    #38
    A The Sims™, az Electronic Arts Inc. egyik részlege ma bejelentette, hogy a Wii™ és a Nintendo DS™ platformokon megjelenő MySims™ Kingdom, a világszenzációnak számító MySims folytatása elkészült. A MySims Kingdom olyan, kalandokkal teli felfedezőútra invitál, melynek célja Roland király és alattvalóinak megsegítése a birodalom megújításáért folytatott küzdelemben. Különleges ráadásként bárki, aki bizonyos eladóknál előjegyzi magának a játék egy példányát, kap egy csomag gyűjthető MySims Kingdom kártyát (a készlet erejéig). Minden pakliba tíz lap tartozik. Ezekből kilencen MySims karakterek életrajzai és képei láthatóak, egy pedig egy „csaláskártya”, mely olyan megszerezhető kódokat tartalmaz, ami új ruhákat biztosít MySims karakterednek mind Wii, mind Nintendo DS platformon.

    – Hatalmas sikert arattunk a MySims-sorozattal: eddig több mint 4 millió példányt adtunk el az eredeti MySims játékból világszerte, és lázban tartanak minket a MySims Kingdomban rejlő lehetőségek – mondta Tim LeTourneau, a MySims Kingdom ügyvezető producere. – A MySims Kingdom jelentősen elmélyíti a MySims játékélményét, új felfedezhető tájakat és új megismerhető karaktereket kínál, valamint egy csomó kreativitást.

    MySims Kingdom Wii platformon
    Ezen epikus utazás során, melynek célja a királyság korábbi dicsőségének visszaállítása, új történeteket mesélsz majd el, régi és új barátokkal találkozol, új tájakat fedezel fel és szinte bármit megépíthetsz, amit csak el tudsz képzelni. MySims Kingdom élményed a fővárosban kezdődik, ahol találkozol Roland királlyal, mielőtt nekivágnál a hatalmas vidéknek. Roland királynak jobb hellyé kell tennie birodalmát, és te azért vagy itt, hogy segíts rajta és a többi MySims karakteren út közben. Az újonnan bevezetett építési lehetőségek segítenek majd felülkerekedni a kihívásokon, amelyekkel szembenézel. Hűen a MySims hagyományához, szinte minden egyénire alakítható: világodban minden alkotás magán viselheti kézjegyed!

    MySims Kingdom Nintendo DS platformon
    Vidd magaddal a királyságot! A Nintendo DS platformon megjelenő MySims Kingdom új fejezettel bővíti a krónikát, melyben meg kell győznöd a királyt, hogy üdülőjét a te szigeteden építtesse fel. A rábeszélésben segítségedre lesz kilenc minijáték, melyekkel megmutathatod a királynak, hogy szigeted a királyság legvonzóbb úticélja.
    My Sims Hivatalos Oldal!
  • Attila889
    #37
    sajnos dátummal nemtudok szolgálni :S
    Viszont pár kép itt van még:


  • mama 2
    #36
    YESSTODAY!! Mikor jelenik meg?
  • Attila889
    #35
    My Sims Kingdom:
    A MySims Kingdom egy mesés utazásra hív,Segíts Roland királynak a felfedezésben,és irány a végtelenség!Az új épitő opciók segítenek felismerni a feladataidat.Minden személyre szabható,alkoss bátran a világodban!Kalandra fel!
    Megjelenik:
    PC: 9 999 Ft(magyarul)
    DS: 9 999(magyarul)
    Wii: 12 999(magyarul)
  • mama 2
    #34
    PC-re is jön?:O
    Joe: Eddig is te irányítottad a figurát akit megcsináltál:D.
  • Attila889
    #33
    PC-s képeket dobhatnátok,amúgy érkezik a My Sims Kingdoms :)
  • joe1980
    #32
    Na hála istennek sikerült elinditanom.És meg kell mondja nagyon aranyos játék amúgy.és nálam az dobja fel hogy végre én irányithatom a figurát akit megcsináltam.szal nagyon muris.
  • ricsa008
    #31
    thx
  • joe1980
    #30
    Sziasztok.Szeretném megkérdezni,hogy nektek hogy sikerült elinditani mert nekem sehogy se indul el.Mert le hoztam hozzá egy image-t és azt nem akarja elfogadni a deamon mert érvénytelen képfájlnak találja.Kérlek segitsetek.köszönöm(vagy belinkelné vki a jó imaget)
  • mama 2
    #29
    Nem kell odaadni. Itt én is szívtam. A lényeg, hogy amikor megépítetted, még az építés képernyő, a táskából kiveszel 4 piros almát(csak egyenként lehet), és a pódium köré rakod. Majd ha leraktad a 4 piros almát, akkor nyomj a "kész" gombra, és most menj be a polgármesterhez.
  • ricsa008
    #28
    mama te már megcsináltad a polgármesternek a pódiumot?
    hogy kell odadni neki?
  • mama 2
    #27
    Én is megnéztem, sőt játszom is vele, és szerintem nagyon jó lett! Mondjuk az nem tetszik, hogy állandóan csak építeni kell, semmi mást.
  • ricsa008
    #26
    én megnéztem
    gyerekjáték de ellehet vele szórakozni
  • Faterx
    #25
    Megnézte már valaki?
  • Csirke4
    #24
    Szerintem eljött az idő, hogy kijelentkezz és lefeküdj aludni.
  • Faterx
    #23
    Ja ja öldökölni jó!
    És ezt mielőbb kell megtanulni -lehetőleg már gyermekkorban. Érdekes hogy a lövöldözős játékoknál nem hőbörögnek a XIX-ik rész miatt...
  • Shadow_THH
    #22
    EA logika:
    -fogjunk egy frencsályzt ami jól megy és ismert a neve, igy jobban el lehet adni mint egy sorozat tagját [x]
    -rakjunk bele olyan dolgokat amiket a mai fiatalok szeretnék mint mondjuk az anime [x]
    -csináljuk minél nyálasabbra, hiszen a játékok többségét az anyukák veszik a gyermekeiknek úgy, hogy csak azt nézik, hogy milyen a doboz [x]
    -másoljunk le egy játékot egy az egyben ami már befutott... legyen mondjuk az animal crossing hiszen az is nintendora jön ki [x]
    -minden ami sikerhez kell megvan, tehát kész a jó játék ha logikusan követjük ezt az elgondolást [ ]

    ez egy orbitális fos kérlek, DS-re 1 órát nyomtam, aztán dobtam ki. Olyan szintü lopás az egész, hogy még a feladatok sorrendje is ugyanaz az elején mint az animal crossingban
  • Adam II
    #21
    SUPA SUPA KAWAII ANIME SZEMEK ^.^

  • Legend Killer
    #20
    ez inkább gyerekeknek való :D.. mint az a két kis csaj :D.
  • mama 2
    #19
    Most látom magyar felirattal lesz ez is mint a többi Sims(mit is vártam nem értem). Akkor ezek szerint a Reloaded verzióban már lesz magyar felirat is:D!
  • tigeroo
    #18
    jah, mint a fiifa 09
    jópofa, de pc-n..inkább az "igazi":D
  • mama 2
    #17
    Hátez rohadt jó lesz:D!
  • Cat 02 #16
    Wii-n még aranyos meg hejjdejó, de pc-n ? Hát izé...
  • tigeroo
    #15
    yo
  • Attila889
    #14
    jólvanna :D
  • kas123
    #13
    öhömm traiLer...nem traiNer (van 1 kicsi különbség)
  • akyyy
    #12
    hát a grafika csak picit roszabb a javás nokia needforspeedtől:D
  • Attila889
    #11
    Első Trainer PC-re!!!
  • Attila889
    #10
    észrevettem :D
  • hen-tes
    #9
    Lassú vagy bocsóka.. :p
  • Attila889
    #8
    wazze nem zavar hogy az a konzolos topik?Ez meg a PC-s? :P
  • hen-tes
    #7
    Loál, szóval pc-re, a wiinél és a dsnél abbahagytam az olvasást..

    Cseles!! ID
    Sry.
  • hen-tes
    #6
    Vazzeg.. EZ szerinted mi a szar?
    Használda keresót enbeer! D:
  • gz8
    #5
  • Szabi84
    #4
    rókabőr-.-

    Pedig régen a Sims 1et le sem bírtam tenni!